Fiat Auto Poland

Bielsko-Biała

Fiat Auto Poland

Opinie o Fiat Auto Poland

Monter BB

Po próbnej umowie pracowaliśmy dwa tygodnie bez umów jak to się ma do przepisów prawa?

@Monter BB 04.11.2018 14:06

A gdyby (nie daj boże)uleglibyście,jakiemuś nieszczęśliwym wypadkowi przy pracy, co by wtedy było? Teoretycznie,brak umowy=brak odpowiedzialności,że strony pracodawcy.

Dozór

Zarobki sa wystarczajace , robotnicy robia jak woły dzięki dozorowi .Robotnik musi miec na łbem bata , wtedy nie obija sie i robi jak koń. A jak nie do paszoł wont , na wies do pługa.

Tylko Fiat

WERBUSY , dziękujcie dyrekcji Fiata , że macie pracę , bo wszędzie bieda i bezrobocie , a wy pracujecie i macie nie złą pensję . Każdy prawie pracownik ma auto , a werbusy z wiosek nauczyli się techniki np; spuszczać wodę w kiblu albo w ŁAZNI natrysk obsługiwać. Ludzie na kolanach idą do pracy z uciechą , bo na wsi szedł za pługiem i konia pchał pod górkę. FIAT uratował temu motłochowi życie )))(usunięte przez administratora)

Za bramą tylko pług

Juz nie narzekaj parobku jak cie FIAT kopnie w łachy smierdzace to wrocisz do pola i gnoja albo pojedziesz ogórki rwac u Niemca

@Za bramą tylko pług 23.10.2018 09:43

Fajfusie granatem od pługa oderwany ile płacą za trolowanie na forum i walenie czołem w beton? Sorry zapomniałem sam jesteś jak beton... odporny na wiedzę.

@Dozór 22.10.2018 13:35

Oto jeden z wielu artykułów,jakich można bez trudu znaleźć , na temat fiata Pracownicy Fiat Auto Poland umierają jak niewolnicy? „Fiat Auto Poland to włoski (usunięte przez administratora) w Polsce?!” – często słychać takie retoryczne wypowiedzi pracowników tyskiej fabryki. W tej firmie od lat nie przestrzega się prawa, co potwierdzają protokoły pokontrolne PIP. Interweniowali już w tej sprawie parlamentarzyści, byli opozycjoniści, ludzie dawnej „Solidarności”, ale sytuacja nie uległa zmianie, a patologia narastała. W końcu doszło do tragedii i w trakcie zwolnień grupowych zmarła pracownica z 33 letnim stażem, wdowa samotnie wychowująca dzieci" Koniec cytatu. (usunięte przez administratora) Powiedz,ADMINIE??? JAK ,SIĘ TO MA ,DO TEGO CO JEST WYPISYWANE NA GO WORK??? JAK DŁUGO,BĘDZIE "WYBIELANY"FIAT,I JAK DŁUGO ,BĘDZIECIE GO PRZEDSTAWIAĆ W "RÓŻOWYCH"BARWACH???

FIAT wam zycie uratował

Gdyby nie FIAT to większośc musiała by wracac na role i do lepianek .Robotnicy po zawodówce co przyjechali ze wsi tutaj do pracy teraz narzekaja że mało mają pieniedzy... .A na wsi byś mial więcej ? chyba przy wywożeniu gnoja albo koszeniu trawy kosą . Zjechali sie do pracy do miasta ludziska , zobaczyli cywilizacyjny tryb zycia , pokupowali sobie nowe łachy , telewizory i niektorzy nawet samochody. Pojechali do swoich rodzin na wieś i tam wszyscy niedowierzają , bo wyjechali szmaciarze obdarci z walzką pożyczoną od dziadka a przyjezdzaja juz nie w gumowcach tylko w adidasach. Także WIOCHA nie narzekajcie bo tu macie raj na ziemi , na wsi byś chodził nieogolony z łopatą i widłami caly dzien , a tu masz komfort .Łazienki , natryski , bufecik ...a na wsi bar jeden , i byś patrzył jak inni piją piwo , a ty byś sie wtedy drapał po łbie zawszonym.

Już nie narzekajta

Już tyle nie narzekajta. Tu macie wszystko , prace i pieniądze. Warunki pracy komfortowe , szatnia , umywalnia , kible że nawet w domu takiego nie masz, w domu walisz do wiadra , juz też zapomniales jak ci matka polewała plecy wiadrem z wodą przy kąpieli . A tu nauczyli cie obsługiwania kranu i zamiast chleba z łojem .....tu jesz szynke.

