Kuczma Wiesław Kuczma

Legnica

Opinie o Kuczma Wiesław Kuczma

Anonimus

Nie polecam , nigdy bym tam nie wrócił!!! Szef tylko na rozmowie kwalifikacyjnej tylko miły , później pokazuje prawdziwe oblicze . Pieniędzy też nie ma w tej firmie , a jeśli obiecuje to Tylko na obiecywankach się kończy. A stara Ekipa to w wiekszosci bardzo nie życzliwi ludzie. Szkoda czasu i nerwów na ta prace. Ten kto myśli że pisze to tylko z braku sympatii do tej firmy to niech tam idzie , a za jakiś czas sam się o tym przekona . Pozdrawiam

Anonim

Pracowałem w tej firmie 7 lat.. Warunki były nieciekawe ale bardzo dużo się nauczyłem. To taka szkoła przetrwania.. Dzięki Panie Wieśku... mimo wszystko Miło wspominam starą ekipę.... Pozdro dla Mysy, Dzinksa, Benego

Zostaw opinię o Kuczma Wiesław Kuczma - Legnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kuczma Wiesław Kuczma