NEMAK POLAND sp. z o.o.

Opinie o NEMAK POLAND sp. z o.o.

ktos

Pytanie co robilem z plecakiem przy maszynie odlewniczej raczej jest w tym przypadku niestosowne z twojej strony i nie na miejscu! Jak widać sam obnazyles jakie macie podejście do ludzi z produkcji. Wypadało by raczej zapytac czy coś mi się nie stało, czy nie zostalem poparzony? Plecak jest tu najmniej istotny. Właśnie pokazales jak szanujecie ludzi i ich bezpieczenstwo oraz przepisy BHP. Lepiej juz nic wiecej nie komentuj nie pograzaj sie bo wstyd przynosisz firmie!

kos

Ojej. A jednak mam rację boli oj boli was ten mój komentarz. A tak na marginesie to w zakładzie są osoby odpowiedzialne za stworzenie bezpiecznego stanowiska pracy Liderzy Majtrowie i kierownicy zmian jeśli tego nie wiesz w szczególności za bhp odpowiada dyrektor, niestety nic nie robią w tym temacie. U was jest po prostu zacofanie i PRL. Jeśli za bhp odpowiadają tobie podobni to wcale się już nie dziwię dlaczego tak jest. Najlepiej wam wychodzi obrażanie innych oraz rzeźbienie firmy z kasy i ukrywanie się po kontach nieroby jedne!

@kos

To was boli bo płaczecie na forum jak dzieci... Żaden z was nie ma odwagi powiedzieć w oczy komukolwiek w zakładzie tego co wam nie pasuje...( tłumacząc się wiecznie że ze strachu bo zwolnią albo coś tam -;ta sama wymówka za każdym razem ) Wieczny lament i żalenie się na forum... To źle, tamto źle... Ale rok w rok, miesiąc w miesiąc, tydzień w tydzień i dzień w dzień... Wstajecie rano i jedziecie do tego złego, niebezpiecznego, z kasy rzeźbiącego zakładu gdzie was wszystkich wszyscy poniżają i wykorzystują... wszyscy cierpią i płaczą, ale każdy pracuje dalej.... I teraz się zastanów co jest nie tak... być może to jakiś fetysz z waszej strony... Niewiem... Za niedługo będzie dzień rodzinny i co? Pójdziecie się miło i rodzinie bawić wśród tych złych ludzi??? Coś tu jest nie halo... A od nierobów to nie musisz wyzywać, ja cię nie obrażam to wiecznie wy pałacie agresją i wyzywacie innych.. dla mnie ten zakład jest świetny , jest dużo świetnych i kontretnych ludzi z którymi się dobrze współpracuje, zarząd też jest w porządku, związki też w mojej opinii, do tego dobrze zarabiam i mam świetnego kierownika... Czego chcieć więcej?? . Pozdrawiam i życzę miłego wieczoru

Mops w Bielsku przestał chyba wypłacać zapomogi bo mistrzowie w narzędziowni przychodzą w niedzielę do pracy takie oszczędności w naszym zakładzie a może wprowadzić im system 4brugadowy może ktoś wreszcie zrobi porządek z tą sprawiedliwością i oszczędnością!!!

88w77338

Chciałem powiadomić ten piękny zaklad i osoby biurowe że miarka się przebrała nie bd was łapać za brama ale trzeba powiadomić pip czy zgodnie z prawem wbijacie do szatni i wypiepszacie ludzi ręczniki i piszecie po ich szafkach bo to już przestało być naprawdę śmieszne bo my wam nie wbijamy do szatni i wyrzucamy jak coś nie opisane do śmietnika a już do tego dąży ze bd trzeba zrobić nalot na biura i jak biurko i komputer nieopisane to trzeba wyrzucić dlatego bd trzeba zaprosić państwowa inspekcję pracy żeby to rozpatrzyła bo żarty się już skończyły

Eryk

Kulturę to ty pokazałeś strasząc że przyjedziesz i komputer wyrzucisz :) a tak w ogóle to czego ty się spodziewałeś? Że będę cię błagał żebyś tego nie robił? Po drugie wiesz czym jest ironia? Po trzecie przyjdź do swojego przełożonego i mu najnormalniej w świecie zgłoś co ci zostało wyrzucone i na jakiej podstawie... Taki temat napewno szybciej załatwisz w pracy niż na go worku... Dorośli ludzie a nie potrafią takiego banału w robocie ogarnąć tylko piszą w necie...

