Opinie o Scs Polska Sp. z o.o. w Legnica

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Scs Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Scs Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Scs Polska Sp. z o.o. w Legnica

svefy

Opinia dotycząca firmy w Legnicy. Praca jak dla kobiet lekka, płacą też nieźle ale jakim kosztem.. Brak umowy o prace oraz nieodprowadzają składek do ZUS. Na rozmowie kwalifikacyjnej nie wyglądało to dobrze. Stwierdzili, że u nich w zakładzie nie figurują typy umów (o pracę, zlecenie czy dzieło), a składki ZUS to własna wola każdej osoby. Większa ilość pracowników to ludzie z Ukrainy, którym najwidoczniej nie zależy na emeryturze.

LOLO
@Ana

To za 2 mielące zobacz w ZUS czy składki firma odprowadza jak masz umowę może to tylko papier ta umowa

Administrator Nowy wpis

Prowadzona jest ciągle rekrutacja do firmy Scs Polska Sp. z o.o.. Czy polecilibyście firmę jako pracodawcę?

svefy

Zuza
@svefy

Chyba jest mowa o podfirmie bo akurat scs ma normalna umowe o prace...

Ana
@svefy

Ja dostałam umowę o pracę normalnie bez problemu

LOLO Nowy wpis
@Ana

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny, podczas rozmowy w Scs Polska Sp. z o.o.?

Assa Nowy wpis

Witam Czy przyjęcia są w scs. Bo składałam CV i cisza

Radek

Jakieś newsy mógłby ktoś wrzucić na forum. Dobra firma i od razu nie ma chętnych żeby coś więcej napisać.

Ana
@Radek

Przyjemna atmosfera praca jest spoko.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Scs Polska Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
Zbigniew

Podpowiedzcie czy firma jest zainteresowana aktualnie zatrudnieniem nowego pracownika?

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Scs Polska Sp. z o.o.?

Montaż

Na żadne.

Hanna

@svefy Mam wrażenie, że konkurencja zainspirował do takiego wpisu. Firma jest akurat dobrym pracodawcą i taką mają opinię!

KG

Wspaniała firma z perspektywami. Mowy dyrektor ludzki bardzo

NICKT

JUHU! JAK TAM JEST W SCS?

@NICKT

szkolenia w Jednostkach specjalnych przy tym to domowe przedszkole tylko dla odważnych

Nicki

A czemu nikt nic nie pisze o firmie SCS Polska z Legnicy? Tak jakby nikt tam niepracował. A firma calkiem spora. Dośc dziwny i podejrzany jest brak komentarzy.

Zostaw merytoryczną opinię o Scs Polska Sp. z o.o. - Legnica

Scs Polska Sp. z o.o.