Reflex-Polska Sp. z o.o.

Wąbrzeźno

Opinie o Reflex-Polska Sp. z o.o.

ojo

Masz dobrze jak trzymasz kierownikowi palec prosto w [usunięte przez moderatora] a spróbuj tylko skrzywić to zobaczysz co potrafi,pracowałem na składaniu i uwierz mi to po prostu bagno,jak chcesz się na harować to polecam po 8 godz nic ci się nie będzie chciało,ciągle tylko mało,mało i mało nie wiadomo ile byś nie zrobił

jaja se robisz

ty chyba jesteś jakiś lajik i na składaniu robisz?

ja

Panowie wiecie może czy jest nabór na magazyniera? Kogo w tej firmie najlepiej pytać?

JAROLLO27

JAK NIECHCIAŁO CI SIE ROBIC TO MASZ PECHA NIEZGADZAM SIE Z TEOJA OPINIA OTRJ FIRMIE JAK NA KUJAWSKO POMORSKIE TO ZAROBKI BARDZO DOBRE I TRZYNASTKA CO ROK. NA SWIETA KASA ZAWSZE NA KONTO PO 500 ZŁ I ZA PRANIE TERZ WYPŁACAJI CO KWARTAŁ.A BEZ NADGODZIN 1700 NA REKE W SEZONIE 2500 ZŁ DOSTANE.POZDRO

JAROLLO27

BARDZO DOBRA FIRMA PRACUJE TAM I CHWALE SOBIE.

mario 68

pracowałem tam kiedyś odradzam dyrektor [usunięte przez moderatora] po zawodówce kierownictwo też bez wykształcenia pracownika mają za nic zarobisz tylko wtedy jak złapiesz 4 soboty i jakąś niedzielę.

Zostaw opinię o Reflex-Polska Sp. z o.o. - Wąbrzeźno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Reflex-Polska Sp. z o.o.