Opinie o Fiat Auto Poland w Bielsko-Biała

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Fiat Auto Poland, jak również Klientów firmy. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Fiat Auto Poland o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fiat Auto Poland w Bielsko-Biała

FIAT wam zycie uratował

Gdyby nie FIAT to większośc musiała by wracac na role i do lepianek .Robotnicy po zawodówce co przyjechali ze wsi tutaj do pracy teraz narzekaja że mało mają pieniedzy... .A na wsi byś mial więcej ? chyba przy wywożeniu gnoja albo koszeniu trawy kosą . Zjechali sie do pracy do miasta ludziska , zobaczyli cywilizacyjny tryb zycia , pokupowali sobie nowe łachy , telewizory i niektorzy nawet samochody. Pojechali do swoich rodzin na wieś i tam wszyscy niedowierzają , bo wyjechali szmaciarze obdarci z walzką pożyczoną od dziadka a przyjezdzaja juz nie w gumowcach tylko w adidasach. Także WIOCHA nie narzekajcie bo tu macie raj na ziemi , na wsi byś chodził nieogolony z łopatą i widłami caly dzien , a tu masz komfort .Łazienki , natryski , bufecik ...a na wsi bar jeden , i byś patrzył jak inni piją piwo , a ty byś sie wtedy drapał po łbie zawszonym.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 10 dni.

Czy w Fiat Auto Poland możliwa jest praca na podstawie B2B?

FIAT wam zycie uratował

Już nie narzekajta

Już tyle nie narzekajta. Tu macie wszystko , prace i pieniądze. Warunki pracy komfortowe , szatnia , umywalnia , kible że nawet w domu takiego nie masz, w domu walisz do wiadra , juz też zapomniales jak ci matka polewała plecy wiadrem z wodą przy kąpieli . A tu nauczyli cie obsługiwania kranu i zamiast chleba z łojem .....tu jesz szynke.

Pasat
@FIAT wam zycie uratował

Człowieku co za bzdury piszesz w tym zakładzie młodzież nie chce pracować przychodzą na dwie godziny góra dzień i odchodzą zapierdziel jak w kieracie . Jak dla ciebie natrysk i łazienka to komfort to ty przyjechałeś chyba z zadupia i kąpałeś się w rzece jadłeś z koryta jak się tak podniecasz bufetem wieśniaku bo w Europie to standard .

Człowiek ze wsi
@FIAT wam zycie uratował

Ciekawi mnie czy byłeś kiedyś na wsi :) Wieś nie różni się już od miast, poza tym że nie ma na nich takich buraków jak Ty ????

wiesniaczka
@FIAT wam zycie uratował

uwazam ze jestes nikim, chociaz z maiasta pochodzisz, zycie na wsi jest piekne nie ma to jak piekny krajobraz ,czystrze powietrze i natura czasem spokoj , niektorzy wybrali zycie w miescie poniewaz za duzo kilometrow mają i im sie nie oplaca dojezdzac, teraz ludzie uciekaja z miasta bb bo za wynajecie mieszkania wiecej zaplacą, wiec planuja zycie na wsi jesli maja mniej kilometrow np. blizej mieszkaja bielska niz na zadupiu zdala od miejskiej cywilizacjii. Jakie jest zycie bez wlasnego podworka , zyjesz w ciaglym chalasie za oknem,cienkie sciany ,zawsze jakies awantury w bloku za male pieniądze.

wiesniaczka
@FIAT wam zycie uratował

uwazam ze mieszuchy sa nikim,mowicie ze u was lepiej ale na wsi zycie jest lepsze i zdrowsze, masz wlasny ,,dom,,, ogrodek nature i czystrze powietsze czasem spokoj jak z dala od ludzi mieszkasz.Nie wszyscy noszą ubrania z ,,metką,, ja nie przepadam za ciuchami orginalnymi , nie zawsze są ladne.Buty z adidasa zeczywiscie sa trwalsze i nie rozpadaja sie po 3 miesiacach i tylko dlatego warto je kupić. ludzie zroznych przyczyn chca sie wyprowadzic do miasta, przeciez z zadupia jest ciezko tyle km jechac, szkoda czasu i pieniedzy,lecz teraz ludzia nie oplaca sie wynajmowac mieszkanie bo drogo ,dlatego planuja zycie nawsi blisko bielska, czynsz poszedl w gore.

Świerzak ;) Nowy wpis
@FIAT wam zycie uratował

Od czasu, kiedy pracuje w FCA Powertrain ani razu nie uslyszalem dobrego, najmniejszego pozytywnego słowa o tej żałosnej osobie. Nazywaja go "dyrektorem wału korbowego". Domyslam sie, ze powyzszy komentaz to oN napisal bo cieżko mi uwierzyć, ze mogla by to być inna normalna osoba...

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Fiat Auto Poland?

Endo

3 zmiany 6-14-22-6

Normalnie pracujacy, nie patol Nowy wpis
@Pytanie

Takie jak wszedzie (usunięte przez administratora) . 6 do 14, 14 do 22, 22 do 6.

Pytanie Nowy wpis

Czy w Fiat Auto Poland zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

Pracownik księgowości
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Ogólne informacje o firmie przedstawione przez rekrutera. Rozmowa w języku obcym - pytania typu dlaczego powinniśmy Cię zatrudnić . Później testy na komputerze - j. obcy, (usunięte przez administratora), logika (ciągi liczb, jaka powinna być kolejna w szeregu), Excel ( adresy względne i absolutne, tabela przestawna, funkcja jeżeli, użycie wyszukiwania pionowego, funkcja data, formatowanie warunkowe, wykres ).