Matrixcccv234r
@Eryk

Nie bd kolego nic zgłaszał od teraz wyrzucę bo nie opisane a jak mi powiecie ze to było potrzebne to odpowiem 5S nie opisane to do wyrzucenia nie ważne ile to kosztuje tak samo jak wy robicie szukacie oszczędności na premie i obiadki dla biurowca to z podziwu nie wyjdziecie co się teraz bd robiło

@Matrixcccv234r

Dobry wieczór, na obiadki dla biurowca? ale masz fantazję .. to mówisz że szukamy oszczędności poprzez wyrzucanie nieopisanych rzeczy ?? Hahaha coś się ta twoja teoria kupy nie trzyma, bo jedno wyklucza drugie.. ale mnie rozbawiłeś .. a co do wyrzucania nieopisanych sprzętów, zacznij proszę od Laptopa kierownika z któregokolwiek wydziału.. zobaczymy czy jesteś taki kozak w realu jak w necie.. założe się że ani paluszkiem się nie dotkniesz, nie mówiąc już o wyrzuceniu..

Nemo

Witam. Panowie, jestem pracownikiem fizycznym(pracuj ę w tym ładnym, niebieskim ubranku) i jak czytam te wszystkie opinie to trochę śmiać mi się chcę. Ale od początku.... Fakt, 4-brygadówka to nie jest wyśnionym system pracy, boli czasem brak wolnego weekendu z rodziną, możliwości zaplanowania wolnych weekendów bez utraty urlopu, a wolny poniedziałek czy czwartek to nie szczyt marzeń. ????????. Jednak nie jest ten system tak straszny, jak opisują go niektórzy z was. Bo czy przy poprzednim systemie pracy, gdy przychodziliście w weekend do pracy(dobrowolnie) to już wam nie brakowało kontaktów z rodziną????? Trochę to zalatuje hipokryzją. Wiem, wiem, mówi się że wtedy pracowało się za pieniądze, a teraz za darmo, ale za weekend też dostajecie wynagrodzenie takie jak zawsze, choć bez dodatku. Takie życie. Oczywiście zaraz będzie chciano mnie pewnie zakrzyczeć(nie wykluczam inwektyw????????), ale wszystko sprowadza się do jednego:jak obecna praca z takimi a nie innymi warunkami mi nie pasuje, to... po prostu ją zmieniam. Narzekania, plucie jednych na drugich jest naprawdę słabe. Na rynku jest sporo pracy, więc można coś znaleźć. Ale widocznie finanse w Nemaku nie są takie złe, skoro tak wielu jest tu "uwiązanych", mimo systemu pracy. I jedna prośba:dajcie już spokój z wojenką biuro kontra produkcja. Każdy ma swoje obowiązki, niech je wykonuje solidnie i nie patrzy przez ramię innym. Zawsze można podnieść swoje kwalifikacje i zmienić stanowisko na lepsze. Pozdrawiam i apeluję o więcej kultury i wstrzemięźliwość w pluciu jadem.

@Nemo

Jak już pisałem wcześniej weśmy tylko luty za 3 soboty i 3 niedziele dostałem 6 koła a normalnie z moim stażem dostałbym około 9-10 tysi. A jeśli piszesz o zmianie stanowiska...... to trzeba nieć mocne plecy w naszym zakładzie wiem z własnego doświadczenia...... A co do przychodzenia dobrowolnie do pracy nie wszyscy OBLIGATORYJNIE musieli być wpracy w 3 weekendy w miesiącu np. ja pracowałem czasem 1 czasem 2 nadliczbówki w miesiącu. I gdyby nie wojna ma Ukrainie i tak wielu pracowników że wschodu to ta cała czterobrygadówka planowana od 7 - 8 lat nie miała by mocy wytwórczej.

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy NEMAK POLAND sp. z o.o.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Specjalista ds. Personalnych (Kadr)? Podziel się swoimi doświadczeniami.

Nemo

A co zrobisz jak nie będzie związków????? Może i nie są takie jak byś chciał, ale uwierz mi ,bez nich to byłaby dopiero tragedia. Rozwiązanie Układu Zbiorowego przez Nemak to byłaby kwestia tygodni, a wtedy po premiach, po wysłudze, po innych dodatkach, po gruszy..... I co wtedy zrobicie, przeciwnicy związków????? A wiesz, że można od tego roku odliczyć od podatku składki na związki???? Jak dobrze policzysz to jesteś w skali roku do przodu, a nie do tyłu, licząc wszysko ,co tylko ze związków otrzymujesz(zwrot w rozliczeniu, bon na święta, bilety do kina itp?) Przemyśl, a potem nażekaj

Może ktoś napisze coś o tych niektórych (usunięte przez administratora)którzy nie szanują pracy ludzi na produkcji np. na ciśnieniowym wydziale gdzie produkuje się bloki. Tam niektórzy na wyższych stanowiskach mają muchy w nosie i brak szacunku do pracy innych. Podkreślam nie wszyscy! Podkreślę też sprawę jeśli chodzi o bhp i higienę pracy lub ergonomię stanowiska. No właśnie a co to takiego? W tym wydziale takie tematy są obce dla tych co pracują wyżej. Bezpieczna praca to pojęcie abstrakcyjne w tej hali. Aż się prosi o kontrolę PIP!

