Opinie o Faurecia w Jelcz-Laskowice Jaworzyńska 297

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Faurecia. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Faurecia o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Faurecia w Jelcz-Laskowice Jaworzyńska 297

Szukam pracy Nowy wpis

Witam . Proszę o informację jak wygląda praca we faurenci , jakie są stawki na początku? Oraz jaka jest atmosfera w zakładzie. Pozdrawiam

111 Nowy wpis
@Szukam pracy

Atmosfera jest średnia, krzyk na produkcji jest normą. Jak nie mówisz po ukraińsku to ciężko się dogadać z osobami na produkcji. Praca ciężka, gorąco na produkcji, śmierdzi chemikaliami, wszystkie błędy zrzucają na operatorow, (usunięte przez administratora) jest, czy to na produkcji czy w biurze. Zamiast współpracować straszą o zabraniu premii co chwilę. Nie polecam.

Yoyo Nowy wpis
@111

A jak na magazynie ?

Czy pracownicy Faurecia mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Faurecia? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Witam wszystkich. Faurecia w Jelczu szuka kierownika/koordynatora BHP? Na jakie zarobki w tej firmie można liczyć na tym stanowisku? Czy są tam inni bhpowcy czy wszyscy odeszli? Proszę o informacje. Z góry dziękuję.

Statysta

Warto przyjechac dla samej rozmowy.

Szkoda ze nie mogę tam pracowac

Jak dużo osób pracuje w Faurecia?

Życzliwy

Kolejna firma z cyklu przyjazna kierowcy. Każą wyjść z auta. Oddać klucze do auta i czekać w klatce na mrozie. Pies jest lepiej traktowany niż kierowca na tej firmie. Zero szacuncu dla kierowcy.

mlody wilk

Witam, chcialbym zapytac jak wyglada praca kierownika logistyki i na jakie zarobki netto moze liczyc? dzieki za odpowiedzi :). Pozdrawiam

Ola
@mlody wilk

Zarobki z pewnością wysokie, to jest akurat fajne, tak samo jak wymiana punktów na nagrody, premie oraz świadczenia świąteczne. Natomiast sama praca jest ciężka, ciągle coś ginie na magazynie, stany się nie zgadzają i trzeba się z tego tłumaczyć, magazyn przepełniony, pseudo kierownicy podejmują niewłaściwe decyzje które odbijają się na pracownikach oczywiście. Poza tym chemia w całym zakładzie dlatego może zarobki są spoko. Generalnie jest tam Rodzinna atmosfera.

Franciszek
@Ola

Z czego to wynika, że giną rzeczy na magazynie, jaka jest organizacja pracy i co z tą chemią na zakładzie? Firma dba jakoś o zdrowie pracowników?

Siemka ludziska mam do was pytanie jaką teraz oferuje zakład stawkę na sam początek tak się zastanawiam czy nie wrócić na magazyn kiedyś tam robiłem i fakt że praca była ciężka gdyż iż trzeba było ciągle biegać ale źle nie było bardzo proszę o szczerą odpowiedź (usunięte przez administratora)

Ilona
@Anonim

A tak z ciekawości tak długo tu pracowałeś? Bo teraz to się zastanawiam jak odnoszą się do ludzi powracających. Tutaj karencji żadnej nie ma?

@Anonim

Generalnie jeśli ktoś był ok pracownikiem i mają miejsca to zatrudniają. Sporo osób odeszło do pobliskich firm i potem się prosili o powrót. Nie każdy dostał zgodę. Praca jest wszędzie ciężka...

Ilona
@Wilczek

Czyli którzy dostali zgodę, ci bardziej doświadczeni? Ciekawa jestem czy przyjęli ich na tych samych wypracowanych warunkach czy musieli od zera zaczynać?

Tonieistotne

Lubisz pracować 1 i 11. Listopada, całą majówkę itd? Lubisz pracować w soboty i niedziele? Lubisz pracować "za zmianę harmonogramu"? Nie przeszkadza Ci to, że pracodawca robi problem o jeden dzień urlopu ,zapowiedziany kilka miesięcy wcześniej? Ta praca jest dla Ciebie! Naucz się języka wschodu..

