Carlex Design

Bielsko-Biała

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 27 ocen.

Carlex Design
3 27

Opinie o Carlex Design

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Carlex Design

Zainteresowany

Podpowiedzcie czy firma prowadzi jakieś rekrutacje?

pracownik

Pisze z pozycji pracownika, ponieważ wiem, jak wszystko wygląda od podszewki. W Carlex zatrudnienie może odbywać się poprzez własną działalność jak i umowę o pracę. Każdy wybiera, co jest odpowiednie. Nie ma żadnego przymusu. Carlex jest też firmą, w której pracują bardzo ambitne i kreatywne osoby, zatem aby przetrwać, być zadowolonym, a później nie narzekać trzeba przede wszystkim pracować i wywiązywać się z obowiązków na wysokim poziomie. Zapewne nie jest to miejsce dla osób, które wyobrażają sobie, że przesiedzą sobie 8h z cappucino na biurku przy ploteczkach na facebook-u, tak jak ma to miejsce w wielu corpo. Carlex nie jest corpo produkującym taśmowo śrubki czy długopisy, ale jest przede wszystkim firmą kreatywną, artystyczna i rozwojową. Niestety trzeba przede wszystkim myśleć, myśleć, myśleć oraz pracować, co dla dużej części młodych osób wysoko celujących jest wysiłkiem ponad możliwości. Atmosfera między ludźmi w Carlex jest też naprawdę fajna.

Konrad
@pracownik 12.01.2017 10:36

Chyba raczej 'piszę' a nie 'pisze' Agato.

Administrator

Czy ktoś może opisać, jak aktualnie przedstawia się firma na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Bielsko-Biała.

Wiktor

Idealnych firm nie ma ale pracowników również!

Kamil

Nie polecam!!!!! .

Tomasz

Jeśli chodzi o rotacje pracowników to mnie nie dziwi. Zależy ona od popytu rynku na danego fachowca a teraz tak jest!

egle

W pełni podpisuje się pod wypowiedzią @Daro. Firma nie ma strategii i żadnej konsekwencji w działaniu, co jest wynikiem nieudolnego systemu zarządzania. Ciągle zmieniające się priorytety i decyzje zarządu powodują, że praca i wysiłek pracowników idą na marne. Co zadziwiające, osoby na najwyższych szczeblach firmy pełnią swoje funkcje poprzez spychanie obowiązków i odpowiedzialności na podwładnych. Presja jest głównym "motywatorem" zarządu, a stres nieodłącznym elementem pracy zatrudnionych. Kierownictwo nie szanuje swoich pracowników, czego potwierdzeniem są bardzo nieprofesjonalne (i częste, niestety) zachowania i komentarze względem podwładnych. Do tego niekończąca się rotacja pracowników. Podsumowując, bardzo niestabilna i stresująca praca, przez co atmosfera również bardzo napięta i niezdrowa.

Gregor

Słyszałem sporo dobrych opinii o firmie . Tak rzadko piszecie czy to znaczy dobrą pracę?

gość
@Gregor 05.04.2018 18:32

To poczytaj komentarze poniżej !

Daro

Kompetencje osób zarządzających w firmie Carlex Design oceniałbym na zerowe. Kompletny brak wykształcenia osób zarządzających firmą włączając to właścicieli. Brak poszanowania dla pracownika na każdym szczeblu, od szeregowego pracownika - po pion administracyjny. Kompletny brak planowania strategicznego w celu rozwoju firmy i zapewnienia ciągłości pracy. Myślenie "z dnia na dzień" powoduje niepewność pracy pracownika. Mówiąc wprost "Januszowanie" we wszystkim i hołdowanie hasła "jakoś będzie!".

Olek

Zastanawiam się nad tym, że od dawna nikt nie pisze. Czy jest jakiś powód tej sytuacji?

Kamil

firma dramat. Co tu wiele mówić, polecam te firme tylko wrogowi :)

bmw

Jak wygląda płaca na stanowisku Product Managera? Kto jest przełożonym? Czy jest to oddział globalnej firmy, czy polska inicjatywa, która kupiła prwo do logo i nazwy?

BB
@bmw 30.11.2016 12:20

Wewnętrznie zatrudnia tam kilka osób, ale wszyscy pracują na rzecz Carlex. Skoro masz takie wrażenia po rozmowie, wiesz co powinieneś zrobić. Ja tylko nadmienię, że Twe spostrzeżenia są bardzo trafne.

remi

masz racje @cichi, Carlex Design w dalszym ciągu poszukuje product managera do pracy w Czechowicach Dziedzicach. warunkiem koniecznym jest doskonała znajomość biznesowego języka angielskiego w mowie i piśmie,

lorem ipsum

I jak ,,Ziomalko" - przyjęli cię na tego Product Manager-a"? :)Jak rozmowa?zastanawiałam się nad aplikowaniem.

ona

Żeby rozwiać twoje wątpliwości mogę cię zapewnić że jeśli któryś z pracowników zostaje na nadgodzinach to tylko dobrowolnie i każdą godzinę ma 100 % płatną.dodatkowo dostaje obiad na koszt firmy.ciężko uwierzyć?przyjdź i przekonaj się sam ;-)

asiaan

Nie polecam,najniższa krajowa coś na lewo i niby exkluziwe...

reality

firma jak firma; trzeba robić choćby w nocy i weekendy by zdążyć; wiele osób z niej odeszło z jakiegoś powodu; co jakiś czas szukają kolejnych... każdy oceni sam;

Zostaw opinię o Carlex Design - Bielsko-Biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Carlex Design