Wsciekly

(usunięte przez administratora) 4brygadowke róbcie coś z tym w końcu aby to znieść

Jak wielu innym, ale teraz o tym nie powiedzą bo wcześniej byli przeciwni... Teraz są zadowoleni.. wiadomo że nie wszystkich da się zadowolić, ale pozytywne opinie są

@123

Nie znam osoby która była by zadowolona z braku wolnych weekendów i za 1200 brutto. Ale co ty możesz wiedzieć biurasie. Powiesz macie wolne w tygodniu ale co mi z tego jak dzieci idą do szkoły a żona do pracy i 3/4 dnia sam w domu a w weekend gdy oni są w domu ja jak niwolnik muszę iść do tego (usunięte przez administratora)

@123

Nie znam osoby która byłaby zadowolona z prawie braku weekendów i to za 1200 brutto. Ale co ty możesz wiedzieć biurasie. Powiesz macie wolne w tygodniu ale co z takiego wolnego jak dzieci idą do szkoły żona do pracy i zostaje sam w domu, a gdy przychodzi weekend oni są w domu a ja w tym (usunięte przez administratora) I żeby jeszcze efekty były.

@321

A dlaczego jesteś od razu taki nie miły i piszesz biurasie? Opanuj się trochę bo może jestem jedynym z tych którym ten system pasuje, więc się uspokój... A po drugie znam ludzi którym to pasuje i nawet sami mi o tym mówią, więc opinie są podzielone, pluszaczku :)

@123

A najbardziej ten system podoba się tym co w nim nie pracują i w weekendy odpoczywają..

@123

A najbardziej ten system podoba się tym co w nim nie pracują i weekendy mają wolne albo przychodzą na nadliczbowe. A za niedziele mają jeszcze dodatkowe +200

@456

Jedni mają 1200 a drudzy nadliczbowe, oczywiście z ograniczeniami... Dlaczego bronisz innym sobie dorobić ? Tak cię to boli? Wam nikt nadliczbowych nie wypominał jak robiliście po sześć w miesiącu i niedzielę z plusem 200, więc dlaczego ty to robisz???

@123

Tu nie chodzi o to czy bronie czy nie bronie. Tylko oni sobie mogą przyjść dorobić ale nie muszą i mają wolny weekend i się bawią a ja żeby mieć wolny weekend muszę brać urlop.. a poza tym umówmy się.. są tacy co przyjdą w 2 niedziele i mają DUŻO.. DUŻO więcej niż 1200 naszego dodatku..

Zacznijmy od tego że ja tu nikogo nie obrażam, po drugie to jak poczytasz to pracownicy produkcji cały czas jadą po innych.. często nawet bez zasadnie i oskarżając nie raz pracowników biura o wprowadzenie czterobrygadówki co jest totalnym bezsensem.. Po trzecie jak ty byś pracował w biurze i miał możliwość przyjść i zarobić to byś odmówił ze względu na innych którzy nie mogą, czy jednak byś przyszedł bo masz raty do spłaty i rodzinę do utrzymania.. co byś wybrał?? Możliwe problemy z utrzymaniem rodziny czy solidarność ze współpracownikami, którzy koniec końców i tak będą patrzeć TYLKO NA SWOJE DOBRO... Po czwarte po co używasz słów typu , z maską na ryju' ? Piszesz z ktoś was obraża a sam co robisz?? Podaj przykład tej " mojej pogardy dla fizoli" jak to pięknie napisałeś... I może dla ciebie jestem biurasem , niech ci będzie ale wiem czym jest praca na 3 zmiany tak że możesz mnie tym nie straszyć bo mało wiesz najwidoczniej... Ps. Bardzo mi przykro z powodu problemów jakie wam funduje system pracy czterobrygadowy, ale przypominam wyżywanie się na go worku na pracownikach biura NIC NIE ZMIENI , oni jej nie wprowadzili i oni nie mają możliwości jej usunięcia, niech to dotrze w końcu do was... W dalszym ciągu Jestem miły i miło ci życzę miłego dnia .. Pluszaczku :)

78w9e9e9e8
@123

Może cię do ograniczenia limitu robić nie wiem czy się śmiać czy płakać jak każdy weekend jesteście ci sami i nie ma ograniczeń że za dużo po drugie jak mówisz o koleżeństwie to przypomnij SB co robiliście biuraski jak była lekka robota to nie potrzebowaliście ludzi od najgorszej roboty nie patrzyliście na ludzi czy chcą zarobić sami się wpychaliscie a teraz coś takiego piszesz może wyjaśnimy to delikatnie za brama jak ci nie pasuje

