Opinie o NEMAK POLAND sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy NEMAK POLAND sp. z o.o., a także Klientów firmy. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w NEMAK POLAND sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NEMAK POLAND sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Gumikhytrus

Najbardziej mnie śmieszy wypowiedź ciężka sytuacja ciężka sytuacja a myślicie ze ludzie nie wiedzą że bijecie kokosy na tej chorej pandemi i się pytamy gdzie te pieniądze czy czas żeby się wypisać ze związków i przestać weekendy robić żebyście się przyznali bo jakoś inne zakłady co chwilę mają podwyżki ubrania a w Nemaku oszczędności na rękawiczki na klucze lepiej żeby pracownik w rękach śruby wykręcał mróz huj z tym przecież umysłowi mają kurtki i BHP papier się zgadza a robole to niech w koszulkach zapieoszaja na mrozie ale oczywiście przyjdą gwiazdy odpierdoli pytania i przepytają śmiechu warte

DziwnyTenŚwiat

Co Tu dużo gadać. Na początku wydawało się fajnie, planowało się przyszłość z tą firmą. Ale jak sie na lidera daje dzieci, które nie mają szacunku do starszych, nie mają dzieci i chodzą szantażują, grożą to się zaczyna psuć atmosfera. Robisz robotę, znasz się na niej, bo w końcu codziennie ja praktykujesz i nic nie osiagasz, ale jak chcesz zrobić karierę w Nemaku to mogę poradzić jedno- lizać anusa przełożonemu i donosić na innych. A jeszcze lepiej po pracy robić coś dla lidera, a wtedy w pracy możesz chodzić i spacerować, a jak coś Ci nie wyjdzie na linii to beknie za to Bogu winny inny pracownik. Całe życie uważałem, że uczciwością i pracą ludzie się bogacą.. Nie ma w tym ani krzty prawdy. Ktoś napisał, żeby zgłaszać takie rzeczy... Haha, pójdę do kierownika to zgłosić to jest równoznaczne z nie przedłużeniem umowy..Degradacja stanowiska na rzecz kolesiów. Robisz coś od dłuższego czasu i wiesz, że jesteś dobry w tym co robisz, ale to nikogo nie obchodzi, liderzy i tak Cię wyrzucą gdzieś indziej, bo jego koledzy przecież nie będą na kątówce latać.. Ustawiaczy 3-4 z czego jeden coś robi, a reszta pochowana na telefonach siedzi, ale to na Ciebie będą gadać, że nic nie robisz, bo sobie pójdziesz czasem papierosa zapalić. Widzisz, że od godziny czy dwóch stoją z daleka od kamer i sobie śmieszkują, a jak ich poprosisz, żeby Cię zastąpili, bo WC czy szybka fajka to nagle maja ręce pełne roboty, albo nie potrafią pracować tam gdzie Ty, albo powie, że za 15 minut przyjdzie, a potem przez następne 3h ślad po nim zaginął. Na nockach sobie śpią na zmianę pochowani, a jak Ty sobie tylko usiądziesz na chwilę, bo jest awaria linii i nie ma sztuk to już Ci roboty szukają, a nogi bolą jak stoisz ciągle 8h. Jedna wielka komuna! Drogi przyszły pracowniku Nemaka, jeśli nie masz znajomego/krewnego na dobrym stanowisku to nie zagrzejesz długo miejsca. Zwłaszcza jeśli umiesz się odezwać i walczyć o swoje. Takich nie chcą, wolą cichych, którzy będą ślepo wykonywać polecenia z obawy przed utratą pracy. Wszystko rozumiem, ale żeby Polak Polaka tak traktował to jest hańba!

Nemak_love

Jak się Wam nie podoba to zmieńcie sobie jednak na inną firmę i tyle a nie narzekajcie. Robole z produkcji i inni mogą tu dobrze zarabiać i bić kasę w porównaniu z innymi zakładami licząc nadgodziny i szereg innych premi przez cały rok. LENIE, CHYĆCIE SIE LEPIEJ ROBOTY!

