Valeo

Chrzanów

Valeo

Opinie o Valeo

czaaa

Kiedy ktoś weźmie się za ten cyrk z parkingiem na 2 zmiane ? Parę minut po 13 nie ma już miejsca aby zaparkować , przecież to jest jakaś kpina , to na którą trzeba przyjechać? Na 11?! Podobno biurowcy mają swój parking ale wolą parkować na tym dla zwykłych roboli , to są jakieś jaja , pierwszy raz spotykam sie z czymś takim aby godzine przed zmianą nie było miejsca na parkingu.

Zenio
@czaaa 16.10.2018 00:06

To jeździj rowerem albo drałuj na nogach!

Mirek

Czy nadgodziny są obowiązkowe pracuje pod Adecco. Dzięki z góry za info.

@Mirek 15.10.2018 20:00

Nie wiem czy Adecco to też obejmuje ale w Valeo na dwie nadgodziny mogą cię zmusić wystawiając papier.Wybitka to też nadgodziny !

a
@ha 15.10.2018 20:59

Dwie godziny to se dorobię u mnie na zakładzie :) tyle ma cię do gadania

@a 16.10.2018 00:25

Mówiąc dwie nadgodziny mam na myśli 2 x po 8 godzin:)

Nicky
@ha 15.10.2018 20:59

Nie ma takiej opcji jak jakiś przymus. Jedynym musem musiałoby być udowodnienie, że zakład bez Twoich nadgodziny padnie... A nakaz pracy jest nie do.konca.zgodny z prawem pracy...

Ciekawska

Witam trafiłam na brygade b na apu 5. Moze mi ktos powiedzieć jakie tam jast kierownictwo lider sv.

Heheszek
@Ciekawska 15.10.2018 01:11

Słabo trafiłaś, same Filipinki. Kierownik to Ukrainiec.

no name

Mamy co świętować, Valeo w zeszłym tygodniu znowu zostało zwolnione z podatku!Dzięki temu firma w ciągu 3 lat zainwestuje w Chrzanowie 179 mnl. zł i zatrudni 119 osób(może tych już osławionych Filipińczyków:)).(usunięte przez administratora)

Maciuś
@no name 03.10.2018 20:20

BRAWO! CIESZY MNIE TO! A Filipinki będą też?!?!

Darek
@Maciuś 04.10.2018 10:05

Filipinki że wzrostem 1m

tajka c***ka
@Darek 04.10.2018 17:03

szkoda ze nie tajki co maja w poprzek :((

NIK

Przywitajcie gorąco waszych sąsiadów ze wschodu,wczoraj przyjechała kolejna partia (kilkadziesiąt osób).Nie chce wam się robić w Valeo za 2200 zł to Ukraińcy będą! Na większą podwyżkę nie liczcie.Powinniście być wdzięczni że możecie pracować w firmie która została wybrana Top Employers Polska . Oto uzasadnienie przyznania nagrody:Z naszego szczegółowego niezależnego badania wynika, że Valeo Polska zapewnia swoim pracownikom wyjątkowe warunki pracy, dba o talenty i ich rozwój na wszystkich szczeblach organizacji i udowadania, że jest liderem w dziedzinie HRM, robiąc wszystko, aby bezustannie doskonalić swoje praktyki zatrudniania i rozwijać się.HAHAHA .Tak naprawdę jest to zachodni koncern który ma jak najwięcej zarobić jak najmniejszym kosztem.Firma jest zwolniona z podatku,swoim pracownikom płacą netto 550 euro(jesteśmy białymi murzynami), we Francji musieli by dać ze 2000 euro minimum!

AAA

Musimy się zapisać do związków żeby zwiększyć nacisk na dyrekcje.Obecnie podobno jest tam zapisanych ok 300 osób,a pracuje ok 2000 więc nie ma za bardzo ich czym postraszyć .Za niedługo zaczynają się negocjacje w sprawach podwyżek,pamiętajcie w GRUPIE SIŁA! Nowo powstałe firmy w okolicach Trzebini na dzień dobry oferują 3400 brutto(Valeo 2400 zł),więc jak nie będzie solidnego wzrostu dochodu to się pożegnamy!

