Opinie o Pajk Sp. z o.o. w Legnica

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Pajk Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Pajk Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pajk Sp. z o.o. w Legnica

Leszek Nowy wpis

Wszyscy chwalą zatrudnienie i wypłatę na czas. Tylko nikt nie dodał na jakim jest poziomie. Mnie przydałaby się informacja jaka jest teraz stawka? Liczę że znajdzie się ktoś kto mi pomoże :)

konsul Nowy wpis
@Leszek

Stawka mogła by byś lepsza.

Kisiel Nowy wpis

Panią widzę boli dolna część Ciała, d,,,a Wypisujesz bzdury za które płaci ci konkurencja .. Miłego dnia Olga

Paola

Jestem bardzo zadowolona ze wspolpracy z firma PAJK. Firma PAJK traktuje kazdego pracownika jak czlonka rodziny - co jest teraz bardzo malo spotykane. Mam nadzieje, ze wspolpracowac bedziemy jak najdluzej. Pozdrawiam

Polecam. Byłem zadowolony z pracy u Pana Adama. Zawsze wyplaty na czas oraz bardzo dobre zarobki. Napewno wroce.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Pajk Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Natasza

Polecam PAJK

ALFONSO

Firma Pajk Sp. z o.o.może stanowić przykład właściwej współpracy z pracownikiem. Duże doświadczenie i umiejętność dostosowywania się do potrzeb pracownika jak i klienta.Pełne profesjonalizmu podejście do współpracy, cierpliwość oraz elastyczność.Firma Pajk Sp. Z O.O. wywiązuje się ze wszystkich zobowiązań w planowanych terminach, wykazując się profesjonalną wiedzą a także należytą starannością w realizacji powierzanych im zleceń. Jako były pracownik polecam firmę Pajk. Sp. z o.o.

Witam wszystkich Pracowałem w firmie PAJK Sp.z o.o. - na stażu Firma zajmuje się tylko obcokrajowcami wiec nie rozumie wpisów niżej wypisanych . Ludzie z chęcią wracają - proszę spojrzeć na komentarze firmy na Fb ..Pajk Leasing .. odbierany jest ciepłymi komentarzami .. Pozdrawiam jakiegoś bezczelnego jednego moe zadowolonego obcokrajowca !

Zostaw merytoryczną opinię o Pajk Sp. z o.o. - Legnica

• Jak się pracuje w Pajk Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pajk Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pajk Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 5 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Pajk Sp. z o.o.

Pajk Sp. z o.o.