NEMAK POLAND sp. z o.o.

Opinie o NEMAK POLAND sp. z o.o.

Adek

Ale te baby brzydkie u nas pracują i do tego upasione bleeeeee

Ben
@Adek

No tak sztuczne pazury tatuaże Tym próbują przykryć 20 kilo nadwagi Panie zadbajcie o swój wygląd (pazury i rzesy i dziary )w ale nie są fajne nadwaga też !

Ziemianin
@Ben

Widzę że teraz zaczęły się porady dotyczące kobiecego wyglądu.. Najpierw znawcy prawa pracy, kultury, języka polskiego.. a teraz kto i jak wygląda... I pewnie piszą to opaleni, umięśnieni, zawsze zadbani mężczyźni którzy mogą posłużyć za przykład idealnego mężczyzny i dobrego wyglądu.. ładne się w główkach porobiło.. :D Nie chce zniżać się do waszego poziomu, ale sądząc po waszych wypowiedziach to że tak powiem, wasze kobiety są naturalne tak? Zero nadwagi.. zero robionych rzęs czy paznokci.. 100 % naturalności... Takie są idealne.. a jeśli któraś z waszych kobiet robi chociaż jedną rzecz którą wymieniliście to, wiedzcie że w tym momencie ciśniecie również po swoich kobietach.. ;D Brawo.. !! I Pozdrowienia dla waszych kobiet.. ;*

Go
@Ziemianin

No uwierz że grom kobiet tak nie robi Styl rzęsy pazury dziary to wiocha ,babki z klasą tego nie robią tylko (usunięte przez administratora) No spójrz w lustro myślisz że jesteś fajna

Kobieta

Drogie panie, nie ma co marnować swojego cennego czasu na komentarze sfrustrowanego człowieka. Pamiętajcie, że komentarz pozostawiony w sieci wyłącznie świadczy o nadawcy, a nie o jego adresacie. A panu zgorzkniałemu życzę dużo szczęścia i miłości. Wtedy nie będzie Pan miał powodów, aby wyżywać się na innych w roli anonimowego "bohatera".

Men
@Kobieta

Widzę że jednak prawda boli

@Men

Wierzę, że bardzo byś chciał, aby mnie to zabolało. Ale przykro mi. Tym razem się nie udało ????spokojnego wieczoru.

Lol
@Kobieta

Chrum chrum....pisze zajadając pizzę :) Smacznego ????

@Kobieta

Gdyby tak nie było to byś nie komentowała :) idź lepiej na rower Tylko uważaj na rzęsy i pazury co by nie odleciały bo wieje dziś

@Odpowiedz

Źle trafileś. Mam rozmiar 36, nie mam sztucznych rzęs, a na rowerze jeżdżę regularnie. :) Drodzy panowie, ja wiem że życie jest frustrujące, ludzie wkurzający i w ogóle wszyscy mamy problemy. Ale po co te złośliwości? Nie wystarczająco jest wokół zła, aby jeszcze sobie bezpodstawnie dogryzać i próbować komuś sprawić przykrość? Życzę Wam miłego i spokojnego dnia.

AAA
@Adek

jak zobaczysz naszych Panów-czarne pazury, dłuzsze od moich, wydęty bebech i smrod potu z kilku metrów, a potem bez prysznica do skarpetek i jazda do domu na kebaba

Abc
@AAA

Przynajmniej nic sztucznego nie mają :D

Eryk
@Abc

A najlepsi są ci PRAWDZIWI MĘŻCZYŹNI którzy wychodząc z kibla nawet rąk nie umyją a idą na stołówkę jeść ..to jest dopiero masakra.. albo robią na swoim stanowisku i co chwile sięgają do spodni roboczych i dłubią tymi spoconymi łapami słonecznik... A sztuczne też coś mają...to się nazywa inteligencja :)

36 chyba skarpetek ;))

Miaaauuuuu grube kocisko
@Kobieta

Pewnie nie marnuj czasu ,zjedz coś ;))

@Adek

A po nowym roku jeszcze bardziej upasione

Czy może ktoś podzielić się wrażeniami z pracy w NEMAK POLAND sp. z o.o.?

Uuu

Powiem Ci tyle bo ja już zaczolem i Tb też polecam szukaj innej roboty

Jamnik
@Uuu

Jakieś konkrety?

Ile można zarobić na Specjalista Ds. Controllingu w mieście Bielsko-Biała?