Ziemianin

W aptece jest specjalna maść na twoje bolączki... W kółko to samo... Nie smakuje ? Nie jedz Źle ci się pracuje? Znajdź inną pracę Nie odpowiada ci system pracy? Szukaj innej Za mało zarabiasz? Szukaj innej pracy lub podnieś swoje umiejętności i aplikuj wyżej Za mało ci przerw na posiłki? Szukaj takiej pracy gdzie będziesz miał więcej przerw na jedzenie Lubisz nazywać siebie i innych robolami i wiecznie płakać jak to jest ci źle na każdym kroku? To weź się w garść i nie płacz na go worku tylko weź swój los w swoje ręce jak prawdziwy mężczyzna i zacznij go zmieniać na lepsze... Zobacz ile rozwiązań Ale się nie chce... Łatwiej się żalić w necie jak to jest fatalnie w pracy niż zacząć działać.. I tak w kółko... I tak w kółko...

@78w9e9e9e8

Pierwsze słyszę żeby biurowi przychodzili robić na produkcję :) :) ale masz wyobraźnię :) Po drugie to tobie nic nie pasuje bo płaczesz na forum CAŁY CZAS... A jak chcesz się wyjaśniać za bramą to się przedstaw najpierw tutaj jak się nazywasz cwaniaczku.... Widać że ci brakuje argumentów bo chcesz wyjaśnić to za bramą... Jakie to słabe...

@123

;) zajączku ;) biedny i uciskany przez fizoli na forum przecież was biurasów zawsze każdy bezpodstawnie szkaluje a co do "pogardy do fizoli" w żadnym twoim poście nie zauważyłem ani jednej negatywnej opinii o pracownikach biurowych (tak jak by zawsze byli super) a pracownicy fizyczni zawsze to ci leniwi i czepialscy . Co do finansów każdy z nas ma kredyty i rodziny ale większość brak możliwości ani zarobku ani bycia z rodziną czyli wyboru my musimy przerobić 3 weekendy w miesiącu za 1200 brutto. Mówisz że pracowałeś na 3 zmiany ale ja nie o tym pisałem ..... ile minut na kątówce w 40°C na g30? A o " masce na ryju" nikogo nie obrażałem ponieważ pisałem o sobie wyobraź sobie wygląd twarzy po ściągnięciu tej maseczki i przyłbicy po najmniej 3h pracy nonstop w 40°C. Co do czterobrygadówki nie jest to wasza wina choć co niektórzy czerpią z tego obrotu sprawy niezłe profity (na lth gościu czy trzeba czy nie trzeba jest w każdą sobotę oczywiście tylko pierwsza zmiana). Jak już pisałem wcześniej za czterobrygadówke odpowiedzialne są tylko i wyłącznie dwie osoby w całym zakładzie no i jeszcze związki bo nie ruszyły palcem by to zmienić. ;) prosiaczku ;)

Elo

Ile teraz można zarobić jako operator bez nadgodzin ????????Na ręke

Adrian bb
@Elo

Tez jestem ciekaw bo widziałem oferty 6300 brutto

Slawo
@Adrian bb

To bardzo prawdopodobne że zarobki są na tym poziomie. Niedawno podjąłem pracę w Nemaku. Czekam na pierwszą wypłatę.???? Na umowie dobrze to wygląda. Zobaczymy jak będzie przelew. Co do pracy warunków i klimatu na zakładzie to mogę powiedzieć że kadra jest ok. Praca na niektórych stanowiskach ciężka i trochę brudna. Ogólnie z tego co widzę każdy robi swoje i nie ma jakiejś dziwnej napiętej sytuacji. To moje spostrzeżenia jak narazie, oczywiscie mogę się mylić bo to zbyt krótki czas pracy na taką ocenę. Jeśli ktoś chce pracować w miarę dobrze zarobić i nie boi się ciężkiej pracy to polecam firmę Nemak.

Andre
@Adrian bb

Za ile przepracowanych nadgodzin sobót i niedziel + 1200 za system 4 zmianowy.

Adrian bb
@Andre

No wiesz zależy jak grafik wypada ale robisz tylko 20-21-22 dni w miesiącu a pozostałe dni wolne chyba ze dodatkowo za 100%

@Andre

W lutym mam 3 soboty i 3 niedziele i to aż za 1200 brutto szał nie zastanawiać się tylko do roboty jeszcze dużo was trzeba.???? Tylko zatanawiajaca jest sprawa nieopłacalności wcześniejszych nadgodzin jak trzeba przyjąć kilkaset nowych pracowników którym też trzeba zapłacić za pracę + niezbędne ubrania + zabezpieczenie BHP + sprzęt do pracy dla całej 4 brygady ale przecież powiedziała że będzie i jest tylko czy opłacalne chyba wszyscy wiemy że nie tylko kiedy oni się do tego przyznają jak już klient nałoży kary za niedotrzmanie dostaw?