Damian
@AAA 12.10.2018 16:02

Też się zgadzam. A u kogo można się zapisać jestem nowym pracownikiem i z każdym dniem żałuję że się tu znalazłem. A w nowo powstałej firmie potwierdzam zarobek dużo wyższy brat tam pracuje i mówił że dużo osób z Valeo się przyjeło

@AAA 12.10.2018 16:02

Myslicie ze zwiazki cos wykrzesza z dyrektora bo chyba wiekszosci z nas nie pasuje i nie zadowoli podwyzka w wysokosci 200_300zl. ??? Ja nie wiem jaka terapie szokowa musialby dyrektor dostac zeby dal sobie w koncu do myslenia !!!!

@AAA 12.10.2018 16:02

Jak tam z przyjęciami do pracy czy coś wiesz na temat z góry dzięki za info.

AAA
@Viki 12.10.2018 17:45

Przyjęcia są cały czas,najpierw zatrudnienie przez kilka miesięcy pod Adecco.

@AAA 12.10.2018 20:37

Acha rozumiem dziękuję Ci za info

Gogus

Podobno gosc ze zwiazkow byl u dyrektora i pytal o podwyzki dla pracownikow , dyrektor kazal mu zrobic liste od pracownikow za co chcieli by ta podwyzke otrzymac !!!???? Poprostu rece opadaja!! Jest bezczelny tup , gruba beka toczaca sie po valeo za nasze pieniadze... trzeba by straj przeprowadzic, i tak juz tyle starych stazem operatowow sie zwolnilo , nic nie dalo mu do myslenia....

@Gogus 12.10.2018 14:59

Zwykły pracownik jest jak ZERO!!! Traktowany jak robot.Na zakładzie pracy większości brak organizacji. Praca nie jest łatwa. A pieniądze dla pracowników to WEGETACJA. A to zwykły pracownik odwala największą pracę.

lol

Żądamy REALNYCH podwyżek(nie 50 zł).Praca za 2100 zł w ciężkich warunkach (4 brygady ,30 stopni na hali, w powietrzu unosi się smród topionego plastiku,brak klimatyzacji) jest poniżająca,pracownik do takiej pracy idzie jak za kare!Nie stara się i nie przywiązuje się bo to tylko tymczasowa praca do puki nie trafi się coś lepiej płatnego. L-4 jest tu normą, premii i tak nie ma albo jest na jakimś żenującym poziomie(od 0 zł do 280 zł brutto i nie masz na nią wpływu, możesz pracować za dwóch i tak ci to nic nie da).Premia też w dziwny sposób topnieje w okresach świątecznych gdzie jest dodawany dodatek socjalny (350 zł brutto 3x do roku, albo jedno albo drugie).Dodatek ten jest też jakoś opodatkowany mimo iż w naszym kraju nie płaci się podatku jeżeli nie przekracza on rocznie 1000 zł,opodatkowaniu podlega wszystko powyżej tej kwoty(3x350=1050zł czyli powinno być opodatkowane tylko te 50 zł a nie całość). Pracownik na produkcji jest obwiniany za wszystko np. za scrap(moja wina że idzie dziadostwo i wyrzucam a przecież musi być target), zatrudnijcie seterów a będzie go mniej, za rozsypany granulat( ma go posprzątać pracownik piovanu nie operator maszyny)za wycieki oleju (podłożysz szmatę źle, nie podłożysz będzie wyciek też nie dobrze a nie da się co chwilę tego wycierać) uszczelnijcie maszyny.Mamy sprawdzać komponenty, a nie latać na miotle wokół maszyny.Podsumowując jak na tak duży koncern, szczycący się wysokimi standardami(na papierze) to bardzo marnie wypadają, zarówno jeśli chodzi o zarobki,jak i o traktowanie ludzi.

