Opinie o Winkelmann w Legnica

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Winkelmann. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Winkelmann o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja urządzeń techniki grzewczej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Winkelmann w Legnica

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Winkelmann odbywa się w siedzibie firmy?

batustan

zazwyczaj rozmowy odbywają się w siedzibie firmy sąsiadującej z winkelmannem. nie pytaj mnie dlaczego

Ślusarz
@batustan

(usunięte przez administratora) Rozmowy odbywają się w siedzibie firmy Winkelmann. Na strefie jest 4 zakłady ( 2 automotive i 2 technika grzewcza) Pracuję w tej firmie już jakiś czas i jeszcze nie widziałem żeby ktoś przeprowadzał rozmowy w innej firmie.

Damiano

Witam chcę aplikować na specjalista do spraw wysyłki z językiem niemieckimi czy ktoś może doradzić czy w ogóle warto pchać się tam

Franciszek

Nie napisałeś dlaczego tak uważasz? Chodzi o stan maszyn, pomieszczeń? Jak tu wygląda sprawa z inwestycjami w sprzęt?

głos rozsądku

moi kochani( robaczki ), standardowo prawdziwy polski naród nie ma co tylko narzekanie na wszystko. To złe tamto złe wszytsko jest do kitu. Skoro jeden i jeszcze kolejny jesteście tacy wspaniałomyślni i mądrzy to może sami spróbujecie zarządzać tak wielką firmą. Nie podoba wam się to równie dobrze możecie pójść na bezrobocie jak duża cześć naszego narodu. Przecież nie robiąc nic będzie super wam w życiu. Jeśli jesteście tacy doedukowani w tematyce zarządzania firmą międzynarodową to właściwie czemu wy nie zostaliście wybrani do zarządu firmy(chyba to samo mówi o sobie ptysie ;)). Podsumowując Misiaczki zastanówcie się nad sobą wreszcie i czerpcie pozytywy z tego co macie bo w sytuacji gdy zostaniecie z niczym to nagle lampeczka się zapali ale będzie już za późno pozdrawiam serdecznie tych którzy mają trochę więcej rozsądku niż osiołek????

Rozsądek
@głos rozsądku

Nie nie jest tragicznie lecz staży pracownicy są niedoceniani przykład automotiv co tam się dzieje lecz inne zakłady jest ta sama sytuacja robaczku na jakim stołku siedzisz że ci tak dobrze ....????

@Rozsądek

Podzìękujcie (usunięte przez administratora):) pracodawca nie ma szans działać inaczej tak by wieloletni pracownik mógł zarabiać więcej bo (usunięte przez administratora) podnosi najniższą czyli kreuje kult nieudacznika.

Hanna
@Piotr

Nie bardzo rozumiem. Nie dadzą podwyżek bo minimalna rośnie? A nowi pracownicy ile teraz mają na umowie?

Fujara
@Hanna

Minimalna rosnie wiec pracodawcy muszą placic wiecej za prace ktora warta jest mniej. Tym samym nie ma pieniędzy na to zeby dac podwyzki tym których praca warta jest więcej. Mamy czyste Komuno wróć. Czy sie stoi czy się leży 3495 się należy.

Elektromechanik

Standardowy początek (powiedz coś o sobie ), kilka pytań od lidera (łatwych) następnie Pani od rekrutacji zapytała się czego nie chciał bym robić w pracy i przedstawiła zasady współpracy.

Jak narysować styk NO i NC. Co zrobić w przypadku braku przycisku NO.

Chętny

Cześć od dłuższego czasu widzę ofertę na spawacza i dość ciekawa stawkę warto aplikować? Jaka atmosfera w pracy i czy ogólnie z tymi zarobkami to prawda jak piszą w ogłoszeniu 5200-6000

Niezdecydowany

Mam pytanie: gdzie lepiej się przyjąć do kotłów czy na Automotive? Co polecacie?

@Niezdecydowany

Jak chcesz robić KOTŁY to aplikuj do Viessmann.

Nick trick

W której firmie jest mało ukra ...ktoś coś moze wie??

Lex
@Anonim

W Viessmannie nie robią kotłów . Obecnie jest dział kabli gdzie robią głównie Panie. Jest produkcja rurek miedzianych do kotłów i pomp ciepła. Obecnie największa produkcja to pompy ciepła. Lutowanie i montaż pomp ciepła. Firma się rozwija i obok stoi nowy zakład. Na lotnisku budują kolejny i potrzeba będzie masa ludzi głównie przy produkcji pomp ciepła. I na inne zapewne też. Niedawno była podwyżka 700 zł. Co roku 75 % podstawy premia na święta i wakacje. Do tego opieka medyczna i prawna,My benefit. Minus to nie ma gdzie zaparkować. Podsumowując wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.

El Nino
@Nick trick

Jedź do Anglii czy do Niemiecv tam są sami Polacy.

Magdalena

Z tego co widzę po ofertach, to poszukiwany jest Tokarz CNC. Ktoś wie, jaka stawka na dzień dobry? Pomagam tacie szukać nowego zajęcia, proszę o szczere odpowiedzi.

