Opinie o Fiat Auto Poland w Bielsko-Biała

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Fiat Auto Poland. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Fiat Auto Poland o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fiat Auto Poland w Bielsko-Biała

do artykułu FIAT CHLEBOWACA - pieprzysz bzdury jak mało który - piszesz tak bo jesteś pewnie z biura. Idz na wydział to zobacz jak ludzie zasuwają,,,,idz i zobacz a potem PISZ,że lekko pracują!!

@anonymous

Dokładnie

Fiatowiec

Ale ktoś wyskoczył z bzdurami szok!

@cwwd, forum dotyczy tego, jakim pracodawcą jest firma Fiat Auto Poland. Dlatego zachęcam Ciebie do nieodbiegania od głównego tematu wątku. Jeżeli posiadasz jakieś doświadczenia związane z firmą lub znasz jej aktualną sytuację, to podziel się nią. Będą to cenne wskazówki dla osób zainteresowanych pracą w Fiat Auto Poland.

Monter
@Marta

To zwykły prowokator,przeniósł się z Fiat Auto Poland tychy,proponuję usuwać takie posty,bo zrobi "śmietnik"tak jak tam

Fiat chlebodawca

Fiat ostatnio dużo pomaga pracownikom .Pensje za prace sa bardzo wysokie nawet chyba najwyższe na śląsku. Praca nie jest ani trudna ani ciężka .Kobiety wykonuja prace mozna powiedziec na luzie a męzczyzni nawet nie czuja zmęczenia po zmianie .Efektem tego dobrego zamopoczucia w zakladzie jest fakt , że nikt niechce zmieniac zakladu i szukac innej pracy. Z okazji swiąt FIAT dal premie pracownikom .Dbalośc FIATA o ludzi pracy jest na najwyższym poziomie .Dlatego wszyscy pracownicy oddawaja szacunek i najwyższe uznanie dla kierownictwa zakładu .Robotnicy sa wdzięczni że maja prace i wysokie wynagrodzenie. Gdyby nie FIAT toby większośc ludzi wrociła tam skąd przyszła czyli na wieś .Tam trudno byłoby sobie przypomnieć i trwać w prymitywnych warunkach , brak prądu , do sklepu po ocet trzeba jechac godzine rowerem , zamiast WC to beczka na odchody. Pomyślcie jak tu FIAT wam pokazał cywilizacje i nowoczesnośc. Zamiast isc do obory zostawić kał , to tu idziesz do luxusowego WC.

Bielsko-Biała
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Bielsko-Biała
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bielsko-Biała
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
cwwd

Dlaczego narzekacie ? Przecież chcieliście kapitalizmu, No to go macie. Myśleliście, że będzie selekcja pozytywna na stanowiska decyzyjne ? Nie przyszło wam do główek, że przede wszystkim psychopaci będą pchali się do władzy. Każdej władzy.

Alex

Dokładnie nie polecam pracuje trzy miesiące i mam dość poniewierają ludźmi że aż żal nie przedłużamy z kolegą umowy

Tedi

Nie warto zawracać sobie głowy tym pracodawcą w innych fabrykach w pobliżu dają więcej na start niż we Fiacie .

Jacek Korkowiec

Pracuję od 2004,ostatnia podwyżka grupowa w 2009,albo 2010,było to tak dawno,że nie pamiętam... Zarobki po 15 latach-średnio około 2500 zł.(dodatek stażowy + podwyżka indywidualna,czyli z 400 około więcej niż nowy)Układy/układziki,starzy pracownicy,szczególnie kobiety-nietykalni i bardzo dobre stawki-min. 500 zł miesięcznie więcej...Pozostali poniewierani po wielu spółkach/zakładach,często poza Bielskiem...sam bym zmienił,ale nie chcę z deszczu pod rynnę,czekam jeszcze trochę,nowym radzę wstrzemięźliwość ...Puenta-starzy i wazeliniarze mają OK,normalni raczej średnio,albo pod górę.Dobranoc!