Agnieszka

Czyżby administrator szukał pracy?to se chłopie podanie złóż i się WSZYSTKIEGO dowiesz

@Agnieszka

Ja bym się w sumie chętnie dowiedział czegoś o stawkach, więc może zamiast wylewać frustrację to lepiej odpowiesz na to pytanie? Inni kandydaci też na tym skorzystają. :)

Terra
@Andrzej

Uważaj bo ci ktoś poda heh

Net

Świetna firma, już 5 rok leci i mam (usunięte przez administratora)na troli itp XD, Robol na linii XD

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy NEMAK POLAND sp. z o.o.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Specjalista ds. Personalnych (Kadr)? Podziel się swoimi doświadczeniami.
Dizel

Jest super:)

Yyyu

Ja się tylko zastanawiam czy odlewnia struktury ma czyszczalnie czy sami podpier..... Tam robią żeby za nich robotę robić operator ma pilnować maszyny i odlewu a nie robczyszcalnie acha przepraszam zapomniałem oszczędności są lepiej szczotka najlepiej do zębów za 3.50 zł wyczyścić wypychacze

Yyy67788
@Yyyu

Kolego kaizen kaizen głowy umysłu nie pracują na produkcji a i tak cos głupiego wymyślą chociaż nie mają pojęcia o robocie za nie długo wpier...... Panowie inżynierowie robolowi żeby sterował wózkiem widłowym suwnica i w między czasie kątówka odlew czyścił a na maszynie stal jak Boruc żeby odlewy łapał bo robót bd rzucał oszczędności i o omijać tą firmę szerokim łukiem

Yyy
@Yyy67788

A ja jestem dobrej propozycji bo nie którym majstrów z czyszczalni się dobrze(usunięte przez administratora) głowach zaprosić ich za operatora na maszynę nie robola żeby się(usunięte przez administratora) Nauczyły szacunku

@Yyyu

Moze Bielska skorumpowana (usunięte przez administratora) - (usunięte przez administratora) powinna dla odmainy zamiast coś do apki wreszcie porządną kontrolę (usunięte przez administratora) zrobić

Na cb chyba

Gumikhytrus

Najbardziej mnie śmieszy wypowiedź ciężka sytuacja ciężka sytuacja a myślicie ze ludzie nie wiedzą że bijecie kokosy na tej chorej pandemi i się pytamy gdzie te pieniądze czy czas żeby się wypisać ze związków i przestać weekendy robić żebyście się przyznali bo jakoś inne zakłady co chwilę mają podwyżki ubrania a w Nemaku oszczędności na rękawiczki na klucze lepiej żeby pracownik w rękach śruby wykręcał mróz huj z tym przecież umysłowi mają kurtki i BHP papier się zgadza a robole to niech w koszulkach zapieoszaja na mrozie ale oczywiście przyjdą gwiazdy odpierdoli pytania i przepytają śmiechu warte

Uuuhh
@Gumikhytrus

Już każdy ma dość pisania i zachowywania tak jak Ci (usunięte przez administratora)Ale myślę że zakład się obudzi jak się ludzie zmowia i nie bd robić weekendów

ciekawy
@Gumikhytrus

Skoro w innych zakładach tak dobrze, podwyżki ciagle to czemu ciebie tam jeszcze nie ma? Po co sie chopie meczysz w tym okropnym nemaku? Wyjasnij mi to, bo serio nie rozumiem. Czekam na konkretna i jasna odpowiedz. Bo poki co rzucasz jakimis informacjami bez pokrycia w faktach.

@ciekawy

Kolego niestety to jest prawda co gość pisze wyżej prawda boli ale cb pewnie nie bo jesteś umysłowy albo dobry uprzejmy donosiciel to musisz mieć kurtkę żebyś się nie przeziębił tylko jak fizycznych braknie to ci ciężko bd rekawi podnieść i roboty się chwycić

@555

Masz bardzo wąsko ukierunkowany tok rozumowania.. nie trzeba być na stanowisku umysłowym lub być donosicielem żeby czuć się dobrze w tej firmie, potrafić dogadać się z kierownikami i liderami, do tego nie narzekać jak to jest mi źle.. Ale są pracownicy którym nawet jakby dać 1000 zł podwyżki, pięć kurtek to i tak będą narzekać na firmę w której pracują... Tak już tych osób natura... I zgadzam się z komentarzem że jak jest komuś tak źle w tej firmie to niech już napisze ten negatywny komentarz i idąc za ciosem niech zmieni pracę.. bo po co ma się męczyć i stresować jak może przecież w innej firmie spokojnie sobie pracować.. Miłego wieczoru

ciekawy
@555

No i nadal... zero konkretów. Czemu tam siedzicie i się tak męczycie, skoro jest tak źle? Czemu nie przejdziecue do miejsca, gdzie podobno jest lepiej? To ze napiszesz, że ktos ma racje nadal nie przynosi żadnych konkretów.