Patryk
@lol 21.09.2018 21:58

Zarobki 2100zl????? TYLKO TYLE BOŻE DROGI PRZECIEŻ U (usunięte przez administratora)WIĘCEJ ZARABIAJĄ!!!

a co?

Franek

NIe martwcie się ;) skomentuje

Patryk
@ktowie 22.09.2018 12:10

Morawica wyroby garmazeryjne produkcja Tam więcej zarabiają niż we Valeo za niedzielę płacą ok. 200zl a idziesz na 8 h praca

Franek
@Patryk 23.09.2018 11:02

Ty a ten spaślak co robotami się zajmuje na 2 co to za (usunięte przez administratora) ?!??

@lol 21.09.2018 21:58

Jakie 2100 zł? Nie chodzicie na wybitki i potem sie dziwicie ,ze mało zarabiacie ,2300-2500 spokojnie do wyciagnięcia.

Nikola
@Praaacownik 23.09.2018 14:40

Czyli można zarobić 2300 - 2500?

to
@Praaacownik 23.09.2018 14:40

Wybitki to są nadgodziny ! Mamy normalnie 2500 zł zarabiać.

@Praaacownik 23.09.2018 14:40

Jak będziesz chodził /a cały miesiąc to zarobisz jeszcze więcej ale nie oto chodzi.Masz mieć zapłacone 2500 za 170 godzin!

Smiech na sali
@ha 24.09.2018 03:54

2500 złotych :D Śmiech na sali :D Jak wy potraficie za to przeżyć?

@Nikola 23.09.2018 22:15

Tak można , pod warunkiem ,ze bedziesz chodzić na wybitki.

@ha 24.09.2018 03:54

Niektóre zakłady nie dają możliwości chodzenia na wybitki ,wolą dać wolne i nie zapłacić a tu chociaż można dorobić na wybitkach , lepsze to niż pójście do Urzędu Pracy po oferte za 1500 netto.

@Praaacownik 24.09.2018 20:58

Za stawianie spacji przed przencikiem powinny być dyby.

@Gramatyczka 25.09.2018 14:56

I się, kurna, z nerwów pomyliłam, bo mi się aż łapki trzęsą. PRZECINKIEM!

Zołza
@lol 21.09.2018 21:58

Dokładnie, kto tam pracował /pracuje to wie w jakich warunkach pracujemy i jak nas traktują

Rafi

Rafi
@anonymous 29.09.2018 11:49

Co?

Bez nicku
@lol 21.09.2018 21:58

Ale o co chodzi ?nie rozumiecie pracodawcy ?przecież oni mają jeszcze takie rozumienie że TY masz się cieszyć że masz pracę ???????????????? . Ale spokojnie mysle ze za nie dlugo sie obudzi bo z tego co widac coraz więcej osób w net ucieka stamtąd i to na prawdę ucieka . Jak nie będzie odpowiednich stawek to ludzi nie będzie i bez sensu rozbudowywać się

Daniel
@Patryk 22.09.2018 06:56

2100 zł ?? To chyba kilka lat temu i to na jedną zmianę... Nie słuchajcie takich bredni bo nie spotkałem osobiście obecnie mniej niż 2500 zł

@Daniel 03.10.2018 03:53

Proszę nie kłamać. Ludzie na 4 brygadach z jedną wybitką biorą około 2200zł. O 3 zmianach nawet nie warto wspominać.

@anonymous 03.10.2018 06:59

Jezu to ile zarabiają na 3 zmianach to nie warto iść tam do pracy!

@Ela 03.10.2018 07:59

2 tygodnie nocek i 1 dzień nadgodzin i 2000zł na padku. Myślę że pomogłem

@anonymous 03.10.2018 08:46

Pasku*

@Daniel 03.10.2018 03:53

Bez nadgodzin nie masz szans wyciągnąć 2500 zł,chyba że pracujesz już tam 12 lat! Na umowie masz 2400 zł+280 zł dodatek za 4 br+premia powiedzmy 140 zł(jest to bardzo optymistyczna wersja)+dodatek za niedziele/święta 100 zł+dodatek za godziny nocne 130 zł(mniej więcej).To wszystko są kwoty brutto,od tego proszę sobie odliczyć 30%(podatek+ZUS)

@anonymous 03.10.2018 08:46

Jezu tyle!!! a z Ukrainy jeszcze tam pracuja. Zresztą kto za tyle będzie pracował do nocek jest dodatek i nadgodziny i tylko 2tys.