@Już nie narzekajta 22.10.2018 11:36

Walić to mogę takie cioty jak ty po ryju innej perspektywy na twoją chorobę trudno znaleźć.

Zadowolony

Ogólnie jest dobrze , jest praca i godziwe wynagrodzenie .Ci co przyjechali do pracy ze wsi to teraz żyja na wysokim poziomie .Juz nie noszą waciaków ani trampek do pracy .A po wypłacie zaglądaja do sklepów i węszą coby tu kupić , bo zaopatrzenie jak w Ameryce nie takie jak u nich na wsi że w sklepie jest łopata , grabie sól ......ocet i chabanina na mielone.. .Oby tak dalej to na wieś już nie wrócim ani do pługa ani do gnoja.

Praca

Witam.a czy sa przyjecia na produkcje tutaj w bielsku w fiacie ??

OGARNIJCIE SIĘ

Ludzie czy wy telewizji radia internetu nie macie??? Teraz pracodawca szuka pracownika poczytajcie na necie tysiace ogłoszeń 5 lat temu nie do pomyślenia ale tak jest (polska nie jest juz krajem rozwijającym się jest uznana za kraj rozwiniety) 5 lat temu wmawiali wam zwolnij sie na twoje miejsce jest 10-u teraz 10-u się zwalnia a na jego miejsce nie ma 1-go chetnego 5 lat temu operator komórkowy podpisywał z wami umowę na 2 lata teraz mozecie operatora zmieniać co miesiąc to samo z ubezpieczeniami bankami itd kidys o kredyt musiales sie prosić, ubezpiczyciel robił ci łaskę operator żadał zaswiadczeń zatrudnienia z 2 lat,żeby podpisać umowęna telefon- a teraz??? Teraz masz dowód i wystarzczy ze żyjesz i masz kredyt telefon PRACE!!! To oni teraz szukają was nie wy ich!!! CZASY SIĘ ZMIENIŁY NIE WIDZICIE TEGO???

Kubuś

WE FIACIE , mozna pracować spokojnie do emerytury , zarobki sa wystarczające , każdy robotnik ma samochód i mieszka w komfortowych warunkach , swołocz się nauczyła kultury i posługiwania kranem i spłuczką w kiblu , a pamietamy jak przyjechali do pracy , w kufajce i z walizką starych łachów

Nie narzekajta

Zarobki sa bardzo dobre ,nie mozna narzekać , gdyby były niskie toby swołocz uciekła do swoich bliskich na wieś do pługa .Tam chodzili by w kufajce i filcach od rana do nocy. A tak maja pracę w luxusowych warunkach i godziwą pensję .

inny pracownik
@Nie narzekajta 15.10.2018 10:53

Tak czytam i czytam i sam w to nie wierze ty chyba na montazu nie byles nigdy mowisz o luksusowych warunkach chlopie ogarnij sie ani luksus i godziwa praca nie ma nic wspólnego z fiatem przyjdz i zobacz sam

@inny pracownik 15.10.2018 16:22

Dokładnie montaż to trzeci świat

Cześć

Fiat uratował mi życie, ja nie narzekam wcale, we fiacie jak na wczasach, nie ma jak we fiacie, macie jak w raju, fiat chlebodawca. TAK PODPISUJE SIĘ PLATNY TROL KTÓRY CHCE ZABLOKOWAĆ NEGATYWNE KOMENTARZE I ZROBIĆ Z SERWISU JEDNO WIELKIE (usunięte przez administratora) TE SAME KOMENTARZE SĄ NA STRONIE FIATA TYCHY.

@Cześć 10.10.2018 21:26

Słowo usunięte przez administratora określa zbiornik na nieczystości czyli SZ.MBO a bezsensowne bzdury wpisywane przez jedną osobę ublizajace pracownikom pozostają więc pisze je chyba sam admin strony który ma płacone za podtrzymanie (prowokowanie) dyskusji???

Doceń co masz

Robotnik po podstawówce teraz masz samochod , zarobileś pracą na niego , a jak jedziesz na wieś w swoje strony to wiocha patrzy na ciebie jakbyś z Ameryki przyjechał . Pomyśl dawniej miałes rower stary po dziadku i stary łach na sobie po bracie . Więc nie biadol i nie stękaj jak stary sklerotyk .

@Doceń co masz 14.10.2018 13:18

A owszem,mam samochód: Stary 18 lat już ma!!!(patrz parking przed fiatem) Ciuchy z lumpeksu!!!(patrz w przewozach i szatniach) Za 2000zł miesięcznie na tylko tyle może sobie pozwolić pracownik fiata!!!(spytaj w banku) Faktycznie ludzie dziwnie reagują,jak zobaczą pracownika fiata.Od razu widać,gdzie pracuje!!!