@ciekawy

No wiem konkretów brak bo robole nie piszą emaili a nie wiem gościu czy wiesz ze jest dużo pracowników co nie ma kurtek jest mroz i nie wiem kolego czy wiesz ze jak jest niska temperatura na hali yo pracownik może odmówić pracę w zasadach regulaminu ale co ty tam wiesz o robocie bo siedzisz w biurze (usunięte przez administratora)Jak Najman na tronie już chcieliście wprowadzić oszczędności na rękawiczki dobrze ze tylko się nikt nie poparzył albo coś gorszego się nie stało powiedz mi kolego czy pujscie z hali na hale i robota jak temperatura na hali ma +5 a jest mróz na polu i otwarta brama co chwilę

@78999

Dobrze że ty znasz cały regulamin i kodeks pracy, takich obrońców tutaj trzeba. Myślę że z twoim zaangażowaniem znajdzie się miejsce w związkach. Po drugie troszkę ci chyba żal pupcie ściska o to że ktoś pracuje w biurze. Po trzecie jeśli komuś trzeba kurtki to niech przyjdzie i powie a nie żali się w necie, tutaj kurtki nie ogarnie ; ) . Po czwarte co poniektórzy chcieliby kurteczkę bo chodzą na fajeczke, a nie do tego ona ma służyć. Po piąte jeśli pracownik ma prawo odmówić pracy ze względu na warunki to dlaczego tego nie robi?? Po szóste rękawiczki dostali do testów pracownicy i to oni decydowali czy są dla nich dobre czy nie dobre. Po siódme nie nazywaj pracowników robolami raz z szacunku dla nich, a dwa kim ty wogóle jesteś żeby tak ich nazywać?? Szacunek u ciebie jest na takim samym poziomie jak ciosy Najmana ( nie obrażając Najmana ) więc usiądź, otwórz sobie piwko bezalkoholowe i obejrzyj jakąś walkę Najmana dla wyluzowania :) Pozdro !

66gggf2ws
@Zadowolony pracownik

Nie chciałbym i nie mam przyjemności rozmawiać z nierobami którzy przejdą się kawałek po zakładzie i ich nogi bolą albo ręce ale nic nie robią ale pomysłów dodatkowych do roboty mają 100000 z was się teraz zrobili królowie którzy nie umieją pracownikowi odpowiedzieć "DZIEŃ DOBRY" ale tak jak ty pracowników robolami tylko pisze to co wy w biurze uważacie takich ludzi robolami bo myślicie ze jesteście gwiazdami a każdego nie wiem nie interesuje mnie to jak myślicie o nas co 8 godz uczciwie pracują obrażacie w tym swoim biurze to chciałbym zaznaczyć że biurowce też pala i w kurtkach wychodzą na palarnie więc nie gadaj pierdół że tylko pracownicy a jak przyjdzie pora na robienie z siebie fotoreportera i pod........ To jest was 20 i koronawirus nie obowiazuje

BHP 2030
@66gggf2ws

Bo nie dokończyłem z pogarda odzywacie się do pracowników traktując ich jak zero a chcecie szacunku chyba się pomyliliście

@66gggf2ws

Ty chyba masz trudne dni w miesiącu coś mi się wydaje... :) Skoro nie masz ochoty rozmawiać z nierobami to nie płacz na forum jak to jest ci źle bo robisz pośmiewisko z siebie... Typowy kozaczek z internetu jesteś, który NIE MA ODWAGI powiedzieć komuś w oczy co go boli... A jeśli mówisz o podpierdzielaniu to dodaj jeszcze że nie raz sami między sobą się podpierdzielacie, to jest dopiero żałosne..a jeszcze lepsze jest to jak mówisz że te nieroby z biura obrażają pracowników, a ty co robisz?? Panie idealny... Nie pasuje ci zakład to się zwolnij i idź do innej firmy pokozaczyć...(usunięte przez administratora)

7nnmtyy
@Zadowolony pracownik

Panie pyskaty wasze e-maile i mówienie wam co jest nie okej i nie zgodne z systemem pracy nic nie pomaga bo wy macie oszczędności i mówicie pracownikowi bezczelnie w grupie że to jego problem więc nie wiem czy sufit musi ci spaść na ten lep śmieszny czy co? Niech ludzie wiedza przed zatrudnieniem co się robi w tej firmie(usunięte przez administratora)

@7nnmtyy

Panie Mistrzu mowy Polskiej, po pierwsze mówi się"łeb" a nie "lep". Po drugie jedni jeżdżą wózkiem widłowym, drudzy piszą maile taka specyfika stanowiska. Po trzecie rozbieg by się tobie przydał i chociaż delikatny baranek w ścianę, to może byś zaczął używać Polskich znaków :) Takie wypowiedzi jak twoje nic tutaj nie wnoszą, a jedynie pokazują poziom komentującego.. Tak że miłego i proszę pamiętaj o Polskich znakach jak będziesz teraz jechał po mnie.. czy tam po innych. Paaaa....

errata
@Zadowolony pracownik

1. "polskich znaków" nie "Polskich" 2. zwrot grzecznościowy: Tobie 3. po "że" przecinek