Krzysiek
@no name 03.10.2018 14:06

To jest tragedia!!!! To w Jedrusiu pierogi ładują zarabiają 2500zl normalnie pracując Niech się pierd w głowę kto im będzie robił za takie pieniądze

Hihot
@Gramatyczka 25.09.2018 14:56

Chciałaś zabłysnąć, żaś w życiu nie wyszło, idź na 1 zmianę :) Pzdr Dwie lewe ręce :)

@Hihot 05.10.2018 12:54

Sam se idź, ja nigdzie nie muszę chodzić, ja się już dość w życiu napracowałam. Wracaj na drugą :P

Hheheehhe
@Hihot 05.10.2018 12:54

I nie na 1 (jedną) zmianę, tylko 1. (pierwszą) zmianę Panie CHiCHOtliwy :P. ZAORAAAANE JAK PARKING PRZED VALEO :D

Marek Kliczko
@Daniel 03.10.2018 03:53

(usunięte przez administratora) albo z policji.. 2500 masz jak wybitka wypada w nocy .

Zdrapka
@Nikola 23.09.2018 22:15

Tak można ją na jedną zmianę tyle wyciagne

@Daniel 03.10.2018 03:53

Niee??? To ja nie wiem gdzie ty tam pracujesz?? Normalni pracownicy zarazbiaja 2100!! I to jak dobrze bedzie !!! My przynajmniej powinnismy zarabiac okolo3200 zl miesiecznie w tym zakladzie. A nie marne grosze...

KAMILA

A Ja polecam wszystkim pracę w Jedrusiu. PRACODAWCA SZANUJE LUDZI!!! Dowozi pracowników na zakład pracy. WYPŁATA Bardzo Wysoka!!!! I NIKT NIE MUSI ROBIĆ NADGODZIN BY DOBRZE ZAROBIĆ. A JAK JUŻ ROBI TO PIENIĘDZY NA KONCIE TYLE. JA DZIĘKI TEJ PRACY WRESZCIE WYSZŁAM NA PROSTĄ Pierogi to nawet umie małpa przeżywać. A Valeo WYPŁATY BARDZO NISKA!!!! !!A Wymogi Co Do PracY WYSOKIE. BRAK SZACUNKU DLA LUDZI BRAK KLIMATYZACJI A KLIMATYZACJA JEST

loloooo
@KAMILA 10.10.2018 15:21

Szkoda ,że jędruś nie zadbał o odpowiednią szatnie dla pracowników , każdy ma do wszystkiego dostęp , szafki na telefony a reszta ubrań na wierzchy i każdy może sobie grzebać w ubraniach do woli, kpina , praca na zleceniu , mialem nie przyjemność pracować tam na magazynie , nie dość ,że ludzie wredni(jak w większości zakładów) to jeszcze praca w niskiej temperaturze , i wyjdz sobie pózniej w lato na zewnątrz ,choroba murowana , no i nie wspominając ,ze tam za 5 minut spóżnienia z przerwy płaci sie kary , multum podpisów zanim wejdziesz na zakład , nawet w kadrach!?

KAMILA
@loloooo 10.10.2018 20:43

Ja jestem na produkcji umowa zlecenie była tylko miesiąc potem umowa o pracę. I konkretne zarobki. Nawet na zlecenie miałam konkretną kasę. A szatnia. Do pracy się nie ubieram jak do Kościoła. A szafka wystarczy na to co najważniejsze telefon portfel dokumenty . We Valeo maja szafki po 2 osoby i to też nie jest Oki. Praca pół roku w temperaturze ponad 30 stopni. Brak dostępu do wody. Zarobki - jak nie masz nadgodzin masz wielkie nic. Każda praca ma plusy i minusy. Ale jak już z kasą jest cienko to jest fatalnie. Gdyby było Valeo super to by nie siagali Filipińczykow :)))) do Pracy :)))