Stary fiatowiec

Witam jak to teraz wyglada na tym nowym silniku?Słyszałem ze nocki ida i 1 zmiana ale często po 10 H 6_16 Czy to prawda a soboty pracujecie idzie zarobic?

Dolar
@Stary fiatowiec

W zależności jakie masz wymagania ..na 2 umowie dostaniesz około 16.60 na h plus 13% premii .Do godzin nocnych około 2.60 do godziny .

Adrian
@Dolar

Te 16.60 to netto ?

@Adrian

Brutto

@keke84, a jak wygląda wspomniana przez Ciebie rozmowa o pracę? W jakiej atmosferze przebiega? Jakie aspekty pracy w Fiat Auto Poland zostały Tobie zaprezentowane? Zachęcam Ciebie do podzielenia się Twoim doświadczeniem rekrutacyjnym.

keke84

Potwierdzam jedna przerwa jest ciężko atmosfera fatalna na rozmowie bajeczki opowiadają

Ula82

Nie polecam po miesiącu pracy czuje się jak zero człowieka na montażu gnoją cały czas rezygnuje.

Monka
@Ula82

Czy miałaś już wcześniej styczność z pracą na produkcji.?

Zainteresowana
@Ula82

Ula a powiedz jak sama praca czy ciezko? I jak w tych upalach da się wytrzymać, czy rzeczywiscie jest tyle przerwy ile obiecywali przy rozmowie kwalifikacyjnej, pozdrawiam

Ula82
@Zainteresowana

Jest ciężko atmosfera fatalna kierownik mój opiera się tylko na słowie na k przerwę mam jedną 30min długo tu nie zabawie

@nowy pracownik, wnioskuję, że od niedawna pracujesz w Fiat Auto Poland. Jednak może posiadasz jakieś informacje odnośnie aktualnie prowadzonych rekrutacji do firmy? W jaki sposób można zgłosić swoją ewentualną kandydaturę? Oraz zachęcam Ciebie do podzielenia się Twoim doświadczeniem związanym z procesem kwalifikacyjnym. Jak oceniasz jego przebieg oraz atmosferę panującą w trakcie rozmowy o pracę.

nowy pracownik

Pracuję 6 miesięcy na obróbce najwięcej dostałem na rękę niecałe 2200 zł najmniej niecałe 1900 zł

ule

Pracuję ponad 20 lat zarobek ok 2700 na rękę podwyżki nie było od 2010r

@anonymous, zachęcam Ciebie do udzielenia merytorycznej wypowiedzi na temat pracy w Fiat Auto Poland. Jak oceniasz tego pracodawcę biorąc pod uwagę oferowane warunki zatrudnienia?Jaka atmosfera panuje w firmie? Rzetelne wypowiedzi osób pracujących w firmie są cenną wskazówką dla poszukujących pracy w Bielsku- Białej.

Fiatowiec

Panie i Panowie jutro ida nocki ?

@Fiatowiec

Stawiam piwo :)

@Pracownik, czy wysokość wynagrodzenia zmienia się wraz ze stażem pracy? Czy oferowane są pozapłacowe benefity lub fundusz socjalny? Jak pod tym względem oceniasz pracę w Fiat Auto Poland?

Zarobki pracownika z dwudziestoletnim stażem pracy to między 2500 a 2700 zł netto

@Sylwia, Twoja wypowiedź nie zawiera żadnych konkretów. Może chciałabyś ja rozwinąć? Jeśli jesteś pracownikiem Fiat Auto Poland to zachęcam do napisania czegoś więcej odnośnie warunków zatrudnienia. Jaki typ umowy jest zagwarantowany pracownikom? Czy oferowane są pozapłacowe benefity? Jaka atmosfera panuje w pracy?

Zostaw merytoryczną opinię o Fiat Auto Poland - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Fiat Auto Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Fiat Auto Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fiat Auto Poland?

Kandydaci do pracy w Fiat Auto Poland napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fiat Auto Poland