Już nie narzekajta
@Monter 14.10.2018 15:33

We Fiacie nie jest żle , zarabiacie jak górnicy , bo gdyby było tak żle toby wszyscy pouciekali do pługa i do gnoja na wieś.

Antoni
@Monter 14.10.2018 15:33

Stary ja pracuje w fiacie już 15 lat na spawalni auto zmieniłem w zeszłym roku ma teraz 3 lata jeżdżę na wakacje co roku lumpeks to widziałem ostatnio w latach 90, moim zdaniem to ty masz że sobą problem ( Alko i szlugi kosztują ) a nie z praca pozdro.

@Antoni 15.10.2018 00:05

Stary, w Bielsku nie ma spawalni:-) Znowu spać nie możesz i pilnujesz aby twego Pana nikt nie oczerniał(post z 00:05 :'

Fiat jest chyba sponsorem tego portalu

Monter

Cytat: Pawel 13.10.2018 10:28 "a bezsensowne bzdury wpisywane przez jedną osobę ublizajace pracownikom pozostają więc pisze je chyba sam admin strony który ma płacone za podtrzymanie (prowokowanie) dyskusji???" I TO JEST PRAWDA' Zobaczcie wpis,który został nieudolnie skopiowany,wraz z nagłówkami przez Admina: Lider 13.10.2018 13:31 lirer08 Gość Re: Zagadka! Ciekawe,czy prezes Adam Kosieradzki,o tym ma pojęcie??? Może jakiś "anonimowy"e mail mu podesłać z linkiem??? Co Ty na to Paweł???

Lider

lirer08 Gość Re: Zagadka! Po swiętach przyjechali werbusy z matka i ojcem ,pokazywali zaklad że tu pracują . Monter w tajmenicy mi powiedział, ze matula mu powiedziała synu, codziennie przed praca i po pracv całuj majstra i brygadzistę w gołą d , ze jeszcze ci daje pracę , bo u nas, na wsi bieda , konie pozdychały a na traktor nie ma pieniedzy i pracuj nawet za 2000 zł/mies to jest wiecej niż na wsi,

@Lider 13.10.2018 13:31

Przed złorzeniem CV na Fiat,skonsultuj się z lekarzem psychiatra,lub psychoterapeuta,czy twój stan pozwala na kontakt z takimi ludzmiBo będziesz miał z nim do czynienia,od pierwszych chwil, za 2000 tys

monter

ZERO TOLERANCJI DLA PŁACZU, KRZYKU, MOBBINGU W FIRMIE!!! P .Prezesie GoWork.pl P Adamie Kosieradzki Cyt Pańskich słów: " To jednak nauka także i dla nas, twórców GoWork.pl." "Akcja „Zero tolerancji dla mobbingu, krzyku, płaczu w firmie ma służyć poprawie funkcjonowania polskich firm" PYTANIE: Jak chce Pan osiągnąć ten cel? Pańscy Moderatorzy i Administratorzy ,poszczególnych forów,nie "dostrzegają"szkalowania , obrażania i sprowadzania pracowników do poziomu "wieśniaków" od grzebania w gnoju,kałuży"itd (schemat presji i działania,jak w przytoczonym przykładzie"Szlachetna Paczka,)? Onet pokazał(właściwie jeden redaktor)że nie boi ,się konfrontacji ,zastraszania i koneksji . Osiągnął tym samym sukces medialny. Czy Go-work to potrafi? Po mimo ,szumnych zapwnień,ochrony prawnej,anonimowosci itd ??? Jest,gotowy,do "konfrontacji"??? Tak,jak dawno temu kiedyś,zniesiono niewolnictwo dzięki jednemu człowiekowi,tak teraz,może,dzięki GO-WORK"zlikwidujemy" mobing. Cyt "Jeśli każdego miesiąca uda się nam uzdrowić choć jedną organizację, uznamy to za sukces"

Kres
@monter 12.10.2018 01:19

Zacznijcie od Fiata strasznie poniżają pracowników montażu.

Fiat uratował mi zycie

Ostatnio szwagra namawiałem tu do roboty, on na wsi biedę klepie , chodzi ubrany jak szmaciarz .We Fiacie zarobi dobrze i nawet sie bardzo nie urobi . Dawają tu premie i można sporo odłożyć jak sie nie pije wódki .