loloooo
@KAMILA 10.10.2018 22:24

W Valeo 2500 spokojnie wyciagam , w Jedrusiu brałem góra 1700 zł w 2014 roku , przez 3 miechy byłem na zleceniu ,nie przedłużyłem, starzy pracownicy też prosili sie o umowe o prace,może i bus zakładowy jest i tanio ale po nocnej zmianie w domu byłem na pare minut przed 8:00 bo z nocek jezdziło sie okrężnymi drogami.Owszem z tymi szatniami ale to dziwne uczucie kiedy wchodzisz do szatni po pracy a swoje ubrania wisza na innych wieszakach niż były , dla mnie to kpina, pod tym względem Valeo bije ich na głowe.

Zdrapka
@KAMILA 10.10.2018 22:24

Ty sama jesteś Filipinczyk w Valeo już jakiś pracuje i Filipinczyk to ja jeszcze nie widziałam hahhaah

MatkoBosko
@Zdrapka 12.10.2018 05:25

ŻE CO?!?

Miszczunio

Super praca, jak człowiek ma więcej zarobić skoro sprowadzają nam ukraińców, którzy za pół stawki będą nawet robili, a że zbyt dużo polaków się pozwalniało i nie mają skąd ukraińców nałowić to teraz nam filipińczyków autobusami dostarczą :)

ROXANA
@Miszczunio 10.10.2018 06:06

Ja pracuje u Jedrusia wypłaty Oki zawsze na czas dają zarobić. A co do Ukraińców robią po 12 h i mają większe stawki za godz. Oni też się już nie będą robić za psi grosz

torbix
@Miszczunio 10.10.2018 06:06

Szanujacy sie ukrainiec nie bedzie robil za mniej niz 1000$, dlatego traktuja valelo jako tranzyt do niemiec. Ciekawi mnie dla kogo buduja ta hale, skoro coraz wiecej osob idzie po rozum do glowy i sie zwalnia

AŚKA
@torbix 10.10.2018 10:34

Brawo!!!!! Zgadzam się dla kogo no chyba że będą sobie kolonowac obecnych pracowników. Zakład pracy bez klimatyzacji w warunkach szkodliwych w temperaturze ponad 30 stopni a brak szacunku dla drugiego człowieka!!!

no name

Praca sama w sobie nie jest ciężka,za to warunki pracy i wynagrodzenie za nią są poniżej jakiejkolwiek normy.System 4 br wynagrodzenie netto bez nadgodzin 2200 zł,temperatura na hali przez pół roku powyżej 30 stopni,brak klimatyzacji ,na wielu stanowiskach nie ma wentylatorów ,dystrybutorów z wodą jest za mało,brak szacunku do pracownika.Standardy są tylko na papierze,rzeczywistość jest całkiem inna. Podnieść pensje ,w systemie 4 br powinna być na poziomie 3000 zł netto,włączyć klimatyzacje( wiemy że jest),i przeszkolić swoich kierowników i liderów pod kontem podejścia do pracownika.

Nina
@no name 09.10.2018 12:53

Zgadzam się tylko że Ja spotkałam się już z tym że kierowniczka nie umi uruchomic maszyny. A to że jest klimatyzacja to czemu nie jest włączona???? Przecież mówią że Valeo ma miliony.

