Opinie o NEMAK POLAND sp. z o.o. w Bielsko-Biała

NEMAK POLAND sp. z o.o.
3 153 468 5 1
Agnieszka Nowy wpis

Witam, jestem zainteresowana praca w NEMAK na stanowisko Młodszy specjalista ds.zakupow, w wymaganiach kładą nacisk na znajomość języków- czy powiecie jak wygląda rozmowa rekrutacyjna- test języka? Czy cała rozmowa po angielsku?

Nie nażarty. Nowy wpis

Czy może ktoś w koncu zlikwidować firmę która nas karmi ???? Strogonow, gulasz ,gulasz strogonow, kasza, a jak nie to kasza , albo szaszłyk bez musztardy bo są oszczednosci. A później gulasz i strogonow. I tak w koło macieju. Jest tyle firm które by się biły o taką stołówkę. A tu kurła Bielgast. Skupujący to co nie zeszło przez szerwala. Bloczki na mleko zróbcie osobno , bo gdy mleko to największe dziadostwo. Ale oni wtedy mają największy obrót. Bo nikt nie je a bloczki dają.

NPOL Nowy wpis
@Nie nażarty.

Na tej stołówce w jedzeniu były już włosy, robaki i nie chce myśleć co jeszcze. Pewnie jak wpada sanepid to wszystko jest przygotowane na ich wizytę. Takie instytucje powinny wpadać bez zapowiedzi.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 16 dni.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie NEMAK POLAND sp. z o.o.?

Zainteresowana

Witam mam pytanie odnośnie stanowska młodszego specjalisty ds zakupów.. czy orientuje się czy trzeba posiadać duże doświadczenie i jak wyglada wynagrodzenie?

micha12
@Zainteresowana

Wątpię, aby ktokolwiek na forum gowork odpowiedzial Ci rzetelnie. Wymagania na stanowisko sa w ogloszeniu, rowniez te dotyczace doswiadczenia. A o wynagrodzeniu rozmawia sie podczas spotkania rekrutacyjnego. Kazdy o tym wie.

w ]s gengałka
@Zainteresowana

A Gengała w koncie stała I majtory sciepowała, a ujek Darek sie nie bał I flocysko gził I rebał. A jak sie ujek skupczy wsztko sie z rebie I zdupcy A jak sie Darus sperdoli , Minotaura tyłek boli, a jak ujo strzylo z wora to wypusco zło - Telsfora...

Ranking
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Szary robol
Nazwa działu: Produkcja

Pamiętaj. W nemaku nie masz urlopu. !! Twój urlop ma zakład. Związków zawodowych nie ma, tylko grzeją stołki. Czekają na emeryturę i broń Boże być za ludźmi bo się dyrekcja (usunięte przez administratora) Jeśli idziesz przez pośrednika, możesz robić tydzień lub dwa. . Ba dzień dzisiejszy kasa śmieszna do wykonywanej pracy. I pamiętaj z każdej strony Cię (usunięte przez administratora)

@Szary robol

Każdy pracownik ma prawo do urlopu, oczywiście termin wykorzystania go trzeba ustalić wcześniej, żeby odpowiadał obu stronom, ale nie zmienia to faktu, że pracownik może pójść na urlop. Czy miałeś jakieś problemy z wzięciem przysługującego wolnego? Jeśli chodzi o pracę przez pośrednika, to czy jest także możliwość podjęcia zatrudnienia bezpośrednio u pracodawcy? Dodaj proszę więcej szczegółów.

Xx
@Szymon

Jaki urlop ???? Wszystko narzucone przez zakład. 13 dni ,"postój " na tzw święta 5 dni, po nowym roku też kilka . I to wszystko przymusowo. I gdzie pozostaje Ci ten urlop do wykorzystania ?? Jak ktoś ma 26 dni no to jeden góra dwa dni. A jak młody ma 20????

low
@Xx

Czyli jak w większości dużych firm produkcyjnych :)

Taaa
@low

No nie bardzo, chyba większości małych firm produkcyjnych. W tych dużych, pracujesz cały rok :)

TakNie

Niestety ale Nemak się gubi naprzyjmowali nierobow jaśnie panów inżynierów którzy wgl nie mają pojęcia ani nie chyca się za robotę jedyne co umieją to robić zdjęcia i pisać emaile żeby kogoś sprzedać a CB bd uczyć że się swoich telefonów nie używa a oni do podpie....... Ludzi moga

brawo Ty
@7778

gdyby nie ci inzynierkowie z telefonami,na nic bylaby Twoje ogromne wysiłki i wręcz nadludzkie poświęcenie, bo nie mielibyscie zadnego projektu i moglbys korzystac ze swojego prywatnego telefonu ale zamiast pracy a nie w trakcie. Ci inżynierowie maja pokończone szkoły,kursy, szkolenia,znają biegle języki obce i programy, jeżdżą po świecie, ale masz racje to tylko taki mały szczegół w porównaniu z Twoja heroiczna postawą!