Pytania

Oczekiwania finansowe, gotowość do podjęcia zatrudnienia przez agencję, powód złożenia aplikacji do tej firmy, doświadczenie.

• Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Nie dostałem pracy

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Wynagrodzenie

Jakie tam są zarobki?

Olo

Ogłoszenie z radia Bielsko ...Przyjmiemy na produkcję 21,36 na godzinę ..dziękuję

JP2
@Olo

O jeden grosz za mało.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Fiat Auto Poland?

Bielsko
@Pytanie

Moja zona kiedys tam pracowala w biurze. Byly tam dwie wiesniary ktore gnoily nowo zatrudnione i nikt z tym nic nie robil chociaż kierowniczka wszystko wiedziala. Twierdzila kretynka ze ona tym sie nie zajmuje. Jedna z wiesniar ma meza gliniarza. Moze dlatego wydawalo jej sie ze wszystko jej wolno. A przez lata nikt z tym nic nie robil wiec robily co chcialy...

Czy Fiat Auto Poland zapewnia kartę multisportu?

Fsm
@Pytanie

Z przykrością informuję że ta firma nie istnieje.

@Pytanie

nie ale saune w okresie letnim podczas pracy.

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Fiat Auto Poland?

@Pytanie

trzeba mieć technikum rolnicze.

Czy jest możliwość w Fiat Auto Poland pracy na część etatu?

@Pytanie

tak 168 godzin miesiecznie plus 4 soboty robocze.o te soboty można powalczyć ,czyli jedna wolna. zadowalajaca odpowiedź!

Tyt

Witam serdecznie mam pytanie odnośnie stawki początkowej dla nowego pracownika na produkcji

Mariusz

Cześć! Poszukuję informacji o tym pracodawcy. Chciałbym wiedzieć, czy zatrudniają oni osoby bez doświadczenia zawodowego? Jest to dla mnie ważne, dlatego, proszę o informację.

Martyna

Czy to prawda ze firma nie istnieje ? Komentarze poniżej tak sugerują.

Fsm
@Martyna

Teraz to FCA - Fiat Chrysler Automobiles.

Kazimierz

W komentarzach trwa spór i nie bardzo można się dowiedzieć czegokolwiek o pracy w Fiat Auto , a aktualna opinia pracownika byłaby pomocna dla wielu kandydatów. Czy firma potrzebuje może osób na produkcję?

Niewolnik

Rozmów i podwyżek brak a biuro podróży solidarność dalej dziala i beda odpoczywac w Hiszpanii.

Monter
@Niewolnik

Solidarność i inne związki podwyżek nie dają!!! Oni mogą o nie jedynie walczyć o nie,i to tylko przy wsparciu załogi!!! Pomyśl,gdzie dyrekcja będzie na wakacjach,za nasze pieniądze,zaoszczędzone na podwyżkach:-(

Gienia
@Monter

W Tychach solimarność znowu pielgrzymkuje do Włoch na 2 tygodnie ile oni mają urlopu i z kąd kasę na to

Poinformowany

Pozdrawiam wszystkich walczących o prawa dla związków homoseksualnych, pracujących w zakładzie Fiata. Nie dajcie się poniżać takim wieśniakom.

Tenzly

Dojeżdża ktoś z Andrychowa do firmy ?

Wiedzący

Witam. Jest ok zrobił bym tylko pożądek z sprawą odbijania kart magnetycznych pracowników na lewo a jest w to zamieszana nawet kadra kierownicza. Do zarządu- dobrze wiecie o kogo chodzi (dyscyplinarka)

Zadowolony

Ogólnie jest dobrze , jest praca i godziwe wynagrodzenie .Ci co przyjechali do pracy ze wsi to teraz żyja na wysokim poziomie .Juz nie noszą waciaków ani trampek do pracy .A po wypłacie zaglądaja do sklepów i węszą coby tu kupić , bo zaopatrzenie jak w Ameryce nie takie jak u nich na wsi że w sklepie jest łopata , grabie sól ......ocet i chabanina na mielone.. .Oby tak dalej to na wieś już nie wrócim ani do pługa ani do gnoja.

Pasat
@Zadowolony

Cześć
@Pasat

Osoba która obraża pracowników i chwali fiata i posługuje się różnymi nickami jest płatnym trolem firmy. NIGDY NIE BYŁ NA FIACIE!!! wystarczy tylko zadać mu pytanie związane z firmą to natychmiast zmienia nicka.

Marta

@Alex, wnioskuję, że jesteś krótko zatrudniony w Fiat Auto Poland. Zatem, może podzielisz się swoimi wrażeniami z rekrutacji do firmy? Jak oceniasz jej przebieg? W jakiej atmosferze została przeprowadzona rozmowa o pracę? Pomoże to osobom przygotowującym się do procesu kwalifikacyjnego do Fiat Auto Poland.

Venom1605
@Marta

A czy to ważne w jakie atmosferze była przeprowadzona rozmowa kwalifikacyjna, przecież nie idziesz tam przeprowadzać rozmowy kwalifikacyjne tylko na produkcję, a tam atmosfera pozytywną to coś o czym możesz pomarzyć w tej firmie. Tyle w temacie. Pracy jest na tyle że zdrowiej będzie dla ciebie jeśli tam nie pujdziesz pracować. Robiłem tam za jeszcze dobrych czasów. Teraz tyski Fiat wszedł w fazę początek końca!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Fiat Auto Poland - Bielsko-Biała

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Fiat Auto Poland