Ale te baby brzydkie u nas pracują i do tego upasione bleeeeee

Seba

Czy ktoś mi może powiedzieć, dlaczego zastępcy liderów zamiast zasuwać fizycznie i pracować jak inni łażą całą zmianę,mącą w głowach i przesiasują w jadalniach z telefonem w ręku? Kto jest za to odpowiedzialny? Dlaczego nikt nie może zrobić z tym porządku?Przecież dwie osoby do dozoru to są jakieś kpiny w sytuacji,gdy zakład mówi o oszczędnościach. Jak im nie wstyd brać pieniądze za bezproduktywne plątanie się po hali?

Bb
@Seba

Bo są uprzejmymi donosicielami na nas są ???????? niestety teraz biura im remontują żeby mieli odjebane jak w restauracji a na nas ludziach oszczędności żeby tylko oni mieli wszystko

@Bb

Kim są ci oni?? Nadajesz grypsem jak w jakimś filmie... cicho bo ONI słyszą... cicho bo ONI nas widzą... jaka jazda No a napewno za oszczędności na was wyremontują biura Liderom czy tam majstrom i kierownikom... haha śmiech na sali.. jeszcze napisz że Liderzy i Majstrowie sami wnioskowali o remont... na jakim chłopie ty świecie żyjesz.. robisz w zakładzie a nie masz pojęcia co się dookoła dzieje.. życie twoje musi być nudne skoro piszesz niczym nie podparte DOSŁOWNIE głupoty .. Więc wymyśl na dzisiaj kolejną ciekawą bajeczkę pod tytułem ONI tu są ... ;) Pozdrawiam cię cieplutko

Huk
@123

Najlepszy przykład kolego obrońco majstrów i liderów jest taki że jak przyjdzie lato jest ciepło na hali to ciężko wam wyjść z biura żeby się czasem nie spocić lepiej w klimatyzowanym biurze siedzieć a jak zimno to w kurteczkach zapiera........ Ale na ludzi pracujących macie (usunięte przez administratora)

@Huk

Taka specyfika pracy.. Majstrów.. liderów... Kierowników... każdy ma taką pracę jaką ma i pracuje tam gdzie ma swoje stanowisko pracy... I nic na to chłopczyku nie poradzisz... A temat kurtek to już był tutaj "omawiany "setki razy więc jesteś troszkę do tyłu.. :) masz może coś nowego??

Hhuyhh Nowy wpis
@123

Hehe powiem Ci tyle hamie jeden ze troszkę szacunku do pracowników i ludzi pracujących bo jak by nie oni to nic by majstrowie liderzy i inni nie mieli żadnych dodatkowych premii i innych rzeczy dopi..... Się do ludzi pracujących udajecie biednych a w hu.. Z ludźmi lecice

123 Nowy wpis
@Hhuyhh

Piszesz o potrzebie szacunku, a w tej samej wiadomości używasz wyzwisk ?? Czy ty się słyszysz?? To właśnie dokładnie pokazuje jakim jesteś człowiekiem... Kolejna sprawa to mówisz że liderzy i Majstrowie mają wam dziękować za to że wykonujecie swoje obowiązki w zamian za wynagrodzenie?? To może wy idźcie podziękować osobom które są odpowiedzialne za pozyskiwanie nowych klientów i projektów, bo przecież bez nich nie mielibyście ani pracy ani żadnych premii za jej wykonanie .. co?? Chłopczyku..

Pytanie Nowy wpis
@123

A czy nie uważacie, że każdy z pracownik spełnia swoją rolę w pracy i każdy jest ważnym ogniwem dzięki któremu zakład funkcjonuje? Szanujmy się to będzie nam wszystkim łatwiej :)

123 Nowy wpis
@Pytanie

Zgadzam się z tobą w stu procentach.. Każdy pracownik jest ważny, od pracownika produkcji po dyrektora. Dlatego też nie napisałem kto jest ważniejszy tylko odpowiadałem na komentarz w którym sugerowano że pracownicy produkcji są najważniejsi i liderzy czy też majstrowie mają im dziękować za wykonaną pracę.. Oni są ważni, zgadzam się, ale są też inni którzy są również ważni.. . I tyle w sumie. Pozdrawiam i życzę miłego wieczoru

Robek38

Rudy lider co skacze po maszynach jak małpa kiedyś znowu wyrżnie orła do kanału, ludzi do pracy nie potrzebuje bo sam pewnie naświecony jak świetlówka. Zobaczymy farbowany lisie jak za 15 lat będziesz wyglądał a z Nemaka i tak polecisz przed bramę bo takich się wyciska jak cytrynę i wyrzuca jak śmiecia. PS. Wiem gdzie się farbujesz malowańcu

Rumcajs
Klient

W Nemaku dużo się zarabia, a na parkingu dla pracowników stoją prawie same stare samochody.