Tak3Nie5
brawo ja
@brawo Ty

A jak zanim myślisz kto tyra na twoje kursy ekskluzywne I hotele, żarcie, bilety na samoloty, miłe wspomnienia ....... tak to mały szczegół. Pomyśl zanim zaczniesz skalę porwónanań. No chyba, że te pieniądze pochodzą z laserowej drukarki I nikt na to nie musi tyrać.

brawo Ty
@brawo ja

po pierwsze nie na moje, po drugie oni tez tyraja na swoje. Gdyby na Twoim stanowisku byly potrzebne byly wyjazdy, hotele, kursy tez bys tak szczekal? A analogicznie rzecz biorac ja na Wasze 500 plus tez robie a nie mam takiej ochoty, takie jest zycie.

micha12
@7778

Zarówno "inżynierkowie" jak pracownicy produkcji mają swój wkład w funkcjonowanie i rozwój firmy. Żaden inżynier nie chciałby tyrać na produkcji (a praca jest na pewno ciężka), ale też żaden pracownik produkcji nie poświęcił tyle czasu na wykształcenie co inżynier. A wyjazdy to nie bajka i nie miłe wspomnienia wbrew pozorom. Szanujcie się nawzajem, to jeszcze nikomu nie zaszkodziło. Jesteście jednym zespołem.

@brawo Ty

Nie pisz głupot. !!!! Młode chłopaki bez doświadczenia. Inżyniera to teraz korespondencyjnie idzie zrobić widzę ich ci dzień. Maszyna śmiga aż miło , gość podchodzi , może cykl skrócimy o dwie sekunky-- ok. Jeb (usunięte przez administratora) stoi dwa dni. Projektów nabrane a nie zwróci się nawet za te podróże. Nie mówiąc i kursach językow obcych i tego "doświadczenia" no i wdzięczności tych szarych robotników. Z których pracy są pieniądze, a nie z łażenia oo jaki. Ale co Inżynier zrozumie.

@Xxx

Gdzie można zrobić korespondencyjnie? Poleć konkretna uczelnie. Moze tez sobie zrobie ...

@geroge

Umiesz kompa obsługiwać ??? To sobie wygoogluj.

Tak1Nie1
@Xxx

Mam kompa i umiem go obsługiwać. Spytałem bo wiem, że bzdury piszesz. A na marginesie to zastanawiam się, jak to jest że skoro można tak łatwo studia zrobić i potem zarabiać nic nie robiąc, to czemu Ty jeszcze nie poszedłeś tą drogą? A może to jednak nie takie proste, co?

@geroge

Bo może chłop oprócz osiągnięcia w życiu inzynierstwa tak zwanych 60 konfidentow oprócz wiedzy chce umieć pracę wykonywać i o sb zadbać bo wy bez (usunięte przez administratora) ludzi i zdj nic więcej nie umiecie ile razy nie wszyscy bo nie wszyscy ludzie was ratują i umieją więcej od was języków obcych i się nie chwala

@Xxx

I ok. Masz do tego prawo. Robisz to co chcesz robić. Ale nie oceniaj innych jeśli nie wiesz do końca jest. I nie pisz bzdur że ktoś inzyniera korespondencyjnie zrobił. Bez pracy inżynierów nie byłoby technologii i nie miałbyś roboty. Bez twojej pracy technologia inżyniera na nic by sie nie przydała. Każdy ma swoje miejsce i swoje zadania. Trzeba się wzajemnie szanować . I tutaj pojawia się problem . Bo pracownicy produkcji ciągle obrażają praciwnikow z biura. I to jest nie fajne.

Tak1Nie2
bielSKIE eldoRAdo

jak bijesz nadgodziny to lekko 5 tysi netto wpływa i więcej. tylko pracować się ma chcieć. do tego ponad 4 tysie premi rocznej ( wakacyjna i świąteczna i inne) a WY tylko narzekacie .....

Agnieszka
@bielSKIE eldoRAdo

W takim razie to świetnie, że w NEMAK POLAND można "dorobić" sobie do pensji nadgodzinami. A ponadto premie, o których nadmieniłeś, muszą bardzo motywować pracowników do jeszcze większej aktywności. A co z dodatkami pozapłacowymi? Czy pracodawca oferuje Wam jakieś karty sportowe, karty wejścia do obiektów kulturalno-rozrywkowych bądź też szkolenia, kursy czy konferencje?

TakNie4

pip to powinien sprawdzić
@Agnieszka

Myślę że (usunięte przez administratora)chciałaby aby Państowa Inspekcja Pracy sprawdziła, czy aby te nadgodziny w których to niby bije się kokosy są legalne. Czy te nadgodziny w zapleniu I namniernym hałasie przypadkiem nie nawiązują do strasznego napisu "Arbeit macht......." Agnieszko zgadzam się z tobą, ktoś powinien dokonać kontroli warunków pracy w nadgodzinach.

misiek
@pip to powinien sprawdzić

a to juz jes smieszne. jedni na tym forum narzekaja, ze nadgodzin nie ma, inni narzekaja ze sa i zeby PIP wyslac... ech ...no Polakom to nigdy nie dogodzi :) ale tej pracy to chyba jednak nie masz za duzo, skoro masz czas na necie siedziec podczas nocki :)

