Opinie o Adler Polska Sp. z o.o. w Bielsko-Biała Konwojowa 10

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Adler Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Adler Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Wyroby tekstylne - Produkcja włóknin

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Adler Polska Sp. z o.o. w Bielsko-Biała Konwojowa 10

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Adler Polska Sp. z o.o.?

Gość Nowy wpis

Trzeba być robotem i tyrać za marne pieniadze

Gabriela Nowy wpis
@Gość

Znaczy za jakie pieniądze? Jak to nie tajemnica to weź powiedz

Jack Nowy wpis
@Gość

A jak kierownik zmiany Jarek? Zmienił się na lepsze, czy nadal chamski tak jak pracował w jednej z firm w Czechowicach i w końcu wyleciał....

Max

Pracują tam osoby które wyleciały z innch firm za (usunięte przez administratora) wiec czego sie mozna spodziewać .Pozdr. dla JB

Dostawaca

Firma Adler w polowie marca 2020 az do dzis wstrzymala zaplate za kompononenty i uslugi wszystkim dostawca nie uzgadniajac tego z dostawcami. Nie licza sie kompletnie z nikim. Licza sie tylko oni. Nieetyczne i bezprawne zachowanie. Dzis kazdemu jest ciezko a zwalanie winy na covid 19 juz nie wystarczy. Badzcie ostrozni i uwazajcie.....

Tolek banan

Firma ok. ale niektórzy z starych pracowników są? i nigdy nie będzie zdrowa atmosfera wśród pracowników.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Adler Polska Sp. z o.o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Leszno
Gucio

Z reguły w każdej firmie trzeba pracować, więc jeśli ktoś ma problem i brakuje mu chęci do pracy to żadna nie będzie właściwa.

Dość

Nie wiem kto chce się tam pakować???? Do tego obozu???? Bo inaczej tego się nie da nazwać!!!!! Mało k...a mało!!!!!! WIĘCEJ!!!!! Staną pseudo technolodzy myślą myślą do tego dyruś pod dyruś i myślą jak wycisnąć ostatnie soki z robola zwolnili super majstra i sciagneli i grażynskiego bo sciagneli swoich ludzi z stamtąd oj dluuuugo jeszcze można pisać już pomijam wyjazdy na delegację ale to tylko dla tych co lubią ciepłe lody

Mam pytanie do pracowników, jestem zainteresowany pracą ale nigdzie nie ma informacji tak naprawdę czym firma się zajmuje... Może ktoś w skrócie opisać co tam się robi?

Birak
@Zainteresowany

Witaj. Praca na prasach hudraulicznych na gorąco. Produkcja wygłuszeń samochodowych wszelkiego rodzaju.

Witam Pracuje w tej firmie od kilku lat i uważam ze nie jest tak źle jak widzę w komentarzach. Praca średnio ciężka - wcześniej pracowałem na odlewni wiec tu jest raczej luźno. Jeżeli pracownik rozumie wymagania pracodawcy to jest tu OK. Jak dla mnie warto tu pracować - co roku są podwyżki i z roku na rok jest coraz lepiej.

Abdul

Nie polecam. Ludzie narzekają na warunki. W lecie gorąco. Praca ciężka. Kapo obozowy na hali. Atmosfera wśród pracowników straszna. Ludzie są zadtraszenii panuje mobbing.

Zostaw merytoryczną opinię o Adler Polska Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

Adler Polska Sp. z o.o.