@Nina 10.10.2018 09:44

Klimatyzacja jest,bo podczas ważnych audytów potrafią schłodzić hale,poza tym tam jest kilkadziesiąt maszyn z których wydziela się nie tylko ciepło ale i szkodliwe związki (produkują plastikowe komponenty).Nikt by im nie wydał pozwolenia na działalność bez klimatyzacji!Porostu oszczędzają, ludzie się nie liczą .3

Joka
@ha 10.10.2018 12:02

Wystarczy żeby choć raz osoba która trafia że zakładu na szpital podczas pracy traci przytomność powiedziała brak klimatyzacji brak dystrybutorów z wodą brak wentylacji. Ja pracuje w szpitalu i często się słyszy że ktoś z Valeo

GRAŻYNA

Brak klimatyzacji!!??? skoro jest to powinna być włączona Ja pracuje w szpitalu i już nie raz słyszałam że ktoś został przywieziony w czasie pracy z Valeo

Paula

Tak praca Oki żeby była klimatyzacja większe zarobki to by ludzi motywować mogło a tak :(

Daria

Praca Oki ale żeby była większa organizacja no i te głupie Baby

Olka

Upadek jest blisko... buduja hale ciekawe kto tam bedzie robil.. juz teraz niema ludzi... jesli nie podniosa wynagrodzenia bedzie coraz gorzej..

Szabadaba

Odwiedzała Was kiedyś komisja l4?

Chory
@Szabadaba 07.10.2018 15:46

Tak, a czemu pytasz?

Zbychu

Frajerów w Valeo nie brakuje ---pracują za głodowe stawki i w podłych warunkach. Zakład wygląda jak (usunięte przez administratora) i tak traktuje ludzi. Tylko uciekać

Nina

13.1 brutto na godzinę to ile miesięcznie łatwo policzyć i praca w czterobrygadowce i 3 zmiany. I to mają być Zarobki kto przyjdzie nawet Ukraina podziękuję.

Bałaganiarz
@Nina 04.10.2018 17:07

A terazprzeczytaj ten bełkot na spokojnie i powiedz, czy jest zrozumiały?

Radek
@Bałaganiarz 05.10.2018 07:33

13.1 brutto na godz to jest cos ciężko zrozumieć Kto będzie pracował za taką stawkę

Igor
@Radek 05.10.2018 22:29

Tak zgadzam się wymogi maja mówią że Valeo jak to zarabia a pracownicy mają płacone 13.1 brutto tyle jest w umowie

LOL
@Bałaganiarz 05.10.2018 07:33

Byle jak, ale jak. Kminią, czy to starcza. Pare wądków niezrozumiałych, ale do wyprostowania.

Diana
@LOL 05.10.2018 22:59

Czyli mam rozumiec ze pracuje za 13.1 boze i w systemie 4 brygadowym to czysty wysmzysk A mowia ze Vale jakie miliony zarabia .

Co?
@LOL 05.10.2018 22:59

Co to są wąDki?

Praca na produkcji każda z możliwych łatwa nigdy nie była. Jest ciężko. Trzeba się napracować 8 godzi przeważnie stania. Od lat pracuję na produkcji stawka też minimalnie większą niż na początku.

Penetrator
@:( 16.09.2018 03:36

No jak Ci stoi 8 godzin, to tylko pogratulować!

Skaner
@Penetrator 24.09.2018 07:40

Stanie, wystarczy i ch oja zarobienie. Bo się wpuszcza de li co po 15* trzeba powtarzać i dalej go wno wiedzą :(

Daniel
@:( 16.09.2018 03:36

Jeśli praca na produkcji to szczyt twoich ambicji to przykro mi ???? jest wiele innych stanowisk na których się lepiej zarabia i nie trzeba stać 8 godzin... Wystarczy się rozwijać zawodowo a nie stać w miejscu i narzekać ????

Robson

Ja polecam pracę w Jedrusiu. Autobus jest z Chrzanowa dowozi pracowników. 1 miesiąc umowa zlecenie. Następnie już umowa o pracę. Zarobki 2500zl spokojnie i więcej. Praca bez obciążeń. A w Valeo to zarobki sami wiecie jakie są

NoNieDaSie
@Robson 01.10.2018 20:34

No widzisz, a kilka postów niżej Sylwia narzeka. I komu tu wierzyć?

Grochu
@NoNieDaSie 02.10.2018 07:42

A co może Adecco zaoferować??? Jakie pieniądze i umowę co miesiąc przedłużać to jak zlecenie albo umowa o dzieło MASAKRA a we Valeo to nawet z Ukrainy już nie będą pracować

Justyna

Pod Adeco ile zarabia się? Czy ktoś może napisać

AdeCCo
@Justyna 01.10.2018 17:16

NIe ma czegoś takiego jak Adeco.

