Opinie o Fabryka Pił i Narzędzi Wapienica Sp. z o.o. w Bielsko

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Fabryka Pił i Narzędzi Wapienica Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Fabryka Pił i Narzędzi Wapienica Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja narzędzi, elektronarzędzi i osprzętu

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fabryka Pił i Narzędzi Wapienica Sp. z o.o. w Bielsko

Czy jako operator będę miał dużo nadgodzin do wyrobienia? W ofercie, która jeszcze jest widoczna piszą o nich, tak samo jak o premiach wynikowych, interesuje mnie to ile własną pracą mogę dodatkowo zyskać

Jest tak jak napisał teraz jeden Pan, że redukują od razu jak pracy nie ma? to na ile będzie teraz pewne zatrudnienie jako operator? Od tygodnia wisi oferta i chciałem już wcześniej aplikować, jeszcze się zastanawiam. Jaka mogę mieć pewność ze zostanę na dłużej? i co z okresem wypowiedzenia ile trwa?

Bee_wee_PRACOWNIK Nowy wpis

Spuszczają Cie jak wode w klozecie.Jak już nie będziesz im potrzebny to wyleją cie z dnia na dzień bez żadnego uprzedzenia,bez podania przyczyny.Zlikwidują stanowisko i nie masz się do czego przyczepić. Człowiek wypruwa sobie flaki,utożsamia się z firmą...i po co???Po to żeby powiedzieli ci,że taka jest decyzja właściciela??? A wcześniej wszystko ładnie,pięknie..byle siedzieć cicho i robić swoje. MAM wielki żal do związków zawodowych...Tacy akuratni,tacy nastawieni na pomoc pracownikom.A tu nawet gęby nie otworzyli żeby ochronić pracownika. mam nadzieję ,że jeszcze pożałujecie swoich zachowań. Mietku,takiego zakłamania ze święcą szukać...

Zuźka Nowy wpis

Wiec miałam podobnie co poprzedniczka po przeczytaniu poprzednich opinii? czemu nikt nie odpisuje? Tutaj akurat padło zapytanie o administracje. Moja uwagę natomiast zwróciła tamta oferta dla managera ds. narzędzi. Z rok temu taka oferta widniała na pewnym portalu i interesują mnie zarobki przy niej. Znacie szczegóły? I jakie jeszcze menadżerskie stanowiska są do wyboru?

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Fabryka Pił i Narzędzi Wapienica Sp. z o.o.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Operator maszyn CNC?
Madzi

Czy ktoś może wypowiedzieć się jak aktualnie pracuję się w tej firmie? Ostatnie opinie rok temu i dłużej, niezbyt zachęcają. Jak się pracuje w administracji? Jest rekrutacja na konstruktora, automatyka, księgowego

Fabryka Pił i Narzędzi Wapienica Sp. z o.o. prowadzi rekrutację na stanowisko Kierownik działu w Bielsko-Biała. Wziąłeś udział w tym procesie? Na co według Ciebie powinny zwrócić uwagę osoby rozważające pracę w firmie.

Koral

Czy na dziale do ostrzenia nożyków pracują też kobiety?

Koliber

Zawsze są dwie strony medalu trzeba postawić się czasem po stronie pracodawcy. Firma zredukuje zatrudnienie jak to teraz ma miejsce i zostaną, ci którym naprawdę zależy. Wtedy nawet przy mniejszych zamówieniach zakład da sobie radę Buntowników i tych co cięgle narzekają za burtę i tyle innego wyjścia nie ma. Uzdrowi się się atmosfera i odrazu będzie lżej. Przy nawet małej produkcji wspartej dystrybucją, ale ludziach konkretnych będzie Oki. Pozdrawiam optymistów a pesymistów i narzekaczy skłaniam do refleksji. By przekonali się na własnej skórze jak jest w korporacji.

konkretny czy nie
@Koliber

Kto niby jest tym konkretnym? kilku przodowników d...włażenia? Jak to mówiono: "nie nauka lecz chęć szczera zrobi z ciebie oficera" Choć tu ważniejsza jest autopromocja.

Kaliber
@Koliber

Od lat firma bazuje na tym ze kazdemu wmawiają ze gdzie indziej trzeba pracowac jak robot, jednak jest mnostwo prac w ktorych jest luz, nie wiedza tego ludzie ktore całe zycie tam przepracowali i sa straszeni jak to gdzie indziej jest zle , starych drzew sie nie przesadza , niech tam zostaną i uschnął , jezeli inetteresujesz sie ofertą by stac w miejscu naprawde polecam :)

Bald

jakas opinia o pracy kierowników wydzialów?

Katarzyna
@Bald

W sensie pytasz o stanowisko? Czy o zarządzanie? Jeśli to pierwsze to daj znać, co jakaś rekrutacja jest?

@Katarzyna
@Katarzyna

opcja numer 1 :) chcialbym sie dowiedzieć czegos od osób wspołpracujących generalie każda opinia bedzie pommocna:))

Ktoś

Byłam na rozmowie z takim "puszystym" panem na stanowisko specjalista sprzedaży. Od samego początku Pan starał się mi udowodnić jak mało wiem. Sprawdzał mój poziom niemieckiego mówiąc do mnie po polsku:), generalnie dał mi do zrozumienia że jak będzie chciał kawę to trzeba będzie mu ja zrobić. Nie polecam. Podziękowała i powiedziałam że to nie dla mnie praca

Zrospaczona

Firma schodzi na psy dzięki takiemu zarządowi i na poprawę się nie zapowiada. Kontrowersyjny prezes jest "zdolny" do wszystkiego, by zabłysnąć i pokazać, że nie jest kompetentny. Nie dałabym mu nawet prowadzenia samochodu. A co dopiero takiej firmy jak Globus.