@Slawo

Możesz zdradzić ile netto można zarobić na początek i jak się pracuje po kilku miesiącach jesteś zadowolony ?

Emeryt

W tym 3 niedziele i soboty

Yubffg

A co ty jesteś wyjątkiem zakładowym czy z biura że nie robisz w tym super systemie i jakim prawem możesz tyle sobót i niedziel robić jak to dyrektor powiedział każdy kto przychodzi nadliczbowo jest (usunięte przez administratora) mieli biurowi i panowie 1 zmiana robić tylko tyle weekendów żeby zrównać się z tymi co zarabiają w systemie 4 brygadowym a ty tu widzę o wiele więcej zarobisz 3 plusiki za niedzielę i 3 soboty?

@Yubffg

Ale on nie pisze że to nadlczbowe przecież... Po drugie we wcześniejszym komentarzu napisał 3 soboty i 3 niedzielę za 1200 brutto... Czyli robi w systemie czterobrygadowym w którym zrobił 3 soboty i 3 niedzielę a więc dostał 1200 dodatku za pracę w tym systemie... Ja to tak czytam, no słowa nie było o nadliczbowych w jego wypowiedź..

@Yubffg

Czytanie ze zrozumieniem, brawo 123 dobrze zauważyłeś nie było nic o nadliczbowych godzinach. Dodam do wcześniejszej opinii nie tylko wysługa około 1800 brutto ale jeszcze frekwencyjna 200 brutto, to sobie policzcie jakie mamy zarobki a dostałem na rękę 6 koła. Czyli bez dodatków dostałbym 4500 może 4600, jest szał brawo DYREKCJA brawo ZWIĄZKI.

King1000

Dołączam się do pytań, ile można zarobić na początek, brutto na umowie. Czy zatrudnienie jest przez Nemak czy przez agencję pracy? Pozdrawiam.

@King1000

Przez agencję. Firma Alfa. Stawka od 26zł do 28zł. brutto + premia i dodatek do czterobrygadówki.

king1000

Czy praca jprzez agencje jest stabilna, czy wygląda to tak, że jak jest co robić to się pracuje, a jak nie ma pracy to się siedzi w domu? Można od pośrednika po jakimś czasie przejść pod Nemak? Premia stała, czy zależna od produkcji?

@king1000

Jeśli udało się dowiedzieć to napiszesz? Piszesz o stałej premii w jakim kontekście? Jakieś zasady jej przyznawania chyba muszą być? Wiadomo jakie są? Za co jej nie dadzą i czy jest pod pewnymi warunkami zmniejszana?

Janek
@Ewelina

Nie wiem jak pod agencja, ale jako pracownik Nemaka co miesiąc masz stała premie 15% od godzin (żeby jej nie dostać to trzeba by coś "nawywijac"), do tego jeżeli pracujesz w 4 brygadach to 1200 zł brutto i jeszcze 200 zł brutto co miesiąc jeśli nie było L4 w danym miesiącu.

@Janek

O proszę. No to widzisz ich ludzie chyba nie mogą mieć gorzej? Ciekawa także jestem o jakie "nawywijanie" chodzi. takie sytuacje kończą się podziękowaniem za współpracę? Często ma to miejsce?

Mruk

A ja znowu mam nieprzychylną opinię, jako były pracownik. Praca cięższa niż na budowie, smród, gorąc... Wózki widłowe jeżdżą po zakładzie niczym Kubica w Monte Carlo.... Zapewne są stanowiska OK natomiast są też takie gdzie Pudzian zapewne by się odnalazł. Stołówki dalej być nie mogło. Ledwo zdążysz dojść i zostaje 10 minut na zjedzenie i powrót na stanowisko bo linia już jedzie i koledzy się niecierpliwią że blokujesz im robotę... Gabinet rehabilitanta od kręgosłupa na terenie zakładu mówi wszystko. Jednym słowem masakra nie polecam

Mareli 1.50 chcą dać xd

Witam ile zarobię na początek u was na produkcji od jakiej stawki zaczynają nowi .?

Szpak

Witam jak wygląda praca oraz płaca w wydziale elektrycznym?

inż

Jaka widełki finansowe dla inż z wieloletnim doświadczeniem? Oferty pracy wiszą już długo (przypuszczam że słabo z kasą, nieadekwatnie do wymagań). Macie jakieś info?

mgr
@inż

(usunięte przez administratora)Najlepiej się zgłoś i dostaniesz ofertę

@mgr

tutaj jedynie staż pracy się czy coś jeszcze wypadałoby ogarnąć? inne umiejętności to jak wycenią, dopiero po jakimś okresie próbnym i wtedy się negocjuje?