Jasio
@Justyna 01.10.2018 17:16

Zależy na jakim stanowisku: od 500 PLN (szambonurek) do 15k (programista).

Justyna
@AdeCCo 01.10.2018 18:13

Adecco jedna literkę mi zjadł ile się zarabia

Tomek
@Jasio 01.10.2018 18:14

Nie obrażaj szambonurkow bo zarabiają więcej

Tomek
@Justyna 01.10.2018 18:26

Kto Ci ją zjadł? Nic nie rozumiem z tego bełkotu... Słyszałaś kiedyś o znakach inerpunkcyjnych? Bez ich znajomości Adecco nie przyjmuje. Przecież to co napisałaś, to nawet nie jest pytanie. Wstyd!

Jasio
@Tomek 01.10.2018 18:28

W sumie racja, przepraszam!

Hamburger
@Justyna 01.10.2018 18:26

ADECCO ZJADA CI LITERKI?!?!?!?! Musi być głodny!

Renata
@Tomek 02.10.2018 07:41

Tak bo przez Adecco do Valeo idą sami inż. Tam już nawet z Ukrainy nie chcą pracować bo takie stawki i takie otwiera kariery Adecco.

Marek54

50 ludzi odeszlo z Valeo dzieje sie co raz lepiej zachwile biura beda robic na hali najwyzsza pora podniesc zarobki Dyrektorze Valeo bo zachwile ci braknie ludzi i sam pojdziesz na hale robic

Dyrektor
@Marek54 30.09.2018 19:26

No juz podwijam kiece i lece :P

NANA

Panie dyrektorze czas na PODWYŻKI bo sami będziecie sobie pracować.Na Ukraińców nie macie co liczyć bo też uciekają z tego zakładu.

Marta

Czy po Akademii w Valeo idzie się od razu do pracy

@Marta 30.09.2018 09:26

Jeszcze musisz mieć badania lekarskie i do pracy.

Takwiem
@ha 30.09.2018 11:52

Chyba badania na głowę, bo nieźle zrytą banię trzeba mieć, żeby tam iść robić

SYLWIA
@Takwiem 30.09.2018 15:07

Tak myślisz że aż tak jest źle To jak byś popracowal u Jedrusia tam chyba też pół Chrzanów już pracuje i okolic to byś się przekonał :((

Aleksandra

Czy to prawda że jak się oddam na imprezie to awansuje?

DyrekInterneta
@Aleksandra 12.09.2018 18:46

Zależy komu no i jakie ogólnie masz warunki, bo to nie jest tak, że się bierze wszystko, nie tak łatwo.

Rekrutator
@Aleksandra 12.09.2018 18:46

Oczywiście że tak :) A mało tu jest pań które awansowały w ten sposób zwłaszcza w jakości. Jak się postarasz to może liderem albo kierownikiem zostaniesz. Takie też są. Albo babą kierownika... Tak więc majty w dół i do roboty

DyrektorInterneta!
@Aleksandra 12.09.2018 18:46

No to ten.... Bo ja wciąż czekam na to oddanie!

anonymous

nie da się pracować dzięki tym ludzia

@anonymous 12.09.2018 21:28

Część też słyszałam że nie da się pracować , a pracując to nie wiem kto dostanie się szybko bezpośrednio pod Valeo .A co do zarobków to chyba każdy wie ile jest na umowie więc jakie godne życie .Opłacać czynsz prąd telefon to zostaje niewiele na życie ...

Zenio
@anonymous 12.09.2018 21:28

Pisze się "ludzioOM".

@Viktoria 13.09.2018 04:58

Godne życie, to poza granicami Polski. Vicki: daj znać jakis status cywilny + jakaś foteczka i krótki opis. Ustawimy się na Zachodzie i będziesz miała życie jak Madrycie! (nie do końca w Madrycie, ale okolice :D). Czo Ty na to ? :D.