Jurek

Witam, są aktualnie przyjęcia pod Nemak jeśli chodzi o pracownika fizycznego?

epoka śmierdzącego nemok

pisze na dodatkową premię od wujka Darka: nagrodzony za nadgodziny - (usunięte przez administratora) męska - ćućmok - nemok. Chłopy jak dinozaury pozdychały

Nazwa działu: Produkcja

Pracuje na dziale fst od przeszło 4 lat , postaram się w miarę obiektywnie wyjaśnić wszystkie mankamenty związane z tym miejscem- 1.Skala nepotyzmu jest tak ogromna że bez znajomosci bądź rodziny pracującej w tym zakładzie,nie licz na szybkie przejście pod nemak.A propos tegoż nepotyzmu ,jest odczuwalny w sferach pracownik -przełożony w taki sposób ze jeżeli nie kablujesz robisz zdjęć zapomnij o jakimś rozwoju typu lepsze stanowisko pracy bądź krzesełko w biurze. 2- Warunki tragiczne ludzie chorują na pylice młodzi ludzie maja problemy z stawami takie z którymi 70 latek powinien się zmagać.Teraz po takim czasie dali jakieś karty informacyjne o zagrożeniach w pracy. Dopiero wtedy kiedy ludzie im zaczęli padać jak muchy , kupa śmiechu mówię wam. 3. Zwalnianie ludzi 24.11.18 Przyjmowanie nowych 17.12.18 Pozbawiono wtedy pracy 90 ludzi z całego zakładu w tym mojego kolegę ze spółki któremu urodził się syn miesiąc wcześniej ,plus dwali kartki z proźbą o 1 darmowy urlop na rzecz by chronić narzędziownie przed zwolnieniami który tez podpisał .Ten zakład nieliczy się z człowiekiem w żaden sposób. 4. Nie daj się upodlić za te pieniądze tak jak my nemakowcy które nie są w gruncie rzeczy złe w tym zakładzie , ale też nie są warte twojego zdrowia psychicznego oraz fizycznego. 5.W tej firmie jesteś tylko elementem eksploatacyjnym, w dosłownym pojęciu. 6.Kierownictwo na miarę rządów 3 rzeszy.Pracownicy z spółek mówiąc kolokwialnie powinni nosić gwiazdę Dawida. 7 punkt będzie puentą całego tego syfu który się tam dzieje.Prosze nie przychodź tu do pracy bo i tak masz małe szanse na przejście pod nemak ,a czeka cię tu charowa jakich mało, daj se spokój jest wiele zakładów które dobrze prosperują ,mnie tu jedynie trzyma to ze mam blisko i umowę na czas nieokreślony i wywlaczyłem ten nemak nikogo tu nieznając co jest cudem. Ale czy tobie się uda. Pozdrawiam

Tak30Nie2
Kazix
@Pracownik

Aż chce się zapytać co ty tam jeszcze robisz skoro jest tak źle i w innych miejscach lepiej?

Tak5Nie6
Pozdrawiam, Krzysiek
@Pracownik

Cala prawda, wielkie brawa dla autora posta podpisuje sie obiema rekoma pod nim! , zwolnili mnie w Pazdzierniku 2018 i moge stwierdzic ze to najlepsza rzecz jaka mnie spotkala w tej firmie.. Omijam szerokim lukiem i nikomu za Chiny Ludowe nie polecam... Pracowalem tam poltorej roku, pod Agencja Pracy, i nigdy nie pomyslal bym ze dam sie tak mamic i wykozystywac... Zaklamane kierownictwo potrafi na zebraniu przekazac ludzia cytuje: "nie po to was zatrudnialismy zeby was teraz zwalniac..." po czym tydzien po tygodniu wyrzucaja po kilka osob na zmiane, z samych spolek. Szkoda mi bardzo tego zmarnowanego tam czasu... I bardzo wspolczuje chlopaka na zmianie ktorzy dalej daja sie oszukiwac.

Tak15Nie
Dymany przez FST.
@Pozdrawiam, Krzysiek

No masz rację. (usunięte przez administratora) bieda i ubóstwo. Zakłamanie na każdym kroku. Niestety. A tak poza tym, jeszcze pracuje. Ale już nie długo. Za te same pieniądze są lepsze firmy. Na Nemaku świat się nie kończy. Tym bardziej że i żłoba siedzą sami cwaniacy . Którzy obiecują , mamią a i tak mało kto im tam zostaje . Na razie mają farta, bo produkcja jest jak w wylęgarni biedronek. Ale jak się ruszy to marnie ich widzę.

