Opinie o Winkelmann w Legnica

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Winkelmann. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Winkelmann o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Produkcja urządzeń techniki grzewczej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Winkelmann w Legnica

Pracownik
Pracownik

Brak szkoleń, rozwoju, jedyna możliwość to zdobywanie wiedzy we własnym zakresie za prywatne pieniądze. Fizyczni pracownicy są traktowani bez szacunku przez brygadzistów, spawalników i majstrów, każde zebranie to wytykanie jakimi to są nieudacznikami pracownicy i wciskanie swoich dziwnych teorii, brygadziści wolą zrzucić obowiązki na pracownika nie chcąc brudzić sobie rąk bez wychodzenia z klimatyzowanego pomieszczenia, często pracownik musi dochodzić co jest wadą, usterką czy tez weryfikować miedzy działami defekty czy tez dostarczać sobie samemu detale z innego działu. Niektórzy pracownicy są gloryfikowani bezpodstawnie, nie mają 3 zmian tylko 2, mają możliwość pracy po godzinach co przekłada się na lepsze zarobki niż osoby którym jest przydzielany system trzyzmianowy. Wyśrubowane normy, rzucanie pracownikami po stanowiskach i oczekiwanie, że norma zostanie osiągnięta w przeciwnym razie jakaś cześć premii uznaniowej jest zabierana. W okresie letnim-upał, wentylatory generują ciepłe powietrze, dystrybutory z wodą oddają ciepłą wodę bez jakichkolwiek minerałów. Oczywiście, plusy też są. Głównym to możliwości dogadania się jeśli chodzi o urlopy, jakieś tam dofinansowanie do obiadów, dodatki w postaci pieniędzy na wakacje czy święta. Na pierwszą prace czy zdobycia minimalnego doświadczenia polecam, ale jeśli ktoś ma większe ambicje niż klepanie tego samego dzień w dzień bez motywacji przez przełożonych czy bez szkoleń, kursów to odradzam. W tym zakładzie czas stoi w miejscu.

1
Pracownik
Pracownik
@Krystyna

Szkoła nie ma znaczenia, nawet przyjmują bez ukończonych kursów spawalniczych.

chętny
Kandydat
 Pytanie

witam jestem zainteresowany aplikowaniem na stanowisko specjalista ds optymalizacji. CZy ktos może cos powiedziec na temat tego stanowiska? jak praca jakie zarobki oraz na jakie benefity można liczyć?

Firma
Inne

Firma sobie nie strzeliła w kolano. Procesy mają się bardzo dobrze. Wpływ na to mają wszyscy pracownicy

Krzychu Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 6 godzin.
Inne
 Pytanie

Czy ktoś wie dlaczego zwolniono Panią z kadr naliczającą wynagrodzenia?

Nick Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 11 dni.
Kandydat
 Pytanie

Sa stanowiska na których można pracować 100% zdalnie?

Zwolniony ? Nowy wpis
Pracownik

Witam wszystkich. Panie, Panowie, zapewne cześć z Was dostanie wypowiedzenie związane i opisane jako trudna sytuacja finansowa firmy. Zaznaczam, że należy się odprawa z tego tytułu, tj. 1 miesiąc jeżeli pracownik pracował krócej niż rok, 2 miesięczna odprawa jeżeli pracownik pracował dłużej niż 2 lata ale nie dłużej jak 8 lat. Do tego również dochodzi okres wypowiedzenia. Część z naszych kolegów firma potraktowała po macoszemu, dawajac papier i cisza. Pamiętajcie o swoich prawach które wam przysługują i nie dajcie się robić w balona. Dziwi mnie fakt że związki zawodowe milczą na ten temat. Kolejna opinia , zasłyszana , niestety już nie pracuję w tym urobisku ludzi jest taka, że planowane są cięcia wśród ekip pracujących, duża liczba osób ma stracić swoją pracę do początku sierpnia jeżeli nic nie odwróci trendu jaki jest. Życzę wam wszystkim , tym którzy PRACUJĄ wytrwałości, Pozdrawiam. T.K

Kandydat Nowy wpis
Kandydat

Pani rekrutująca spóźnia się na spotkania albo odwołuje je już po czasie, słabo

Elektromechanik
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Standardowy początek (powiedz coś o sobie ), kilka pytań od lidera (łatwych) następnie Pani od rekrutacji zapytała się czego nie chciał bym robić w pracy i przedstawiła zasady współpracy.

