Opinie o MIKA Sp. z o.o (producent nakrętek do butelek PET) w Bielsko-Biała

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie MIKA Sp. z o.o (producent nakrętek do butelek PET). Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w MIKA Sp. z o.o (producent nakrętek do butelek PET) o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MIKA Sp. z o.o (producent nakrętek do butelek PET) w Bielsko-Biała

Moja koleżanka pracuje w firmie Mika . Sprząta tam. Pracowałyśmy razem na produkcji. Rewelacyjna i pracowita dziewczyna. Ale ona chwali sobie tą pracę.O firmie mówi że praca ciężka nie jest i nie najgorzej płatna. Że praca na produkcji nie umywa się do innych firm i nie ma co porównywać. To sama nie wiem czemu tak tu narzekają ludzie.

Olga
@Ania

Co to znaczy że nie najgorzej płatna, chyba w tej branży za wiele nie dają ponad minimalna, co? A jak tutaj?

@Ania

Ale to o Wilkowice chodzi?

@Ania

Sorki pomyliłam stronę. Firma się zgadza ale to nie ta miejscowość.

@Olga

Nie najgorzej płatna dla firmy nie dla pod firmy. Czytaj że zrozumieniem.

Buha
@Ania

Jestem ciekawy jaka Sprzątaczka pracuję w firmie Mika jak od powierzchni płaskej jest firma Scarlett. Pewnie ta koleżanka ma za dużo czasu i siedzi co chwila na palarni zamiast robić porządki koło maszyn, i ma chyba za dużą fantazję.

@Buha

Najpierw się dowiedz o kogo dokładnie chodzi bo ja nie mam żadnej koleżanki Ani która by mi tu zbędną reklamę robiła. A potem dyskutuj. I oczywiście podpisz się pod komentarzem jak masz tyle do powiedzenia to miej odwagę się podpisac????

Operator

Upominamy sie o jakieś podwyżki czy dalej tak sobie bedziemy pracować ciagle nowe inwestycje a ta podwyżka co byla to przecież nic nie zmienilo

Teleranek
@Operator

Moim zdaniem nie będzie podwyżek musiały być być związki zawodowe żeby się dogadać a tak jest wolna amerykanka ale to moje zdanie jak jest inaczej wyprowadźcie mnie z błędu

Ulfik
@Teleranek

Moim zdaniem pani Prezes nieda żadnej podwyżki bo jak się ma kartę ( No Limit) to nawet się niewie że są jakieś podwyżki, że ludzie mają rodzinę na utrzymaniu I kredyty pozaciagane w bankach. Współczuję ludzią dojeżdżających do pracy ( Drogie paliwo) Ja mam pytanie gdzie są bohaterowie co chciali zakładać związki zawodowe pewnie coś dostali w kopercie i cisza.

Weronika
@Ulfik

A to czemu nie przegadacie tego w pracy i nie pójdziecie osobiście tylko tu o tym piszecie:P? A są jakieś premie w ciągu roku na przykład??

Ludziom.

Ktos
@Ulfik

A ja pytam jak tam ortografia? Bo błędów nawalone.

Ola

Ludzie nie muszą uwierzyć że osiągniesz sukces. Po prostu ciężko pracuj gdy osiągniesz sukces uwierzą. Stephen Keshi.

Ola

Jezu ale wy tu narzekacie. Jakby jakas krzywda Wam się działa. Nie potrafię tego zrozumieć. Taki typowy Polak zawsze niezadowolony. Boże ogarnijcie się!! Postarajcie się znalesc jakiś pozytyw. ????Głowa do góry są gorsze zakłady pracy????przychodzimy robimy swoje ????Uśmiechnijcie sie????Nie jest tak źle ????Pesymisci do domu????Optymisci jestem z Wami????

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie MIKA Sp. z o.o (producent nakrętek do butelek PET)? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?

Czy MIKA Sp. z o.o (producent nakrętek do butelek PET) ma ściśle ustalone godziny pracy?

Operator

Niby jest ze robisz 4 dni i masz wolne ale są osoby które pracują po 2 tyg bez wolnego np. Po 3 zmianie muszą przyjść na 2 zm

Operator

Boję się że mi tu dzisiaj ręce opadną

@Operator

Nie bój się pracuj będzie dobrze

Co to za firma że pozwalają przychodzić do pracy podpływem alkoholu lub nabuzowanymi środkami odużającymi zero kontroli nad pracownikami. Za chwilę będą pracować żule pod żabki lub ćpunki z dworca.

Przepraszam z każdego z osobna, pomiliły mi się firmy to miało być o firmie z Olecka. Też firma Mika.