Tak9Nie
Boss

Tania sila robocza

Tak5Nie1

Dokładnie Dawidzie, co Ty tu jeszcze robisz jal Ci tak źle

@pracownik

Uważasz, że warunki zatrudnienia nie są tak złe jak to opisuje kolega. Chętnie dowiem się jakie pozytywne strony widzisz w tej pracy, a co według Ciebie powinno się zmienić. Takie sugestie pomagają zrozumieć jakie aspekty zatrudnienia należy poprawić, więc warto o tym napisać. Jak myślisz?

pomysl czemu tak jest
@Pracownik

„Zasłuzono Kloaka całego nymaka” Rajcowały dwa Michały wedle kloaki Gyngały Jak Tyn duzy zacon dronzyć - To Tyn maly nemok zdonzyć Jak Tyn maly zacon dronzyć – To Tyn duzy nemok zdonzyć Zagadka dla Pana Władka: Kim jest drugi Michoł co Gyngale w gordziel gichoł.

@Dymany przez FST.

Jesteś Dymany przez Nobla dla pracodawców, nikt się tobą (usunięte przez administratora) nie interesuje bo ktoś zboczeńcowi I bandziorowi ze syfiastej korporacji z pod znaku sfasykyki dał w 2013 Nobla dla najlepszego pracodawcy w Polsce.aronem Kto się idioto do tego błedu przyzna, wszyscy wiedzą że Skur......wiel jest czerwonym baronem ABWerowym, wiesz (usunięte przez administratora) jakie odszkodowania musieliby wypłacić za jego przestępsta, to jest wcielony NIKODEM DYZMA!!!! To jest armagedon dla Polaków.........

piotrr

Witam, czy orientuje się ktoś jak wyglądają zarobki pracownika zatrudnionego przez agencje, 3 tys na rękę jest możliwe?

Tak4Nie1
@piotrr

Niestety, akurat ja nie potrafię pomóc Ci w kwestii zarobków, jakie można uzyskać, pracując w firmie NEMAK POLAND. Jestem jednak prawie w stu procentach pewna, że ktoś to wkrótce zrobi, gdyż sporo osób wypowiada się na tym wątku. A na jakie konkretnie stanowisko chciałbyś aplikować? Zachęcam Cię do dalszej dyskusji.

aaaa
@piotrr

Bez nadgodzin nie ma szans. A z nadgodzinami slabo teraz.

fst

2700-2800 bez nadgodzin - alfa , randstad

@fst

Użytkownik @piotrr bardzo chciał uzyskać odpowiedź na swoje pytanie, a więc świetnie, że zdecydowałeś się mu pomóc. Na pewno w NEMAK POLAND pracujesz już pewien czas. Zdradzisz Nam, na jakim konkretnie stanowisku? Oferują Wam tam jakieś atrakcyjne dodatki pozapłacowe, na przykład kartę sportową, itp.?

@fst

Netto czy brutto? I czy to jest z premia

Olo

To już netto kolego.

@Olo

To powiem Ci ze bardzo chetnie chciałbym sie do Was dostac , malo gdzie tyle proponuja na wstepie, beda przyjecia?

@Adrian

Pytaj w Randstad. Teraz mają być.

@Xxx

Oki dzieki, dobre pieniadze oferuja jak na poczatek, aaa jak z umowa u nich

Fst
@Adrian

W Alfie pierwsza na miesiąc, potem na pół roku to samo w Randstad . Jak chcesz się przyjąć to tylko do tych dwóch agencji reszta to kpina (intetial, lavo)

@Fst

A później po pol roku? Aa jaka jest szansa zeby Nemak mnie przejal?

asdff

na tą chwilę żadna ;)

Fst
@Adrian

A potem na dwa lata czyli w sumie w Alfie możesz pracować 2,5 roku a w Randstad 1,5 roku i nie jest powiedziane że Cię przyjema . Wielu chlopaka teraz się umowa ostatnia skończyła i Randstad ich wziął do kolejnej ich agencji to samo alfa . Ogólnie nadgodzin teraz nie ma i raczej nie będzie bo robią wszystko żeby się zabijać w tygodniu i odejmuja ludzi ze stanowisk

Tak5Nie

Adrin
@Fst

W chwili przejscia pod Nemak jest jakas podwyżka godzinowa?

Jdjf
@Adrin

Tak na 3000, a po pol roku 3200 netto

@Jdjf

To ładnie, tylko poki co mozna o tym pomarzyc jak nie zaczna zatrudniac pod Nemak

@Jdjf

Za miesiąc w którym są 20 dni robocze. Pracując na 3 zmiany netto 3200

TakNie2
@Ja

Poza przedstawioną przez Ciebie stawką wynagrodzenia, obowiązują może jeszcze ewentualne świadczenia dodatkowe? Mam tu na myśli bonusy, premie bądź innego rodzaju nagrody? Chcę sprecyzować, czy podana przez Ciebie kwota jest maksymalną, jaką można uzyskać za pracę w firmie NEMAK POLAND.

Heheheszek

Hehehe Hej! Hahaha Halo! :-D slyszalem ze w tym Nemaku na dziale SC to perypetie sie dzieja... rodem z Brazylijskiej Telenowelii Moglby ktos opisac sytuacje jak teraz wyglada tam praca, szczegolnie na zmianie B, Czekam na wypowiedzi.

Tak5Nie2
wakacje dla pracowników z dzie
@Heheheszek

A czy nadal są organizowane wakacje zagraniczne dla rodzin (podobny niektórzy mieli kamreki zainstalowane!!!!), ciekawe czy o tym wiedzieli????