@Tonieistotne

Ale dlaczego w sumie w te dni się pracuje? Nie ma możliwości negocjacji co do czasu pracy? To kiedy jest czas na wolne?

Ile płacą za nadgodziny w tyg. I w weekend przez manpower? Jest dofinansowanie stołówki tzn.?

Omijać, omijać i jeszcze raz omijać! Najpierw zwalnianie pracowników a później płacz bo ich nie ma i nie ma komu robić. Zarobić idzie dużo tylko gdy robisz nadgodziny albo łaskawie dadzą Ci pieniądze na karcie. Zmuszanie do nadgodzin inaczej won z zakładu. Bhp można porównać (usunięte przez administratora) Ludzi traktują jak przysłowiowe (usunięte przez administratora) STANOWCZO ODRADZAM TAM PRACE

Stefan

To z tymi nadgodzinami ile wyjdzie? Jaki miałeś rekordowy miesiąc? Martwi to zmuszanie do nadgodzin, poważnie zwalniają jak ktoś się nie zgodzi?

Dramat

Polecam....omijać szerokim łukiem. Wszechobecny Chaos , w biurach (usunięte przez administratora) managerowie tylko z nazwy, praca marna , słabo płatna, pracownik traktowany jak przedmiot.

@Dramat

Idź zatem i czyn dobro w pobliskich firmach

Obserwator

Ludzie omijajcie ten zakład to jest kpina pracują 12 godzin bo zakład w potrzebie ludzi ma się za nic trzeba Ukraińcem robią ledwo bo są zmęczeni bechapowcy jak (usunięte przez administratora) karają ludzi bo nie chodzą po strzałkach chodzą w maskach i przyłbicach to widzą ale że codziennie robi się 12 godzin to nic faurencja ma swoje przepisy moloch jakich mało już napisałem do inspekcji pracy majá sprawdzić z ukrycia a nie jak zawsze uwaga zastanówcie się to jest (usunięte przez administratora)

@Obserwator

**** wiesz. Produkcja stała płacz bo nadgodzi nie ma, nadgodziny są też zle, to o co chodzi? Bhp kara? To załóż maskę na gębę i nie pyskuj, chyba że chcesz do szpitala jak jedna z linki. Czemu nie napiszesz ze dostajesz dodatki na kartach za nadgodziny? No kto w okolicy tak robi? W niektórych firmach obok 12h to standard dzienny bez nadgodzin więc zle Ci to nara. A no tak lepiej siedzieć w domu na płatnym nie? Czuje ze kariera przed tobą otworem na strefie stoi

Stażysta

Jak wygląda zatrudnienie oraz zarobki na stanowisku Młodszy Specjalista w dziale Produkcji (program stażowy) ?

Ciekawy

Jakie warunki i atmosfera pracy na stanowiskach inżynierskich - inżynier jakości przy procesie produkcyjnym?

To tam aż tyle można zarobić ?

Jack
@Paweł

No powiem Ci ze zarobek serio moze być dobry. Stawki coraz lepsze i opcje płatnych nadgodzin.

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Faurecia?

Hahahahah

Tak całe wynagrodzenie razem z premią i nadgodzinami

Hahahahah
@Hahahahah

Ktoś kiedyś się chwalił że nawet 5 tyś zarobił

Gugu
@Hahahahah

Powiem Ci nawet że koło 7 można wyciągnąć tylko trzeba (usunięte przez administratora) nic z nieba za darmo nie spadnie Praca jak praca do wszystkiego idzie się przyzwyczaić tylko liczą się chęci A ich u ludzi coraz mniej.

www

jak sie te pianki robi czy to latwa praca

Jack
@www

Dla każdego poziom latwosci jest indywidualny. Ciężko jednoznacznie określić. Trzeba zobaczyć na sobie

Becks

Jak wyglada praca na produkcji (usunięte przez administratora) Ktos moze cos napisac ten kto tam robi

duomix

Mam pytanie . Kto jest kierownikiem ,mistrzem utrzymania ruchu w Faureci ?

Zostaw merytoryczną opinię o Faurecia - Jelcz-Laskowice

• Jak się pracuje w Faurecia?

Zobacz opinie na temat firmy Faurecia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Faurecia?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Faurecia?

Kandydaci do pracy w Faurecia napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Faurecia

Faurecia