Opinie o Fca Sp. z o.o. w Niepołomice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Fca Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Fca Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fca Sp. z o.o. w Niepołomice

@pracownik2023

Pracodawca nie dba o pracownika. Przy ustalaniu warunków umowy liczone są premie kwartalne i roczne.. i to ostatni raz kiedy słyszy się o premii czy jakimkolwiek dodatku. Nie jest to "praca pod presją czasu" to codzienny terror psychiczny niepłatne nadgodziny i praca pomimo choroby ze strachu że tym razem wypowiedzenie trafi na ciebie.

Jak wygląda sprawa grafiku w Fca Sp. z o.o.. Czy pracodawca idzie na rękę?

@pracownik2023 Nowy wpis

Jak obecnie wygląda sytuacja w firmie? Komentarze nie są najlepsze, ale są dość stare, ciekawi mnie obecna sytuacja w firmie - szczególnie wśród pracowników biurowych.

Pracownik nr 447 Nowy wpis
@Kandydat

Uciekaj, tyle Ci powiem Fca ni szanuje pracowników

były pracownik Nowy wpis

Nie polecam pracy w tej firmie. Brak poszanowania pracownika, brak równości, dyskryminacja, niesprawiedliwe nagradzanie pracowników. Kierownik główny dramat, nie zna się kompletnie na niczym. Jak nie jesteś wazeliniarzem to za dużo nie osiągniesz w tej firmie. Odradzam wszystkim !

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Fca Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Niepołomice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Lektor - Nauczyciel języka angielskiego
Early Stage
logo firmy Specjalista ds. Planowania
Niepołomice
Zakłady Mechaniczne "Tarnów" S.A.

Czy pracownicy w Fca Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

Pawlo

Witam wszystkich, mam pytanie odnośnie pracy w fca, jest obecnie wakat na produkcji, może ktoś z pracujących opisać, coś na ten temat bo w przyszłym tygodniu mam rozmowę. Produkcja światłowodów ten dział, Pozdrawiam.

@Pawlo

Mnie też interesuje praca na produkcji. Długo czekałeś od wysłania CV aż zaprosili cię na rozmowę? Jak już będziesz po, to dasz znać jak ona przebiegała no ile kasy proponują? Będę zobowiązany ;)

Pikej
@Jarosław

Szybko zapraszają na rozmowę. Nie trzeba długo czekać maks tydzień.

Dominika
@Pikej

A dzwonią z odpowiedzią zwrotną? Bo ja lubie jasne sytuacje. Lubię jak firma dzwoni i mówi konkretnie że się nie dostałam.

Konkret

Witam! Jakie jest obecnie wynagrodzenie pracownika produkcji - montera swiatlowodowego? Szanując mój i rekruterów czas wolę poznać informację wcześniej. z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam

@Konkret

3.500 zł brutto + premia która odbiją za byle jaka (usunięte przez administratora) ... Pracownicy są traktowani bardzo źle , nakazy ,zakazy, tablety i kamery jesteś kontrolowany co do minuty ,już nie długo podobno co do ,,Sekundy ,, ???? Jeżeli chcesz podjąć pracę w fca musisz się zaopatrzyć w pampersy bo nie długo będą pracownicy rozliczani czasowo nawet z potrzeb fizjologicznych, i bardzo dużo cierpliwości... Zero kultury i szacunku do zwykłego pracownika z produkcji szczególnie Kierownik produkcji totalne dno ... Jeżeli coś ci się nie podoba i powiesz to głosno jesteś traktowany jak śmieć więc większość nic nie mówi ... Którego pracownika by się nie zapytano każdy powie że ta firma schodzi na psy i nie tylko osoby z produkcji bo coraz więcej pracowników odchodzi z FCA bo nie wytrzymują ... Bardzo precyzyjna praca , przynajmniej niektóre stanowiska , ale odkąd weszła Pani która jest odpowiedzialna za czasy i normy , zaczął się wyścig szczurów, a wiadomo że Szybkość nigdy nie idzie w parze z jakością ,dlatego reklamacje za reklamacjami od klientów firmy ... Jeżeli firma coś z tym nie zrobi to naprawdę nie wróżę nic dobrego ... Na dzień dzisiejszy jest to masakra ...

Dadan

A jak z zarobkami sprzedawców ? Dodatki , bonusy ? Napiszcie czy warto aplikować . Najlepiej Warszawa .

Ggoo
@Dadan

Tez jestem zainteresowany . Jestem z branży .

Dadan
@Dadan

Hej tam . Proszę o komentarz . Będzie pomocny dla kandydatów .

Jakie są warunki zatrudnienia w Fca Sp. z o.o.?

Interaktywne

Nijak ? Ciekawe ?!!

@Interaktywne

A to "nijak" to skąd bierzesz?

Ktoś
@Joanna

Firma niby wiem jak, ale wychodzi nijak, ot i finał. wszyscy robimy swoje niby o czasie i jakości, a efekty ponoć słabe coraz więcej ofert z okolicy za ten sam czas pracy a u nas stawki gorsze...nijak się wszyscy czują

@Ktoś

A to nieco zaskoczona jestem, że nie próbują dbać o komfort psychiczny swoich ludzi. Sporo osób już do konkurencji z tego powodu przeszło? Zastanawiam się czy wysokość stawek wynika z kondycji finansowej firmy czy z braku chęci wypłacania więcej

Ktoś
@Joanna

O komfort psychiczny dba dyrektor HRu prezesa. Widząc takie opinie pracowników sam bym się zwolnił, bo to oznacza totalną porażkę HRu. Przez 20 lat pracy w różnych firmach naprawdę pierwszy raz spotykam się z tym, że HR to najgorszy dział w firmie. Demotywowanie pracowników poprzez absolutny brak szacunku, ploty i dbanie wyłączenie o własny interes. Tu się nie dba o ludzi, bo ich dywiza jest, że nie ma ludzi niezastąpionych. Tyle ludzi ile odeszło w ostatnich latach wskazuje na totalną porażkę firmy. Z resztą mało która firma ma takie oceny na goworku. Przykre to, ale nikt nie wyciąga wniosków od lat.

@Ktoś

Bardzo trafna opinia! Podpisuję się pod tym!

Justyna

To jak firma dobiera tych pracowników w dziale HR? Oprócz tej kwesti praca tutaj ma jeszcze jakieś minusy? Poza tym dobrze ci się pracuje?

Worker
@Justyna

Firma jak każda, zatrudnia jak potrzebuje, zwalnia jak nie potrzebuje, więc nie trzeba się przywiązywać za nadto.

@Worker

I naprawdę uważasz, że to miałoby być normalne? Na jakiej umowie to i jaki okres wypowiedzenia przysługuje? To też nie jest robione w razie czego tak nagle?

Futuro
@Worker

Czy handlowcy dalej zarabiają po kilkanaście tysi jak napisał przedmówca ? Jeśli tak to czy trudno się dostać na takie stanowisko . Czy to może jakiś wyjątek . Bo jak czytam wasze negatywne opinie , to rozumiem że to dotyczy warunków pracy w biurze a nie handlowców .

Jeśli ktoś chce pracować w firmie, która ma roczne obroty okolo 200 milionów zl, a płaci pracownikom biurowym zwykle poniżej 3 tys zł, a wymaga pracy po godzinach bez wypłaconych nadgodzin to niech idzie harować. Handlowcy sa ponad wszystkimi, jeżdżą służbowym brykami, inkasujac premii miesięcznie po kilka , kilkanaście tys zl,śmiejąc się innym w oczy. Jeżeli zarząd nie rozwiąże tego problemu to rotacja będzie coraz większą.

D
@były pracownik

Przestaje się chcieć pracować w tej firmie

Dhhd
@były pracownik

Śmierdzi reklama działu handlowego, słaby pr

@Dhhd

W sensie, że 4 lata temu nie było takich warunków?

Gazet
@były pracownik

To DJ-a czego tam pracujesz? Nie MS innych zawodowych propozycji ?

mak

Jak w firmie FCA są traktowani stażyści?

@mak

Oczywiście są traktowani bardzo dobrze. Warto kontaktować się z nami bezpośrednio - na stronie firmy łatwo można odnaleźć zakładkę "Kariera" i uzyskać więcej rzetelnych informacji.

Fato
@HR FCA

Jak tam maja się pracownicy FCA ? Czy warto aplikować ? Jaki pomysł na rozwój ma Zarząd ?

kandydat

Ponad 2 miesiące po rozmowie on-line i brak odzewu, skończyło się na "zadzwonimy do pana w przyszłym tygodniu" Sama rozmowa bardzo pozytywna, jednak brak jakiegokolwiek odzewu, to brak poszanowania kandydata, wnioski proszę wyciągnąć samemu.

HR
@kandydat

Dziękujemy za wiadomość. Dokładamy wszelkich starań, aby wszyscy kandydaci otrzymywali informację zwrotną po rekrutacji. Niestety czasem się mogą zdarzyć sytuację że ktoś nie otrzyma informacji. Proszę pamiętać, że każdy z kandydatów ma bezpośredni kontakt do osoby rekrutującej z działu HR. Zapraszamy wtedy do kontaktu:)

Naboochod
@kandydat

Potwierdzam. Nie są uczciwi przy rekrutacji. Nie traćcie czasu.

Kandydatka
@kandydat

U mnie dokladnie było tak samo, mieli odezwać się do 2 tygodni ( nie ważne jaki wynik rekrutacji). Po 8 tygodniach sama napisałam do nich maila, że nie są słowni itd, co innego mowią na rozmowe i że jest to brak poszanowania osoby i jej czasu. Równiez na maila nikt mi nie odpowiedział. Szkoda czasu, dodatkowo zaproponowaną na 1 rozmowie stawkę 3,5 - 4k netto chcieli znegocjować do 3 :D ( a stażu pracy mam 10 lat ;) )

Kandydatka
@HR

Nie dostałam odpowiedzi od Was , po 8 tygodniach sama przypomniałam się do HR i niestety mój mail również został OLANY. Tak to wygląda. Uśmiechać na rekrutacji przychodzi łatwo, a napisać maila, w stylu " Pani xyz, bardzo dziękujemy za czas poświęcony na rozmowę kwalifikacyjną, jednak zdecydowaliśmy się zatrudnić inną osobę na to stanowisko. Jednocześnie pozwolimy pozostawić sobie kontakt do Pana/Pani w naszej bazie." to już niezwykle ciężko i trudno. Zawsze może taki mail pójść z automatu ;) Zacznijcie szanować osoby tak jak o tym mówicie.

Foto
@Kandydatka

Dramatycznie . Zbieranina ?

Czy firma Fca Sp. z o.o. kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

HR FCA

Nasza firma ma wdrożoną politykę równego traktowania - bez względu na rodzaj stanowiska, o wysokości wynagrodzenia zawsze decydują kompetencje pracownika, a nie jego płeć czy np. wiek. Warto kontaktować się z nami bezpośrednio - na stronie firmy łatwo można odnaleźć zakładkę "Kariera" i uzyskać więcej rzetelnych informacji jak i dane do kontaktu z nami.

TK
@HR FCA

Nie ważne co wdrażacie, ważne jaka praktykę macie a praktykę macie mało profesjonalną kłamiąc potencjalnych kandydatów odnośnie procesu rekrutacyjnego. Mając na uwadze powyższe i pozostałe opinie ma gowork nie stawia was w dobrym świetle i przedstawia jako mało wiarygodnego pracodawcę.

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Fca Sp. z o.o.? Chętnie zatrudniają?

Tak, zatrudniają. Na praktyki, staże. Wielu z nich zostaje później w firmie. Zapraszamy studentów do Zespołu. Ale najlepiej wypowiedzą się Ci studenci co w FCA pracują.

Pawlo

Witam mam pytanie odnośnie pracy w fca, jest obecnie wakat na produkcji, może ktoś z pracujących opisać, coś na ten temat bo w przyszłym tygodniu mam rozmowę. Produkcja światłowodów ten dział?

@Pawlo

Jak już jesteś umówiony na rozmowę to wszystkiego się dowiesz od rekruterów. Z opinii wynika, że zarobki nie są zbyt wysokie, więc ciekawi mnie ile ci zaproponują. Napiszesz jak już coś będziesz wiedział? Będę wdzięczny.

@Jarosław

Szału nie ma, jak atmosfera bo rozmowa ok,

Ignac
@Jarosław

Sam idź na rozmowe to będziesz wiedział.

Aleksandra
@Ignac

Każdemu dają tyle samo, czy stawki są różne? Rozmowa to jedno, rekruterzy zawsze przedstawiają firmę w samych superlatywach, pracownicy jednak mogą powiedzieć trochę więcej, szczególnie ci, którzy pracują dłużej.

@Pawlo

Czyli zarobki bez szału? Tak jak myślałem. Ale więcej niż 2 tysi na początek? Ze trzy się wyciągnie?

Czy pracownicy w Fca Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

agnieszka

współpracują/dogadują ale czego konkretnie dotyczy pytanie?

Muda

Różnie bywa . Co o tym sądzicie ?

@agnieszka

Współpracują. Teraz, gdy duża grupa pracuje zdalnie - kontakt jest utrudniony, jednak narzędzia informatyczne skracają dystans.

Konkret

Długo by tu pisać o FCA, ale aby ustrzec innych trochę informacji. Firma z długim stażem na rynku i od wielu lat rozpoznawalna. Od 3 lat kiedy to władzę objął nowy prezes wszystko poruszą się równią pochyłą w dół. Brak szacunku dla pracowników, brak wizji, brak realnego nagradzanie, zarządzanie przez chaos, dręczenie ludzi, poniżanie ludzi. Stworzona za nie małe pieniądze strategia była spisem opowieści dziwnej treści i nic z niej nie zostało wdrożone. Firma nie ma pomysłu jak działać i na jakich rynkach. Co chwilę dzięki nowej "kadrze managerskiej" odchodzą mądrzy ludzie, z długim stażem. Ilość nowych i NIE TANICH managerów przeraża. Gdzie ich prezes wynajduje ? Tego nie wie nikt. To teraz trochę o działach. Procesy, wdrażane nie wiadomo po co, na co, w 50 osobowej firmie, tworzy się to co w kilkusetosobowych korporacjach, ale kasa wychodzi na zewnątrz i gitara! Produkty i usługi, Staley & Wesley położyli tą firmę na łopatki. Managerowi, którzy nic nie potrafią, ale uważają się za guru. W dziale nie ma rozwoju, a próby wprowadzenia nowych produktów kończą się fiaskiem, arogancja i nuta pracowników roni również robotę. Handel, no cóż, brak pomysłu, brak doświadczenia, brak wiedzy. Jakoś to działa, ale na wsparcie kogokolwiek nie ma co liczyć. Że to jeszcze działa to jest zasługa kilku osób. Aaaa jest jeszcze handel międzynarodowy, czyli wydmuszka, która nie ma możliwości bytu ale jest i udaje, że będzie sukces. Marketing, rozrośnięty do potęgi!. Ludzie bez pomysłów, brak skilli graficznych, brak wizji, zarządzanie sm na poziomie przedszkola. Produkcja, ludzie tyrający za wszystkich, za minimalną krajową nie dostając żadnych premii i wykorzystywani do maximum. Magazyn, podobnie jak produkcja niedoceniani, częste rotacje. Logistyka i IT, tu chyba jest najlepiej bo przynajmniej można dużo załatwić. Dział serwisu i usług porażka, brak rozwoju (chyba, że sam sobie go załatwisz - darmo !), zarządzanie okropne, stawki za usługi masakryczne, zarobki przeciętne. Reszte omijam. Premie, od dłuższego czasu robione jest wszystko aby ich nie było. Jak są to głodowe. Pensje, niektórzy zarabiają najniższą krajową, a jak przyklaskują prezesowi, przytakują i chwalą jego BMW mają nawet 12 krotnie więcej. Pracownikom nie ma kto pomagać bo prezes rozwalił doszczętnie i z premedytacją dział HR. Podsumowując, jeżli nie chcesz się przmęczać, nie lubisz zdobywać nowej wiedzy, nie lubisz dostawać premii i chcesz przeciętnie zarabiać APLIKUJ DO FCA. Jeżeli lubisz rozwój, dynamikę, dobre traktowanie i managerów któzy potrafią działać, uczyć i szanować pracowników NAWET SIĘ TAM NIE WYBRIERAJ!. HR proszę o nie pisanie bolesnych bzdur, wziętych z poradnika HR for dummies. Nowy profil nie zamaże opinii o tym jak ta firma postępuje.

Obecny pracownik FCA
@Konkret

Jeszcze długa i ciężka praca przed Panem Bogusławem Lindą... Na frustracje i hejt szkoda komentarza i czasu.

Inny obecny pracownik
@Konkret

Drogi były Pracowniku Konkret. Dużo prawdy jest w tym, co napisałeś, ale wydaje mi się, że nigdzie nie jest idealnie. Raz lepiej a pięć razy gorzej. Objechałeś prawie wszystkie działy z wyjątkiem Twoich kolegów i „dobrze działającego HR”. O wszystkich masz negatywną opinię a zapytam, co Ty dałeś od siebie tej firmie kiedy w niej pracowałeś? Starałeś się dobrze wykonywać swoje obowiązki? Chyba nie. Dużym błędem było to, że Staley & Wesley za późno powiedział "sprawdzam" i wyszły efekty Twojej działalności. Dość szybko się wtedy ulotniłeś - pomijam styl, bo to osobny temat. Siedzenie na sofie i pogaduszki z sekretarkami nie przyniosły korzyści firmie, która Ci płaciła wcale niemałe pieniądze. Produkcja, która tyra na wszystkich, jak twierdzisz, tyrała też na Ciebie i tobie podobnych obiboków. Zastanów się na drugi raz, jak będziesz obsmarowywał swojego pracodawcę, co on mógłby napisać o Tobie.

Aplikant
@Konkret

Dzięki za podpowiedź. To nie idę tam...

Xxx

Witam, czy są aktualnie przyjęcia na produkcję? Jak z wynagrodzeniem, ile zmian ? Pozdrawiam

@Xxx

Na produkcję cały czas są przyjęcia, masz dwie zmiany; poranna i popołudniowa. Zarobki słabe około 2 tys zl netto Praca nie jest trudna.

Wiecie czy Fca Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

agnieszka

Jeśli osoby mogą pracować w trybie HO, to używają swoich laptopów i telefonów, które standardowo są używane podczas pracy w biurze. Nie wszystkie działy mogą pracować w trybie HO (produkcja, magazyn...)

Kandydat?

Dzień dobry, Pozwalam sobie na forum zadać pytanie wprost do HR Firmy. Czy Państwo rekrutujecie "on line" czy w obszarze rekrutacji Państwa Firma na chwilę się zatrzymała? Pozdrawiam i czekam na odpowiedź. Miłego dnia. #zostanwdomu

Aaaa
@Kandydat?

Jak napisałeś/ napisałaś ..#zostanwdomu ...poczytaj i wyciągnij wnioski

Mimo wszystko

Mimo wszystkich wcześniejszych opinii FCA to przede wszystkim brygada wspaniałych ludzi którzy chcą jak najlepiej dla rozwoju firmy. To trudne ale i ciekawe wyzwania na codzień tylko, że Ci ludzie potrzebują być usłyszani i nagrodzeni za swoją pracę- ale tak szczerze z serca. Ja rozumiem, że Handel wykonuje ciężką pracę ale bez całego zaplecza nic by się nie zadziało. Handlowcy dostają za swoją pracę procent od utargu( oczywiście jeśli wykonają plan) natomiast zaplecze nie otrzymuje takich bonusów. Bez Produkcji, Magazynu, Zakupów, Działu Technicznego i obsługi klienta nic by nie zostało sfinalizowane. To tzw back office jest najbardziej pod presją czasu i Handlowców. Dlatego trzeba mądrego i uczciwego systemu wynagrodzeń i premiowania za ten trud i serce wkładane w każdy projekt i zlecenie. HR I panowie Prezesi piłeczka po Waszej stronie bo szkoda byłoby stracić tak wspaniałych pracowników.

Edyta
@Mimo wszystko

Teraz szukają do FCA administratora sieci dostępowej. W ogłoszeniu jest info, że pracodawca oferuje motywujący system premii. Jak on jest rozliczany na tym konkretnym stanowisku?

Czy pracodawca Fca Sp. z o.o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Rafał

Na dziś FCA posiada wszystkie motywatory, które standardowo deklarują firmy, jednak prowadzi projekt z celu zmiany i dostosowania tego systemu do specyfiki obszarów biznesowych. Od kwietnia system będzie zmieniony na bardziej dopasowany.

Obiektyw

Nie, nie motywuje. Plany wygórowane żeby nie dać premii dla pracowników, nie płacą nawet wczasów pod gruszą. Kiedyś na święta dawali 500-600 zł teraz 200-300. Ta firma lata świetności ma za sobą. Pracownik się nie liczy, tylko procesy, doradztwo, kadry dyrektorskiej chyba więcej niż pracujących ... Szkoda bo kiedyś ponoć była to fajna firma rodzinna, a dzisiaj korporacja bez możliwości awansu. Nie polecam

@Obiektyw

@Obiektyw - Jeżeli jesteś jednym z pracowników FCA to w pierwszej kolejności zapraszamy do rozmowy ze swoim przełożonym i przekazania swoich uwag i sugestii. Proszę jednak pamiętać że możliwości rozwoju pracowników zależą nie tylko od sytuacji firmy, czy działu w którym dany pracownik jest zatrudniony, ale również od indywidualnych kompetencji pracownika, jego postawy i zaangażowania - zapraszamy do rozmowy, ostatnią rzeczą której chcemy to aby pracownicy czuli że pracują w FCA "za karę". Rozmowa na pewno pomoże rozwiać wątpliwości i znaleźć właściwą ścieżkę rozwoju dla Ciebie. @Pytanie - szczegółowe informacje odnośnie pracy w FCA, w tym benefitów dla Pracowników można znaleźć na stronie: fca.com.pl/kariera/

Śmiech przez łzy
@HR FCA

System motywacyjny w FCA? Premie- przepraszam " nagrody Prezesa" czyli system nagradzania wbrew logice i niezgodny z faktycznym poniesionym trudem pracownika. Niezweryfikowany z przełożonymi pracowników tylko od jednego szablonu z założoną wizją Prezesa i HR. Smutne ponieważ zamiast zmotywować tych co dali z siebie wszystko, promuje tych co akurat nie mają z Prezesem na pieńku. Jest to promowanie wazeliniarstwa aniżeli ciężkiej pracy. Zmiana systemu motywowania miała się odbyć w 2018 potem 2019 roku, a teraz nie wierzę, że przy obecnych zmianach cokolwiek ruszy - a przynajmniej w dobrym kierunku a nie kolejnym cięciom. Dobrze, że niedługo Wielkanoc to Prezes kolejny raz będzie mógł przy jaju obiecać zmiany bez pokrycia w rzeczywistości. Do wakacji może ludzie będą trwać w nadziei A potem i tak (usunięte przez administratora) i nikt nie ma czasu podskoczyć. I karuzela się kręci.

@Śmiech przez łzy

Dziękuje za Twoją opinię. Każda jest dla nas ważna. Jeżeli zauważasz coś co Cię niepokoi, zgłoś to swojemu przełożonemu, bądź przyjdź i porozmawiaj z nami. Co do systemu motywowania i nagród - zapraszamy do Nas, z przyjemnością przedstawimy zasady przyznawania premii w naszej Organizacji.

@Śmiech przez łzy

Tytułem uzupełnienia i dla osób, które w odróżnieniu od autora tego wpisu, nie mogą samemu zweryfikować faktów - obecnie w FCA to przełożeni wnioskują o nagrody dla swoich pracowników, każdorazowo uzasadniając wniosek oraz proponując konkretną nagrodę za konkretne zrealizowane zadania. W ostatnim półroczu takich nagród, na wniosek przełożonych przyznano 47. Autora zapraszamy do rozmowy z własnym przełożonym, który wyjaśni zasady nagradzania i rozwieje wątpliwości. Pozdrawiamy!

Śmiech przez łzy
@HR FCA

Racja!! Zapomnieć można że obecnie system premiowy mimo że nigdy nie obalony i nie zmieniony nie Funkcjonuje i jedyną możliwością uzyskania pochwały za swoje działanie na rzecz firmy jest " nagroda" o duzo mniejszym finansowym przelozeniu niz kiedys premie. Drogi HR to kiedy zmiana systemu motywowania poprzez premie? Proszę o uczciwą odpowiedź wprost z HR mojej firmy czy zostają tylko nagrody Prezesa A premie zostały już ostatecznie zlikwidowane. I prosze nie odsyłać mnie do przełożonego poniewaz to HR razem z Prezesem buduje system motywacyjny więc zwracam się do źródła

@Obiektyw

Zgadzam się z kolegą. Niestety pracownik w ogóle się tam nie liczy. Zatrudnia się wielkich "pseudo"specjalistów od procesów, HRow, zarządzania i nagle po kilku miesiącach okazuje się że nic nie zrobili, a zapłaciło się im krocie. A pracownicy znowu nie mają premii. Najpierw było wielkie poruszenie, bo strategia nowa (temat ucichl, bo kto musiał kasę dostał), teraz procesy i ludzie, którzy pojęcia nie mają jak to ułożyć i kopiuje się to co już ktoś zrobił, a bierze się za to niezła kasę. O każdym z działów mógłbym napisać o takich drogich pseudo specjalistach, ale nie ma co, bo zaraz pojawią się kolejni. Firma idzie na (usunięte przez administratora) bo zamiast szukać potencjału w pracownikach szuka się nowych ludzi, którzy nie mają pojęcia o tym biznesie i na siłę wciskają swoje filozofię, a prezesi łykaja.

@HR FCA

Zapraszam do nas osobiście - odpowiemy na pytania. Nie jest dobrym zwyczajem rozmowa o planach i działaniach firmy poprzez portal internetowy. Wystarczy odrobina chęci, a odpowiedzi są na wyciągnięcie ręki.

Zostaw merytoryczną opinię o Fca Sp. z o.o. - Niepołomice

• Jak się pracuje w Fca Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fca Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fca Sp. z o.o.?

Fca Sp. z o.o.