Opinie o Winkelmann w Legnica

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Winkelmann. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Winkelmann o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja urządzeń techniki grzewczej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Winkelmann w Legnica

Ko

Widzę że niewygodne opinie są usuwane

Kandydatka

witam, jak z praca jako operator wozka widlowego z UDT?

Zagłowa

Pytanie odnośnie wypłat Z1. Jeżeli zaklad ma postuj od 8.08 to wypłaty będą wcześniej? To snaczy czy w tym tyg?

@Zagłowa

Były już 30 lipca(usunięte przez administratora)

były

Montaż na z1 to porażka. Jacyś mistrzowie,liderzy,brygadziści, którzy ciągną nadgodziny ile się da. W sobotę jest ich więcej niż normalnych pracowników a oni w odróżnieniu od roboli nic nie robią.Dziwię się dyrekcji zakładu, że nic z tym nie robi. No chyba że mają ochotę płacić niektórym za samą obecność i to podwójnie. A wystarczy tylko popatrzeć na wykaz nadgodzin i .....wszystko jasne. Ale pan dyrektór ma chyba ważniejsze sprawy niż uciekające pieniądze.

janek
@były

Kasa musi się zgadzać,oni są biedni .Pracownicy przy podwyżkach dostaną po 30 gr.i mają być zadowoleni.

@były

Zgadza się

Elektromechanik

Standardowy początek (powiedz coś o sobie ), kilka pytań od lidera (łatwych) następnie Pani od rekrutacji zapytała się czego nie chciał bym robić w pracy i przedstawiła zasady współpracy.

Jak narysować styk NO i NC. Co zrobić w przypadku braku przycisku NO.

Bartosz

Aż tak dużo? To chyba nieźle dorobił sobie na tych nadgodzinach? Płacą wtedy wyższą stawkę niż normalnie?

Darek B.

To ładnie szarpnął. Łatwo policzyć. Czlowiek cyborg. Ciekawe co na to PIP:)

Rurek

A co na to kierownik montażu? On w ogóle coś robi, czy tylko jest w pracy ?

@Rurek

Montaż od dawna nie ma kierownika.

Rurek
@Anonim

Jakiegos musi mieć

@Rurek

Właśnie, co to znaczy że nie ma kierownika? Co się z nim stało?

Ar89

4 lata temu byłem tam na rozmowie kwalifikacyjnej miałem na cv kurs spawacza i też taka ofertę pracy z winkelman dostałem co wyszło że trafiłem na inny dział przy produkcji jakiś zbiorników wyrównawczych bodajrze do sprawdzania szczelności podziękowałem im na drugi dzień.. Dlatego że chciałem iść na spawalnię. 2 tyg temu byłem zrobić próbkę z ciekawości żeby zobaczyć co mi zapropononuja i powiedziałem im że niewierze w ich premie i wyszedłem.. To po tamtej wizycie dzwonili 3 razy namawiali do przejścia na winkelman że tak premie są regularnie itd niech Pan się zastanowi... Teraz pytanie do obecnych spawaczy winkelmanczykow jak to w końcu jest u was z tymi premiami?jaka jest prawda. Czy to jest celowe ciągnięcie rękawiczki spawacza na swoją stronę wilkelman kusząc Monetami.. Czy to prawda że te premie są jak to oni oferują się w targach olx itd.. Niechce drugi raz się wpieprzyc w obietnice dla tego napiszcie jaka jest prawdziwa prawda.. Pzdr....

Yyy
@Ar89

Premie w zasadzie wypłacają w miarę regularnie

Linka4
@Ar89

Ciekawe ile dasz rady premie dostaniesz Jak nie padniesz w piękne lato na pysk

Weronika
@Linka4

A ile te premie zazwyczaj wynoszą?

Koza
@Ar89

Prawda jest taka że pracownicy uczciwie pracujący od kilkunastu lat traktowani są gorzej niż nowi pracownicy.Są dyskryminowani i poniżani.

@Linka4

to aż taka ciężka jest praca, że ktoś miałby paść w lecie podczas pracy???

@Koza

w jakich sytuacjach pracownicy z większym stażem są dyskryminowani? :/

@Jolanta

45 stopni na chali i pracuj tu cały dzień po 12 godzin bo nikt się ciebie nie pyta tylko masz pracować 12 chociaż na umowie jest 8.Obuz pracy a ty jesteś (usunięte przez administratora).

Jaka atmosfera jest między działami w Winkelmann?

