Plastic Components Fuel Systems Poland Sp. z o.o.

Adres: Jedności 44, 41-200 Sosnowiec

NIP: 6442998553 KRS: 0000087861

Plastic Components Fuel Systems Poland Sp. z o.o.

Opinie o Plastic Components Fuel Systems Poland Sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

Gi Group
 Opinia

Dzień dobry, ruszyła rekrutacja do Plastica na Zagórzu; praca na podstawie umowy o pracę tymczasową z Gi Group, Zainteresowanych prosimy o kontakt: 724-203-205

Rafał
 Opinia

Ma ktoś numer na portiernie?

Rysiek z Klanu
@Rafał 16.02.2019 06:48

A o czym ty chcesz rozmawiać z portiernią? ????

Mirek
 Opinia

Od dawna nikt nie pisał na forum z jakiegoś konkretnego powodu ?

Rysiek z Klanu
@Mirek 16.02.2019 16:02

Co tu pisać jak zwalniają ????

Małgorzata
 Opinia

@Zadowolonyzzycia, rozumiem, że masz obiekcje co do wysokości wynagrodzenia. Czy przy dłuższym stażu pracy jest możliwość negocjowania stawki? Może bonusy pozapłacowe, takie jak dobry pakiet socjalny mogłyby podnieść Twoje zadowolenie? Dodaj jakieś szczegóły dotyczące zatrudnienia i Twoich obowiązków.

Zadowolonyzzycia
 Opinia

Witam,przepracowalem tam kilka ladnych lat.Kiedys bylo spoko jezeli chodzi o kase i atmosfere natomiast teraz to jest dno.Pieniądze liche,jak jeszcze dla kobiety to moze jest oki chociaz tyle co tam dają to podobnie jest na innych zakladach produkcyjnych wiec szału nie ma ale jezeli chodzi o facetow,pracowac tam i rodzine utrzymac no coż........dramat.Chyba ze sie ma kobiete co zarabia ponad srednią krajową i to sporo .Praca generalnie dla mlodych,pracowac,wyksztalcic sie,nabrac jakiegos doswiadczenia i uciekac jak najdalej.

Opinia

Jak od momentu waszej ostatniej aktywności wygląda sytuacja tego przedsiębiorstwa? Inni użytkownicy chętnie dowiedzą się najświeższych ciekawostek o Plastic Components Fuel Systems Poland Sp. z o.o. jako pracodawcy.

pracownica gg
 Opinia

Praca super, swietni ludzie i fajna atmosfera, pieniazki tez calkiem niezle, pracuje kilka miesiecy i pewnie zostane na dluzej. Ludzie zachecam, nie jest latwo sie dostac ale warto. Jesli tylko ktos nie boi sie ciezkiej pracy i troche sie postara zamiast ciagle narzekac i nic nie robic to ma szanse na naprawde fajna i w miare stabilna, jak na polski rynek, prace

Nędza
@pracownica gg 18.05.2016 20:20

Co to jest nieporozumienie bo chyba nie o tej firmie mowa?

Tinini9
 Opinia

Witam czy ktoś się orientuje czy są przyjęcia do pracy? Jakiś namiar albo cokolwiek. Bardzo proszę o informację. Będę bardzo wdzięczna. Pozdrawiam

Kasia
 Opinia

Będą przyjęcia w najblizszym czasie?

Xxx
 Opinia

Praca Ok. Ludzie super. Brygadzista? Nie liżesz mu dupy to masz kapeczke. Kasa fajna umowy żałosne.

jbcpcm
 Opinia

nigdy xd to osobna firma kontrolujaca zreszta dzial listw, ktory bedzie likwidowany :)

Gość
 Opinia

Witam jeśli jestem zatrudniony przez Exact Systems to po ilu miesiącach można przejść pod firmę?

burama
 Opinia

nadal nic nie słychać z firmy Plastic Components Fuel Systems Poland sp z o.o. - nie zostałam zatrudniona pomimo,iż przeszłam badania wstępne i szkolenie z BHP

burama
 Opinia

Czekam na pracę w tej firmie i nic nie słychać. Byłam w Gi Group - tam się zakwalifikowałam do pracy: przeszłam badania wstępne byłam na szkoleniu z BHP i nic dalej nie słychać - ponoć pracownicy z firmy mnie nie wybrali, więc czekam ... na pracę.

ona
 Opinia

Od znajomej wiem, że były przyjęcia, bardzo interesuje mnie praca w tym zakładzie. Byłam w Gi Group kilka razy, zostawiłam CV ale minęło sporo czasu i bez odzewu. Wie ktoś może czy jest możliwość zatrudnienia przez jakies inne biuro jak tak to jakie ? Mam przepracowane na produkcji 2 lata jeżeli ktoś potrafi mi pomoc proszę o kontakt : berry_wpzw@wp.pl

bbb
 Opinia

Owszem można dobrze zarobić, ale co z tego skoro praca jest na kilka tygodni góra miesięcy jak się ma dużo szczęscia i dobre plecy, a potem koniec i trzeba szukać innej pracy albo jak ktoś chce czekać jak ewentualnie zadzwonią. Przyjęcia są przez gi group umowy przedłużane niby co 2 tyg., ale zdarza się, że nawet co kilka dni. Praca nie pewna w każdej chwili można dostać telefon, że umowa nie zostanie przedłużona i koniec

aaa

od 4 lat bez podwyżki

rs
 Opinia

Świetna praca zero stresu były Ergom ciężko się dostać no ale jak się uda?

Zostaw opinię o Plastic Components Fuel Systems Poland Sp. z o.o. - Sosnowiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Plastic Components Fuel Systems Poland Sp. z o.o.

Nie bądź obojetny na problemy w firmie!

Jeśli potrzebujesz wsparcia i chcesz ostrzec innych użytkowników o sytuacji dot. mobbingu w firmie, skontaktuj się z nami pod adresem zgloszenie@gowork.pl

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.