@Fiat uratował mi zycie 09.10.2018 19:41

To jak szwagier taka biedę klepie,to twoja żona powinna być Ci wdzięczna że ją z stamtąd wyrwales.Ciekawe,jak się poznaliscie?Ona gnój wywalała,a ty jej pomagałeś.i coś między wami zaiskrzyło?

Ja nie narzekam wcale

We Fiacie jak na wczasach

Do Fiata przyjechała do pracy chołota , nieroby , nieuki i nawet lejby , chcieli sie nauczyć roboty i zarabiać pieniądze. Częśc zaraz zostala wyrzucona za bramę , dla oszołomów tutaj miejsca nie ma. , lejby i obiboki i kombinatorzy , tez kopa dostali .Reszta nie moze narzekac , bo przyjechali w kufajkach , a lider ich nauczyl siadania w WC na sedesie i jak sie obsługuje spłuczke i kran w umywalni. Swołocz jak teraz jedzie w rodzinne strony / już nie w kufajce i w starych trampkach / tylko jada autem .. .........wita ich sołtys i pospólstwo wiejskie .

@We Fiacie jak na wczasach 06.10.2018 12:04

Wieśniaku granatem od pługa oderwany nikogo nie interesuje twoje życie na wsi i rodzinny życiorys i szczerze mówiąc współczuję Ci twojej choroby umysłowej, zmień piaskownice i zabierz ze sobą zabawki bo i tak nikt tu nie lubi płatnych troli.

Nie ma jak we Fiacie
@Pawel 06.10.2018 19:35

Robote macie , zarobiacie duzo . Ludzie przyjechaliscie ze wsi , majster was nauczył wode spuszczac w kiblu , pokazał jak sie kran z wodą odkręca , niektorzy pierwszy razy widzieli auto z bliska. Powinniście całować brame przy wejsciu do zakladu ze macie tak atrakcyjna prace .

@Nie ma jak we Fiacie 06.10.2018 23:41

Widzę że twój sponsor napisał ci gotowe teksty, tekst powyżej użyty 12. 09.18 o godz 17,42 na stronie FAP TYCHY również inne twoje teksty są kopią twoich wstawek na forum. Więc jesteś pie.......nym płatnym trolem na stronach Fiata!!!

Ula

Dokładnie to bzdura co oni wypisują

@Ula 06.10.2018 20:57

To nie oni to jedna osoba tylko podpis się zmienia kopiuje te same teksty co na FAP TYCHY.

Macie jak w raju

Niektorzy narzekają że im jest żle . FIAT dobrze płaci za prace , górnik pod ziemią ma dużo mniej i tak nie narzeka ja wy tutaj. Pamiętam dawno temu jak ktoś mial malucha to był bogaty , a teraz to punto już nie wystarcza marzy sie Tipo ....Nie narzekajcie ludzie , macie tu jak w raju , praca jest , warunki socjalne bardzo dobre , przewóz za darmo , premie , ulgi na samochody .FIAT to jest jedyna fabryka . Naprawde nie ma nigdzie takich zarobków ani przywilejów . Fiat ma dobrą zaloge , ludzie sa wyselekcjonowani , najlepsi zostali , obiboki , kombinatorzy i zlodzieje poszli na bruk . Tak samo lejby , nieroby i ślizgacze .Teraz każdy z was ma powody do dumy że ma prace i nie musi sie wałęsać po ulicach i szukac puszek na złom . Dzięki dozorowi ktory was nauczył dobrej roboty , dyscypliny bo zjechala sie szarańcza z całego kraju do pracy , różne gamonie , nieuki i bezmózgowcy ..... .teraz macie prace i pensje wiekszą niż górnicy. Nauczyliście sie obsługiwać krany z wodą i spuszczac w kiblu wode . Niektórzy pierwszy raz jechali autobusem , też tacy byli . Nie śmiejcie sie to święta prawda.

anonymous

do artykułu FIAT CHLEBOWACA - pieprzysz bzdury jak mało który - piszesz tak bo jesteś pewnie z biura. Idz na wydział to zobacz jak ludzie zasuwają,,,,idz i zobacz a potem PISZ,że lekko pracują!!

@anonymous 05.10.2018 16:06

Dokładnie

Fiatowiec

Ale ktoś wyskoczył z bzdurami szok!

Marta

@cwwd, forum dotyczy tego, jakim pracodawcą jest firma Fiat Auto Poland. Dlatego zachęcam Ciebie do nieodbiegania od głównego tematu wątku. Jeżeli posiadasz jakieś doświadczenia związane z firmą lub znasz jej aktualną sytuację, to podziel się nią. Będą to cenne wskazówki dla osób zainteresowanych pracą w Fiat Auto Poland.