Kocham Nemak
@Rumcajs

Bo stare mamy do pracy, a nowymi jeździmy wszędzie o indziej. Takie mamy zwyczaje w Nemaku, bo zarabiamy ciężki hajs.

Uczeń w technikum
Użytkownicy czekają na odpowiedź 11 dni.
Kandydat

Czy w Nemaku na produkcji trzeba mieć siły jak koń, żeby przepracować do emerytury przez 45 lat zaraz po skończeniu technikum?

Rozmowa kwalifikacyjna
Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy NEMAK POLAND sp. z o.o.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Specjalista ds. Controllingu? Podziel się swoimi doświadczeniami.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Uczeń w technikum
Użytkownicy czekają na odpowiedź 11 dni.
Kandydat

Czy w Nemaku na produkcji trzeba mieć siły jak koń ????, żeby przepracować do emerytury przez 45 lat zaraz po skończeniu technikum?

Wielki Uczony
Użytkownicy czekają na odpowiedź 14 dni.
Kandydat

Jak się dostać do pracy w biurze? Czy trzeba mieć wyuczony łeb po studiach, a później nie mieć zielonego pojęcia o produkcji w Nemaku?

Waldemar Byski
Użytkownicy czekają na odpowiedź 16 dni.
Kandydat

Czy po skończonej szkole średniej są przyjęcia do biura w Nameku?

Pyrtek
Użytkownicy czekają na odpowiedź 16 dni.
Kandydat

Czy w Nemaku bardzo szybko trzeba pracować i ciężko na trzy zmiany?

Gumikhytrus

Uuuhh
@Gumikhytrus

Już każdy ma dość pisania i zachowywania tak jak Ci (usunięte przez administratora)Ale myślę że zakład się obudzi jak się ludzie zmowia i nie bd robić weekendów

ciekawy
@Gumikhytrus

Skoro w innych zakładach tak dobrze, podwyżki ciagle to czemu ciebie tam jeszcze nie ma? Po co sie chopie meczysz w tym okropnym nemaku? Wyjasnij mi to, bo serio nie rozumiem. Czekam na konkretna i jasna odpowiedz. Bo poki co rzucasz jakimis informacjami bez pokrycia w faktach.

@ciekawy

Kolego niestety to jest prawda co gość pisze wyżej prawda boli ale cb pewnie nie bo jesteś umysłowy albo dobry uprzejmy donosiciel to musisz mieć kurtkę żebyś się nie przeziębił tylko jak fizycznych braknie to ci ciężko bd rekawi podnieść i roboty się chwycić

@555

Masz bardzo wąsko ukierunkowany tok rozumowania.. nie trzeba być na stanowisku umysłowym lub być donosicielem żeby czuć się dobrze w tej firmie, potrafić dogadać się z kierownikami i liderami, do tego nie narzekać jak to jest mi źle.. Ale są pracownicy którym nawet jakby dać 1000 zł podwyżki, pięć kurtek to i tak będą narzekać na firmę w której pracują... Tak już tych osób natura... I zgadzam się z komentarzem że jak jest komuś tak źle w tej firmie to niech już napisze ten negatywny komentarz i idąc za ciosem niech zmieni pracę.. bo po co ma się męczyć i stresować jak może przecież w innej firmie spokojnie sobie pracować.. Miłego wieczoru

ciekawy
@555

No i nadal... zero konkretów. Czemu tam siedzicie i się tak męczycie, skoro jest tak źle? Czemu nie przejdziecue do miejsca, gdzie podobno jest lepiej? To ze napiszesz, że ktos ma racje nadal nie przynosi żadnych konkretów.