Pytania

Jak narysować styk NO i NC. Co zrobić w przypadku braku przycisku NO.

 • Poziom rozmowy:
 • Rezultat: Dostałem pracę
logo firmy Rozbieracz
Ostrołęka
Zakłady Mięsne Pekpol Ostrołęka S.A.
(31 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Referent ds. Technicznych
Warszawa
Mennica Polska S.A.
Wyślij CV
logo firmy Ustawiacz, pracownik wypożyczalni narzędzi
Wiązowna
Mera Bellows Sp. z o.o.
(44 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Nie dla 2
Pracownik

Zł nr 2 wyśrubowane normy od dechy do dechy robisz skracanie zbrojeń tak że nie możesz się wyrobić bieganiną brak szacunku dla pracownika wieczne pretensje o coś szkoda słów brak szkoleń kumoterstwo i kolesiostwo żenada ????

El Nino
Pracownik
@Nie dla 2

Zwolnienia, cięcie godzin, wysyłanie ludzi na urlopy i milionowe inwestycje w bezsensowne rzeczy. To zaczyna przypominać korpo dla białych kołnierzyków albo prlanie brudnych pieniędzy. Dawno nie widziałem takich nieprzemyślanych działań.

anonim
Inne
@El Nino

Te zwolnienia konkretnych działów, stanowisk dotyczą? Z jakich powodów decydują się na to? Teraz mają kilka ofert w necie i mnie interesuje jedna z nich to warto byłoby wiedzieć. A w ofertach wspominają np. o umowie o pracę bezpośrednio z firmą i stabilnym zatrudnieniu, to trochę się gryzie z tym co mówicie.

El Nino
Pracownik
@anonim

Zależy na jakie stanowisko aplikujesz bo zwolnienia i cięcia dotyczą tylko roboli a nie ekipy zarządzającej, która dała ciała z pozyskaniem nowych kontraktów.

Alek
Inne
@El Nino

Piszesz o zwolnieniach a ja widzę że mają sporo ogłoszeń rekrutacyjnych. Ja chciałem na elektromechanika aplikować. W zasadzie proponują umowę o pracę i sporo benefitów tylko jak stabilna jest ta robota skoro tyle osób już poleciało. Co sądzisz?

El Nino
Pracownik
@Alek

Z tego co wiem to na razie mają być grupowe zwolnienia a produkcja trwa tylko 3 dni. Czwartki i piątki wolne. Tak, że ciężko przewidzieć co tam się dzieje.

kokot
Pracownik
@El Nino

Tak zwalniają tylko roboli a biura zwolnic dział konstruktorów ,wps, kontrole, jakaści te działy nic nie robią tylko palarnia i stołówka zaklad nr1

Kamil
Pracownik
 Pytanie
@kokot

Sam się zwolnij. Czepiasz się działów które pracują umysłowo. Jakoś? Gdyby nie oni to byłbyś zasypany reklamacjami, wps? Dużo dobrego robią, Konstrukcja? Gdyby nie oni to co byś produkował?

kokot
Pracownik
@Kamil

Pokarz jakiś zbiornik stworzony przez konstruktorów nie było nowego od wielu lat, reklamacje wracają na returny ,nie potrafią sprawdzić uszkodzonych części ,wyługują się ludzmi z działów które zgłaszają dany element żeby sprawdzali pracownicy,wps składa regały zlecone przez działy 2 pracowników to robi a reszta jest zbędna

Michaśka
Inne

No i mam mieszane uczucia. Chciałam aplikować na specjalistę ds. podatków, ale sporo osób pisało o zwolnieniach. Może na tym etacie jest bardziej stabilnie? Tym bardziej, że firma sama zapewnia o stabilności zatrudnienia. Co mi się podoba, to oprócz podstawy, system premiowy. Jakie są zasady przyznawania premii i od jakich kwot się zaczynają?

anonim
Były pracownik

(usunięte przez administratora)

Były pracownik
Były pracownik

Tak było od samego początku istnienia zakładu nr2 . Tam liczy się tylko osoba która bardziej w (usunięte przez administratora) włazi, a nie wiedza . Jeszcze tylko niech wywalą majstrów i brygadzistów i będzie git

pytanie
Kandydat
 Pytanie

Chciałbym zapytać o prace młodszego kontrolera finansowego? Jak wyglądają obowiązki i codzienna praca? Warto/niewarto?

