Opinie o Fca Poland S.A. w Bielsko-Biała

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Fca Poland S.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Fca Poland S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fca Poland S.A. w Bielsko-Biała

troll

Najlepsza firma w kraju.łatwe pieniądze i możliwość brania wielu dodatkowych nadgodzin podnoszących pensję praca w soboty i niedziele jest dobrowolna platna 200 % ale tylko najbardziej zasłużeni mogą z tegoż przywileju korzystać.tu niema żadnej ściemy.informacje uzyskane od najbardziej wpływowych osób na tym zakładzie..

pomocny 100%

oferujemy pracę w firmie stosującej najnowsze technologie i nastawionej na innowacje. Pracując z nami będziesz mieć okazję zdobyć know-how oraz umiejętności, które wzbogacą Cię zarówno pod wzgledem zawodowym jak i osobistym. Dla tych, których interesuje rozwój międzynarodowy nie brakuje okazji do zdobycia doświadczenia w różnych spółkach Grupy. Oto obszary zawodowe, w których można się rozwijać nie tylko w FCA Poland, ale również w ramach całej Grupy: Accounting Finance and Control After Sales Business Management Communication and External Relations EHS and Facilities Financial Services Information and Communication Technology Human Resources Internal Audit Legal Logistics and Supply Chain Manufacturing Product Development Purchasing Quality Sale wszystko jasne i przejrzyste proste prace manualne bez doświadczenia zawodowego możliwość pracy na SŁOWACJI FRANCJI USA oraz ROSJI.,

Lakiernik

Lakieruje blachy samochodowe. Pracuję już dziesięć lat i za wysługę mam 7000 na rękę

Olejnik
@Lakiernik

Napełniam silniki olejem. 10 lat stażu. 5400 na rękę bez nadgodzin.

Lampowy
@Olejnik

Montuję światła przednie i tylne. 7 la stażu 6000 na rękę bez nadgodzin.

Adres Baru

Adama Asnyka 19, 43-300 Bielsko-Biała

Monter

Rekrutacja poszła bardzo łatwo,zostały nam przedstawione podstawowe informacje oraz uzupełnialiśmy papiery

Doświadczenie, ile pan zarabial w poprzedniej firmie, czy szukał pan gdzie indziej Itp.

Cześć.

I znowu te trole. Pracuję już drugi tydzień jako tester siedzeń przednich i tylnych żeby nie wypadły. W drugim tygodniu dostałem już umowę na stałe i premie. 4900 netto. Fajna firma i dobre zarobki. Na jedno miejsce jest 36 chętnych.

Pompowacz

Stawka to 4900 netto z możliwością podwyżki

Wulkanizator

Szykuję opony do i je wygladzam żeby były przyczepne do jezdni. Pół roku stażu 5600 netto

Zwykły pracownik

Przygotowuję śrubki montażowe. Staż pół roku 4,700 netto

sławek tychy

Powiem szczerze że ciężko było bo są nadgodziny i złapałem 6.700 jako zwykły monter.

Pytanko

Witam na jakie zarobki można liczyć na początek?

@Pytanko

Syawka 19,66/h, + premia 18%, za nadgodziny w soboty dodatkowo 100%, po przepracowaniu średnio 20 dni w miesiącu zarobek netto ok. 3000 zł.

...
@Monter linia AB

Jest to wynagrodzenia za prace na dwie czy trzy zmiany ?

@...

Stwka 29,66/h, + premia 18%, za nadgodziny w soboty dodatkowo 100%, po przepracowaniu średnio 20 dni w miesiącu zarobek netto ok. 5500 zł netto za 2 zmiany.

Hej Czy może ktoś podać szczerze wysokość miesięcznego wynagrodzenia netto bez nadgodzin na stanowisku pracownik montażu? I jaki dodatek jest za soboty i niedziele ?