@errata

I to jest bardzo pomocny komentarz :) Bardzo ci dziękuję za wskazanie błędów. Postaram się w przyszłości już ich nie popełniać. Dziękuję bardzo :)

Zadowolony pracownik

No i co w związku z tym?? Widzę że długo się zbierałeś żeby to napisać.. ;D Lepiej ci już czy jeszcze potrzebujesz jakiegoś punktu zaczepienia do zaznaczenia swojej obecności.. A jak chcesz wytykać innym błędy to spójrz na swoją pisownie.. bo piszemy "się" a nie tak jak ty Mistrzu mowy polskiej "sie" Więc jak już przestaniesz się interesować kozimi zadami to zainteresuj się polskimi znakami.. :D Miłego weekendu koziołku :D

Makłowicz
@errata

Akurat przymiotniki w tym polski piszemy małą literą.

errata
@Makłowicz

tak też napisałem koledze napisałem... "polskich" nie "Polskich"

Guma
@Gumikhytrus

Hehe kolego ja mam szacunek do tego zakładu jeszcze większy niż pitbull do listonosza

Zakład opieki zdrowotnej
@Uuuhh

Się obudził zakaz weekend ów najpierw dają a teraz zabierają masakra

Uuuh
@Gumikhytrus

I znowu wróciły rękawiczki do uprawiania kwiatków aż ino czekać aż który się poparzy i zobaczymy czy BHP i gwiazdy z kaizena dalej tak bd gwiazdozyc a szefowi super pomysłów od kaizena i jego bohaterom przydałoby by się tak z tydzień pracy i pruby tego co wymyślą bo biorą za to pieniądze darmowe obiadki itp dobre wycieczki mają za nie swoje pieniądze a podejrzewam że razem z BHP dobry interes na tym kręcą ciekawe jakby pip to sprawdził co by wyszło

6bmmm
@Gumikhytrus

Szacunek dla tych osób co dały smutne miny w ocenie sytuacji tylko ciekawe jakby doszło do wypadku i wasze imię i nazwisko wisiało w laboratorium skoro tak chcecie oszczędności na rękawiczkach co wtedy byście zrobili

Michael666

Przed "że"przecinek... JPrdl.

Michael666

Także piszemy łącznie... Dramat

@Michael666

Już ? Lepiej ci? Pewnie poszło ci po rajtach po tym wpisie... Jesteś teraz takim hardcorem na dzielnicy... Szacunek ludzi ulicy należy do ciebie ! ;D Teraz będziesz miał co opowiadać przy wigilijnym stole jaki to z ciebie poliglota i strażnik języka polskiego.. Ps. Patrząc po dacie komentarza do którego się odniosłeś to trochę ci zajęło czasu zanim napisałeś ten swój ', elaborat' ... To jest dopiero dramat .. Wesołych świąt ;)

Miś

Pytanie do "mistrza" tuż przed emeryturą, z nowej hali AMG.... Czy za jazdę wózkiem bez uprawnień, rozwalenie narzędzi na być może kilkaset tyś. złotych, ogromne straty dla zakładu spotkają cię jakieś konsekwencje, czy będzię poklepanie po pleckach i załatwienie tego po cichutku???? Panie M. los lubi się odwracać i tak się właśnie stało. Zatrułeś życie tylu ludziom, może teraz to jest kara za to??? Mam nadzieję że zakład tego noe zostawi, bo straty jakie spowodowane swoją głupotą i cwaniactwem są ogrome. Droga Dyrekcjo!!!! To musi być kara, ale dotkliwa

SIP
@Miś

Cisza nikt nic nie wie może warto nagłośnić temat .

SIP
@Miś

Proszę o tym fakcie poinformować Zakładowego Społecznego Inspektora Pracy . Mar... Cu...k proszę również by wystawił potwierdzenie w formie pisemnej że przyjął do wiadomości sprawa trafi na Komisję zakładowa BHP . Resztą się zajiemy.

Nr.President
@SIP

Ty ziomuś... No to idź i poinformuj.. a nie szukasz kogoś kto to zrobi... Jak widać to nawet wiesz do kogo trzeba iść i jeszcze potrzebujesz pisemnego potwierdzenia... więc dlaczego tego nie zrobisz..??

Hcfthvjkhfd
@Nr.President

A wy na serio wierzycie, że jak napiszecie coś anonimowo na jakimś forum to ktoś się tym zajmie? No błagam...to nie podstawówka. Gościu jak widzisz coś, co jest karygodne, to załatw to jak dorosły człowiek. A jeśli z jakichś przyczyn się boisz, masz obawy to nie pisz tu mając nadzieję, że ktoś decyzyjny to przeczyta i się tym zajmie. Tak to nie działa.

Nr.President
@Hcfthvjkhfd

Ale ja właśnie pisałem w tej samej sprawie do SIP.. bo to on tutaj szukał kogoś żeby to zgłosił... Więc twój komentarz nie powinien być do mnie tylko do niego..

