Cornaglia Poland Sp. z o.o.

Bielsko-Biała

Cornaglia Poland Sp. z o.o.

Opinie o Cornaglia Poland Sp. z o.o.

janek

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: kołchoz

@janek 30.10.2018 23:40

nie gnębić tak pracowników

Janusz
@janek 30.10.2018 23:43

Twój wpis jest bardzo krótki i ogólny. Podaj proszę konkretne argumenty lub opisz sytuację, która potwierdzi twoje słowa. W innym przypadku twój wpis może zostać oceniony jako niewiarygodny. Czy możesz napisać coś więcej na temat atmosfery pracy w tej firmie?

@Janusz 31.10.2018 23:14

tzw karuzela jak nie skonczy obiegu to zostajesz mimo ze 22,6 badz14 to raz dwa to normy tak wysrubowane , ze jak dbac o jakosc?

Marzena

@były, jesteś byłym pracownikiem firmy Cornaglia Poland, możesz udzielić nam informacji jak wspominasz atmosferę pracy u tego pracodawcy? Można liczyć na w miarę częste premie? Co z kwestią wypłat, były zawsze na czas? Zapraszam Cię do drugiego wpisu w tym wątku, chętnie dowiemy się więcej informacji, zachęcam także inne osoby do odświeżenia tego tematu!

siwy

Ktoś wie jak tam wygląda praca na utrzymaniu ruchu? Kierownictwo, zarobki?

były
@siwy 06.07.2017 16:43

Ciężki do współpracy człowiek i przy tym nie bardzo pomoże w sprawach technicznych bo ekspertem nie jest. W ogóle dziwna firma bo ani to korporacja ani mała firemka. Odszedłem i nie żałuje.

Wiesz jak wygląda wynagrodzenie w Cornaglia Poland Sp. z o.o.? Podziel się swoją opinią. Ta informacja może okazać się bardzo pomocna!

Jerzy

Trudno się cokolwiek dowiedzieć. Od dawna nikt nie pisze, wprawdzie słyszałem, że dobrze sie pracuje ale szkoda iż nikt nie pisze.

Wielki

No i własnie, skoro by sobie poradziła to pytanie czemu jeszcze nie załatwia sobie pracy, bardzo dobrze wszyscy wiemy, że zdecydowanie warto - ale to chyba nie jest wcale ani trochę dziwne, dla mnie standard

spawacz

No to sie pozmienialo.... jak pracowalem tam to bylo kilku spawaczy, Lukasz z Darkiem, rudy, Antek i inni..

jhkgkjg

Spawalni nie ma praktycznie, a z braci został Łukasz.

spawacz

Witam. Kilka lat temu pracowalem w tej firmie jako spawacz przez az 6 lat na hali 20 Dajcie jakis cynk jak wyglada teraz sytuacja spawaczy w Cornaglia? Czy wogole spawalnia tam jeszcze istnieje? Czy dalej bracia z Koz tam pracuja?

abc

Szaleje dalej... pewnie do czasu, aż sobie lub komuś krzywdy nie zrobi. Do pracy też przychodzi 3 godziny za wcześnie żeby sobie w szatni posiedzieć. To zresztą temat dla psychiatry, pracodawcy to jakoś nie przeszkadza

rob

czy pan Jan pędziwiatr z Kóz dalej szaleje na karuzeli?

XXX

Ile zarabiają wózkowi jak to wyglada system czy zmiany ile zmian jak ogólnie atmosfera w pracy przełożeni itd

A.K

Ja ariel kryspin przepraszam Cornaglia Poland Sp.z.o.o. oraz Pana Tomasz Dittrich i Pana Tomasz Urbana za naruszające ich dobre wpisy na portalu www.gowork.pl

iiii

1600zł na rękę. To jest maks.

e tam

ile zarobie u was na dien dobry'slyszalem ze 2200 czytu prawda

hu90nfcpp2p

tak tak ze związkami rozprawiono się szantażem albo praca albo związki roboty coraz więcej o kasę nie pytać tylko jakieś nędzne ochłapy dostają .ALLLE pani kierowniczka ...................... stwierdziła ze mamy podwyżkę ???? 80 zeta brutto ale tylko do premii wydajnościowej , zapomniała dodać krótko mówią jak nie będziesz jebał to niedostaniesz nic

hu90nfcpp2p

yyyy

Nie da się wychodzić wcześniej, dzień wolny uzależniony jest od widzimisię kierownika. Urlopu dłuższego nie da się wziąć no chyba, że się uprzedzi i zaplanuje z półrocznym wyprzedzeniem. Ogólnie omijać tę wiochę szerokim łukiem. Niestety firma do bani, jeśli jest wybór starać się gdzie indziej. Ktoś pisał o związkach- nie ma. Kiedyś były, ale rozprawiono się z nimi .

