Opinie o Plastic Components Fuel Systems Poland Sp. z o.o. w Sosnowiec Jedności 44

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Plastic Components Fuel Systems Poland Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Plastic Components Fuel Systems Poland Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Plastic Components Fuel Systems Poland Sp. z o.o. w Sosnowiec Jedności 44

Szymon

Ten zakład teraz nazywa się  PRIMA SOSNOWIEC COMPLEX PLASTIC SYSTEMS i teraz tam trzeba szukać opini. Proszę sobie tak wpisać w Google

Dorotka Nowy wpis
@Szymon

Dzięki

X Nowy wpis
@Szymon

Nie ten zaklad się tak nazywa, ten to PSAPT

Czy pracownicy Plastic Components Fuel Systems Poland Sp. z o.o. chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

Borek221 Nowy wpis

Za chętnie i za często.

Czy pracownicy w Plastic Components Fuel Systems Poland Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

Jak w kazdej takiej firmie, z jednymi lepiej z drugimi gorzej, nie kazdy kazdego musi lubic, bo nawet sie nie da. Pracuje sie dobrze, nikt nikomu na zlosc nie robi.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego teamu w Plastic Components Fuel Systems Poland Sp. z o.o.?

Najlepiej do gi group w Katowicach. Najlepiej teraz dzwonić puki jest boom na audi. Potrzebują pracowników.

Bartosz

Rozglądałem się w sieci, ale nie znalazłem, żadnych aktualnych ofert pracy. Mógłbyś doprecyzować na jakie stanowiska są poszukiwani pracownicy i jakie warunki zatrudnienia oferuje firma?

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Plastic Components Fuel Systems Poland Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Aass

W tekście poniżej można się przekonać jak związki zawodowe powinny walczyć o dobro pracowników. "VW Poznań jest największym zakładem pracy w Wielkopolsce. Potężna sieć logistyki wiąże każdą z wielkopolskich fabryk VW z miastami i zakładami w Europie. Podczas gdy zamykane są kolejne, dużo mniejsze placówki w kraju, taśmy w naszych fabrykach działają z pełną prędkością. Firma nie zmniejszyła nawet wyśrubowanych norm produktywności, choć Światowa Organizacja Zdrowia apeluje o oszczędzanie organizmów w okresie pandemii. Mało tego: prosząc nas o wyrozumiałość, w oficjalnym komunikacie z 11.03 zarząd VW przyznaje, że nie nadąża ze... stałym dostarczaniem mydła w naszych łazienkach "ze względu na ogromny globalny popyt". Wobec realnego zagrożenia zdrowia pracowników w tak dużym skupisku ludzkim jak fabryki VW, OZZ Inicjatywa Pracownicza przy VW Poznań żąda: 1. Wstrzymać produkcję z zachowaniem 100 proc. wynagrodzenia. 2. Uruchomić fundusz wsparcia pracowników na okres większych wydatków na opiekę medyczną podczas pandemii. 3. Do końca pandemii nie kończyć umów z pracownikami tymczasowymi aby nie tracili opieki zdrowotnej przyznanej zatrudnionym w VWP, w czasie gdy najbardziej jej potrzebują. Jeśli zarząd VW Poznań nie spełni natychmiast ww. żądań, apelujemy do władz RP o pilną interwencję w celu ich spełnienia oraz wyciągnięcie konsekwencji za narażanie przez VWP zdrowia i życia swoich pracowników. O obawach informują na Facebooku przedstawiciele OM NSZZ "Solidarność" w Volkswagen Poznań.

Śmieszka

Witam Gdzie można składać CV i kiedy ?

@Śmieszka

Pisałaś jakiś czas temu, więc nie wiem, czy dalej jesteś zainteresowana pracą. Niestety nie udało mi się znaleźć żadnych aktualnych ogłoszeń rekrutacyjnych. Może spróbuj złożyć CV bezpośrednio w kadrach. Daj znać co postanowiłaś.

@Bartosz

Podobno poszukują ludzi do nowego projektu dzwonić bezpośrednio do HR lub do gi groupa

@1234

Skąd masz informację o tym, że pracodawca poszukuje nowych osób do wspomnianego przez Ciebie projektu? Skoro w internecie nie ma ogłoszeń, to myślałem, że nie poszukują nowych osób.