Blacharz
@Kandydat

Jestem pracownikiem montażu na starcie dostałem prawie 4 netto bez nadgodzin i premi

MiłyPan
@Kandydat

Witam serdecznie z racji tego że są przyjęcia, i firma desperacko szuka nowych pracowników, a wielu z nich tu zagląda w poszukiwaniu informacji na temat firmy to trochę opiszę sytuację. Stawka jest godzinowa i 18% premii do stawki, jednak pracodawca podał stawkę godzinową z wliczoną już premią 18%, z czego wizualnie w ogłoszeniu o pracę dużo lepiej to wygląda i łatwiej znaleźć jelenia do produkcji nowych samochodów. Stawka za miesiąc (Bez nadgodzin) rzadko kiedy przekracza 3000zł netto. Pracodawca zamiast zachęcić nowych i stałych już pracowników podwyżką, wydaje pieniądze na reklamę i ofertę pracy w radiu i portalach internetowych (Dobry pracodawca nie potrzebuje reklamy) więc w tym przypadku jest to już akt desperacji owej firmy i szukanie nowych frajerów gdzie się tylko da. Premie od bardzo wielu lat na tym samym poziomie a nawet czasem niższe jak kiedyś, żenująco śmieszne podwyżki co również świadczy o tym w jak głębokim poważaniu pracodawca ma swoich pracowników oraz inflację. Komentarze pod filmami Stellantis w Polsce na yt są zablokowane. Dlaczego? Firma boi się rzetelnych opinii pracowników firmy. Pracodawca robi sobie jaja z pracowników oferując im 250zł brutto podwyżki. Dodatkowo firma ma w planach w najbliższym czasie skrócić pracownikom długość przerwy, ustalić śmieszne "podwyżki" na 3 lata (Czyli akurat w okresie wprowadzania nowych modeli do produkcji), chce zwiększyć czas rozliczeniowy do 12 miesięcy i wprowadzić zmiany w systemie 18/20. Mam nadzieje że pomogłem.

Stały

Głupoty gadasz koleś. Ja pracuję już 4 lata. Po roku dostałem awans i podwyżkę. Pensja dobra, bo 6000 netto. Zwykli pracownicy mają po 4000-5000 tysięcy netto. Są premie wczasy pod gruszą i inne dodatki.

?

pracownik montażu
@pracownik montażu

Miało być 5000zł netto

@Kandydat

Stawka w FCA jest 19,66PLN/h brutto, do tego premia 18%, za nadgodziny w soboty dodatkowo 100%. Przepracowując cały miesiąc, średnio 20 dni bez nadgodzin wychodzi ok. 3000PLN netto. Taka jest prawda o zarobkach w FCA Poland Tychy. Smutne ale prawdziwe.

Monter

Tak, jest tylu chętnych ale do opuszczenia zakładu. Ludzie zwalniają się na potęgę. Przenoszą się do zakładów obok gdzie zarobki są znacznie lepsze niż w owym zakładzie.

@Monter

Tak, jest tylu chętnych ale do zatrudnienia w zakładzie. Ludzie zatrudniają się na potęgę. Przenoszą się z innych zakładów obok gdzie zarobki są znacznie gorsze niż w owym zakładzie.

Chętna

3 tysiące? To sporo jak na dzisiejsze czasy składam CV do Fiata

@Monter

To proszę napisz dlaczego pościągali ludzi z Gliwic i okolic, a także z delegacji skoro jest tylu chętnych? Rozpoczynając pracę Team Leader ma (usunięte przez administratora) gacie, czy będą wszyscy na brygadzie?, czy produkcja ruszy? Więc nie pisz głupot, że jest tylu chętnych. Jakoś ich nie widać na hali?

@Kandydat

Stawka 19,66/h, + premia 18%, za nadgodziny w soboty dodatkowo 100% (niedziele 200%), po przepracowaniu średnio 20 dni w miesiącu bez nadgodzin zarobek netto ok. 3000 zł.

Ola
@Kandydat

Za luty "aż " 2800 . Za taka orke to smiech!!

@pracownik montażu

Nawet nie tyle ...za luty aż 2800 zł hahaha zyć nie umierać! :-(

...

To jest wynagrodzenie za prace na dwie czy trzy zmiany ?

Za luty dostałem 5300 netto super praca jak wygrana na loterii. Serdecznie polecam.

Śledczy

Jako że jest tu pełno nieścisłości związanych z firmą zrobiłem swoje własne śledztwo gdzie zacząłem wypytywać o pensję i pracę. Wynik jest taki że stawki są naprawdę wysokie i jest dużo pracy bo podobno zawsze można liczyć na nieprzymusowe nadgodziny w soboty i niedziele.

@Śledczy

Montuję drzwi przednie i tylne 5 lat stażu 5200 netto bez nadgodzin. Nie place na solidarność to mam.