Kandydat
Kandydat

Pani z rekrutacji umawia się na konkretny czas rozmowy telefonicznej, po czym nie dzwoni lub spóźnia się ponad pół godziny. Nie polecam. Brak szacunku dla kandydatów do pracy.

Żaneta bez żaketa
Pracownik
@Kandydat

Człowieku ty się trzymaj jak najdalej od tej firmy bo wylądujesz w wariatkowie a zwłaszcza zakład nr 3 teraz faza jest na zdjęcia codziennie po 200 szt Pan dyrektor robi a nie zajmie się lepszymi stawkami żeby ludzie godnie zarabiali kpina mi by było wstyd łazić i robić zdjecia jakimś pierdołą

anonim
Inne
@Żaneta bez żaketa

Hej, ja jednak chciałabym dopytać o rekrutacje, ale mnie interesuje praca jako specjalista ds controllingu. Jak ktoś wie, to niech napisze, czy rekrutacja online jest tu możliwa? Bo sama praca ma być hybrydowa, więc nie wiem, jak to jest z tym procesem.

Pracownik
Pracownik
@anonim

Rekrutacja może odbyć się również online. Jeśli nie masz możliwości przyjechać, wtedy rozmowa kwalifikacyjna jest przez Teams.

Pracownik
Pracownik
@anonim

Jest możliwa online. Jeśli nie możesz być osobiście, rozmowa kwalifikacyjna może odbyć się przez Teams.

chętny
Kandydat
 Pytanie

witam jestem zainteresowany aplikowaniem na stanowisko specjalista ds optymalizacji. CZy ktos może cos powiedziec na temat tego stanowiska? jak praca jakie zarobki oraz na jakie benefity można liczyć?

jarek
Były pracownik
 Pytanie
@chętny

Człowieku jakiej optymalizacji??? To chodzi o to aby z zewnątrz wszystko wyglądało ładnie, czyste i poukładane. Ludzie tu się nie liczą. Te wszystkie optymalizacje tylko utrudniają pracę, bo liczy się tylko image firmy, a robole muszą dać sobie radę.

LudekX
Pracownik
@chętny

Jak na Z1 to daj sobie spokój. Szkoda czasu.

Bartosz
Inne
@LudekX

Możesz rozwinąć powiedzieć czemu szkoda czasu? Na Z1 są gorsze warunki czy z ludźmi się trudniej dogadać?

Pan rysiek
Pracownik
@Bartosz

Na Z1 mierne to optymalizowanie. Szef dzialu juz wszystko zooptymalizował i nie ma juz co robić tam:)

Barbara
Inne
@Pan rysiek

w jakim sensie zoptymalizował? To jak był wcześniej a jak konkretnie wygląda to teraz?

Mnamek
Pracownik
@Barbara

Wszystko działa perfekcyjnie. Czyli perfekcyjny szef działu optymalizacji Z1 zrobił perfekcyjne procesy:)

1
znudzony
Pracownik
@Mnamek

ale cie boli ten szef, aż smutno czytać... daj se spokój

Barbara
Pracownik
@znudzony

Po to jest forum żeby też "smutno czytać". Cokolwiek by to nie znaczyło.

Polonista
Pracownik

Imiona piszemy z wielkiej litery tłuku. Ciekawe gdzie takich baranów jak Ty przyjmują ????

Barbara
Inne
@Mnamek

wszystko czyli co tak w sumie? przykład jakiegoś procesu może? i jak on tego w sumie dokonał, raczej pracownicy biorą w tym udział?

Zbyszek
Pracownik
 Pytanie
@Barbara

Optymalizacje / warsztaty zawsze są przeprowadzane przez zespół osób. Zarówno z działu optymalizacji jak z produkcji. Bez udziału osób, których to dotyczy nie byłoby wyników. A te w ostatnim czasie są dość ciekawe. Fakt, po takich warsztatach są jeszcze przypisane zadania do realizacji ( do różnych działów), ale przynajmniej coś się zmienia na lepsze. Przykładem może być spawalnia i linia gdzie widać większą aktywność oraz montaż. Czy już wszystko jest zoptymalizowane? Można pokusić się o stwierdzenie że nie. Optymalizacja to ciągła praca i poprawa obszarów.