@ciekawy

No wiem konkretów brak bo robole nie piszą emaili a nie wiem gościu czy wiesz ze jest dużo pracowników co nie ma kurtek jest mroz i nie wiem kolego czy wiesz ze jak jest niska temperatura na hali yo pracownik może odmówić pracę w zasadach regulaminu ale co ty tam wiesz o robocie bo siedzisz w biurze (usunięte przez administratora)Jak Najman na tronie już chcieliście wprowadzić oszczędności na rękawiczki dobrze ze tylko się nikt nie poparzył albo coś gorszego się nie stało powiedz mi kolego czy pujscie z hali na hale i robota jak temperatura na hali ma +5 a jest mróz na polu i otwarta brama co chwilę

@78999

Dobrze że ty znasz cały regulamin i kodeks pracy, takich obrońców tutaj trzeba. Myślę że z twoim zaangażowaniem znajdzie się miejsce w związkach. Po drugie troszkę ci chyba żal pupcie ściska o to że ktoś pracuje w biurze. Po trzecie jeśli komuś trzeba kurtki to niech przyjdzie i powie a nie żali się w necie, tutaj kurtki nie ogarnie ; ) . Po czwarte co poniektórzy chcieliby kurteczkę bo chodzą na fajeczke, a nie do tego ona ma służyć. Po piąte jeśli pracownik ma prawo odmówić pracy ze względu na warunki to dlaczego tego nie robi?? Po szóste rękawiczki dostali do testów pracownicy i to oni decydowali czy są dla nich dobre czy nie dobre. Po siódme nie nazywaj pracowników robolami raz z szacunku dla nich, a dwa kim ty wogóle jesteś żeby tak ich nazywać?? Szacunek u ciebie jest na takim samym poziomie jak ciosy Najmana ( nie obrażając Najmana ) więc usiądź, otwórz sobie piwko bezalkoholowe i obejrzyj jakąś walkę Najmana dla wyluzowania :) Pozdro !

66gggf2ws
@Zadowolony pracownik

Nie chciałbym i nie mam przyjemności rozmawiać z nierobami którzy przejdą się kawałek po zakładzie i ich nogi bolą albo ręce ale nic nie robią ale pomysłów dodatkowych do roboty mają 100000 z was się teraz zrobili królowie którzy nie umieją pracownikowi odpowiedzieć "DZIEŃ DOBRY" ale tak jak ty pracowników robolami tylko pisze to co wy w biurze uważacie takich ludzi robolami bo myślicie ze jesteście gwiazdami a każdego nie wiem nie interesuje mnie to jak myślicie o nas co 8 godz uczciwie pracują obrażacie w tym swoim biurze to chciałbym zaznaczyć że biurowce też pala i w kurtkach wychodzą na palarnie więc nie gadaj pierdół że tylko pracownicy a jak przyjdzie pora na robienie z siebie fotoreportera i pod........ To jest was 20 i koronawirus nie obowiazuje

BHP 2030
@66gggf2ws

Bo nie dokończyłem z pogarda odzywacie się do pracowników traktując ich jak zero a chcecie szacunku chyba się pomyliliście

@66gggf2ws

Ty chyba masz trudne dni w miesiącu coś mi się wydaje... :) Skoro nie masz ochoty rozmawiać z nierobami to nie płacz na forum jak to jest ci źle bo robisz pośmiewisko z siebie... Typowy kozaczek z internetu jesteś, który NIE MA ODWAGI powiedzieć komuś w oczy co go boli... A jeśli mówisz o podpierdzielaniu to dodaj jeszcze że nie raz sami między sobą się podpierdzielacie, to jest dopiero żałosne..a jeszcze lepsze jest to jak mówisz że te nieroby z biura obrażają pracowników, a ty co robisz?? Panie idealny... Nie pasuje ci zakład to się zwolnij i idź do innej firmy pokozaczyć...(usunięte przez administratora)

7nnmtyy
@Zadowolony pracownik

Panie pyskaty wasze e-maile i mówienie wam co jest nie okej i nie zgodne z systemem pracy nic nie pomaga bo wy macie oszczędności i mówicie pracownikowi bezczelnie w grupie że to jego problem więc nie wiem czy sufit musi ci spaść na ten lep śmieszny czy co? Niech ludzie wiedza przed zatrudnieniem co się robi w tej firmie(usunięte przez administratora)