Niko.

Dobrych opini nemak już nie ma...

@Niko.

Nie

Seba

Czy ktoś mi może powiedzieć, dlaczego zastępcy liderów zamiast zasuwać fizycznie i pracować jak inni łażą całą zmianę,mącą w głowach i przesiasują w jadalniach z telefonem w ręku? Kto jest za to odpowiedzialny? Dlaczego nikt nie może zrobić z tym porządku?Przecież dwie osoby do dozoru to są jakieś kpiny w sytuacji,gdy zakład mówi o oszczędnościach. Jak im nie wstyd brać pieniądze za bezproduktywne plątanie się po hali?

Bb
@Seba

Bo są uprzejmymi donosicielami na nas są ???????? niestety teraz biura im remontują żeby mieli odjebane jak w restauracji a na nas ludziach oszczędności żeby tylko oni mieli wszystko

@Bb

Kim są ci oni?? Nadajesz grypsem jak w jakimś filmie... cicho bo ONI słyszą... cicho bo ONI nas widzą... jaka jazda No a napewno za oszczędności na was wyremontują biura Liderom czy tam majstrom i kierownikom... haha śmiech na sali.. jeszcze napisz że Liderzy i Majstrowie sami wnioskowali o remont... na jakim chłopie ty świecie żyjesz.. robisz w zakładzie a nie masz pojęcia co się dookoła dzieje.. życie twoje musi być nudne skoro piszesz niczym nie podparte DOSŁOWNIE głupoty .. Więc wymyśl na dzisiaj kolejną ciekawą bajeczkę pod tytułem ONI tu są ... ;) Pozdrawiam cię cieplutko

Huk
@123

Najlepszy przykład kolego obrońco majstrów i liderów jest taki że jak przyjdzie lato jest ciepło na hali to ciężko wam wyjść z biura żeby się czasem nie spocić lepiej w klimatyzowanym biurze siedzieć a jak zimno to w kurteczkach zapiera........ Ale na ludzi pracujących macie (usunięte przez administratora)

@Huk

Taka specyfika pracy.. Majstrów.. liderów... Kierowników... każdy ma taką pracę jaką ma i pracuje tam gdzie ma swoje stanowisko pracy... I nic na to chłopczyku nie poradzisz... A temat kurtek to już był tutaj "omawiany "setki razy więc jesteś troszkę do tyłu.. :) masz może coś nowego??

Piszesz o potrzebie szacunku, a w tej samej wiadomości używasz wyzwisk ?? Czy ty się słyszysz?? To właśnie dokładnie pokazuje jakim jesteś człowiekiem... Kolejna sprawa to mówisz że liderzy i Majstrowie mają wam dziękować za to że wykonujecie swoje obowiązki w zamian za wynagrodzenie?? To może wy idźcie podziękować osobom które są odpowiedzialne za pozyskiwanie nowych klientów i projektów, bo przecież bez nich nie mielibyście ani pracy ani żadnych premii za jej wykonanie .. co?? Chłopczyku..

@123

A czy nie uważacie, że każdy z pracownik spełnia swoją rolę w pracy i każdy jest ważnym ogniwem dzięki któremu zakład funkcjonuje? Szanujmy się to będzie nam wszystkim łatwiej :)

Zgadzam się z tobą w stu procentach.. Każdy pracownik jest ważny, od pracownika produkcji po dyrektora. Dlatego też nie napisałem kto jest ważniejszy tylko odpowiadałem na komentarz w którym sugerowano że pracownicy produkcji są najważniejsi i liderzy czy też majstrowie mają im dziękować za wykonaną pracę.. Oni są ważni, zgadzam się, ale są też inni którzy są również ważni.. . I tyle w sumie. Pozdrawiam i życzę miłego wieczoru

Eryk

Co za bełkot... Komentarz bez składu i ładu... Jedyne co widzę to znowu pretensje o to że wszyscy źli dookoła i tylko bohaterowie z produkcji ratują świat.. i tak w kółko ... Bla bla bla.... Nie pasuje ci robota??! To się pakuj i do innej idź... Może i brutalnie napisane ale szczerze, po co narzekać i się męczyć skoro można iść do innej lepszej pracy, gdzie liderzy nie będą pisać maili, nie będą ganiać do pracy tylko klepać po ramieniu i chwalić... Powiedz co stoi na przeszkodzie???

Renata
@Seba

Czy praca lidera to przypadkiem nie jest skupiona na zarządzaniu zespołem? Chyba nie bez powodu maja inne stanowisko od pracowników fizycznych.