Spoko a jaka ma być

Mała

Układy, kumoterstwo i powiązania rodzinne wpływają na atmosferę. Automotiv w tym przoduje. Słowem: lipa

Mała

Bałagan, brak kompetencji, wrzaski i wyzwiska na automotiv , przoduje w tym B. Cz

A

A jak wygląda praca na spawalni

Witam pytanie jak napisać podanie o zapomogę jednorazowa bezwrotna ma ktoś jakiś gotowiec do działu socjalnego

jarek
@Anonim

Jak nie umiesz napisać prostego podania, to daj sobie spokój z pracą, prosty wieśniaku.

@jarek

Czemu jesteś taki złośliwy? Nie każdy ma prawo wszystko wiedzieć. Ciekawe czy Ty wiesz coś o tych podaniach? :D

Milioner

Jak koledzy samopoczucie po podpisaniu aneksów?

Jakich aneksów ?

Hmm
@Milioner

To że anrksy jakies sa to słyszalne było ale widziane juz nie póki co...

bubek L
@Milioner

no teraz to dopiero czuje się zmotywowany.

A gdzie już były aneksy na 3 jeszcze nikt nic nie podpisywał

Zadowolony
@Milioner

Super. Ja tam bardzo się cieszę. Kierownik dał mi podwyżkę jakiej oczekiwałem

Zażenowany
@Zadowolony

Ta cała sytuacja jest chora.Niedawno wprowadzono elektroniczną możliwość wglądu w swój profil pracownika .Kto to widział , żeby wpisywać w system , stawkę godzinową po podwyżce,bez podpisania aneksu ,a za kilka dni zmniejszać ową stawkę,i na aneksie podawać niższą.Kto jest za to odpowiedzialny? wygląda to tak jakby ktoś chciał pokazać swoim szefom , że ludzie dostali to co przekazał zarząd a kilka dni później obciąć po ok 3% z tej puli .Tym bardziej , że każdy widział ile było wcześniej,ile potem... To są jakieś jaja,kto za to odpowiada? Powinien ponieść konsekwencje ,bo to nic innego jak okradanie ludzi,a jeśli ktoś popełnił błąd ,przy rozdziale pieniędzy ,niech brakujące pieniądze wyjmie z kieszeni ,i da tym poszkodowanym(ludzie czujący się pokrzywdzenia przy podwyżce) ,a nie zabiera ze stawki pozostałym -czyniac z nich kolejnych oszukanych.

Poszukujący

Witam, jak z dojazdami z Lubina? Czy firma ma jakiś zorganizowany przewóz pracowników albo czy poszczególni pracownicy dogadują się między sobą i organizują wspólnie przejazdy?

@Poszukujący

Niestety każdy dojeżdża swoim transportem

@Operator

A co ze zwrotem kosztów za paliwo? Jest normalnie?

Xasa
@Barbara

Jest ale nigdy nikt nie widział tego zwrotu.

Czy pracownicy Winkelmann mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Vc

Tak

@Vc

Są one organizowane przez firmę czy częściej pracownicy wszystko robią na własną rękę?

Operator

Witam. Czy mógłby ktoś podzielić się opinią na temat działu cnc? Chodzi dokładnie o zakład IV. Na jakie zarobki na start można liczyć? Jak atmosfera i sama praca tam wygląda?

Cnc łoperator
@Operator

Robota spoko jak na produkcję, pieniądze też są ok na początek ok 3000-3200 netto, atmosfera bardzo na plus przełożeni ok nie robią problemów.

Aneta
@Cnc łoperator

Wspomniałeś, że to pieniądze na początek. Czyli później stawka rośnie? Jak często w ogóle podwyżki w Winkelmannie się zdarzają? Trzeba sobie na nie w jakiś sposób zapracować czy jest brany pod uwagę głównie staż pracy?

Xyz
@Aneta

Po 3 miesiącach próbnych jest podwyżka o 1.50 bodajże. Później co roku jest dla każdego. Na podwyżkę nie można sobie zapracować.

jlkj
@Xyz

1.5 pln? to szaleństwo. A miska ryżu symboliczna też jest na stołówce?

Xyz
@jlkj

Na innych strefach masz lepiej? Wątpię. To strefa tutaj nie zarabia się po 5 tys na rękę ???? A z tego co wiem dają w Winkelmanie najwięcej

Zdzihu
@Xyz

Z 50 nadgodzinami tyle zarobi ????

ku-pa
@Xyz

no ja jak biorę wypłatę to taczką przyjeżdżam bo nie mogę unieść

Aneta
@Xyz

Skoro pierwsza podwyżka jest o 1.50... To jak z kolejnymi, tymi co roku? Są wyższe czy takie same? To jest podwyżka do stawki godzinowej?

