Opinie o DS System Sp. z o.o. w Jaworze

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy DS System Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie DS System Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn specjalnego przeznaczenia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DS System Sp. z o.o. w Jaworze

tomasz Nowy wpis

Juz na pierwszej budowie przy uruchomieniu nie działał , łaskawie przyjechał serwisant przczyścić uklad bo podobno podczas produkcji jakieś zabrudzenia się tam dostały, i tak sie zaczeły problemy uchwyty wykonywane przez wyżej wspomnianą firmę do badziew. Informuje z całą odpowiedzialnoscią że kupiliśmy to badziewie i omal ludzi nam na budowie nie pozabijało ! Grubo się zastanowcie przed zakupem , a najlepiej gdy najpierw porzadnie przetestujecie cały uklad traci podciśnienie , w przeciągu trzech lat wymieniliśmy dwa razy przyssawki , zmieniliśmy te węzyki za 10 gr mb na zwykłe węże zakuwane i mimo to bałbym się tym czymś podnieść płyty w obawie przed tym że spadną co zdażało sie na kazdej naszej budowie wykonałem telefon do firmy gdzie skrzyczano mnie solidnie ,że się czepiam w chwili obecnej w razie konieczności wypożyczamy sprzęt do montażu płyt z innej firmy ( sprzęt niemiecki ) , zupełnie inna budowa, stabilny , wielkie gumy przyssawkowe , konstrukcja stalowa sztywna , nie ma porównania wydaliśmy kiedyś na to coś niemal 30 tys zł i to był najgorszy zakup w historii

Administrator Nowy wpis

Na portalu Pracuj.pl pojawiła się ostatnio oferta na stanowisko Księgowa. Czy może ktoś podzielić się wrażeniami z pracy w tej firmie?

Handlowiec Nowy wpis

Pracodawca w porządku, praca z fajnymi ludźmi, pomocne szkolenia. Dużo do nauczenia się ale i potem zarobi całkiem spoko. Niestety niektórzy klienci są ciężcy

klient Nowy wpis

Mamy już kilka urządzeń, wszystko działa zgodnie z zapewnieniami. Mieliśmy jeden serwis, bez problemu zarówno telefonicznie i na miejscu. Serwisanci pomocni, urządzenia pracują już po 2 i 3 lata bez problemów. Na tle rynku bardzo polecam

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie DS System Sp. z o.o. na stanowisko Młodszy specjalista / Młodsza specjalistka ds. ofertowania? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
GrupaMontazowa

Jestem posiadaczem chwytaka do plyt warstwowych produkt bardzo dobrej jakości

klient

to urządzenei to jedno wielkie gów... Jak można system przyssawek z rozdzielaczami łączyc węzykami z PCV? znacie może węzę zbrojone gumowe zakuwane? czy wtedy nie było by gwarancji szczelności? zapewne ale trzeba na to wydać z 800 zł a to już nie warto prawda? sprzedać szajs i niech się martwią prawda pani kótra zazwyczaj odbiera telefon. radze wiecej kultury bo zapewne pani nie wie wiec ja podpowiem jeden zadowolony klient przyciągnie 10 kolejnych a niezadowolony zniechęci 100 ! no ale pani brak kultury i zachowanie jest już legendarne reasumując , wiem z doświadczenia - urzadzenie może trochę tańsze niż inne ale jakościowo o wiele gorsze . Użyte materiały raczej z kategorii zbuduj to sam a nie w rzekomo profesjonalnym urzadzeniu a najlepsze co zrobili u mojego kolegi , przyjechał ktoś z " serwisu" podczas naprawy pourywał jakieś sruby i końcówki , nie miał narżedzi by to naprawić wiec zabrał do serwisu i za naprawę zesputego przez nich urzadzenia wystawili fakture . Rozumiecie tę bezczelnosć? no taka to firma jest zawodowa

Katarzyna

Z opinii wynika, że klienci raczej nie są zadowoleni z zakupów... Ciekawa jestem jak wpływa to na pracę tutaj, bo ktoś wspomniał o niemiłej rozmowie z jedną z Pań przez telefon. Często tego typu sytuacje się tu zdarzają? Jest stresująco czy chociaż w zespole atmosfera jak najbardziej ok?

klient

odradzam zakup przyssawek tej firmy , materiały kiepskiej jakości ( wystarczy popatrzeć na przewody powietrzne PCV , to jakas żenada) pani kotra odbiera telefony chamska i bezczelna uchwyt nie działa od dnai zakupu

odradzam

odadzam zakupy w tej firmie , obiektywnie ich przyssawki to szmelc , i to nie jest opinia konkurencji a użytkownika to szmelc i tyle

tomek

kupilismy kiedys urzadzenie do montazu plyt , nigdy nie działało prawidłowo , nasze rekalmacje konczyly sie krzykiem jakies kobiety , póbowała udowodnic przez telefon ze jest ianczej niz jest , wtedy chyba to byla prekursorka teleporady, jakosc użytych materiałow ponizej krytyki, te węzyki i szybko złacza to jakis zart, ludzie od szczelnosci systemu zalezy zdrowie i zycie ludzi , to jakis koszmar, stanowczo odradzam , prosze przed kupnem nie sugerowac się ceną a jakoscią wykonania a tej firmie niestety jest to obce

Zostaw merytoryczną opinię o DS System Sp. z o.o. - Jaworze

• Jak się pracuje w DS System Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DS System Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

DS System Sp. z o.o.
  • Bielska 71