@Maczo 14.09.2018 12:16

:))) za granicą praca też już nie jest taka jak kiedyś i zarobki.

@Viktoria 15.09.2018 06:24

Oj zdziwiłabyś się ;).

@Maczo 15.09.2018 12:27

A jaka pracę :))

@Viktoria 20.09.2018 12:44

Kontroler jakości na budowie :] Oczywiście nie w polskiej firmie :D.

@Maczo 21.09.2018 07:21

Spoko. To mieszkasz teraz cały czas za granicą czy zjezdzasz do Polski

@Viktoria 21.09.2018 20:55

Raz na czas się w Chrzanowie pojawię. Dom buduję w Pile Kościeleckiej, więc od czasu do czasu trzeba na niego zerknąć. A tak na codzień, to nie w PL :].

@Maczo 22.09.2018 07:07

Rozumiem nie tęsknisz za Polska, Ja otwieram firmę budowlana a właściwie będę kontynuować to co było robione do tej pory oprócz dachów będą wykończenia elewacje itd. W Polsce nie da się zarobić.

@Viktoria 22.09.2018 07:14

No pewnie, że nie tęsknię. Tutaj mam konkretną robotę, na koncie się emeryturka odkłada, na wakacje można sobie pozwolić konkretne, niczego sobie nie odmawiam. Gdzie mi będzie tak dobrze jak tutaj? Gdzię tę firmę ruszasz Viki?

@Maczo 22.09.2018 12:10

Ja Kraków i okolice Krakowa tu będę się poruszać głównie

Utopijna

Ambitna,rozwojowa praca.Możliwość rozwoju,wchodzenia na kolejne szczeble kariery.Zarobki pozwalające na godne życie na własną rękę,ciepłe stosunki między pracownikami,na wysokim poziomie kultury osobistej bez względu na piastujące stanowisko.Warunki pracy na jak najwyższym możliwym poziomie.Po prostu Valeoska utopia.

Heheszek
@Utopijna 11.09.2018 23:45

Dziękujemy, że podzieliłaś się z nami swoim snem, a teraz wkładaj fartuszek i zasuwaj :P...

Utopijna
@Heheszek 12.09.2018 06:56

A po co fartuszek.... na całe szczęście już nie muszę się wybierać do tej utopi :D

lol

Czy to prawda że w Adecco dostają 500 zł dodatku za 4 brygady?

I już
@lol 12.09.2018 23:35

Nie, nieprawda.

Niko

Cześć, powiecie mi jak się pracuje w Valeo na stanowisku pracy przy kontroli jakości produktów samochodowych? Jakie zadania trzeba wykonywać i ogólnie jak przebiega praca na tym dziale?

Myszkauss

Lol dzięki mam nadzieję że trafię

@Myszkauss 02.09.2018 12:28

I jak Myszuniu, trafiłaś?

@Myszkauss 02.09.2018 12:28

Tak trafiłam :)

@Myszkausa 05.09.2018 08:24

Superowo! No to opowiadaj! Jak było?!

@Kotek 05.09.2018 15:48

Jak było testy :) i kolejne spotkanie w firmie :) warunki umowy takie sobie.

@Kotek 05.09.2018 15:48

Były testy a teraz szkolenie :))) umowa taka sobie....

@Kotek 05.09.2018 15:48

Kotek a co byś chciał wiedzieć :))

@Myszkausa 06.09.2018 13:04

No to gratuluję i witamy na pokładzie! Bo zakładam, że umowa podpisana? Kiedy zaczynasz?

@Kotek 06.09.2018 19:44

Mam jeszcze jakieś szkolenie w poniedziałek od 8 na ok 6 H .A umowa pod Adecco :)

@Kotek 06.09.2018 19:44

:)) mrrr

@Myszkausa 07.09.2018 21:34

Hey! No to świetnie! To daj znać, gdzie wylądowałaś :D. No jak po pierwszym dniu? Da się żyć?

Zostaw opinię o Valeo - Chrzanów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Valeo