Jaaa
@Zrospaczona

Janusz nie wie o co chodzi w tym biznesie, zatrudnia swoje Grażynki z którymi pracował w poprzedniej firmie. A pozbywa się wartościowych ludzi, którym zależało na tej firmie i tyle dobrego zrobili w rozwój zakładu. Już mi się nie chce pracować jak widzę takie kolesiostwo. Źle na tym wyjdziemy.

Ikarus
@Jaaa

Zgrabne chociaż ?

entuzjasta

Kiedy festyn z okazji 100-lecia ?

On
@entuzjasta

Chyba nigdy nic nie dali i nie zanosi się żeby coś dali nawet chcieli zabierać środki czystości ale związki się nie zgodziły bo to już by była (usunięte przez administratora)jakby to jeszcze zabrali

Biały murzyn.

Dlaczego szczekam ? bo zarabiam psie pieniądzę.

Diana

Po półrocznej prawie pracy nowego zarządu pora powiedzieć sprawdzam.Co udało się wnieść nowemu P. Prezesowi poza zakazem palenia i roszadami na niektórych stanowiskach. Otóż chyba na tym poprzestano, bo produkcja i sprzedaż wegetuje mimo pełni sezonu na piły. Brak neych rozwiązań, a te które zastosowano nie sprawdziły się to zbyt mało by to hulało. Hurtownicy też widać przestraszyli się cen.... A jak nie było, tak dalej nie ma menagera od handlu i produktu. Osoby, która by firmę wyprowadziła na prostą. Chyba, że taka jest strategia... Coś nie wypaliło warto, by było spróbować reaktywować handlowców, którzy pracowali przed laci i dobre zyski wypracowali dla firmy.... Na te chwilę słabo to idzie dalej i perspektyw na poprawę nie widać...

On 2

Witam. Chodzą słuchy, że właściciel poszukuje nowego inwestora dla Globusa. Może, ktoś zweryfikować tę informację. Dziękuję i Pozdrawiam.

Komp

I pomyśleć, że wcześniej tak wielu przeciwników miał poprzedni zarząd.Pozdrawiam te właśnie osoby i macie to czego chcieliście i jak jest wam lepiej...Zaraz się może okazać, że nie daj Panie Boże firma Globus skończy jak Zapałkownia. Stuletnia firma a zapałki są nadal w sklepach tyle, że z Chin. Bez inwestora zagranicznego i dołączenia do korporacji firma nadal będzie kiepsko prosperowaćLudzie zaś nadal będą wegetować innego wyjścia nie ma....

Kolega 2

Nowy Zarząd ma taki plan że zaraz po hali będzie hulał wiatr bo kto mądrzejszy i będzie miał trochę ambicji ????????to ucieknie

Zniesmaczony

Tak ,tak stary zarząd to był taki zły a nowy to jest tak cudowny .Ja się zastanawiam kto pisze te opinie ? Może jeszcze jedna osoba w biurowcu jest za dużo i zwyczajnie teraz przenieśliscie ją dając aneks do umowy na 3 miesiące ze stanowiskiem redaktora naczelnego forum .Pytam się gdzie jest premia ,która zabraliscie już za wczasu - od początku marca tamtego roku,kiedy będą jakiekolwiek podwyżki pensji ? Widzę że wypowiadanie się kovidem w tej firmie będzie trwało w nieskończoność .Więc jako pracownicy powiemy Wam tak ,nie jesteście jedyna firma w tym mieście tym bardziej z takimi gównianymi zarobkami .Dorocie sobie jeszcze nowy zarządzie aureole nad głowami

Kolega

Widać też jak poprzedni zarząd wyprowadzał pieniądze zamiast próbować inwestować w ludzi i maszyny. Były duże nieszczelnosci w finansach itd. Pamiątka po zarządzie została do dziś na P1 grafitti za grubą kasę. Tak jakby nie było innych potrzeb. Ludzie się nie liczyli... Grunt, by obecny właściciel się nie zraził... I nie puszczał szybko zakładu w inne ręce..

Coś poszło nie tak.

"A miało być tak pięknie, miało nie wiać w oczy nam; i ociekać szczęściem, miało być 100 lat, 100 lat" . Samo się nic nie zrobi, poprzedni właściciel nie był na miejscu nie czuł firmy. Działania i decyzję głównie z tamtego okresu rzutują na obecną sytuację. A nowy inwestor... No cóż- to tak jak by kupić samochód z ukrytą wadą, kapnąć się po czasie że coś jest nie tak i probować to samemu naprawić, bez odpowiedniej wiedzy i narzędzi.

Zostaw merytoryczną opinię o Fabryka Pił i Narzędzi Wapienica Sp. z o.o. - Bielsko

• Jak się pracuje w Fabryka Pił i Narzędzi Wapienica Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fabryka Pił i Narzędzi Wapienica Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fabryka Pił i Narzędzi Wapienica Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 0 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Fabryka Pił i Narzędzi Wapienica Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 29 ocen.
  • Tadeusza Regera 30
    43-382 Bielsko
  • NIP: 5470171925 KRS: 0000258314

Fabryka Pił i Narzędzi Wapienica Sp. z o.o.