@7nnmtyy

Panie Mistrzu mowy Polskiej, po pierwsze mówi się"łeb" a nie "lep". Po drugie jedni jeżdżą wózkiem widłowym, drudzy piszą maile taka specyfika stanowiska. Po trzecie rozbieg by się tobie przydał i chociaż delikatny baranek w ścianę, to może byś zaczął używać Polskich znaków :) Takie wypowiedzi jak twoje nic tutaj nie wnoszą, a jedynie pokazują poziom komentującego.. Tak że miłego i proszę pamiętaj o Polskich znakach jak będziesz teraz jechał po mnie.. czy tam po innych. Paaaa....

errata
@Zadowolony pracownik

1. "polskich znaków" nie "Polskich" 2. zwrot grzecznościowy: Tobie 3. po "że" przecinek

@errata

I to jest bardzo pomocny komentarz :) Bardzo ci dziękuję za wskazanie błędów. Postaram się w przyszłości już ich nie popełniać. Dziękuję bardzo :)

Zadowolony pracownik

No i co w związku z tym?? Widzę że długo się zbierałeś żeby to napisać.. ;D Lepiej ci już czy jeszcze potrzebujesz jakiegoś punktu zaczepienia do zaznaczenia swojej obecności.. A jak chcesz wytykać innym błędy to spójrz na swoją pisownie.. bo piszemy "się" a nie tak jak ty Mistrzu mowy polskiej "sie" Więc jak już przestaniesz się interesować kozimi zadami to zainteresuj się polskimi znakami.. :D Miłego weekendu koziołku :D

Makłowicz
@errata

Akurat przymiotniki w tym polski piszemy małą literą.

errata
@Makłowicz

tak też napisałem koledze napisałem... "polskich" nie "Polskich"

Guma
@Gumikhytrus

Hehe kolego ja mam szacunek do tego zakładu jeszcze większy niż pitbull do listonosza

Zakład opieki zdrowotnej
@Uuuhh

Się obudził zakaz weekend ów najpierw dają a teraz zabierają masakra

Do Adek

Włożyłeś chłopie kij w mrowisko ;D :D Teraz cię zjedzą ???? Pazurami podrapią chyba że im to wcześniej poodpada

zjadacze ludzi
@Do Adek

Ale ujek i jego chmara jedzą ludzi poza nemokiem, żeby nie mozna było tego zuważyć. Polują w innch regionach

Mas
@zjadacze ludzi

Ale bzdety ,wiejskie pierdoty

ciekawostka
Użytkownicy czekają na odpowiedź 34 dni.

a Ujek Darek załozyl fajny kurnik na listopadowej i kwoczki na jaja sodzoł? A wiecie kto z tego skorzystoł? (usunięte przez administratora) pozdrawiam

Ale te baby brzydkie u nas pracują i do tego upasione bleeeeee

Ben
@Adek

No tak sztuczne pazury tatuaże Tym próbują przykryć 20 kilo nadwagi Panie zadbajcie o swój wygląd (pazury i rzesy i dziary )w ale nie są fajne nadwaga też !

Ziemianin
@Ben

Widzę że teraz zaczęły się porady dotyczące kobiecego wyglądu.. Najpierw znawcy prawa pracy, kultury, języka polskiego.. a teraz kto i jak wygląda... I pewnie piszą to opaleni, umięśnieni, zawsze zadbani mężczyźni którzy mogą posłużyć za przykład idealnego mężczyzny i dobrego wyglądu.. ładne się w główkach porobiło.. :D Nie chce zniżać się do waszego poziomu, ale sądząc po waszych wypowiedziach to że tak powiem, wasze kobiety są naturalne tak? Zero nadwagi.. zero robionych rzęs czy paznokci.. 100 % naturalności... Takie są idealne.. a jeśli któraś z waszych kobiet robi chociaż jedną rzecz którą wymieniliście to, wiedzcie że w tym momencie ciśniecie również po swoich kobietach.. ;D Brawo.. !! I Pozdrowienia dla waszych kobiet.. ;*

Go
@Ziemianin

No uwierz że grom kobiet tak nie robi Styl rzęsy pazury dziary to wiocha ,babki z klasą tego nie robią tylko (usunięte przez administratora) No spójrz w lustro myślisz że jesteś fajna

Kobieta

Drogie panie, nie ma co marnować swojego cennego czasu na komentarze sfrustrowanego człowieka. Pamiętajcie, że komentarz pozostawiony w sieci wyłącznie świadczy o nadawcy, a nie o jego adresacie. A panu zgorzkniałemu życzę dużo szczęścia i miłości. Wtedy nie będzie Pan miał powodów, aby wyżywać się na innych w roli anonimowego "bohatera".