Obserwator z ramienia podfirmy

Na jednego pracownika produkcyjnego przypada średnio po trzech umysłowych (rzadko posiadających kompetencje). Ogólnie jest ich tam moim zdaniem zbyt dużo, bo stoją głównie na palarniach z telefonami. Oczywiście są technolodzy i inżynierowie z bardzo dobrym podejściem i doświadczeniem, jednak 2/3 z nich otrzymało posadkę po znajomości i ich obowiązki ich przerastają. Do kogo nie zwrócisz się po pomoc to odpowiada, że to nie jego działka i nic nie pomoże. O przejściu pod Nemak nie ma co marzyć, bo szefowie działów mają odpalaną działkę od każdego łebka z firmy współpracującej, więc zależy im na wysokiej frekwencji w podfirmach. Jak już muszą to oczywiście zwalniają w pierwszej kolejności właśnie z podfirm. Dziękuję dobranoc - nie polecam tego nepotycznego zakładu.

Tak8Nie1
Kochający nemak
@Obserwator z ramienia podfirmy

Jadzia - gąska z krzywymi nóżkami z działu Korupcji, zawsze naćpana dalej (usunięte przez administratora) daje Darkowi???

Ja

Na tym forum wypowiada się chyba sam "odpad" ze struktur. Turniej jak i w robocie tak i w necie

TakNie6
fst

Ale na tych strukturach niskie normy :)

TakNie5

Zatrudniłem się w Nemaku ze względu na wiele pozytywnych opinii zasłyszanych kiedyś wśród znajomych niestety okazuje że sa one całkowicie nieaktualne... Przede wszystkim chwalili zarobki które na produkcji aktualnie nie różnia sie niczym od konkurencyjnych firm a praca jest bardzo ciężka gównie ze względu na kosmiczne normy które ustalane sa w sposób niezgodny z rzeczywistościa. Jako pracownik agencji alfa mam możliwość otrzymania premii na koniec roku (swiateczna i wakacyjna) ale tylko pod warunkiem nie chorowania cały rok (brak jakiegokolwiek L4), a jeśli już mowa o chorowaniu to nieraz można się spotkać z bezczelnymi tekstami typu "no widze już drugie L4 w tym roku musisz się liczyć z tym że będziesz w razie czego pierwszy do odstrzału"i niestety to prawda, wykorzystać a jak już "nie działa" pozbyć się. Jeśli chodzi o samego człowieka to się nie liczysz... twoje plany, rodzina itd firma na pierwszym miejscu bo inaczej podobny tekst jak przy chorowaniu. Dużo zależy na jakiego przełożonego traficie sa jeszcze tacy którzy próbuja w tej całej machinie zachować człowieczeństwo i iść na rękę pracownikowi. Samo przejście pod Nemaka to jedna wielka zagadka najważniejsze nie sa umiejętności pracownika a wspomniane wcześniej czynniki dyspozycyjności (czyli praca w weekendy) oraz ilość zwolnień . Jeśli nie masz tu znajomości przygotuj się na prace w agencji przez 2lata++ jak i fakt że wykonujac ta sama prace co kolega przyjęty już pod firme zarobisz o jakies 30%+ mniej niż on więc sam oceń czy warto się starać :) Na plus w Nemaku można ocenić możliwość darmowych posiłków i w sumie to tyle.. Współpracownicy z mojej zmiany na jakich trafiłem byli bardzo sympatyczni i pomocni ale zależy to od działu i miejsca. Jestem na etapie szukania nowej pracy a wszystkim którzy planuja podjac prace w Nemaku polecam się grubo zastanowić bo wchodzac tam przestajecie się liczyć jako człowiek który ma jedno zdrowie a stajecie sie "maszyna" która wyeksploatuja i wyrzuca :) Pozdrawiam

Tak20Nie1
@Pracownik

I tu masz rację. Agencje lub inne fikcyjne firmy to ludzie gorszego sortu.(usunięte przez administratora). Niestety. Podwyżka ok, wyrównanie ok. Dla Nemaka. Dla ludzi którzy robią ta sama robotę a nawet często gorsza niestety nie ma. Tylko dla czego ?? Nikt nie odpowie. nie dość że masz stawkę i kilka PLN mniejsza, to się poprostu nie liczysz. Rozumiem oszczędności, firma słabo stoi , gdzie były kadry, rachunkowe i Pani szefowa od finansów jak w każdą sobotę pomimo że produkcja nie szła żadna koszule były wszystkie w pracy ?? Pytam gdzie ?? I wiem że biurowiec to czyta więc może w końcu ktoś się wypowie. Skoro w pracy nie potrafi.

Tak10Nie1

@Pracownik

A powiem tyle, gdyby a jest taka opcja skrzyknąć ludzi z agencji i poprostu zrobić sobie tydzień wolnego bez ostrzeżenia to struktury leżą !!! Bo sieroty z Nemaka nie uciagna tego wszystkiego. Mówię głównie czyszczalni.. i tak trzeba zrobić może w końcu ktoś na oczy przejrzy.