Młody zdziwiony

To prawda, że składki są takie że w każdy piątek i sobotę jest zabawa przy suto zakrapianej imprezie i stole pełnym jadła i frykasów w barze tyłeczkowym?

Zwiozkol
@Młody zdziwiony

Nie tylko. Dostępne są również męskie pracownicze dupcie do zabawy

sławek tychy

Na wstempie zaznaczę że nie jestem trolem i nikt mi nie płaci za wpis. Pracuję już 3 lata w firmie jako monter rur wydechowych i kanalizacyjnych. Na rękę 6700 bez nadgodzin i premi

126p
@sławek tychy

Po drugim słowie twojego wpisu widać,że jesteś niedouczonym trollem,bez podstaw ortografii...

opinia
@sławek tychy

A ja na wstępie napiszę, że (usunięte przez administratora) jesteś, bo tyle nie zarobi osoba która jest twoim szefem i ma skonczone studia.

Wasyl

2000 dla ukrainca od fca ??? kpina tfuu

polka
@Wasyl

Dokładnie powinno być 3razy więcej. Podpisałam petycje żeby wszystkie premie i nadgodziny przekazać Ukrainie.

sławek tychy

Ale tu troli. Trol na trolu siedzi i piszą głupoty takie że aż za głowę się łapie. Zamiatam podłogi z wiór metalowych. Rok stażu 4300 netto. Bardzo fajna nie wyczerpująca praca.

DoubleD

Szkoda że nie chcą zatrudniać ???? zgłosiłem się do rekrutacji przez stronę FCA i pracuj.pl, ale widać gardzą ludźmi. Chyba że proces trwa tak długo ...

@DoubleD

Bzdury. Ja złożyłem CV i po godzinie był odzew i zatrudnienie. Zwykły monter bez doświadczenia za pierwszy miesiąc 4100 netto.

@DoubleD

W związku z brakiem dostaw niektórych części w ostatnim czasie są ograniczenia i przerwy w produkcji więc sytuacja może być taka że wstrzymano rekrutację więc masz czas się zastanowić czy warto za około 3800 zł BRUTTO czekać aż ktoś odpowie czy szukać bardziej przyszłościowej firmy.

@Cześć...

W związku z nadmiarem dostaw będą planowane nadgodziny i na starcie 3800 zł NETTO. Bardzo polecam firma z przyszłością. Dzięki temu mogę kupić sobie damskie ciuszki które będę miał ściągane w barze tyłeczkowym przez napaleńców seksualnych

Asystent metalurga

Czyszczę metale od spawów 4100 miesięcznie na rękę rok pracy

Pompowacz

Obsługuję maszynę do pompowania kół powietrzem sprężynowym. 5200 netto 2,5 roku stażu

Niedoinformowany

Ludzie to w końcu jak jest bo się już pogubiłem kto ma rację? Jedni piszą , że super inni że jest tragedia inni jeszcze że może być. Pensje jakie podajecie są naprawdę wysokie więc nie rozumiem że ktoś jeszcze narzeka na pracę

@Niedoinformowany

Jakość pracy zależy od tego gdzie się trafi. Są stanowiska gdzie praca jest lżejsza a są i takie gdzie jest bardzo ciężko. Zarobki nie są adekwatne do włożonej pracy. Po przepracowaniu miesiąca tj. średnio 20 dni (bez nadgodzin) zarobek na poziomie 3000 zł (netto).

Zarobki

Czy jest możliwe zarobić 8000 na rękę ? Ludzie sporo pisza o 6000 tysiącach, ale pensje idą w górę, więc pytanie czy i kiedy można się na taką pensje załapać ?

Cześć.
@Zarobki

Parę lat stażu i można tyle zarobić jako zwykły blacharnik

@Zarobki

Tak to jest możliwe 8 000 złotych na rękę bo pensje idą w górę ,szkoda że tylko w innych firmach - oczywiście te osiem koła to jest za KWARTAŁ!!!!

@Cześć...

Pomyliłem się bo 8 koła jest za miesiąc a nie kwartał!!!!

@Cześć.

A kto to jest blacharnik?

Zostaw merytoryczną opinię o Fca Poland S.A. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Fca Poland S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Fca Poland S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1031.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fca Poland S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 939, z czego 314 to opinie pozytywne, 132 to opinie negatywne, a 493 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fca Poland S.A.?

Kandydaci do pracy w Fca Poland S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fca Poland S.A.