Dr hab
@mgr

Dokładnie tak

Witam były jakies podwyżki w nemaku ?Warto się zatrudnić na stanowisko oczyszcza odlewów praca stabilna czy raczej nie pewna ?

Mr.President
@Anonim

Jasne że były podwyżki i to nie małe. Praca stabilna, ludzi brakuje do pracy.. Polecam

@Mr.President

Stabilna ale w biurze????. Czemu głupoty piszesz? Będzie mniej roboty i poleca spółki w sumie już tak nie raz było. ☝️

abc
@Mr.President

Nie małe ?! Co Ty chłopie bredzisz.. dla ludzi co mają grupy zaszeregowania większe niz B to tak, ale ponad połowa pracowników ma grupe "B" i mają mniejsze podwyżki niż cała reszta !!!

Mr.President
@Patyczek

Nie pisze głupot, wyrażam swoje zdanie, chyba mogę prawda? Ty wyraziłeś swoje a ja swoje... Jakoś zakład juz tyle lat funkcjonuje że można powiedzieć że jest tu stabilnie. A to że czasem jest mniej pracy a czasem więcej to nie wynika z widzimisię zakładu, tylko z sytuacji na rynku... Przypominam że większość firm, jak nie wszystkie działają w ten sposób że jak nie ma zamówień to następuje redukcja (niestety) pracowników.. czy jest to dla ciebie wystarczająco wyjaśnione? Czy może masz inny pomysł jak sobie radzić gdy są spadki zamówień? Pozdrawiam

Ewelina

A to biuro tak z ciekawości jak doposażyli skoro już tak piszesz? Co do pozostałych pracowników... to kiedy otrzymali oni coś extra? Podwyżka czy jakiś dodatek?

@Mr.President

Może i tak , ale zwalniając spółki bo mniej pracy a na drugi dzień dzwonią żeby jednak przyszli bo się okazało że niema kto pracować haha, to według cb jest stabilna praca? Proszę cię. Pracuje tu parę dobrych lat i to co się tu dzieje to brak słów . Pozdrawiam

@Ewelina

1200 brutto dodatku do systemu czterobrygadowego oraz około 600 zł brutto podwyżki od stycznia i w lipcu jakieś 270 brutto. Nie ma co narzekać. A co do doposażenia biura to nic się nie zmieniło.mm jakie było biuro, takie jest .. no chyba że o czymś nie wiem, to proszę o oświecenie.. pozdrawiam

Hgumisrotwileer6641122
@Patyczek

No to dobrze jak zwalniacie spółki jak inne firmy to czemu skoro produkcja pilna jak jest to umysłowi dla przykładu jak inne firmy bo coraz bardziej sugerujecie się tym że inne zakłady mają 4 brygady i inne rzeczy to nie bierzecie przykładu jak jest dużo roboty nie weźmiecie i podciągnięcie rękawki i rękawiczki i do roboty biurowi dla przykładu skoro inne firmy tak robią a nie ma ludzi do roboty ady tak bardzo chcecie się upodobniać do innych firm to i to możecie zrobić

@Hgumisrotwileer6641122

Bardzo dobry pomysł u kolegi w zakładzie jak pilna była produkcja to nawet kierownik tyrał na linii a o podrzędnych inżynierkach nie wspomnę a z systemem pracy nie kombinowali

@321

Jak już tak chcesz porównywać to są również zakłady w których odliczana jest od godzin pracy przerwa na papieroska, a jak wiadomo niektórzy potrafią trochę ich wypalić w ciągu zmiany... a jak pracownik pali to nie zwiększa wydajności linii.... I jest tylko jedna przerwa śniadaniowa a nie do tego jeszcze kawka na stołówce i bajerka...co ty na to?

@123

A sam tą kawkę pijesz parę razy na dzień bo przecież nie w biurze bo kierownik zobaczy że tam siedzisz nom stop, no to trza zrobić obchód, ale po co po hali jak można odrazu na stołówkę i obskoczyc jeszcze palarnie na drugim końcu i między czasie również bajerka o której wspomniałeś. To by się zgadzało

@123

Masz rację ja nie pale i powinno się odliczać czas na palarni ale wiesz idąc na stołówkę (żeby nie było na posiłek) często was biurowych też tam widuje(usunięte przez administratora) Co do wydajności linii ....... widać że się nie zniżasz na te poziomy .......jest coś takiego jak NORIS który różnie na różnych maszynach wyznacza postój gdy maszyny stoją za długo i z tych postojów musimy się wytłumaczyć i nawet ja jak już pisałem nie palący gdy chce iść do ubikacji (po specjałach stołówki) to muszę prosić LEADERa żeby mnie zastąpił. Wy NORISA nie macie ? chyba że się mylę :-/

Mati

Witam Ile idzie zarobić jako tokarz CNC ? Bo jest ogłoszenie 5 tys idzie wyjść za normalne godziny?