Hanna
Inne
@Zbyszek

No ale skoro rekrutują na takie stanowiska to chyba znaczy że nie wszystko jest zoptymalizowane? Duży jest ten zespół? Jaka atmosfera w nim panuje?

Ktoś szczery
Pracownik
@Hanna

Tam kierownik zmienia się regularnie co 3 lata (nie wiem dlaczego) . Jeżeli zespół Dostaję jakieś zadania i jest z nich rozliczany nagle oskarżają o tzw. (usunięte przez administratora). Bo ktoś z dzieciom kazał pracować więc one się buntują i pokazują co potrafią. Ogólnie Moim zdaniem powinni wymienić zespół a nie kierownika!!! Daleko w ten sposób ten dzial nie zajdzie

yeti
Pracownik
@Ktoś szczery

przedostatni ŁYSY sam się zwolnił po 8 latach i zostawił ogólnie dość zgrany zespół. Także MP wyluzuj. Takiego fachowca jak ty wszędzie łykną :)

1
Firma
Inne

Firma sobie nie strzeliła w kolano. Procesy mają się bardzo dobrze. Wpływ na to mają wszyscy pracownicy

anonim
Inne

Nikt nie potrafi podać powodu wstrzymania premii, może ostatnio było jakoś mniej pracy stąd jakieś normy nie zostały wyrobione? Na etacie Specjalisty ds. podatków w ogłoszeniu pisano również o dofinansowanej stołówce. W jakim stopniu dofinansowywane są u was posiłki?

Zdzihu
Były pracownik

Na ten moment premie roczne są wstrzymane, może nie byc ich wogole

anonim
Inne
@Zdzihu

Jak powód, że wstrzymano premie roczne? I z czym zatem pracownicy zostają na Święta?

Zdzihu
Były pracownik
@anonim

Na święta mają dać jak co roku, chodzi o premie roczna, miała być w grudniu z wypłata, ale wstrzymali i mogą wogole nie dać. Ale narwzie są prowadzone rozmowy

Ida
Inne
@Zdzihu

A ile taka premia wynosi? Jaka to jest kasa? Czy premia roczna jest jakoś naliczana w stały sposób, co orku tak samo? Czy to jest na zasadzie uznaniowej, ile szef da, tyle będzie? Wgl pracownik wie wcześniej, jaka to jest kasa, aby móc zaplanować wydanie tej premii?

Pracownik
Pracownik
@Zdzihu

Pracownicy dostali premie roczne jak również premie świąteczne. Pozdrawiam

anonim
Inne
@Pracownik

No ale nadal nikt nie napisał, jaka była ta premia na święta?? I jaka była premia roczna? Bo nadal nikt nie napisał konkretnych kwot. Wiecie, czy teraz jak były podwyżki płacy minimalnej, to firma nadal będzie dawać premie, czy jak podnieśli pensje, to nie ma kasy na premie np. na wielkanoc?

Miły Pan
Były pracownik
@anonim

Premia na święta miała przydziały pomiędzy 850-950 zależy jaki próg dochodowy się wybrało na swoją rodzinę. Premia roczna zależy od stażu pracy w winkelmannie, np powyżej 10 lat masz 100 % z twojej wypłaty brutto oczywiście bez premi od stawki.Na wielkanoc to możesz zapomnieć o jakiejkolwiek premi :)

anonim
Inne
@Miły Pan

A ile lat minimalnie trzeba przepracować żeby załapać się na premie roczną? W jakim miesiącu te roczne pensje są wypłacane?

Miły Pan
Kandydat
@anonim

Rok minimum. Ale za rok pracy są tzw grosze .Wypłacają w styczniu. Najlepiej zyskają osoby które przepracowały ponad 10 lat bo mają 100 % wypłaty

anonim
Inne

Jak to jest z tymi podróżami międzynarodowymi na posadzie Specjalista ds. rozwoju dostawców?? Jak czytałam ogłoszenie, to trzeba być gotowym do takich wyjazdów. A jakie to są kierunki? Europa, czy gdzieś dalej? I taki wyjazd, to jest kilka dni, czy czas to raczej tygodnie?

anonim
Pracownik

(usunięte przez administratora)

anonim
Inne

Jak to choinki nie będzie, chodzi Ci o wigilijne spotkanie? Czy o podarunki dla dzieci, bony na zakupy dla rodziców, czy jakąś dodatkową gotówkę dla podratowania świątecznego budżetu?

