Moto-Wektor Sp. z o.o.

Żywiec

Opinie o Moto-Wektor Sp. z o.o.

mlody

No ale teraz jest Pan GP który poprawi wszystko dla Prezesa:)

były

nie polecam pracy w tej firmie, a szczególnie współpracy z Panem M., pracownicy często się zwalniają, zła atmosfera, donosicielstwo,

były pracownik
@były 22.03.2016 18:36

Infantylizm, nepotyzm i wielkie dziadostwo, zarobki to 2 tyś bez nadgodzin za pracę w której jesteś obserwowany przez 8h, jeżeli w dwa dni nie pokażesz że jesteś coś wart, to wypad. Nie polecam tej firmy dla ludzi, którzy mają choć troszkę honoru. pozdrawiam

mlody

Prosze o opinie o firmie w bielsku(zarobki na poczatek,atmosfera,warunki pracy),poniewaz slyszalem,ze poszukuja na stanowisko montera.

Osoby szukające pracy w firmie Moto-Wektor Sp. z o.o. chcą wiedzieć ile mogą w niej zarobić. Czekamy na Twój komentarz.

Zostaw opinię o Moto-Wektor Sp. z o.o. - Żywiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Moto-Wektor Sp. z o.o.