@Xxx

Wystarczyło by aby każdy pracownik agencji zmniejszył swoją wydajność(wyrabiane normy) o te 30-35% odrazu firma odczuła by różnice :)

low
@Xxx

Człowieku, kiedy ty widziałeś w te soboty wszystkie koszule? Gdzie widziales szefowa od finansow? z tego co wiem tam szefem jest facet. Malo wiarygodne te twoje fakty.

Gacek
@Pracownik

Masz może numer do biura alfy bo na Internecie jest podany tylko że zły

@low

Człowieku. Czytaj ze zrozumieniem. !!!

Gacek

Witam czy są teraz przyjęcia może ?

Zwolnienia
@Gacek

Jak cię przyjmną do pracy to cię wykorzystają i w pazdzierniku lub listopadzie zwolnią bo z pracą krucho

Nowa

Jeżeli nudzi cię praca lub mało zarabiasz, możesz się zająć zarabiać przez internet. Wejdź na mój profil instagram: @zarabiajprzyinternecie lub na moją stronę internetową: www.zarabiajprzyinternecie.pl.tl

TakNie7

UR

Orientuje się ktoś może czy jest szansa dostać się na utrzymanie ruchu pod firmę? Orientacyjnie - jakie są zarobki na start?

@UR

Świetnie, że wykazujesz chęć podjęcia pracy w firmie NEMAK POLAND. Sporo dzieje się na wątku o tym pracodawcy, a więc dziwne, iż jeszcze nikt Ci nie odpisał. A myślę, że to raczej kwestia czasu. Czy szukając pracy w tym przedsiębiorstwie zauważyłeś, czy prowadzą nabór na inne stanowiska, niż to, o którym nadmieniasz?

Elektryk UR
@UR

Paradoksalnie na UR w podfirmach na start płacą bardzo marnie. Gorzej niż na produkcji. Dwa lata temu zaczynałem od 2000 netto. Teraz to 2600 udało mi się wynegocjować

Xxx

Poza tym że nie ma co robić , ale będą w wózkach GPS. Bo trzeba kontrolować czy wózkowy sra czy robi jakąś prywatę w godzinach pracy. No na to musiał wpaść ktoś już z najwyższym wykształceniem. I jeszcze dobre pieniądze przytulił. Proponuję czytniki kart w toalecie i na palarni.

Tak4Nie1

Pingpong
@Xxx

Czytniki pewnie niedługo się pojawią...

Hhh
@Xxx

Postawią tam któregos umysłowego z czyszczalni FST bo dobrze robi zdj i nie może ale musi napisać emaila żeby cię sprzedać

Tak1Nie1

Bzk

Katastrofa. Jesli polityka w firmie się nie zmieni to wróżę kiepska przyszłość tej firmie.

Tak21Nie

@Bzk

Nie jest źle !!! Roboty nie ma, koszulowych coraz więcej (usunięte przez administratora)Mycie i sprzątanie po setki razy tych samych rzeczy. Czyżby konkurencję Lavo chcieli zrobić ??? Hmmm.

Stary

I jak tam się ma czyszczalnia na górze?

DziwnyTenŚwiat

Co Tu dużo gadać. Na początku wydawało się fajnie, planowało się przyszłość z tą firmą. Ale jak sie na lidera daje dzieci, które nie mają szacunku do starszych, nie mają dzieci i chodzą szantażują, grożą to się zaczyna psuć atmosfera. Robisz robotę, znasz się na niej, bo w końcu codziennie ja praktykujesz i nic nie osiagasz, ale jak chcesz zrobić karierę w Nemaku to mogę poradzić jedno- lizać anusa przełożonemu i donosić na innych. A jeszcze lepiej po pracy robić coś dla lidera, a wtedy w pracy możesz chodzić i spacerować, a jak coś Ci nie wyjdzie na linii to beknie za to Bogu winny inny pracownik. Całe życie uważałem, że uczciwością i pracą ludzie się bogacą.. Nie ma w tym ani krzty prawdy. Ktoś napisał, żeby zgłaszać takie rzeczy... Haha, pójdę do kierownika to zgłosić to jest równoznaczne z nie przedłużeniem umowy..Degradacja stanowiska na rzecz kolesiów. Robisz coś od dłuższego czasu i wiesz, że jesteś dobry w tym co robisz, ale to nikogo nie obchodzi, liderzy i tak Cię wyrzucą gdzieś indziej, bo jego koledzy przecież nie będą na kątówce latać.. Ustawiaczy 3-4 z czego jeden coś robi, a reszta pochowana na telefonach siedzi, ale to na Ciebie będą gadać, że nic nie robisz, bo sobie pójdziesz czasem papierosa zapalić. Widzisz, że od godziny czy dwóch stoją z daleka od kamer i sobie śmieszkują, a jak ich poprosisz, żeby Cię zastąpili, bo WC czy szybka fajka to nagle maja ręce pełne roboty, albo nie potrafią pracować tam gdzie Ty, albo powie, że za 15 minut przyjdzie, a potem przez następne 3h ślad po nim zaginął. Na nockach sobie śpią na zmianę pochowani, a jak Ty sobie tylko usiądziesz na chwilę, bo jest awaria linii i nie ma sztuk to już Ci roboty szukają, a nogi bolą jak stoisz ciągle 8h. Jedna wielka komuna! Drogi przyszły pracowniku Nemaka, jeśli nie masz znajomego/krewnego na dobrym stanowisku to nie zagrzejesz długo miejsca. Zwłaszcza jeśli umiesz się odezwać i walczyć o swoje. Takich nie chcą, wolą cichych, którzy będą ślepo wykonywać polecenia z obawy przed utratą pracy. Wszystko rozumiem, ale żeby Polak Polaka tak traktował to jest hańba!