Marcin - wozkowy magazynier

Pracowalem w tej pseudo firmia w latach 2000-2003 to co sie tam wyprawia przechodzi ludzkie pojecie. Bylem w srod 10 osob ktore zalozyly zwiazki zawodowe. Gdy oficjale pismo dotarlo do zarzadu Cornaglia Poland ( do Bogusi ) mielismy prze..bane. Ta stara baba potrafila rzucic zapalniczka z balkonu w pracownika ktory pracowal a nastepnie pracownik musial przyniesc jej zapalniczke i oddac. Mnie oczywiscie wywalili ale patrzac na to z perspektywy lat ciesze sie ze tam nie pracuje. Nikomu nie polecam tej firmy. Jedyna spoko osoba byl/jest Giovanni - szef logistyki

MAKARENA

NIE PROPONUJE NIKOMU PRACY W TEJ FIRMIE,CHYBA ZE CIE SYTUACJA ZMUSILA,BO TO JEST(usunięte przez administratora) ,A PLACA WRECZ GLODOWA W STOSUNKU ZA WYKONANA PRACE, ALE JEST PRACA DLA ADMINISTRATOROW I' KIEROWNIKOW' ZALEZY NA CO APLIKUJESZ

ja

Jak najlepiej złożyć CV?Mailem czy na bramę śmigać?

xx

W tym roku premii świątecznej od właściciela nie będzie. Chyba ktoś sobie uroił, że taka premia nie należy się pracownikom , bo braki, straty itp itd. Oczywiście winni za jakość są głównie pracownicy, chaosu, garażowych warunków (no prawie) pracy nikt nie widzi. To , ze najważniejsza w procesie produkcji powtarzalność kuleje , pracownicy często nie mają czym robić. Wypada czasem plastik zębami gryźć, bo ostatnio Dyrektor zabronił używania nożyków, nie dając nic w zamian. Na klimatyzatory do biur było, na premie świąteczną nie będzie. Trudno. Tylko żeby nie było , ze nikt tego nie widzi.

gas

Napisze ktoś jak w końcu jest w tymi 50% premii od własciciela? Dla tych bez agencji tez sa jakies systemy premiowania?

kolega

Na święta dla pracowników przyjętych do Cornaglia jest fundusz socjalny .Dostają pieniądze zamiast bonów plus od właściciela premie. Osoby przyjęte przez agencje nie mają funduszu socjalnego , ale za to dostają 50 % z premii od właściciela .

zukzuk

No co ty? Jakie karnety, takie rzeczy są nie do pomyślenia. Były nawet kiedyś związki, ale w perfidny sposób pozwalniano związkowców

kolega

No tu niestety nie a przydało by się .Bo są osoby które na prawdę się poświęcają i się ich nie docenia więc wiadomo jaki to przynosi efekt , ze pracownicy przestają się starać bo po co .Lepiej robić tak jak wszyscy i mieć święty spokój . Bo z poświecenia i tak nic nie ma .

?

W tygodniu nadgodziny są płatne 50% w soboty 100% pierwszy raz zdarzyła się sytuacja że prosili żeby przyjść wcześniej z urlopu , ale nie kazali tylko prosili jak ktoś może i wtedy ma zapłacone 150 %

Kolega

Nie nie prawda . 150 procent / dniówka wynikło gdy pracownik zgodził się na wcześniejszy powrót z urlopu .

buahaha

"kierownik" z Tych bez charakteru nadaje sie na to stanowisko prawie tak samo jak jego kolega rowniez z Tych ktory jest "kierownikiem" zmiany. Nieudolne proby nadgonienia zerowej wiedzy na temat produkcji jakimis absurdalnymi pomyslami z glebokiej [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] tylko dobijaja pracownikow. Oj chwieje sie Cornaglia na swych krzywych nozkach. Jak upadnie calkiem na szczescie mnie juz tam nie bedzie.

Ja ogólnie powiem tak do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jeden krok,normy wyśrubowane na max.a ludzi traktują jak woły robocze

Zostaw opinię o Cornaglia Poland Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cornaglia Poland Sp. z o.o.