Magdalena

Witam, mam pytanie, osoba z rodziny mnie poprosiła o napisanie, bo widziała ogłoszenie na Tokarza CNC. Można wiedzieć, jakie oferują warunki finansowe? Fajnie byłoby, jakby ktoś miał doświadczenie w różnych firmach i mógł doradzić, czy warto pod tym względem.

Miły Pan
@Magdalena

Nie warto. Traktują ludzi jak (usunięte przez administratora) jedynie co to atmosfera między ludźmi jest bardzo dobra. Radzę szukać innej firmy. Pod względem finansów też (usunięte przez administratora) nie urywa, w ogłoszeniu oferują różne góry, że jak to super jest w tej firmie, ale to jedna wielka bujda. W innych firmach dostają podwyżki a tutaj nic nie dają, jedynie co dają to zrób więcej sztuk

@Miły Pan

Zero podwyżek tych takich indywidualnych, tak? Ale inflacyjnych raz na rok się trzymają? Tutaj każdy stawkę ma różną i dlatego wprost nie piszesz? Czyli to co wynegocjuję to moje?

Miły Pan
@Barbara

Trzymają się rzędu 1.30 max super kasa jak na te czasy a oni są z tego dumni, że tyle dadzą. Indywidualnych nie ma także zapomnij w ogóle o tym.

Tyle robimy teraz to by sie podwyzki przydały. Czy ktoś coś slyszał? A jak nie to czy można isc do dyrektora po podwyzke jak kierownik nie chce dać.

Albert

Uzyj metody na błaszczaka zrób polerkę auta a potem idz po podwyzke

Cymek
@Albert

W każdej firmie musi być taki Mariuszek

Bimber
@Cymek

Jas Fasola. Skąd oni go wzięli.

Doktor Miodek
@Albert

Albo jak Błaszczak stań na bramie i pytaj szefa jak bedzie wjeżdzal na zaklad; Dzień dobry, czy umyć panu szybkę?

Venom
@Doktor Miodek

No i pewnie będzie mył teraz szybki klientom na stacji benzynowej. Do tego się tylko nadaje

Zakład nr 2 wypowiedzenie za wypowiedzeniem brak podwyżek normalnych wszyscy uciekają mają dosyć ????

Barbara

Naprawdę spływa ich aż tyle? Czyli szybko udaje się im znaleźć ludzi na braki pewnie? Można się dowiedzieć czym te dwa zakłady różnią się od siebie?

szara masa
@Barbara

eɪtʃ ɑ:ʳ postarajcie sie troche, wiecej wyrafinowania...

Zawiedziony
@Anonim

Dokładnie, to co się dzieje na tym zakładzie to kpina, Doświadczonych pracownikowi jest coraz mniej, a tych co zostało nie docenia się,a wręcz przeciwnie... Ukraińców coraz więcej,nowi jak przychodzą to dzień, dwa ... no do tygodnia,i (usunięte przez administratora)......ją. Rządzący od zarania dziejów "Człowiek Orkiestra" nie szanuję nikogo, czepia się o byle (usunięte przez administratora)...no!!! Trzęsą się, żeby dać 2 złote podwyżki, podczas gdy w innych zakładach podwyżki kształtują się od 5 zł w zwyz. Ten pan generuję zyski tj.na zakładzie nr 2 , żerując na ludzkim wyzysku, oszczędzaniu kosztem tych którzy najwięcej dla firmy robią, czyli pracownikowi produkcyjnych!!! Panie Winkelmann, proszę w imieniu zalogi o przyjrzenie się temu co tu się (usunięte przez administratora)...(usunięte przez administratora)!!! Oraz o podjęcie decyzji o zmianie "Bandy"która uważa ten zakład jak prywatę!!!

@Zawiedziony

Właśnie. Winkelmann powinien porozmawiać z załogą a nie z kierownictwem. Oni myślą tylko o swoich stołkach i o premiach na koniec roku. NSZZ "Solidarność "w tej firmie to jakaś porażka. Nie robią nic dla ludzi. Wszyscy powinni opuścić związki i przestać utrzymywać (usunięte przez administratora) Wywalczyli niby jakiś śmieciowy bonus. Podwyżkę wywalczcie i to konkretną a nie jakieś bonusy które w całości otrzymają tylko nieliczni pracownicy.

Kiedy będą w końcu prawdziwe podwyżki inflacyjne w tym "nowoczesnym" zakładzie???

Robol

Nie było, nie ma i nie będzie.

Lidia
@Robol

wiesz to od zarzadu czy tak sam z siebie piszesz ?

kokot
@Robol

podwyżki są tylko dla Ukrainy. Polaka traktują jak by on przyjechał za pracą .

@kokot

To jakie są różnice w wypłatach?

kokot

duże po 6miesiącach mają więcej niż Polacy po kilku latach pracy nawet do 2 zł

ktos
@Lidia

le norm produkcyjnych . od tak zwyczajnie bez żadnych zapowiedzi ani zebrań Zarządu

@kokot

Może naiwnym pytaniem będzie czemu tak jest, nie chodzi mi o to czy kogoś lubią czy nie ale co to ma na celu takiego w praktyce?