@Renata

Tak zarządzaniem oraz kontrolą nad procesem producji w obrębie pewnych procesów ale jak LEADER ma 23 lata to jakie może mieć pojęcie o czym kolwiek

@123

Specyfika pracy a co to jest w Nemaku błahhaaaaa hhaaa haaa spanie na nockach doooobre

Miś

Uuuuuu..... Ale to słabe. Najpierw Nemak szumnie robi porządek na podwórku, czyli wyjście ze stanowiska o równej godzinie, zakaz palenia poza przerwą, sama przerwa 15 minut, nocne naloty i jakieś tam jeszcze cuda na kiju..... by po niespełna tygodniu rura zmiękła i palić już jednak można.... tylko z głową.... Uhahahahah (usunięte przez administratora) nie rządzący. Powinni zakumać że nie wszyscy jarają i ci co tego nie robią, znowu są (usunięte przez administratora) na czasie pracy(po przecież palacze nie chodzą raz czy dwa, tylko z pięć po 10-15 minut. Teraz czekam na hejt, że niby mogę zacząć palić i tak dalej, że (usunięte przez administratora) nie chłop.... darujcie sobie Dyrekcjo!!!!!! Słabiutko z tym paleniem????????

Bbb
@Miś

Jest pandemia krzesełka pozbierali sb chyba do biura już (usunięte przez administratora) z tym paleniem skoro straszą pracowników a więcej na palarni umysłowych niż uczciwie pracujących ale nie o tu chodzi powiedz mi kolego wg cb to jest sprawiedliwe że parę wydziałów a mniejsza stołówkę pracownik nie wie jaka jest kolejka bo pracuje a na stołówce siedzi Piast albo umysłowi a potem ida jeszcze na obiad bo są jeszcze głodni to jest według cb dobre nie bronię palaczy ale uznaje ze to pisze jakąś (usunięte przez administratora)umysłową tak samo jak majster trochę tu trochę tam jak był fizyczny to nie było go czasem 40 min bo na przerwie siedział a teraz wielka gwiazda majster

Uuu
@Bbb

Ludziom czas wylicza na przerwę a za pod....... Poszedł wyżej i mysli ze (usunięte przez administratora) i straszenie pracownika jest okej

@Bbb

Rozwalają mnie teksty typu "uczciwie pracujących" ;) tak jakby fizyczni pracownicy tylko uczciwie pracowali :) żałosne to jest .. znowu zaczyna się ból pupy o umysłowych pracowników... Druga sprawa to prawda jest taka że jeśli przysługuje 15 przerwy to się do tego wypadałoby stosować, taki regulamin.. wykłucać się o swoje potraficie, ale pracować ale jak już od was się wymaga i trzymania regulaminu to już wielki problem.... przychodząc tu do pracy to jest logiczne że trzeba się trzymać zasad jakie panują.. A najlepsze jest to że już niektórzy mówią, czemu on nie może palić a dyrektor może... Haha ludzie obudźcie się i nie porównujcie swojego stanowiska do stanowiska Dyrektora zakładu. A zakład i tak idzie ludziom na rękę i przymyka oko na papierosy, kilka, kilkanaście razu w ciągu zmiany.. do tego kawka itd. każdy to widzi... ciekawe jak byście tyle czasu spędzali na palarni pracując u prywaciarza, albo jeden papieros na zmianę, albo od razu byście to mieli od dniówki odliczone... Ale miarka się przebrała i ludzie są sami tego winni jak np 1 zmiana powinna pracować do 14:00 a już o godzinie 13:55 stoją na palarni przebrani przy biurowcu lub w kolejce na bramie... A wszyscy to widzą... I to jest największy strzał w kolano jaki pracownicy sobie NA WŁASNE ŻYCZENIE zafundowali... I na koniec, ja szanuje każdego pracownika czy fizycznego czy umysłowego, bo każdy ma pracę jaką ma i jest rozliczany ze swojej pracy.. więc nie pisze żeby komuś dopiec tylko nakreślić jeszcze inne rzeczy które składają się na obraz całości... Pozdrawiam cieplutko

Kocham Nemak
@Miś

Można palić bo dyrekcja sama pali więc jakby to było jakby zakazali palenia. Mnie niepalącego też to (usunięte przez administratora) jak widzę obiboków kurczących i oni przerwę mają a niepalący mniej a może 0.5 zł do godziny dla nie palących? Panie Wołomiński co pan na to?

Hdhdhd
@Miś

A co, musisz nadrabiać za palącego? Z tego co mi wiadomo każdy robi na siebie. A, że ktoś jest sprytniejszy od ciebie to zdąży zrobić swoje i pójść na fajke.

