Opinie o Fiat Auto Poland w Tychy

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Fiat Auto Poland, jak również Klientów firmy. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Fiat Auto Poland o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fiat Auto Poland w Tychy

Cześć.

Roksana - godz 17:11 Magdzia- godz 17:13 Renatka- godz 17:15 Monia- godz 17:21 Te wpisy na forum są tak samo wiarygodne jak "Wiadomosci" TVP

Dora

Oto plusy pracy w FCA: -umowa na papierze dzieki czemu FCA uczciwie płaci do ZUS na składki emerytalne i nie (usunięte przez administratora) z wyplatami -praca w dobrych warunkach. Dba się bardzo o bezpieczeństwo pracownika. Mamy dach nad głową i nie pada na nas deszcz podczas pracy. Nie jest mokro jest sucho ciepło i nie śmierdzi jak w chlewiku czy w oborze -wielkim plusem firmy jest to że daje do pracy za darmo robocza odzież za w pracy np buty rękawiczki czy kamizelki -wypłaty zawsze na czas -możliwość dojazdu do pracy. Sama jeżdżę ponad godzinę w jedną stronę i jestem z tego dumna i zadowolona że nie muszę wydawać fortunę na dowóz -normowany czas pracy, stały grafik od firmy dzieki czemu wiemy ile pracujemy w miesiącu -możliwość brania nadgodzin które są lepiej płatne niż zwykłe grafikowe dni. I to jest właśnie wspaniałe że FCA płaci 100% więcej za nadgodziny w soboty a wcale tego nie musi -swionteczne bony. Mało która polska firma daje bony na święta -darmowe i pyszne obiady za złotówkę smakują jak w dobrej restauracji. Sama bym lepszych obiadów nie zrobiła i nie jadłam tak pysznych jak w FCA -przelorzeni którzy zawsze są mili rozumieją potrzeby pracownika i zawsze stają w jego obronie - dzien rodzinny na ktorym są różne konkursy zabawy gdzie można wygrać fajne super nagrody i integrujonce społeczeństwo Dla mnie ta firma jest lepsza niż wygranie w lotto. Minusów żadnych nie mam. Trzeba tylko pracować i podporządkować się wykonywać polecenia bez gadania czego wielu Polaków nie jest nauczonych. A pracę trzeba szanować. Nigdy nie pracowałam w firmie tak przyjaznej ludziom. To dla mnie drugi dom.

Tomasz

FCA to super firma. Praca fajna lekka i przyjemna. Można też zrobić uprawnienia na wózek widłowy, awansować na team leader i wiele innych. Dodatkowo dobra kasa i duża premia. Polecam

Inżynierka

@Cześć. Fiat doskonale opiekuje się kluczowymi pracownikami, tymi, których chce zatrzymać na stałe. Jak pewnie zauważyłeś na produkcji pracują pracownicy sezonowi, maja tez zapewnione atrakcyjne jak na Polskę warunki, ale FCA nie ma wybijającej się oferty, ponieważ tego nie potrzebuje. Większość ludzi chce tutaj pracować,czesiu od dwóch lat nie może nawet pogodzić Się z tym, że został zwolniony, bo sam by nie odszedł. Natomiast pracownicy stali maja zapewnione bardzo dobre warunki oraz bardzo dobre możliwości rozwoju. Musisz odróżnić pracownika biurowego od pracownika, którego fca będzie wymieniał za kilka miesięcy. (usunięte przez administratora) Maja jako średnia lepsze wyniki od Polaków a przy okazji nie narzekają i cieszą się z tej pracy jak i warunki.bezapelacyjnie kocham swoją pracę a ci co sie nie uczyli to niech zasuwaja do emerytury w w pocie i najgorszych warunkach w pracy .jestescie marginesem tego zakładu i tylko krok was dzieli zostac zawodowym menelem.a jak wam sie niechce uczyc to wasza sprawa i wasz marny los.

