Opinie o Lenko S.A. w Wilkowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Lenko S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Lenko S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby tekstylne - Produkcja włóknin

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lenko S.A. w Wilkowice

Zima niby się kończy a ktoś właśnie pisał o tym, że wtedy najgorzej się pracuje na magazynie. od wiosny jest już nieco łatwiej? Myślę o złożeniu papierów jeśli teraz na dniach będą kogoś szukać. możecie polecić?

Pracownik Nowy wpis

Witam chciałem zapytać jak wyglądają dodatki socjalne typu swieta...w Lenko .Czy wogole coś takiego jest?

Administrator Nowy wpis

W Lenko S.A. poszukiwana jest osoba na stanowisko Pracownik Produkcji. Byłeś jednym z kandydatów zaproszonych na rozmowę? Napisz, jak wyglądało spotkanie z przedstawicielami firmy! Twoja opinia może okazać się cenną wskazówką dla użytkowników rozważających zatrudnienie w przedsiębiorstwie.

A to każdy tak miał z tym wynagrodzeniem jak jeden Pan napisał, że co innego na papierze a co innego w praktyce wychodzi? czy nie można się ugadać jakoś bardziej normalnie? Ja tam wole mieć pewność co do swoich przychodów. Możecie mi premie przybliżyć? Jeszcze z rok temu ktoś pisał, że nie są obcinane, do dziś można mieć tego gwarancje?

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Lenko S.A.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Elektromechanik?
Łukasz279

Zdecydowanie nie polecam tam pracy kierownik fabian starszny (usunięte przez administratora) innych określeń nie znajduje zamiast skupić się na szkoleniu nowego pracownika wysyła go do człowieka który pracuje może z 2 tygodnie sam do końca nie ogarnia magazynu oraz kompletacji zamówień,1 dzień do rany przyłóż a na następny wymagania jakby ktoś robił co najmniej pare miesięcy. Co do wynagrodzenia sprawa wygląda tak że co innego jest ustalane co innego widnieje na umowie jeżeli ktoś na nerwy ze stali może tam iść ale według mnie do pracy chodzi się z przyjemności a nie przymusu, bardzo duża część starych pracowników magazynu narzeka na niego itd ale nikt w oczy ani poruszyć tematu wyżej nie potrafi lub nie chce nie moje broszka

Kaśka

Teraz za ten transport dopłaty jakieś są jak się z nimi jeździ ? O ile w ogóle jeszcze oferują transport pracowniczy do zakładu , bo ja tylko patrzyłam takie starsze ogłoszenie sprzed miesiąca i tam faktycznie było podane, że opcja jest. Nie wiem jak teraz.

Kostek

Pisano tu, że magazyn to namiot, a robota polega na kompletowaniu zamówień. Właśnie potrzeba dwóch chętnych, bo wrzucili anons, że magazynierów trzeba na trzy zmiany. Myślą o kimś z uprawnieniami na wózki widłowe wydane przez UDT. Piszą także, że dowożą do roboty na trasie z Bielska Białej do Wilkowic, że pakiet socjalny jest i stabilność zatrudnienia. Więc jak tu jest z rotacją pracowników i warunkami pracy na magazynie, czy teraz, gdy upały, czy to zimą?

Kosciitrup
@Kostek

najgorzej jest zima gdy musisz w cienkim ubraniu robic pod namiotem nieogrzewanym bez rekawiczek.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Lenko S.A.?

jaka atamosfera? każdy tutaj pracuje jak chce, nie ma żadnego przepływu informacji ile trzeba wykonać danego zamówienia. Technolodzy piszą jakie materiąły potrzeba do zamówienia a takich w ogóle nie ma na stanie albo nie są właściwe. jedni sie przykładają do pracy, drudzy co robią po 20 lat i wiecej mają to gdzieś. Nawet kierowniczka nic z tym nie robi, premi też nie obcina bo kto by chciał za taką stawkę pracować

Zofia

To tak na co dzień w robocie. A co z imprezkami firmowymi? Są jakieś takie spotkania dla pracowników mniej formalne? Może chociaż atmosfera jest dobra właśnie w sytuacjach poza zawodowych.

@Zofia

Na 30lecie spółki Marmy była impreza na którą zostali zaproszeni pracownicy Lenko. Poza tym nic nie ma. No nie wspominajać ze jednorazowo zrobili "dzień kobiet" połączony z zaproszeniem wszystkich facetów z zakładu.

Helena

Firma poszukuje pracowników na stanowiska magazynowe. Czemu taka cisza na forum skoro trwają aktualnie rekrutację nie tylko na tym dziale? Co do magazynierów, na jakie zarobki na start można liczyć? Premie które podane są w ogłoszeniu są miesięczne czy może kwartalne? O jakich kwotach mowa?

On
@Helena

stawki nie są jakieś specjalne. Dużo słychać narzekań, że za takie pieniądze nie chcą pracować. Poza tym ta praca to polega tylko na przebywaniu pod namiotem(bo przeciez tam nie mozna nazwać ze jest jakis magazyn z prawdziwego zdarzenia) - w zimnie i kompletowaniu wysyłek.

obserwator

Gdyż generalnie większość pisze cokolwiek na Systems SGP ale o wilkowicach za dużo nie ma nic, co to za ogłoszenia gdzie nie piszą ile można zarobić , szkoda czasu na coś takiego szukają do roboty i tyle, dbanie o dobry stan urządzeń , budynków i wyposażenia magazynu tak więc w teorii potrzebują takiego pracownika do malowania magazynu :) skoro są trzy wakaty to według mnie ktoś (usunięte przez administratora) robotą i znalazł coś lepszego.

Sławomir
@obserwator

Byłeś tam na rozmowie o pracę, by zweryfikować swoje teorie, czy poprzestałeś na obserwacjach z dystansu? Bo jest sporo ogłoszeń firmy teraz, a ja chętnie bym się dowiedział, jaka jest pensja dla magazyniera? Piszą tylko o UoP, robocie na 3 zmiany i pakiecie socjalnym, a oczekują m.in. uprawnień UDT.

Zostaw merytoryczną opinię o Lenko S.A. - Wilkowice

• Jak się pracuje w Lenko S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Lenko S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lenko S.A.?

Lenko S.A.
  • Eugeniusza Kwiatkowskiego 42