Pytanie
 Pytanie

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Winkelmann?

Zainteresowana
Kandydat
 Pytanie

Na jakie zarobki mogą liczyć logistycy? Jak wyglada pakiet relokacyjny?

Maryśka
Inne
@Zainteresowana

Super, że o to pytacie, jak tez jestem zainteresowana. Logistycy mogą pracować w trybie zdalnym lub hybrydowym? Czy firma dopuszcza, to czy tylko i wyłącznie stacjonarnie? Jest pod tym kątem elastyczność?

Aneta
Inne

Obecnie poszukiwany jest spawacz w miejscowości Legnica. Umowa o pracę, sporo benefitów, brzmi nieźle. Natomiast widełki zarobkowe przedstawione zostały jako 3800 - 5800 zł. 2 tyś rozbieżności. Orientujecie się ile tak realnie można zarobić na początku?

Wladek
Pracownik
@Aneta

Nie radził bym patrzeć na to co jest w ogłoszeniu, niby jest tajemnicą kto ile zarabia ale większość wie, roznice są ogromne. Na start dostaniesz jakieś 30-32 brutto, jest premia która , o zgrozo, nie jest nigdy wypłacana w całości , góra podwyższa premie by więcej z niej zabierać

Barbara
Inne
@Wladek

To nie mogą po prostu obiecać realnych kwot zamiast ucinać? Ile takiej premii może na konto wypłynąć, mówimy o kwotach do 500 zł czy więcej? I jakie są zasady premiowania tutaj?

Zuza
Pracownik
@Wladek

Wow a skąd takie stawki przyjdz za zaklad nr 3 stawki 22-27 zł brutto i do tego przepustki na papieroska szkoda tylko że logistyka mechanicy narzedziowcy nie dostali przepustek tylko dyrektor operatorów traktuje jak dno i wiecznie norma norma tylko kim robić tą normę jak ludzi nie ma najpierw pozwalniali pozniej na zaklad nr 4 przeżucili niech w końcu przejrzą na oczy bo ludzie sami zaczynaja sie zwalniać

Zainteresowana
Inne
@Zuza

O co chodzi z tymi przepustkami na fajkę? To przepustki na określony czas czy jest liczba ile razy w dniu można wyjśc na papierosa? Na czym to polega? I jak przekroczy się limit to są konsekwencje?

Trrr
Pracownik
@Aneta

Fryzjerzy za 3400 do przyuczenia:)

Spawacz
Były pracownik
@Aneta

3400-3600 maksymalny Pracowałem tam jako spawacz przez agencję.Na pierwszy awans trzeba przepracować ponad rok.

Jas
Pracownik
 Pytanie
@Spawacz

Co ty facet piszesz ? Teraz na start z premia masz 4.5 - 4.7 k netto. Nie wylewaj żalu , nic ci to nie da

Karolina
Inne
@Jas

Skąd takie różnice aż? To te 3400-3600 to jakieś stare kwoty czy co? W tych widełkach o których piszesz, to ile jest tych premii?

anonim
Inne
@Jas

To sama podstawa ile wynosi? Co trzeba konkretnie zrobić żeby wyjść dobrze z tą premią, są jakieś targety?

XYZ
Pracownik
@Zainteresowana

Przepustkę dostajesz od brygadzisty. Idziesz z piękną kartką na palarnie gdzie stoi z 7 osób z biur, 4 z logistyki i śmieją się z ciebie bo ty musisz mieć karteczkę żeby wyjść. Dyrektor na ostatnim zebraniu mówił że sprawiedliwie będzie jak każdy dział będzie je miał. Ale w praktyce wygląda to tylko ze my latamy z nimi :) A nie daj boże ktoś złapie bez to możesz się pożegnać ze swoją premią :)

Takie tam
Kandydat
 Pytanie

Ile w winkelmannie dostaję się wczasów pod gruszą?

