Opinie o Radek Legal.Pl Radosław Siuda w Bielsko-Biała

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Radek Legal.Pl Radosław Siuda. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Radek Legal.Pl Radosław Siuda o rekrutacji.

Branże: Agencje nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Radek Legal.Pl Radosław Siuda w Bielsko-Biała

Kostek Nowy wpis

Jesienią pisano o zarobkach. Zarówno na forum, jak i w ogłoszeniu na pracownika remontowo-budowlanego - 5 500–8 000 zł brutto. Jeśli więc kwoty pozostają na dziś te same, to jak z atmosferą i szacunkiem? Ponoć zespół młody, tylko, czy zachowania w porządku?

Przeprowadziłem się w okolice firmy i rozglądam się aktualnie za czymś w budowlance, jestem murarzem i w fachu pracuje już wiele lat, czytałem, że stawki zaczynają się od 19 zł w zależności od doświadczenia. Pracując na samodzielnym stanowisku ile na start można oczekiwać? Zatrudnienie w ogóle na jaką umowę?

Radek Nowy wpis

Witam . Dziękuje za kontakt Umowa o pracę. Startujemy od 24zł

Barbara

Kuzyn nie ma żadnego doświadczenia w budowlance, czy mimo to może liczyć na zatrudnienie typowo jako pomoc budowlana i nauczyć się wszystkiego od nowa? zależy mu na zatrudnieniu, pilnie potrzebuje pieniążki. Jak dobrze ogarnie temat to jest opcja, że go potem awansują, ile lat potrzeba, żeby zmienić tu stanowisko na wyższe?

Radosław
@Barbara

Witam. Oczywiście jest taka możliwości.@Pracodawca

Aneta
@Radosław

A czy obecnie są jakieś przyjęcia? Można wiedzieć ilu pracowników ma szansę na zatrudnienie? Akurat chłopak też szuka pracy. Jakie mniej więcej stawki dla pomocników obowiązują?

@Radosław Nowy wpis
@Aneta

Tak. Poszukujemy pracowników. Stawka uzależniona jest od umiejętności i zaczyna się od 19 zł /godz do 40 zł /godz

Fan

A czy Patryś jest w Bielsku?

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Radek Legal.Pl Radosław Siuda? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Pracownik pomocnik budowlany?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Remek

Pracowałem u Radka Raczej Nie Legal bez umowy jak u Polaka Pozdrawiam

Wojtek
@Remek

Bardzo dziwne to co napisałeś. Pracuje w firmie Radek Legal kilka lat i od początku miałem umowę tak samo jak każdy pracownik, który był zatrudniony !!!

Julia

Może miał jakieś swoje prywatne powody... Z tej opinii chyba nie wynika, żeby narzekał to wygląda jakby się nawet tym chwalił? Czyli tutaj można było pracować bez umowy? Teraz jak jest?

Michal
@Julia

Proponuje zapytać u źródła. 722115115. Numer ogólnie dostępny a profil firmy jest na fb, instagramie oraz stronie www.radeklegal.pl Pozdrawiam

Lukasz

Pracuje w firmie Radek Legal ponad pół roku. Od początku dostałem umowę i stawkę taką jaka była ustalona podczas spotkania w biurze. W firmie świętowane są wszystkie urodziny pracowników, otrzymałem od razu ubrania robocze. Narzędzia są z najwyższej półki tak samo jak materiały na których pracujemy. Co kilka tyg sa organizowane spotkania w biurze w celu omówienia potrzeb oraz wykonywanych robót. Nie mogę złego słowa powiedzieć o firmie.

Łukasz

Polecam spoko szef

Wojtek
@Łukasz

Pracuje w tej firmie od początku

Ja jestem zadowolony :) jak komuś się nie chce pracować to zawsze będzie odwracał kota ogonem a wystarczy się dogadać i samemu wywiązać i wtedy jest ok. firma jest wporzo wszystko zgodnie z umową

To prawda ze nie dają umów ?

Przemek
@Michał

Tak to prawda , przynajmniej w moim przypadku. Również niewypłacenie kaucji która jest pobierana w kwocie 600€ , do tego część ostatniej tygodniowki której również nie otrzymałem . Więc kwota jest spora po przeliczeniu na polskie zł. Pobieranie od pracowników pieniędzy na środki czystości bo niestety tak jest wliczając w to awarie sprzętu np. odkurzacza jeśli się zepsuje pobiera od pracowników pieniądze na zakup nowego sprzętu. Są niestety gorsze sytuacje plusy w domu za środki do usunięcia tego (usunięte przez administratora) również są potrącane z pensji pracowników. W krótce zostanie zamieszczony film na (usunięte przez administratora) na temat tej firmy za co dziękuję osobą pomagajacym w realizacji , oczywiście wychodząc na przeciw tego rodzają przypadków naruszanie praw pracowniczych jak również oszustw że strony pracodawców oddałem sprawę do odpowiedniej instytucji i zachęcam wszystkich pokrzywdzonych by postępowali w taki sam sposób. Pozdrawiam

Przemek
@Michał

Przepraszam wszystkich zamiast slowa plusy miało być "pluskwy " to takie insekty .

Arek
@Przemek

Że mną było tak samo

Olek
@Michał

u mnie wszystko było i nie widziałem żeby ktoś nie miał umowy. Choć pracowałem krótko (ze względów osobistych) to jeszcze nigdy nie spotkałem się z tak fajną atmosferą na budowie. To była prawdziwa współpraca i robota sama szła. Jak będę miał szansę to chętnie tam wrócę

Bartek

Super jak klienci są zadowoleni z firmy. Zadowolony z pracy pracownik to w efekcie klient również zadowolony, polecam pracę.

Romek

Jestem bardzo zadowolony. Wszystko zgodne z ustaleniami.

x

Uczciwa firma godna polecenia

artur9709@wp.pl

Ostatnio moja opinia została skasowana, ale wszystko na legalu

Zostaw merytoryczną opinię o Radek Legal.Pl Radosław Siuda - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Radek Legal.Pl Radosław Siuda?

Zobacz opinie na temat firmy Radek Legal.Pl Radosław Siuda tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Radek Legal.Pl Radosław Siuda?

Radek Legal.Pl Radosław Siuda
  • Karola Korna 7 lok. 1A