Systemowicz 4 brygadowki
@Mati

Takich ogłoszeń będzie coraz więcej(usunięte przez administratora) 5 tysi nie zarobisz ale lekko ponad 4 to prędzej

@Systemowicz 4 brygadowki

W czterobrygadówce pamiętaj ! ! !

Psik
@Mati

Chopie się nie zastanawaj tylko się przyjmuj system ciągłej pracy coś wspaniałego szczególnie jak nie lubisz spędzać weekendu z rodziną!! Ale przed przyjęciem do pracy dobrze się zbadaj u psychiatry!! Powodzenia!!

Tati
@Mati

Chopie wal śmiało!! Tylko dobrze się przebadaj u psychiatry!! Weekendy bez rodziny super sprawa zarobisz kasy że hej!! Co prawda kosztem rodziny ale co tam raz się żyje!

Mati
@Systemowicz 4 brygadowki

Ponad 4 to mam teraz od poniedziałku do piątku ale faktycznie 4 brygadowka to słabe wynagrodzenie dzieki zainfo

Hjyy

Zarobisz nawet 8 k jak w rozdzielczość telewizora ???? na miesiąc

5400 brutto na początek, po przejściu na 4 brygady dodatkowe 1200 brutto

Czyli około 4300 - 4400 pln na rękę pod warunkiem że pracujesz ściśle zgodnie z harmonogramem każde wolne np w niedzielę jest odliczane z tych 1200 brutto i wg harmonogramu jest jeden wolny weekend w miesiącu.

Ii9900

Teraz z tymi zarobkami to lepiej iść do Kauflandu na kasę albo do McDonalda bo to co teraz Nemak oferuje ludzia za 4 brygadowke to faktycznie trzeba wstrzymać pieniądze dla fizycznych (usunięte przez administratora)

ciekawy
@Ii9900

jezeli mozna sie dowiedzieć. Ile oferują na stanowisko oczyszczacz odlewow na poczatek w tym systemie ?

Wr4b
@ciekawy

Se policz godziny razy gola stawka i dodatek za pełny miesiąc

Maria

Ale wzięcie normalnego urlopu nie jest problemowe?

Justyna

a kobiety w zakładzie mniej plotkują, tak to widzisz?

@Maria

Zapomnij jeśli jest robota

Tom
@Ii9900

Słyszałem że można zarobić 8 tys na miesiąc od gościa który tam pracuje więc jak to jest? Na 4 brygadowce...

Szymon
@Tom

Serio? 8 tysięcy? To brutto czy już na rękę tyle dają? Pytałeś kolegi?

Major
@Szymon

Oczywiście, że brutto wraz z premią wakacyjną :-)

Ziom
@Tom

8k to zarobią ludzie co tam robią 35 lat , gdzie sama wysługa to ponad 2k , ty zarobisz w spółce ok 3500 zl

Jasiu
@Szymon

Taki jeden sie chwalił że po latach pracy ma 8 tys z kokilowni chodzi z kwitkiem i chwali się. Ja też chcę tak

@Ziom

Dokładnie...

Szymon
@Ziom

Rozumiem. A dają jakieś premie albo płatne nadgodziny żeby sobie dorobić do wypłaty?

Loki

Zapomnij nie zarobisz nawet 5tys .... a nawet juz duzo ponizej

@Loki

cześć, a uzasadnisz dlaczego? i podaj od razu te osiągalne stawki, żeby człowiek wiedział na co aplikuje ostatecznie. Ty na jakie kwoty się nastawiałeś tu kiedyś i jak są rozbieżne z tym co wyszło?

Grzegorz

Do nie dawna robiłem w nemaku to co się dzieje to nieporozumienie , na lth oraz na strukturach rzucają ludźmi jak chcą, pan(usunięte przez administratora) lider to dostał posadę za nwm za co.... kompletnie chłopak nie wie co się dzieje u niego na zmianie..... istny (usunięte przez administratora) i bałagan....Nie polecam pracy w firmie. Co do struktur to najlepsza ściema w pracy jest na piecu.... Praca przez 4h reszta wolne.... Staży pracownicy mają lepsze posady ogólnie nie polecam firmy , a zarobki szału nie robią....

