Moto Wektor Sp. z o.o.

2.5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Moto Wektor Sp. z o.o.

Czarek

Firma dobrze oceniana za to co robi i pracownicy maja dobrą atmosferę więc na forum nie zbyt wielu wpisów.

Wiktor

Tragedią jest pozyskanie dobrych fachowców tym bardziej, że firma dobra z dobrą pozycja na rynku!

Witek

@Dobek Mam wrażenie, że konkurencja inspiruje do tych wpisów bo firma jest dobra więc trzeba ją oczernić?

Paulina Nowy wpis

Moto Wektor to firma działająca w branży samochody - wynajem. Spółka została założona w 2008 roku. W internecie nie ma wystawionych ofert pracy. Powiedzie jakie benefity pracownicze oferuje ten pracodawca?

Nieznajomy

Pracowałem tam i nie polecam tam pracy. Jest tam (usunięte przez administratora) ciągle mało i złe. O większą stawkę nawet nie ma co pytać bo od razu mówią że nie ma pieniędzy albo że powiedzom prezesowi i temat cichnie. (usunięte przez administratora) I dobrzy fachowcy się sami zwalniają albo oni sami zawlaniają bo słuchają tych dwóch panów. Ogólnie nie polecam tam pracy.

chętny
@Nieznajomy

Byłem na rozmowie, okazało się w trakcie rozmowy o zarobkach, że tyle co ja bym chciał zarabiać tam się tyle nie zarabia. Rozbieżność duża. Znajomi, którzy tam pracowali albo byli na rozmowach mają takie samo zdanie. O innych rzeczach które tam widziałem nie chcę nawet pisać, żeby nie kompromitować firmy. Bardzo nieprofesjonalne...delikatnie mówiąc.

xxx
 Problem
@chętny

Dodając jeszcze do tego prezesa, który chwali się że zwolnił ileś tam ludzi wykorzystując sytuację oraz to że żeby mi dać tyle co ja chcę to by musiał podnieść ludziom tam lata pracującym. Aż odechciewa się tam pracować. Dla firmy jesteś nikim...

ta firma to jakiś żart Nowy wpis
Kandydat
@chętny

Prowadziłem kiedyś rozmowy z tą firmą. Gość jest niepoważny. Proponuje 3 dni pracy celem zobaczenia czy Ci pasuje robota. Ja nie skorzystałem ale od znajomych słyszałem, że ktoś skorzystał z tej oferty. Nie dość że ta osoba dostała odpowiedź odmowną to straciła parę dni urlopu na tą pseudo firemeczkę.

od nich jak najdalej Nowy wpis
Kandydat
@ta firma to jakiś żart

Też byłem na rozmowie i na pytanie dlaczego szukają na to stanowisko pracownika Pan Tadeusz powiedział, że się rozwijają. Z tym że była to już moja druga pseudo rozmowa z tą firmą po wielu miesiącach (po pierwszej się nie odezwał). Kanałami dowiedziałem się, że wcześniej zatrudnili jakiegoś studenta czy studentkę dlatego się nie odezwali (tania siła robocza). A to że po paru miesiącach znowu kogoś szukają i dzwonili znowu do mnie to z powodu tego, że zwolnił się im pracownik. Jedyne co tam usłyszałem to same ściemy. Zmarnowali mi czas. Niepoważni i tyle.

Mariusz Nowy wpis

Witam. Szukam informacji związanych z ewentualnym zatrudnieniem w firmie Moto Wektor. Interesuje mnie przede wszystkim to, czy pracodawca ten ma jakieś określone wymagania względem osób, które tam zatrudnia? Ciekawi mnie, czy trzeba mieć ukończone jakies kursy bądź specjalny kierunek szkolnictwa, aby móc w ogóle otrzymać tam szansę pracy. Ktoś z Was mógłby mi to napisać?

Czarek

Rozmowa kwalifikacyjna
Moto Wektor Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Kontroler/-ka jakości. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
Bambo
Klient

Witam chcę się przyjąć do firmy Moto wektor jak wygląda praca pracowałem na produkcji

Wiktor

XKddg

Firma tragedia zarobki tragedia organizowanie pracy tragedia kierownictwo gorzej niz tragedia nie zatrudniajcie się w tej firmie i nie kupujcie nic od tej firmy tyle w temacie

Witek

Dobek

w 2017 roku zakupiłem używany samochód Renault z serwisu Renault Wektor. Sprzedawca zapewniał, że samochód jest sprawdzony i w pełni sprawny. 3 dni po zakupie musiałem wymieniać w nim tarcze hamulcowe wraz z klockami bo nie było już czym hamować. Teraz po upływie 2 lat od kupna chcą odsprzedać samochód dalej. W dobrej wierze reklamowałem go jako nie uszkodzony. Ale potencjalny kupiec odnalazł jego historię i wygląda to przerażająco. Samochód był wielokrotnie uszkodzony w tym dwa razy poważnie. W serwisie pracują (usunięte przez administratora) i nie warto im wierzyć. Proponuję skorzystać z innego salonu który może być bardziej wiarygodny.

Franek

Dobrze jest firma oceniana w internecie . Szkoda jednak, że na tym forum nie ma zupełnie opinii pracowników.

Perła

Wie może ktoś jak wygląda praca na maszynach CNC?Jaką stawka ile zmian itd?

Gabriela

Czy jest tu może jakiś pracownik Moto Wektoru? Powiedzcie, jak obecnie przedstawia się sytuacja w firmie? Czy możecie opisać nam atmosferę panującą w tym miejscu pracy? Podzielcie się proszę swoimi spostrzeżeniami.

bezrobotny

Znalazłem na stronie firmy,że poszukują pracowników na stanowisko montera.Proszę o info n/t zarobków,atmosfery w pracy itp.

Zostaw merytoryczną opinię o Moto Wektor Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

Moto Wektor Sp. z o.o.