FCA Polska

Szanowny Panie monter były Prosimy nie spamować na forum naszej firmy wiemy kim pan jest i za co został pan zwolniony ( kradzierze i (usunięte przez administratora)) jeśli Pan nie przestanie wejdziemy na drogę prawną. Ps. Jeśli Pan wszędzie widzi trole prosimy się skontaktować z lekarzem lub farmaceutą a nie pisać tu bzdur. Pozdrawiamy Zespół FCA Polska

Miś Nowy wpis
@FCA Polska

Żeby Ciebie trolu nie pociągneli do odpowiedzialności za podszywanie się pod firmę i wypowiadanie za nich

dociekliwy Nowy wpis

cos zlego dzieje sie na slowacji w fabryce aut.dochodza sluchy u nas ze dwom naszym pracownikom zawistni pracownicy tamtej zalogi polamali rece naszym kolegom z naszej fabryki.pogloski mowia o pracownikach z lini ;a'

Gość87 Nowy wpis
@dociekliwy

Łamią kity? Dlaczego ? To jakieś fake newsy...chcesz zniechęcić do wyjazdów innych żeby Ci miejsca nie zabrakło ? Chciwy na euro ?

polka

Moji drodzy, W związku z kryzysem na granicach i tragicznym losem uchodźców zbierana jest petycja z podpisami o likwidację premii i przekazanie tej kwoty na pomoc tym ludziom. I tak dużo zarabiamy i powinniśmy podzielić się z innymi potrzebującymi. Oni potrzebują tylko pomocy w postaci mieszkań darmowej opieki lekarskiej i godnych zasiłków. Polskę stać na to, aby przyjąć tych biednych ludzi. Państwo polskie ma pieniądze z budżetu więc nie będą obciążać kieszeni podatników bo państwo polskie ma swoje finanse.

Proste
@polka

Połowa pensji każdego pracownika na zasiłek emigranta, w ten sposób możemy przyjac drugie tyle ludzi co mieszka w naszym kraju, proste jak konstrukcja cepa

@polka

Ze swoich pieniedzy dawaj i przyjmij pod swój dach ze stu a nie rozporządzasz się cudzą kasą!

Proste Nowy wpis
@anonim

Co Ci nie pasuje, taki rozszerzony Ład, i tak są plany żeby lepiej zarabiający w kraju płacili większe podatki żeby było na podwyżki pensji (poprzez obniżenie podatków) dla podstawowej kadry, o taką sprawiedliwość, kierownik linii zapłaci większy podatek i pensja bez zmian lub obniżoną żeby było na podwyżki dla cięcia (nic to tej funkcji nie mam ale uważam, że jak podwyżki to dla wszystkich), więc co Wam szkodzi połowa pensji dla emigrantów, oni nic nie mają, jest też sprawiedliwość

Kandydat

Jakie wypłaty osiągnąć można w firmie ? Możecie podać widełki, euro w delegacjach mnie nie interesuje, delegacje są podobno dla nielicznych To prawda że są zagwarantowane podwyżki ? Czy podwyżka zależy od stażu pracy ?

Monter
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Rekrutacja poszła bardzo łatwo,zostały nam przedstawione podstawowe informacje oraz uzupełnialiśmy papiery

Pytania

Doświadczenie, ile pan zarabial w poprzedniej firmie, czy szukał pan gdzie indziej Itp.

• Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 2 dni.

polka,Proste,gupi pisior,ada,Przypomnienie,Jan,Erika,Zdzichu,Janek,Dora,Gość87,Bartosz.... TO NIE WSZYSTKIE TROLE ,AKTYWNE OSTATNIO:-) CZYŻBY ZWIĘKSZONA AKTYWNOŚĆ TROLI ,BYŁA ZWIĄZANA Z PODWYŻKĄ Z 0,60GR/WPIS-NA 0,61GR/WPIS??? OCZYWIŚĆIE , NIE Z SAMYCH WPISÓW TROL ŻYJE:-) JEŚLI KTOŚ ODPOWIADA LUB OCENIA WPIS TROLA(NIE MA ZNACZENIA,CZY ŁAPKA W GRĘ,CZY W DÓŁ)TROL DOSTAJE -BONUS- TZW PREMIA UZNANIOWA,ZA SKUTECZNOŚĆ,W POTRZYMYWANIU I ZWIĘKSZANIU ZAINTERESOWANIA :-) ODPISUJESZ,OCENIASZ... NABIJASZ KASĘ TROLOM,I PORTALOWI:-) DO OCENY JASNO MYŚLĄCYCH ,NIE DAJĄCYCH ,SIĘ "WCIĄGNĄĆ"W SPIRALĘ TROLI:-) W PIRAMIDĘ TROLI:-)

Zostaw merytoryczną opinię o Fiat Auto Poland - Tychy

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Fiat Auto Poland