Men
@Kobieta

Widzę że jednak prawda boli

@Men

Wierzę, że bardzo byś chciał, aby mnie to zabolało. Ale przykro mi. Tym razem się nie udało ????spokojnego wieczoru.

Lol
@Kobieta

Chrum chrum....pisze zajadając pizzę :) Smacznego ????

@Kobieta

Gdyby tak nie było to byś nie komentowała :) idź lepiej na rower Tylko uważaj na rzęsy i pazury co by nie odleciały bo wieje dziś

@Odpowiedz

Źle trafileś. Mam rozmiar 36, nie mam sztucznych rzęs, a na rowerze jeżdżę regularnie. :) Drodzy panowie, ja wiem że życie jest frustrujące, ludzie wkurzający i w ogóle wszyscy mamy problemy. Ale po co te złośliwości? Nie wystarczająco jest wokół zła, aby jeszcze sobie bezpodstawnie dogryzać i próbować komuś sprawić przykrość? Życzę Wam miłego i spokojnego dnia.

AAA
@Adek

jak zobaczysz naszych Panów-czarne pazury, dłuzsze od moich, wydęty bebech i smrod potu z kilku metrów, a potem bez prysznica do skarpetek i jazda do domu na kebaba

Abc
@AAA

Przynajmniej nic sztucznego nie mają :D

Eryk
@Abc

A najlepsi są ci PRAWDZIWI MĘŻCZYŹNI którzy wychodząc z kibla nawet rąk nie umyją a idą na stołówkę jeść ..to jest dopiero masakra.. albo robią na swoim stanowisku i co chwile sięgają do spodni roboczych i dłubią tymi spoconymi łapami słonecznik... A sztuczne też coś mają...to się nazywa inteligencja :)

36 chyba skarpetek ;))

Miaaauuuuu grube kocisko
@Kobieta

Pewnie nie marnuj czasu ,zjedz coś ;))

Tomek199292
Użytkownicy czekają na odpowiedź 53 dni.

Witam Prosil bym o jakis namiar na alfe? Czy jeszcze jakies agencje rekrutuja tam pracownikow bo interial i lavo juz nie??

Ja mam jeszcze 1 pytanie czy majstrowie z czyszczalni fst wiedzą o tym że praca do za 5, 13:55 nie jest zgodne z systemem BHP? Bo powinno się kończyć za 15 a jak puzniej chcą to niech SB sami ulane matoły sprzątają gdzie są inspektorzy spoleczni

@578666

Pracuje się o 6 do godziny 14:00. Podaj w takim razie ten przepis BHP :)

ElCovidianteNemakojakotako
@146545

Nigdy nie.widzialem.zeby tammktos o 13.55 pracował ????

Swierszczu

Algido spójrz w lustro

Ilona
@ElCovidianteNemakojakotako

Czytam Was i nie wiem, ile w końcu w Nemaku jest godzin pracy na produkcji i czy nadgodziny są płatne. Firma akurat nie szuka ludzi https://www.aplikuj.pl/pracodawca/bielsko-biala/1283/nemak-poland-sp-z-o-o-// Ale zaraz może się to zmienić więc może dowiem się od Ciebie, ile dostaje na rękę oczyszczacz i czy za nadgodziny stawka taka, jak normalnie?

Abc

Później "ò"zamknięte

Ader

Później "ò" zamknięte ;) Nie dziękuj

Gulkota
@Ader

Nie o zamknięte tylko gościu zastanów się nad tym że każdy pracownik powinien mieć czas 15 min przynajmniej albo nawet 5 góra 10 min więcej na za trzymanie roboty i posprzątania swojego stanowiska w 5 min ty downie to niekiedy się nie zdążysz przebrać bo człowiek to nie maszyn a

Wirus
@Gulkota

Ja to pamiętam jak mnie kupa goniła kiedyś im w Nemaku... Majster (usunięte przez administratora) mnie że gonię po kiblach a.nie.robie..i prawie się posralem

Seba
@Wirus

Całkiem serio mówiąc powinieneś zes.rać się majstrom centralnie pod ich budą i powiedzieć, że nie zdążyłeś do WC.Może wtedy docenili by pracownika.

wentylacja i dobre warunki

A jak wentylacja na halach, z tego co wiem jest sfałszowana - rury bez jakiego kolwiek luftu. Alonsica długo gziła jaja.

pytajnik
Kandydat

Jakie są zarobki na stanowisku specjalisty ds. zakupów?