Hoookp
@123

Wiem wiem uczciwie pracujący to tylko umysłowi bo myślą przez 7 godzin jak kogoś (usunięte przez administratora) Komuś po cichu zdj (usunięte przez administratora) Żeby pieniążki się zgadzały a potem idzie Gazda jako honorowy mistrz odpocząć aha zapomniałem oszczędności jeszcze dołożyć i komuś więcej roboty dołożyć biedni inżynierowie dobrze ze mają dużo ubranek bo jakby audit przyszedł to by wyglądali jak 7 nieszczęść

@Hoookp

Haha ale jesteś śmieszny... ;) Nikt nie powiedział że tylko umysłowi, skąd to sobie wziąłeś?? A jeśli chodzi o (usunięte przez administratora) to wy między sobą się najbardziej (usunięte przez administratora)i to jest w tym wszystkim najlepsze... Niby koledzy ze zmiany a nadają na siebie i potem razem na fajeczkę idą.. Ewidentnie szukasz zaczepki jak łobuz po dwóch piwach :) a jak ci żal ściska o stanowiska umysłowe to złóż papiery na umysłowe stanowisko... Z taką wiedzą i doświadczeniem to napewno cię przyjmą... do robienia zdjęć a szczególnie do komentarzy na go worku :) paaaa

@123

Za nie długo wyjdzie kto jest uczciwy a kto nie a wy za wymyślanie (usunięte przez administratora)rękawki do góry i do roboty

@7888

I napewno ty zasiądziesz w tej komisji która będzie o tym decydować... Idź postój jeszcze przebrany i wykąpany przed biurowcem o 13:50... Strzelając sobie i innym w kolano takim podejściem... A wystarczyło użyć mózgu...

@123

123 z tego jak piszesz wynika, że jesteś pracownikiem umysłowym i masz w firmie koneksje rodzinne może bliżej nie określone znajomości lub szczególne doświadczenia w komentarzach na go work i podejrzewam, że w zdjęciach i (usunięte przez administratora)kolegów też ( wiesz z autopsji jak się to odbywa )

@321

Nic takiego misiu z tego nie wynika, gdybyś uważnie czytał to co pisałem już wcześniej, to zauważył byś że piszę o stanowiskach fizycznych jak i umysłowych. A to że mam takie zdanie nie znaczy że jestem pracownikiem umysłowym ( tak na marginesie jestem pracownikiem fizycznym ) i potrafię popatrzeć obiektywnie na każde stanowisko pracy. Rodziny również nie mam w zakładzie. W zakładzie pracuje ponad 15 lat więc pewne zdanie mam już wyrobienie i mogę coś powiedzieć . A twój staż pracy jaki jaki jest?? Ile stanowisk i wydziałów przeszedłeś że masz takie zdanie ?? A jedyny argument jakiego używasz to ktoś kogoś (usunięte przez administratora).. i na tym to się kończy rozmowa z tobą, bo żadnego argumentu innego nie masz... Więc sam widzisz jak to wygląda.. miłej niedzieli ;)

@123

Właśnie styl twoich wypowiedzi wskazuje na umysłowe stanowisko np. " A jeśli chodzi o (usunięte przez administratora)to WY między sobą się najbardziej (usunięte przez administratora) " , " i ludzie są sami tego winni jak np 1 zmiana powinna pracować do 14:00 a już o godzinie 13:55 stoją na palarni" lub "wykłucać się o swoje potraficie, ale pracować ale jak już od was się wymaga i trzymania ..." to co ty się z fizolami ne utożsamiasz? zawsze jesteś w porządku co do zakładu? a umysłowych bronisz jak lew , żadne twoje wypociny nie obciążają w żaden sposób umysłowych a ci super LEADER y jak przychodzi 3 zmiana rozdają robotę i tyle ich widać następnie o 5.30 rano z czerwonymi jak u królika oczami spisują robotę ( z pretęsjami nierzadko co tak mało) lub czasem sami się nie pokazują tylko "zastępców" wysyłają a na pierwszych zmianach bez mała im bata brakuje żeby gonić do roboty i to jest ich charakter pracy o takim czymś kolega wyżej pisał " uczciwie pracujących " . W twoich Wiesz ja pracuje ponad 18 lat przeszedłem przez wszystkie dosłownie wydziały i większość stanowisk na owych wydziałach oprócz remontu i narzędziowni.

@321

Widzę że prawda cię zabolała i to dosyć mocno.... Ale to pięknie widać... To jeśli masz takie doświadczenie to powinieneś to już dawno zrozumieć że każdy ma taką pracę jaką ma... Jedni robią na lini a drudzy są Liderami i mają ich nadzorować... Takie życie... Panie uczciwie pracujący :) ps: tak was boli że ktoś jest liderem lub wyżej??? Paaaa

@123

Jasne że boli NAS FIZOLI ( widzisz już nie zaprzeczasz że jesteś umysłowym pracownikiem ) gdy smarkacz który nie ma żadnego doświadczenia ani wykształcenia staje się wszechmocnym LEADER em śpi na nockach a na drugich zmianach ogląda ogłoszenia samochodowe a to tylko dlatego że ma ciotkę wysoko w firmie. LEADER em się nie jest dożywotnio..... choć patrząc na naszą firmę i to co jest na kokilowni to wcale się nie zdziwię siemka umyślaku ????

