Carlex Design

Bielsko-Biała

Carlex Design

Opinie o Carlex Design

Bolo

Czy wiecie coś o rekrutacji prowadzonej w firmie? Może ktoś podpowie coś o zarobkach? Czy macie dodatki socjalne?

Bogdan

@Zainteresowany jakim stanowiskiem pracy jesteś zainteresowany? Niestety nie znalazłam obecnie wolnych wakatów w Carlex Design. Może warto jednak zajrzeć na: https://www.carlexdesign.com/pl/zapytanie-ogolne i poprzez ten formularz wysłać swoją aplikację spontaniczną. Myślę, że taki ruch, będzie dobrze widziany przy najbliższym procesie rekrutacji prowadzonym przez Carlex Design.

Zainteresowany

Podpowiedzcie czy firma prowadzi jakieś rekrutacje?

Pisze z pozycji pracownika, ponieważ wiem, jak wszystko wygląda od podszewki. W Carlex zatrudnienie może odbywać się poprzez własną działalność jak i umowę o pracę. Każdy wybiera, co jest odpowiednie. Nie ma żadnego przymusu. Carlex jest też firmą, w której pracują bardzo ambitne i kreatywne osoby, zatem aby przetrwać, być zadowolonym, a później nie narzekać trzeba przede wszystkim pracować i wywiązywać się z obowiązków na wysokim poziomie. Zapewne nie jest to miejsce dla osób, które wyobrażają sobie, że przesiedzą sobie 8h z cappucino na biurku przy ploteczkach na facebook-u, tak jak ma to miejsce w wielu corpo. Carlex nie jest corpo produkującym taśmowo śrubki czy długopisy, ale jest przede wszystkim firmą kreatywną, artystyczna i rozwojową. Niestety trzeba przede wszystkim myśleć, myśleć, myśleć oraz pracować, co dla dużej części młodych osób wysoko celujących jest wysiłkiem ponad możliwości. Atmosfera między ludźmi w Carlex jest też naprawdę fajna.

Konrad
@pracownik 12.01.2017 10:36

Chyba raczej 'piszę' a nie 'pisze' Agato.

Czy ktoś może opisać, jak aktualnie przedstawia się firma na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Bielsko-Biała.

Wiktor

Idealnych firm nie ma ale pracowników również!

Kamil

Nie polecam!!!!! .

Tomasz

Jeśli chodzi o rotacje pracowników to mnie nie dziwi. Zależy ona od popytu rynku na danego fachowca a teraz tak jest!

Gregor

Słyszałem sporo dobrych opinii o firmie . Tak rzadko piszecie czy to znaczy dobrą pracę?

gość
@Gregor 05.04.2018 18:32

To poczytaj komentarze poniżej !

Olek

Zastanawiam się nad tym, że od dawna nikt nie pisze. Czy jest jakiś powód tej sytuacji?

Kamil

firma dramat. Co tu wiele mówić, polecam te firme tylko wrogowi :)

bmw

Jak wygląda płaca na stanowisku Product Managera? Kto jest przełożonym? Czy jest to oddział globalnej firmy, czy polska inicjatywa, która kupiła prwo do logo i nazwy?

BB
@bmw 02.11.2016 11:15

Firma jest polska. Współpracują z zagranicznymi firmami, ale firmy te mają swoje własne nazwy, nazwa Carlex Design jest używana przez nie tylko 'wewnętrznie'. Krótko rzecz ujmując, oferowana praca to praca w małej, polskiej firmie współpracującej z zagranicznymi kontrahentami, ale bez możliwości relokacji. Kto będzie bezpośrednim przełożonym trzeba ustalić na rozmowie kwalifikacyjnej, bo klarowna struktura w tej firmie dopiero się tworzy.

bmw
@BB 04.11.2016 15:21

Nieprawda! Zatrudnienie jest przez jakąś Edytę, a nie przez Carlex. A to jest różnica. Pani Edyta spóźniła się na rozmowę prawie 30 min. Podczas rozmowy patrzyła się cały czas w CV jakby dopiero, co miała okazję na zapoznanie się z CV. Podsumowując - niejasne obowiązki, niejasna struktura, niejasne zatrudnienie.

BB
@bmw 30.11.2016 12:20

Wewnętrznie zatrudnia tam kilka osób, ale wszyscy pracują na rzecz Carlex. Skoro masz takie wrażenia po rozmowie, wiesz co powinieneś zrobić. Ja tylko nadmienię, że Twe spostrzeżenia są bardzo trafne.

remi

masz racje @cichi, Carlex Design w dalszym ciągu poszukuje product managera do pracy w Czechowicach Dziedzicach. warunkiem koniecznym jest doskonała znajomość biznesowego języka angielskiego w mowie i piśmie,

lorem ipsum

I jak ,,Ziomalko" - przyjęli cię na tego Product Manager-a"? :)Jak rozmowa?zastanawiałam się nad aplikowaniem.

ona

Żeby rozwiać twoje wątpliwości mogę cię zapewnić że jeśli któryś z pracowników zostaje na nadgodzinach to tylko dobrowolnie i każdą godzinę ma 100 % płatną.dodatkowo dostaje obiad na koszt firmy.ciężko uwierzyć?przyjdź i przekonaj się sam ;-)

Zostaw opinię o Carlex Design - Bielsko-Biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Carlex Design