Magnum Stek Pub w Bielsku- Biała

Bielsko-Biała

Opinie o Magnum Stek Pub w Bielsku- Biała

benek

Praca w pubie nie jest ani łatwa, ani najlepiej oplacalna. To dobre dla studenta, jakies 2 tysięce mozna dorobić.

niedoszły pracownik

Podzielam opinie poprzednie, ja tam pracowałem i nie wypłacili mnie mimo ze inna była umowa. dziwne szefostwo

spostrzegawczy

To fakt, szefostwo z kategorii "znam się na wszystkim najlepiej".

magnum_nie

Nie polecam...wyzysk i poniżanie,bez umowy...a szefostwo..ma o sobie wysokie mniemanie to niestety za mało, pewnie dlatego taka rotacja

qwe

w jednym wielkim skrocie to masakra, praca w tym klubie, szczegolnie jeśli chodzi o kontakt z szefostwem

Zostaw opinię o Magnum Stek Pub w Bielsku- Biała - Bielsko-Biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Magnum Stek Pub w Bielsku- Biała