Tak63Nie

^^^
@DziwnyTenŚwiat

dokładnie tak jest!! lider z czyszczali sobie spi na kazdej nocce widac go na początku zmiany i potem na końcu . zero szacunku dla pracowników

Tak23Nie

Mieczysław
@DziwnyTenŚwiat

W sposób dosadny scharakteryzowałeś osobę Lidera w NEMAK POLAND - ale oczywiście szanujemy tu zdanie każdego użytkownika. Tak naprawdę w małym stopniu opowiedziałeś o tamtejszych warunkach pracy. Czy pracodawca wynagradza Was, oferując jakieś dodatki pozapłacowe?

Nope
@Mieczysław

Social mają w porządku, ale pod nemakiem, a z tego co mi wiadomo nemak nie przyjmuje pod siebie tylko bierze pracowników z firm zewnątrznych. Płacowo jest ok, jednak atmosfera tam jest tragiczna, niezależnie od tego jak sie starasz, jedyna droga żeby tam do czegoś dojść do poprzez donoszenie lub podlizywanie. Możesz być do d*py w tym co robisz, możesz nic nie potrafić, wystarczy że zakumplujesz się z przełożonym i jesteś nietykalny. Na stanowiskach wyższych niż robol na produkcji nie ma ani jednej osoby która nie dostała się po znajomości.

Tak7Nie

@Nope

Nie jest to prawda. Znam kilka przykładów, ktore są na stanowiskach umysłowych w tej firmie bez znajomości.

Mieczysław
@Nope

Możesz być przekonany, że Twój komentarz posłuży osobom, które planują w najbliższym czasie aplikować do NEMAK POLAND. Pamiętaj tylko, iż tu dbamy o kulturę wypowiedzi. Zdradź nam proszę, czym sam zajmujesz się w strukturach tejże firmy. A co z dodatkami pozapłacowymi - macie je tam zapewnione?

blt
@Mieczysław

Akurat na dodatki nie ma na co narzekać. Wysokość premii świątecznej 2600 brutto chyba mówi samo na siebie.

Kologolo
@blt

Potwierdzam nie można narzekać na zarobki i premia faktycznie jest taka jak wyżej napisane. W marcu co roku są podwyżki o ktore walcza związki... Solidarność i Metalowcy.

Nope
@Mieczysław

W nemaku nie pracuje już od paru miesięcy, zwolniłem się bo miałem dość neopotyzmu w tym miejscu. Moge jedynie powiedzieć ze pracowałem na nowej hali. W kwestii dodatkow to nawet jakbym chcial nie moge powiedzieć zlego słowa, bo firma po swojej stronie nawet pranie zapewnia.

@blt

A więc trzeba docenić fakt, że w NEMAK POLAND wynagradza w taki sposób swoich pracowników. Zdradź Nam proszę, jak długo i na jakim stanowisku jesteś tam zatrudniony. A co z dostępem do pełnego ubezpieczenia zdrowotnego - wszyscy pracownicy go mają?

@Nope

Nie rozumiem tych narzekań, że ludzie są zatrudniani po znajomości. Niektóre zakłądy nawet płacą za polecenie znajomych do pracy. W nemaku nikt nie placi a i tak polecaja.

Dominik

Jak oceniacie atmosferę między pracownikami? Warto aplikować z tego powodu? Czy panuje tu raczej plotkarski reżim?

Jery
@Dominik

Zależy gdzie, na LTH na zmianie A Młodzi trzymają się ze sobą może są dwie lub trzy osoby obok, widać to na stołówce

Izaak
@Jery

I z tego co mi wiadomo nie donoszą na siebie nawzajem bo po prostu są zgranym zespołem, nie raz tamtędy przechodziłem i widać że mają świetną atmosferę i nie dadzą sobą pomiatać

@Izaak

To naprawdę bardzo dobrze. Jak bowiem wiadomo - atmosfera to bodaj jeden z najważniejszych czynników, które wpływa na jakość Naszej pracy. Po takiej informacji z największą chęcią poznamy i inne aspekty, związane z pracą w firmie NEMAK POLAND. Czy pracodawca ten daje swoim pracownikom możliwość rozwoju zawodowego? Jeśli tak, to opowiedz, jak to się właściwie odbywa.

Adrian

Beda jeszcze przyjecia w lutym?