Xyz

Jeżeli nie zmieni się kierownictwo na zakładzie 3 to niestety będą musieli sami stanąć na maszyny razem z dużym gronem niepotrzebnych ludzi z biura.

Xxx
@Xyz

Głupie gadanie,które nic nie wnosi- zapodaj konkrety,co i do kogo masz,a nie forum niepotrzebnie zanieczyszczasz????

Widać tu jak na Youtubie,cenzura działa,więc pytam jeszcze raz,Panie kierowniku zakładu nr2,gdzie te obiecane przez Pana "konkretne"podwyżki sierpniowe????????????????Morawiecki to jakaś rodzina Pana!?????

ktoś

Może mu chodziło o sierpień 2023, na pewno źle usłyszałeś(aś)

Z1

U nas na z1 jedna osoba chodzi i gada głupoty (ploty) że panie sprzątające które już nie pracują brały pieniądze za coś tam i tego nie robiły. To ściema rozmawiałem z Paniami i osoba która je nadzoruje. . to nie sciema z palca wyssana. Nie rozumiem takiego zchowania po co siać plotki? Ale kłamstwo ma krótkie nogi. Szoda mi tylko tych osób co musiały odejść. Bo jak. One byly to chociaż było czysto. A teraz (usunięte przez administratora) jakiego mało.

Zakład nr 2 wogole brak szacunku dla starych doświadczonych pracowników a to onii właśnie ciągną ten wózek chcesz się zwolnić proszę bardzo motywacji brak brak szkoleń itd ....

Ja i ja reszta

Zakład nr 2 dlaczego jesteśmy na samym końcu podwyżki zawsze na sym końcu i dostajemy z laską ochłapy czy nikt tego nie widzi czy to jest ukrywane że mamy najcięższa pracę w winkelmanie i zawsze jesteśmy pomijani może ktos się tym zainteresuje zarząd może może podwyżki dla uk a pl jest niedoceniany za swoją pracę mają nas za robili książkę można napisać

@Ja i ja reszta

Jesteśmy robolami i mają nas gdzies

Młodzian

Dzień dobry, jestem ciekaw opini magazynierów/operatorów wózków widłowych na zakładzie numer 2, jak wygląda typowy dzień pracy ?

Ciekawy

Ktoś wie co się stało z Paniami co sprzątały na zakładzie nr 1? Już jakiś czas ich nie widzę. Są jakieś inne.

Batat

Z1 określiłbym jako favrykę przyszłości Gdybym żył na początku XX wieku:)

Dorota
@Batat

A czemu tak byś ją określił? Jest jakaś przestarzała czy jak?

szmalcownik

Nie ma maszyn i nie będzie i co mi zrobicie?

Z1

Nie polecam osobom które szukają ambitnej pracy, dobrego wynagrodzenia, możliwości rozwoju zawodowego i intelektualnego czy etyki. Strefa w Legnicy oferuje znacznie atrakcyjniejsze miejsca pracy dla pracowników biur i produkcji ze względu na warunki i jakość pracy, czystość i wyposażenie części socjalnych, kantynę (która była tragiczna), miejsca parkingowe, benefity, premie i dodatki, podejście do ludzi oraz oczywiście $$$. Wynagrodzenie dla ludzi pracujących w tak ciężkich warunkach to jakiś żart, a to, że nikt z tym (warunkami i wynagrodzeniem) nic nie robi przeraża. Czas zatrzymał się dekady temu, momentami jakby się cofał. Nie tak powinna wyglądać fabryka i firma w XXIw, to zupełnie nie ten kierunek..

Trudeau
@Z1

Kiedy zatrudniałem się, myślałem, że to jest poważna niemiecka firma, ale takiego bałaganu nie widziałem nigdie.

@Z1

Brawo. Ktoś w końcu powiedział prawdę o z1. Niestety cofamy się jeśli chodzi o traktowanie pracowników (zwłaszcza polskich) i wynagrodzenia. Nie polecam z1.

Lidia
@Z1

A zdradzisz moze ile mniej wiecej wynosi to wynagrodzenie?

Pepco
@Trudeau

Mnie zastanawia podejście ludzi którzy tyrają tam po kilkanaście lat. Oni zatrzymali się na poziomie mentalnym, najważniejszy jest target do wyrobienia, nie ważne że utrudniają to już wiekowe maszyny itp Praca ciężka, momentami człowiek ma ochotę to rzucić w diabły, 36 stopni C na hali nikogo nie rusza.

@Z1

Cała prawda. Brawo. Zakład sięga dna.

@Pepco

36 stopni? A macie jakąś wodę albo wydłużoną przerwę?

Dorota
@Z1

A tutaj produkcja i biura mają oddzielną kantynę i jedno to pomieszczenie socjalne, czy to jest jedno pomieszczenie dla wszystkich?

Zostaw merytoryczną opinię o Winkelmann - Legnica

• Jak się pracuje w Winkelmann?

Zobacz opinie na temat firmy Winkelmann tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 76.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Winkelmann?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 51, z czego 3 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 28 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Winkelmann?

Kandydaci do pracy w Winkelmann napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Winkelmann