@Marta 01.10.2018 18:25

To zwykły prowokator,przeniósł się z Fiat Auto Poland tychy,proponuję usuwać takie posty,bo zrobi "śmietnik"tak jak tam

Fiat chlebodawca

Fiat ostatnio dużo pomaga pracownikom .Pensje za prace sa bardzo wysokie nawet chyba najwyższe na śląsku. Praca nie jest ani trudna ani ciężka .Kobiety wykonuja prace mozna powiedziec na luzie a męzczyzni nawet nie czuja zmęczenia po zmianie .Efektem tego dobrego zamopoczucia w zakladzie jest fakt , że nikt niechce zmieniac zakladu i szukac innej pracy. Z okazji swiąt FIAT dal premie pracownikom .Dbalośc FIATA o ludzi pracy jest na najwyższym poziomie .Dlatego wszyscy pracownicy oddawaja szacunek i najwyższe uznanie dla kierownictwa zakładu .Robotnicy sa wdzięczni że maja prace i wysokie wynagrodzenie. Gdyby nie FIAT toby większośc ludzi wrociła tam skąd przyszła czyli na wieś .Tam trudno byłoby sobie przypomnieć i trwać w prymitywnych warunkach , brak prądu , do sklepu po ocet trzeba jechac godzine rowerem , zamiast WC to beczka na odchody. Pomyślcie jak tu FIAT wam pokazał cywilizacje i nowoczesnośc. Zamiast isc do obory zostawić kał , to tu idziesz do luxusowego WC.

cwwd

Dlaczego narzekacie ? Przecież chcieliście kapitalizmu, No to go macie. Myśleliście, że będzie selekcja pozytywna na stanowiska decyzyjne ? Nie przyszło wam do główek, że przede wszystkim psychopaci będą pchali się do władzy. Każdej władzy.

Marta

@Alex, wnioskuję, że jesteś krótko zatrudniony w Fiat Auto Poland. Zatem, może podzielisz się swoimi wrażeniami z rekrutacji do firmy? Jak oceniasz jej przebieg? W jakiej atmosferze została przeprowadzona rozmowa o pracę? Pomoże to osobom przygotowującym się do procesu kwalifikacyjnego do Fiat Auto Poland.

Alex

Dokładnie nie polecam pracuje trzy miesiące i mam dość poniewierają ludźmi że aż żal nie przedłużamy z kolegą umowy

Tedi

Nie warto zawracać sobie głowy tym pracodawcą w innych fabrykach w pobliżu dają więcej na start niż we Fiacie .

Jacek Korkowiec

Pracuję od 2004,ostatnia podwyżka grupowa w 2009,albo 2010,było to tak dawno,że nie pamiętam... Zarobki po 15 latach-średnio około 2500 zł.(dodatek stażowy + podwyżka indywidualna,czyli z 400 około więcej niż nowy)Układy/układziki,starzy pracownicy,szczególnie kobiety-nietykalni i bardzo dobre stawki-min. 500 zł miesięcznie więcej...Pozostali poniewierani po wielu spółkach/zakładach,często poza Bielskiem...sam bym zmienił,ale nie chcę z deszczu pod rynnę,czekam jeszcze trochę,nowym radzę wstrzemięźliwość ...Puenta-starzy i wazeliniarze mają OK,normalni raczej średnio,albo pod górę.Dobranoc!

Stary fiatowiec

Witam jak to teraz wyglada na tym nowym silniku?Słyszałem ze nocki ida i 1 zmiana ale często po 10 H 6_16 Czy to prawda a soboty pracujecie idzie zarobic?

Dolar
@Stary fiatowiec 29.06.2018 04:09

W zależności jakie masz wymagania ..na 2 umowie dostaniesz około 16.60 na h plus 13% premii .Do godzin nocnych około 2.60 do godziny .

Adrian
@Dolar 23.07.2018 11:43

Te 16.60 to netto ?

anonymous
@Adrian 14.08.2018 22:02

Brutto

Marta

@keke84, a jak wygląda wspomniana przez Ciebie rozmowa o pracę? W jakiej atmosferze przebiega? Jakie aspekty pracy w Fiat Auto Poland zostały Tobie zaprezentowane? Zachęcam Ciebie do podzielenia się Twoim doświadczeniem rekrutacyjnym.

keke84

Potwierdzam jedna przerwa jest ciężko atmosfera fatalna na rozmowie bajeczki opowiadają

Zostaw opinię o Fiat Auto Poland - Bielsko-Biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fiat Auto Poland