Stara alfa

Ogólnie robota jak robota, na hali w lato gorąco jak cholera. Co do zarobków przyjmują teraz Alfa apt 3200 do ręki praca na okres kilku miesięcy potem pewnie ludzie do pola jak to maja w zwyczaju robić . Aktualnie roboty na sobotę i niedziele bo w tygodniu się nie można wyrobić z zamówieniami . Dostać się do nemaka praktycznie graniczy z cudem lub masz kogoś znajomego dość wysoko postawionego. Nemak zarobki około 3500 na rękę tylko dostań się tam….

@Stara alfa

Czemu dostanie się do Nemaku graniczy z cudem? Tak duże są wymagania wobec kandydatów? Jeśli tak, to jakie? Czy po prostu nie ma rotacji i rzadko kiedy zdarzają się jakieś wolne stanowiska, o które można się ubiegać?

Cudanakiju
@Karolina

Bo takiego z pod firmy jak wcześniej pisali bez wahania zwolnią jak się robota sypnie(a często się to zdarza) a jak jesteś na stałej pod nemakiem to mają trochę trudniej zwolnić. Tak że jak nie masz znajomości to zapomnij że się załapiesz, bo zawsze w międzyczasie ktoś przyjdzie kto ma plecy i jego wcisną pod nemaka, zarobki dobre robota ciężka ogólnie nie polecam

miodzio
@Cudanakiju

Osoby zatrudnione za pośrednictwem agencji pracy tymczasowej są pracownikami tymczasowymi i jak sama nazwa wskazuje - są zatrudnione TYMCZASOWO. Dlatego nadal dziwi mnie zaskoczenie niektórych z tych osób, jeśli się im podziękuję za współpracę.

Atifa
@miodzio

Żeby czasem tobie nie podziękowali .

miodzio
@Atifa

Jeśli podziekuja to wezmę to na klate jak dorosły człowiek i zacznę szukać nowej roboty, a nie będę jak dzieciak wylewać żali na jakimś portalu.

Rumcajs

W Nemaku dużo się zarabia, a na parkingu dla pracowników stoją prawie same stare samochody.

Kocham Nemak
@Rumcajs

Bo stare mamy do pracy, a nowymi jeździmy wszędzie o indziej. Takie mamy zwyczaje w Nemaku, bo zarabiamy ciężki hajs.

Szymon
@Rumcajs

Myślisz, że status finansowy wyznacza marka i rocznik samochodu? Niektórzy specjalnej takimi jeżdżą bo lubią, co nie zmienia faktu, że chętnie bym się dowiedział jakie są zarobki? Na nowy samochód starczy, czy jednak mniej płacą?

@Szymon

Tak wystarczy, za pierwszą wypłatę możesz sobie kupić suva Volvo z salonu . Boże... Widzisz i nie grzmisz ..

Robek38

Rudy lider co skacze po maszynach jak małpa kiedyś znowu wyrżnie orła do kanału, ludzi do pracy nie potrzebuje bo sam pewnie naświecony jak świetlówka. Zobaczymy farbowany lisie jak za 15 lat będziesz wyglądał a z Nemaka i tak polecisz przed bramę bo takich się wyciska jak cytrynę i wyrzuca jak śmiecia. PS. Wiem gdzie się farbujesz malowańcu

Uczeń w technikum

Czy w Nemaku na produkcji trzeba mieć siły jak koń, żeby przepracować do emerytury przez 45 lat zaraz po skończeniu technikum?

Uczeń w technikum

Czy w Nemaku na produkcji trzeba mieć siły jak koń ????, żeby przepracować do emerytury przez 45 lat zaraz po skończeniu technikum?

Wielki Uczony

Jak się dostać do pracy w biurze? Czy trzeba mieć wyuczony łeb po studiach, a później nie mieć zielonego pojęcia o produkcji w Nemaku?

Waldemar Byski

Czy po skończonej szkole średniej są przyjęcia do biura w Nameku?

Pyrtek

Czy w Nemaku bardzo szybko trzeba pracować i ciężko na trzy zmiany?

Do Adek

Włożyłeś chłopie kij w mrowisko ;D :D Teraz cię zjedzą ???? Pazurami podrapią chyba że im to wcześniej poodpada

zjadacze ludzi
@Do Adek

Ale ujek i jego chmara jedzą ludzi poza nemokiem, żeby nie mozna było tego zuważyć. Polują w innch regionach

Mas
@zjadacze ludzi

Ale bzdety ,wiejskie pierdoty

Zostaw merytoryczną opinię o NEMAK POLAND sp. z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w NEMAK POLAND sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy NEMAK POLAND sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 113.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NEMAK POLAND sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 78, z czego 13 to opinie pozytywne, 40 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

NEMAK POLAND sp. z o.o.