Jamnik
@pytajnik

Takie rzeczy omawia się na rozmowie rekrutacyjnej a nie na forum. Jeśli chcesz się dowiedzieć wyślij CV i jak Cie zaproszą to się dowiesz jakie pieniądze są proponowane.

Karolina
@Jamnik

Wiesz, jeśli chodzi o dokładną stawkę to oczywiste, że jest to kwestia dogadania się z pracodawcą. Jednak znajdujemy się na forum pracowniczym i jednak po to tu właśnie wchodzą ludzie, by dowiedzieć się chociaż mniej więcej na co można liczyć w danym miejscu pracy. Tak więc może podałbyś chociaż widełki wynagrodzenia, które można uzyskać w Nemaku? Czy obowiązują jakieś świadczenia dodatkowe?

Jamnik
@Karolina

Zależy od doświadczenia, wykształcenia i innych czynników. Bez tego nie da się podać widełek płacowych. Jednak w NPOL zarabia się bardzo dobrze w porównaniu z innymi firmami w rejonie. Co roku podwyżki i bogaty pakiet socjalny.

Blood
Kandydat

Witam, chcialbym sie zapytac jak wyglada praca na odlewni aluminium bo zaproponowano mi tam prace jako pracownik fizyczny. Niestety mam epizod szpitalny (zator pluc) i obawiam sie troche o zdrowie. Z aluminium mialem do czynienia jako spawacz no i wiem, ze wdychanie tego na zdrowie za dobrze nie wplywa.

Vox
@Blood

Robota pewnie na czyszczalni powoszenia 7 lat i może cię ktoś zauważy że jesteś kolejnym frajerem do roboty przez ich spółki porażka

Ja

Żałosne żeby o osobach, które już ponad rok nie żyją takie rzeczy pisać. Nie jest Ci wstyd w ogóle pisać takie rzeczy? Musisz mieć nierówno pod sufitem gościu. Pamiętaj, że nikt w sieci nie jest anonimowy.

Ty
@Ja

"Pamiętaj, że nikt w sieci nie jest anonimowy" Mylisz się! Wystarczy dobry VPN i jesteś anonimowy.

Tomv
@Ty

Teraz nie obrażając nikogo nie ze bym pisał wcześniejszy komentarz bo nie pisałem i tego nie pochwalam mam jedno pytanie bo na tym forum więcej panów królewiczów niż umysłowych mam takie proste pytanie czy wy za te odżywki do ludzi pracujących prosicie się o (usunięte przez administratora) za brama czy jak??? Każdy jest człowiekiem i prosi o dobre postępowanie ajak nie to bd trzeba łapanki na was zrobić za brama po to się w głowie nie mieści jaki macie brak szacunku do ludzi pracujących

Stara alfa

Ogólnie robota jak robota, na hali w lato gorąco jak cholera. Co do zarobków przyjmują teraz Alfa apt 3200 do ręki praca na okres kilku miesięcy potem pewnie ludzie do pola jak to maja w zwyczaju robić . Aktualnie roboty na sobotę i niedziele bo w tygodniu się nie można wyrobić z zamówieniami . Dostać się do nemaka praktycznie graniczy z cudem lub masz kogoś znajomego dość wysoko postawionego. Nemak zarobki około 3500 na rękę tylko dostań się tam….

Karolina
@Stara alfa

Czemu dostanie się do Nemaku graniczy z cudem? Tak duże są wymagania wobec kandydatów? Jeśli tak, to jakie? Czy po prostu nie ma rotacji i rzadko kiedy zdarzają się jakieś wolne stanowiska, o które można się ubiegać?

kanibale nemaok

Njaważniejsze z kim ujek Darek z heppą Kazirodczkowską płody jadali ? Jakie płody jadali????

Zostaw merytoryczną opinię o NEMAK POLAND sp. z o.o. - Bielsko-Biała

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

NEMAK POLAND sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 175 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Komorowicka 53