Dziubas
@Operator

Wypowiedź nie odnosi się do uzasadnienia sensu wprowadzonych regulacji.

Bunia

Czy warto aplikować na managera inżynierii w Winkelmannie? Branża grzewcza. Proszę o opinie o atmosferze pracy.

Zibi
@Bunia

Bedziesz mieć duzy telewizor w biurze. I człowieka do parzenia kawy

Hary
@Zibi

Czyżby firma zorientowala się że ten rudy jednak nic nie potrafi ? :)

Grucha
@Hary

Gdzie. Pewnie sam odchodzi. Będzie CEO w EuroRtvAgd albo w media expert. Na telewizorach się zna

Operator

Brawo bhp po świńsku żeście zrobili i brawo zarząd (usunięte przez administratora) nic więcej tylko szt się liczą nie ludzie

szarak
@Operator

chyba lepiej jakby w ogóle niczego nie dawali tylko powiedzieli że pandemia i że spadek zamówień i że ... będzie a nie bonus. nie byłoby takiego lamentu... żal czytać...

byly pracownik
@Operator

nie wiem czego sie spodziewalas kolego cala europa sie przeksztalca na zielony lad mniemam iz 2022 Automotive zacznie znikac z map europy demontaz na pewno w nastepnym czasie calego cyklu produkcyjnego dotyczacego samochodow disel i benzyna zaczna znikac fabryki ze strefy przygotuj sie !

bolesła chrobry
@byly pracownik

taa i znikną fabryki automotiv i będziemy chodzić na pieszo, albo na osiołkach jeździć. Automotiv ma malo zamówień bo są problemy z dostawą elektroniki od braci z chin.

byly pracownik
@bolesła chrobry

obudz sie niemcy do 2030 wymienia caly automotive na produkcje elektrykow to co chcesz produkowac do elektrykow kretynie zdajesz sobie sprawe iz kanclerz niemiec wprowadzil nowy element 5000000 samochodow elektrycznych do 2030 r .Policz sobie i zadaj pytanie gdzie upchasz samochody i elementy automotive bo zachodnia europa odpada zostanie wdrozony program zielony !

Bolesław chrobry
@byly pracownik

T ł u k u kamienny samochody elektryczne to też automotiv i auta mają jeszcze więcej komponentów niż auta spalinowe.

Niezaszczepiony

Dlaczego zabrano nam bonus stażowy 25%na,zecz zaszczepionych czy my inaczej pracujemy co jest to jest dyskryminacja nie zaszczepionych i nie zostanie to bez echa niepozdrawiam tego co to wymyślił ????????????????

@Niezaszczepiony

Zgadzam się z polityka firmy nie mam ochoty przechodzić tego co moi sąsiedzi- nie chcesz się strzpić to Twoja sprawa, ale nie przychodz do pracy i nie żarażaj

Operator

Ten zakład to jedno wielkie nieporozumienie brak szacunku dla pracownika potrafią tylko straszyc i nagany wypisywać czepiają się że ludzie pracują w swoich bluzach prywatnych a sami nie chcą dać!!!zimno na hali a oni kaza w koszulach pracować ogarnijcie sie kierownictwo to my (usunięte przez administratora)na wasze pensje ,nagrody itp zacznijcie szanować swoich pracowników bo nikt tam nie bedzie chciał pracować a zwlaszcza za tak nędzne pieniądze.

Zapomniałeś dopisać że to chodzi o zakład nr 3

Witam, mam krótkie pytanie proszę o odpowiedź, czy można na start w firmie liczyć na wypłatę 3500zl netto na stanowisku pracownik produkcji lub na stanowisku spawacz do przyuczenia. Dziękuję

@Nowy

Zapomnij teraz jak zaklad nr 3 pracuje na 80% to ludzie pobrali wypłaty po 2 tys z hakiem to jest nie do pomyślenia w tych czasach pracować na 3 zmiany i brać takie małe pieniądze wstyd!!

Zbulwersowany

Przepraszam bardzo ale zakłady 1 i 2 mają cały rok (usunięte przez administratora)jak, rekordy padaja jak w zeszłym roku to daliście kasę i covid nie przeszkodził w tym oddzielcie automotiv od nas i będzie spokój dlaczego my mamy tracić zawsze na tym!!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Winkelmann - Legnica

• Jak się pracuje w Winkelmann?

Zobacz opinie na temat firmy Winkelmann tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 76.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Winkelmann?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 51, z czego 3 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 28 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Winkelmann?

Kandydaci do pracy w Winkelmann napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Winkelmann