Gruszek
Pracownik
@Takie tam

Dostajesz całą gruszę.

Mila
Inne

Tokarz CNC jeszcze poszukiwany? Na ich stronie są same oferty po niemiecku, więc nawet nie wiem, jak mogę to sprawdzić. Czy każdy musi obowiązkowo niemiecki teraz znać, żeby jechać do pracy? Pytam dla męża, to on szuka.

Pracownik
Pracownik

Brak szkoleń, rozwoju, jedyna możliwość to zdobywanie wiedzy we własnym zakresie za prywatne pieniądze. Fizyczni pracownicy są traktowani bez szacunku przez brygadzistów, spawalników i majstrów, każde zebranie to wytykanie jakimi to są nieudacznikami pracownicy i wciskanie swoich dziwnych teorii, brygadziści wolą zrzucić obowiązki na pracownika nie chcąc brudzić sobie rąk bez wychodzenia z klimatyzowanego pomieszczenia, często pracownik musi dochodzić co jest wadą, usterką czy tez weryfikować miedzy działami defekty czy tez dostarczać sobie samemu detale z innego działu. Niektórzy pracownicy są gloryfikowani bezpodstawnie, nie mają 3 zmian tylko 2, mają możliwość pracy po godzinach co przekłada się na lepsze zarobki niż osoby którym jest przydzielany system trzyzmianowy. Wyśrubowane normy, rzucanie pracownikami po stanowiskach i oczekiwanie, że norma zostanie osiągnięta w przeciwnym razie jakaś cześć premii uznaniowej jest zabierana. W okresie letnim-upał, wentylatory generują ciepłe powietrze, dystrybutory z wodą oddają ciepłą wodę bez jakichkolwiek minerałów. Oczywiście, plusy też są. Głównym to możliwości dogadania się jeśli chodzi o urlopy, jakieś tam dofinansowanie do obiadów, dodatki w postaci pieniędzy na wakacje czy święta. Na pierwszą prace czy zdobycia minimalnego doświadczenia polecam, ale jeśli ktoś ma większe ambicje niż klepanie tego samego dzień w dzień bez motywacji przez przełożonych czy bez szkoleń, kursów to odradzam. W tym zakładzie czas stoi w miejscu.

1
Doris
Inne
@Pracownik

No dobra, a jak przychodzi tu właśnie taka osoba bez doświadczenia, która szuka pracy na start, to jakiej pensji może się spodziewać? Chodzi o kogoś tuż po studiach inżynierskich.

Pracownik
Pracownik
@Doris

Zależy czy potrafisz spawać czy nie, zarobki w przedziałach 3500-4000tys na rękę plus premia uznaniowa ok. 500-600 na rękę. Nadgodziny masz płacone stawka razy 2, problem jedynie taki, że aktualnie jest ich mało a po godzinach zostają Ci którzy maja przywileje.

Glos dramatu
Były pracownik
@Pracownik

No coz kolego witamy w dzungli czego sie spodziewalas tez wyslalem ze sa modrzejsi po zakonczeniu szkoly wyzszej zaocznej zlozylem papier na inne stanowisko to uslyszalem " to kto bedzie zapierdalal na maszynach" kwintesencja wypowiedzi kierownika bylo moje wypowiedzenie umowy i wjazd za granice jak sie nie szanuje co sie ma takie sa efekty.

Krystyna
Inne
@Glos dramatu

To jak ktoś szkoły nie ma to tyle samo zarobi? Bo nie wiem, czy to się w końcu opłaca. Ogólnie od czego jest uzależniona stawka w firmie, kto ile dostanie?

Pracownik
Pracownik
@Krystyna

Szkoła nie ma znaczenia, nawet przyjmują bez ukończonych kursów spawalniczych.

Zostaw merytoryczną opinię o Winkelmann - Legnica

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Winkelmann?

  Zobacz opinie na temat firmy Winkelmann tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 79.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Winkelmann?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 52, z czego 3 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 29 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

 • Jak wygląda rekrutacja do firmy Winkelmann?

  Kandydaci do pracy w Winkelmann napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 634 470
 2. Pracuj.pl 3 137 130
 3. LinkedIn 3 035 232
 4. Olx.pl 2 564 298
Winkelmann
Przejdź do nowych opinii