Ręce mi opadły

Operator

Kwitki z sierpnia w pazdz. przysłała śpiąca królewna. Brawo

Czy w MIKA Sp. z o.o (producent nakrętek do butelek PET) poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Operator

Są dodatki za święta nocki frekwencję jest tego ale rynce mi opadają i nie napisze. Polecam pracę w tej firmie nie jest źle nie zgadzam się z negatywnymi komentarzami

W firmie panuje nowy rodzaj choroby-opadające rece

Pracownik 2

Kolego następny etap rozwoju choroby to lepka rączka ale zalecam nie zbliżać sie do delikwenta hehe

Operator

Nie polecam pracy w tej firmie zero szacunku do zwykłych pacowników i kasa kiepska wymagania duże ciepło nie do wytrzymania hałas nieprzestrzeganie praw pracownika przez kierowników i resztę tej bandy

......

Normalnie uwielbiam pracowników tej firmy. Gdy siedzą na jadalni to płacz że nie ma podwyżek a jak przychodzi co do czego to ogon pod (usunięte przez administratora) i cicho sza... Gratuluję...

Operator

Najniższa krajowa w 2021 roku wynosi 18.30 brutto chyba niektóre osoby o tym nie wiedzą

Cwany lis

Wejdzie i sprawdźcie ile zarabiają w Bielsku jakie podwyżki są w innych firmach.zwiazki zawodowe metalowcy Bielsko. W naszej firmie 150zl przez trzy lat to podwyzka inflacyjna czekamy na normalne pieniądze

@Cwany lis

To jest za mało za taką pracę na produkcji. Więc czas się odezwać a nie marudzić na stołówce że na nic nie wystarcza

....

Kiedyś to były czasy podwyżki w gipsach i klamkach a teraz pieniądz tylko w głowie hahaha szkoda ze zostajemy w tyle z wynagrodzeniami Wesołych Świąt.

Hekr
@....

Szkoda że firmie nie pracują kobiety by powiedzieli co (usunięte przez administratora) na waciki nam niewystarczy tą podwyżka . Bajki prąd do góry, wszystko do góry poszło A nie tylko naszej firmie, śmiechu warte.

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w MIKA Sp. z o.o (producent nakrętek do butelek PET)?

Panowie a co z podwyżkami? Bo jak wiemy już chyba wszyscy wirus to ściema a firma normalnie działa.

Robol

Nerwowo caly czas, ściganie. Ciagle pretensje o cos.

Bere
@Robol

Dokładnie za byle co kierownicy biorą premie operatora, za nic mają pracowników tylko zrób to zrób tamto, a jak coś operator zapisze w karcie zmianowej to kasują odrazu bronią swoje ciepłej posady A Pani Prezes przymyka na to oko. Im wolno A dlaczego NIE!!!!

@Bere

Proponuję wszystkim wziąść wolne na 3 tyg zaras wyższe sfery zobaczą dzięki komu w firmie są pieniądze

WujekBB

Tak anegdotka, podwyżek w firmie nie było już parę lat, teraz zwalają na sytuację związana z Covid a wchodząc na oficjalna stronę https://sudop.uokik.gov.pl/search/aidBeneficiary Możemy się dowiedzieć, że dofinansowanie jakie dostali z Tarczy to kwota ok 3 000 000 złotych. Maszyny oraz ludzie pracują na pełnych obrotach gdzie nie można mówić o jakimś kryzysie, jeszcze coraz to nowsze inwestycje. Miejmy nadzieję, że w koncu w tym roku pani Prezes "znajdzie czas" na rozmowy o podwyżkach!!!

NAKRETKARZ

Już od 2 lat nie było podwyżek. Przychody roczne maleją. Nic nie wiadomo o podwyżkach w tym roku. Starzy pracownicy zarabiają więcej a ci co np. Zatrudnili się 4 lata temu nic nie dostają chociaż ich wiedza przekracza poziom od starszych. Trzeba coś z tym zrobić bo z wyplaty ciężko przeżyć już miesiąc.

hahaha
@NAKRETKARZ

To się przyznaj jak się nazywasz, a wszyscy zaraz Ci powiedzą jaką masz wiedzę.... W swoim mniemaniu chyba potrafisz więcej bo po 4 latach napewno znajdzie się coś czego nie umiesz...

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

???

Szkoda gadać

Zostaw merytoryczną opinię o MIKA Sp. z o.o (producent nakrętek do butelek PET) - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w MIKA Sp. z o.o (producent nakrętek do butelek PET)?

Zobacz opinie na temat firmy MIKA Sp. z o.o (producent nakrętek do butelek PET) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MIKA Sp. z o.o (producent nakrętek do butelek PET)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 32, z czego 5 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MIKA Sp. z o.o (producent nakrętek do butelek PET)
1.9/5 Na podstawie 25 ocen.
  • Przędzalnicza 14
    43-300 Bielsko-Biała

MIKA Sp. z o.o (producent nakrętek do butelek PET)