Błażejjj
@Grzegorz

Też już nie robię w nemak ale pracowałem z (usunięte przez administratora) jak robił na wcześniejszej zm. i gość ogarniał tam wszystko nawet maszyny, ciesz się że nie trafiłeś na zmianę do Pana (usunięte przez administratora) ten to dopiero nie wie co się dzieje i panikuje o wszystko masakra haha

Kocham Nemak

To prawda (usunięte przez administratora) jest najsłabszy majster....nie to co (usunięte przez administratora) z Lth.. gość wszystko potrafi załatwić. Ale swego czasu nieźle odleciał jednak sprowadzili go na ziemie

zwykły pracownik
@Grzegorz

Ale biadolenie! 1. jak twierdzisz że na piecu jest ściema to nie dziwię się że już tu nie robisz, bo nic nie wiesz na ten temat 2. zabierz słownik do ręki jak chcesz coś napisać 3. jeżeli twierdzisz że (usunięte przez administratora) nie ogarnia to widać że z (usunięte przez administratora) nie robiłeś, on jest od początku tej hali i wie nawet za dużo 4!!!!! patrząc na to jacy ludzie przychodzą teraz na struktury to współczuję wszystkim liderom że muszą za nich odpowiadać a nam że musimy za nich robić!

@zwykły pracownik

Haha od poczatku ..... Ty chyba nie wiesz kiedy to postawili , przyszedles moze w 2016 roku I myslisz ze wiesz wszystko .... Na piecu spia

Witam odnoszę wrażenie że pracownicy nemaka boją się ujawnić ile się zarabia w nemaku i ile wynoszą dodatki bo już kilka pytań było tu zadane i nikt sensownie nie chciał odpowiedzieć na to pytanie

Wr4b
@Anonim

Przyjdź przepracowac pół roku bądź to i się dowiesz jak jest ile płacą jakie dodatki są zapraszamy

Zmartwiona żona
@Anonim

Zarobki nie są złe, ale napewno nie rekompensują tego w jakich warunkach musisz pracować i jak jesteś traktowany. Przynajmniej jeżeli chodzi o pracowników fizycznych. Pozdrawiam :)

88yyyyhbbbvgg
@Anonim

Pracownicy już kilka razy pisali ale wiadomości usuwają nowe bo miały być oszczędności a jednak jest z tego wielka lipa bo nie zrobili technologi dla (usunięte przez administratora) z leanu po co są potrzebni dla zakładu 5s piny i usprawnianie pracy (usunięte przez administratora) a na temat zarobków masz teraz 1.200 do 4 brygadowki zero dodatkowego urlopu i żebyś się nie prosił o podwyżkę bo zakład oszczędza

Slawo
@Zmartwiona żona

A możesz coś więcej napisać o tych warunkach pracy jak i o traktowaniu pracowników? Mam propozycję pracy w tej firmie ale nie wiem zbyt wiele.

@Slawo

Po prostu dostajesz 1200PLN brutto + podstawowa stawka i 4dni I zmiany dzień wolnego, 4dni II zmiany dzień wolnego 4dni III zmiany dwa dni wolnego i tak na okrągło Świątek piątek czy niedziela Firma powinna oddać nagrody jako przyjazna rodzinie

Zmartwiona żona
@Slawo

Nie wypowiem się o każdym dziale, ponieważ nie znam warunków pracy na każdej hali. Tam gdzie pracuje mój mąż jest jedna zasada oszczędności są najważniejsze i żeby robota szła. Coś się psuje? To sobie napraw (nawet jeśli nie jest to w zakresie teoich obowiązków) i rób dalej. Cud jak w danym dniu robisz tylko to za co ci płacą. Środki ochrony osobistej czy narzędzia w ograniczonej ilości bo przecież trzeba oszczędzać. No i clou mojego pojawienia się na forum czyli wprowadzenie na całym zakładzie systemu 4 brygadowki i śmiesznego dodatku jaki proponują za pracę w tym trybie. Ta firma nie rozumie że ludzie chcą odpocząć z rodziną gdy jest święto i dzień wolny, wolą wysłać cię do pracy i dać ci jeden dzień wolny w śródku tygodnia po czym znowu musisz iść na 4 dni do pracy. A poza tym bajzel jakich mało, a szykuje się jeszcze większy bo brakuje im pracowników.

Luk
@Anonim

Dokładnie niech napiszą jaka premia w maju ile wynosi na rękę na wakacje i na święta w grudniu a nie tylko pisać że źle

@Luk

Pisać że dobrze z finansami to można było kiedy się pracowało normalnie a nie w systemie pracy ciągłej teraz (usunięte przez administratora) mi z dodatków kiedy nie decyduję czy pracuje w weekend

Jaka stawka na początek operator wózka widłowego? Czego można się spodziewać

Jaka stawka na początek? Operator wózka.

Zostaw merytoryczną opinię o NEMAK POLAND sp. z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w NEMAK POLAND sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy NEMAK POLAND sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 113.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NEMAK POLAND sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 78, z czego 13 to opinie pozytywne, 40 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

NEMAK POLAND sp. z o.o.