@Bartosz

Przyjęli 16 osób, większość z Ukrainy

nowy

co tam ciekawego słychac w Fuelu?Podobno jakas seks afera wyszla i zwiazane z nia osoby poszły na L4.Umowy za kase szlo zalatwic.Zenada.Pozniej sie dziwia ze ludzie nie chca tam pracowac.

Lukasz
@nowy

Też coś słyszałem że była afera ale nie wiem dokładnie o co chodziło. Jednego brygadziste zwolnili 1 kwietnia

Szczery
@nowy

Oczywiście że coś było Pan Przemysław P Brygadzista wprowadzał ostry rygor na swoim dominiun i nie rozumiem ludzi ze nic nie robili w tej sprawie. Byli gnojeni ale pracowali gdy gościa wywalił wielce tera robią z siebie 300 sparta

Czesc! Na jaką umowę można liczyć w tej firmie ? Ktoś coś ?

Mirek

Od dawna nikt nie pisał na forum z jakiegoś konkretnego powodu ?

Rysiek z Klanu
@Mirek

Co tu pisać jak zwalniają ????

Lukasz
@Mirek

Każdy zadowolony to nie ma narzekania

Łukasz

Pracowałem tam od 2009 do 2013 roku,potem kryzys na Fiacie i były zwolnienia. A dziś dzwoni pani z Gi Groupa i proponuje mi pracę w tej firmie. I teraz nie wiem co robić? Czy warto?

@Łukasz

warto

Gi Group

Dzień dobry, ruszyła rekrutacja do Plastica na Zagórzu; praca na podstawie umowy o pracę tymczasową z Gi Group, Zainteresowanych prosimy o kontakt: 724-203-205

Rafał

Ma ktoś numer na portiernie?

Rysiek z Klanu
@Rafał

A o czym ty chcesz rozmawiać z portiernią? ????

Małgorzata

@Zadowolonyzzycia, rozumiem, że masz obiekcje co do wysokości wynagrodzenia. Czy przy dłuższym stażu pracy jest możliwość negocjowania stawki? Może bonusy pozapłacowe, takie jak dobry pakiet socjalny mogłyby podnieść Twoje zadowolenie? Dodaj jakieś szczegóły dotyczące zatrudnienia i Twoich obowiązków.

Zadowolonyzzycia

Witam,przepracowalem tam kilka ladnych lat.Kiedys bylo spoko jezeli chodzi o kase i atmosfere natomiast teraz to jest dno.Pieniądze liche,jak jeszcze dla kobiety to moze jest oki chociaz tyle co tam dają to podobnie jest na innych zakladach produkcyjnych wiec szału nie ma ale jezeli chodzi o facetow,pracowac tam i rodzine utrzymac no coż........dramat.Chyba ze sie ma kobiete co zarabia ponad srednią krajową i to sporo .Praca generalnie dla mlodych,pracowac,wyksztalcic sie,nabrac jakiegos doswiadczenia i uciekac jak najdalej.

pracownica gg

Praca super, swietni ludzie i fajna atmosfera, pieniazki tez calkiem niezle, pracuje kilka miesiecy i pewnie zostane na dluzej. Ludzie zachecam, nie jest latwo sie dostac ale warto. Jesli tylko ktos nie boi sie ciezkiej pracy i troche sie postara zamiast ciagle narzekac i nic nie robic to ma szanse na naprawde fajna i w miare stabilna, jak na polski rynek, prace

Nędza
@pracownica gg

Co to jest nieporozumienie bo chyba nie o tej firmie mowa?

Tinini9

Witam czy ktoś się orientuje czy są przyjęcia do pracy? Jakiś namiar albo cokolwiek. Bardzo proszę o informację. Będę bardzo wdzięczna. Pozdrawiam

Będą przyjęcia w najblizszym czasie?

Xxx

Praca Ok. Ludzie super. Brygadzista? Nie liżesz mu dupy to masz kapeczke. Kasa fajna umowy żałosne.

jbcpcm

nigdy xd to osobna firma kontrolujaca zreszta dzial listw, ktory bedzie likwidowany :)

Witam jeśli jestem zatrudniony przez Exact Systems to po ilu miesiącach można przejść pod firmę?

Zostaw merytoryczną opinię o Plastic Components Fuel Systems Poland Sp. z o.o. - Sosnowiec

Plastic Components Fuel Systems Poland Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.

Plastic Components Fuel Systems Poland Sp. z o.o.