Damian

Witam są przyjęcia w Nemaku na Narzędziownie potrzebują tam operatorów CNC?Czy ciężko się tam dostać?

rekruter

Kolejna firma która się szczyci jak jest wspaniała, co prawda byłem tylko na rozmowie ale jak to przystało na tak wspaniałą firmę, że zawsze szanuję ludzi i ich czas i informuje o przebiegu rekrutacji mimo negatywnego wyniku, do tej pory takiej odpowiedzi nie otrzymałem i po co kłamać już na takim etapie zamiast powiedzieć wprost : nie nie będziemy odpowiadać . Tak że jestem tym zniesmaczony po tych wszystkich zapewnieniach. Rozmowa miałem wrażenie jakby chcieli się czegoś dowiedzieć co mogli by wprowadzić u siebie, bo po rozmowie mówili jeden do drugiego "o można by to u nas wprowadzić" czyli tanim kosztem pod pretekstem rekrutacji wyciągają pomysły które konkurencja opracowała. Dodam że to nie było stanowisko osoby fizycznej. Bardzo nieprofesjonalne podejście do przyszłych pracowników.

Ann
@rekruter

Chyba nie podawał Pan pomysłów z obecnej firmy. Obowiązuje tajemnica zawodowa.

@rekruter

Wszystko rozpatrujesz w bardzo jednostronny sposób. Ale oczywiście na obecnym forum szanujemy zdanie każdego użytkownika, a więc także i te Twoje. Rozumiem, że aplikowałeś do firmy NEMAK POLAND, jednak nie dostałeś od nich żadnej odpowiedzi. A o jakie stanowisko się ubiegałeś?

Dla normalnych

Pracuję w Npol od 3lat na SCL i to co wypisuje tu większość dzieci które myślą że są świętymi krowami i wszystko im się należy to jest porażka!! Prawda jest taka że dla większośći dzieci zatrudnionych z zerowym doświadczeniem o pracy i organizacji pracy w grupie to jest pierwsza praca i teraz będą wypisywać glupoty wyssane z palca tak aby pokazać że zostali zwolnieni za nic. Niestety większość młodych nie rozumie po co przychodzi do pracy i że w każdej pracy trzeba pracować i to się nie zmieni ... Pracowalem na większości stanowisk i jak się ma choć trochę chęci do pracy i dogadasz się z ekipą to jest OK, a z mistrzem i liderem jak nie ściemniasz to każdy się dogadał (mówię tu o mojej zm. bo nie wiem jak jest na innych) warunki na stanowiskach pracy są ok do tego to jest nowa Hala, wynagrodzenie socjal całkiem przyzwoicie. To jest moja opinia na ten temat i pisze o hali LTH w moim odczuciu.

Tak11Nie
Czyszczalniapozdrawia

Dla wszystkich zwolnionych i ciekawych, taśma na 503 znów działa. Uroczyste otwarcie odbyło się bez udziału proboszcza.

Xxx

Jedyny zakład w Polsce, o tak licznym zatrudnieniu i tak wielkiej gamie produktów, w którym logistyki poprostu nie ma. !!!! Dyrekcjo, nie bierzcie ludzi po studiach , weźcie po zawodówce , bo ci ludzie mają większe pojęcie i potrafia liczyć. !!! Upadniecie na samo dno !! Lada chwila.

Tak23Nie

Postudiach
@Xxx

O tak po zawodówkach są najmądrzejsi....

Po trzech dyplomach
@Postudiach

Właśnie przez takich po studiach dostają w (usunięte przez administratora) najwięcej Ci co robią produkcję i z ich pracy są pieniądze dla firmy. A nie z pseudo kierowników ,liderów i " koordynatorów" . U prywaciarza byście miejsca nie zagrzali po tym do czego doprowadziliście. !!! Można było robić mało ale stale , a nie na hura !!! No ale biuro się chciało wykazać przed dyrekcja , jak świetnie zarządza, jaka super logistyka itp. I co się okazało ??? Że całe to wasze zarzadzanie jest o (usunięte przez administratora) rozbić !!! Zresztą , dopiero się obudzicie z ręką we własnej d....ie jak faktycznie produkcja bedzie zwyżkować a tu się okaże że Do Nemaka nie będzie chętnych !!! Bo opinię się szybko rozchodzą, a desperatów na dwa, trzy miesiące to raczej na rynku pracy jest niewielu. Więc pozostanie zakasac rękawy Panie po studiach i (usunięte przez administratora) na produkcji. I tego z całego serca wam życzę !!!

Tak16Nie

Po trzech dyplomach
@Postudiach

Aha i po studiach się pisze osobno. Panie postudiach.

pavlo
@Po trzech dyplomach

ciekawe co z tymi koszulowcami zrobia jak to wszystko padnie kto to widzial zeby na jednej zmianie tylu liderów było majstrów ustawiaczy drugiego takiego zakład chyba nie ma

Tak8Nie

adsf
@pavlo

Kiedyś może i to było potrzebne jak ruszała produkcja, aktualnie nie.

Życzliwy

Zwolnienia?

Zostaw opinię o NEMAK POLAND sp. z o.o. - Bielsko-Biała

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie