FCA Services Polska Sp. z o.o.

Bielsko-Biała

Opinie o FCA Services Polska Sp. z o.o.

życzliwy

Niestety - fatalna atmosfera zabija wszystko w tej firmie. Nastroje grobowe. W przeciągu 5 lat firma z całkiem fajnego miejsca stała się ponurą dziurą. Mam wrażenie, że największa w tym zasługa managementu średniego szczebla.

Dominika

Aktualnie jest kilka nowych ofert pracy. Wpadło mi w oko ogłoszenie na stanowisko Junior IT Specialist. Pracodawca zamieścił ogłoszenie w języku angielskim, co wskazuje na wymagania językowe dla kandydatów. Czy ktoś z was aplikował na podobne stanowisko? Wymagana jest znajomość języka angielskiego na poziomie B2, jednak zastanawia mnie w jaki sposób jest to weryfikowane. Czy na rozmowie rekrutacyjnej przeprowadzane są testy?

Ef

Tak teraz zauważyłem ze szukają na stanowisko pracownika działu księgowości ze znajomością języka czeskiego w Bielsko Białej w sumie to jest dosyć nietypowe wymaganie nie uważacie? Jak ktoś znać może aplikować

Zostaw opinię o FCA Services Polska Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FCA Services Polska Sp. z o.o.