Opinie o sklepie valeo.pl - Valeo Service Eastern Europe Sp. z o.o. w Chrzanów

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Valeo. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Valeo o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o Valeo w Chrzanów

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
smieszne to

Taka sprawiedliwość na tym zakładzie, ze operatorzy harują 7,5 h a magazynierzy i reszta chodzą sobie na stołówkę kiedy chca i siedzą w niej ile chcą , takie same robole jak i operatorzy a zupełnie inne prawa,gdybym tam rządził to cały czas latali by na miotłach jak nie ma co robić.Kto na to pozwala?

lol

Żądamy REALNYCH podwyżek(nie 50 zł).Praca za 2100 zł w ciężkich warunkach (4 brygady ,30 stopni na hali, w powietrzu unosi się smród topionego plastiku,brak klimatyzacji) jest poniżająca,pracownik do takiej pracy idzie jak za kare!Nie stara się i nie przywiązuje się bo to tylko tymczasowa praca do puki nie trafi się coś lepiej płatnego. L-4 jest tu normą, premii i tak nie ma albo jest na jakimś żenującym poziomie(od 0 zł do 280 zł brutto i nie masz na nią wpływu, możesz pracować za dwóch i tak ci to nic nie da).Premia też w dziwny sposób topnieje w okresach świątecznych gdzie jest dodawany dodatek socjalny (350 zł brutto 3x do roku, albo jedno albo drugie).Dodatek ten jest też jakoś opodatkowany mimo iż w naszym kraju nie płaci się podatku jeżeli nie przekracza on rocznie 1000 zł,opodatkowaniu podlega wszystko powyżej tej kwoty(3x350=1050zł czyli powinno być opodatkowane tylko te 50 zł a nie całość). Pracownik na produkcji jest obwiniany za wszystko np. za scrap(moja wina że idzie dziadostwo i wyrzucam a przecież musi być target), zatrudnijcie seterów a będzie go mniej, za rozsypany granulat( ma go posprzątać pracownik piovanu nie operator maszyny)za wycieki oleju (podłożysz szmatę źle, nie podłożysz będzie wyciek też nie dobrze a nie da się co chwilę tego wycierać) uszczelnijcie maszyny.Mamy sprawdzać komponenty, a nie latać na miotle wokół maszyny.Podsumowując jak na tak duży koncern, szczycący się wysokimi standardami(na papierze) to bardzo marnie wypadają, zarówno jeśli chodzi o zarobki,jak i o traktowanie ludzi.

Piovan

Szokujące podwyżki na piovanie, ciekawe co z reszta zakładu???!!! 4500 młodszy operator 5200 starszy operator Co to święte krowy są?

Bolo

Ponoć czarna i blond LIDERKI z brygady D dostały niezłą opinie od pracowników.....ha ha ha Pracuję na tyłach i nie raz widziałem ich zachowanie. 0 szacunku do osób które mają pod sobą...

Spostrzegawczy

Logistyczka APU 6 nic się nie zmieniło , mąż obok a tutaj dalej słodzenie innym mężczyznom na palarni.

@Spostrzegawczy

No ale to chyba nie jest coś nowego

Aga
@anonim

No właśnie.Ona już na nic uwagi nie zwraca

Izabela
@Aga

Czy to jest temat na to forum? Jakoś to wam utrudnia pracę czy co? :D

@Izabela

Heniek elegancko to mi się podoba hahah jak wam ciągnie druta ;)

Czarny Nowy wpis

A zgadnij?

Izabela Nowy wpis
@Czarny

Zgaduję i myślę, że nie utrudnia wam to pracy, a przynajmniej nie powinno. Widać mocno tam w firmie plotkujecie. To pracy chyba mało macie skoro tak?

Bbbb Nowy wpis
@Izabela

Nie trzeba plotkować bo to widać na każdym kroku...........i widać kto mało robi aa dużo pracy

Kierownik Nowy wpis
@Bbbb

Widzicie jakie tu chamstwo! Pani Inzynier takie pytania zadaje że zaczynaja się pocić między jajami !!

Opserwator

Jak tam (usunięte przez administratora) z Valeo robicie tam za czapkę gruszek.Slowa się nie odezwiecie bo się boicie zakładu banda mięczaków.Robcie tam jak wam tak dobrze ,tylko nie narzekajcie.Tam tylko teraz zostali ludzie którzy nic nie umieją i podpierdalaja innych.

Joanna
@Opserwator

Naprawdę? Robię tu od kilkunastu lat i z pewnością nie zaliczam się do tych co nic nie umieją i (usunięte przez administratora) ludzi.Łatwo wrzucać wszystkich do jednego worka.Jak na każdym zakładzie ludzie są różni ,jedni lepsi ,a drudzy gorsi Niby gdzie indziej jest inaczej.Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.

lollll
@Joanna

A co Ty jako kobieta możesz umieć?Skoro juz zaczęłaś temat to pochwal sie swoimi umiejętnościami :D

You
@Joanna

Jemu chodzilo zapewne o to,ze poza staniem na wtryskach wiekszosc z was nic innego by nie potrafiła robić.

BMW
Użytkownicy czekają na odpowiedź 35 dni.

Przypomnę wam https://youtu.be/CjeeFukIAM0 i jak nowa technologia ?

Kandydatka
Kandydat

Czy to prawda ,że w tym zakładzie pracuje dalej pewna SV a w przeszłości TL,ktora przynosiła do pracy obiadki i poczęstunki dla wyżej postawionych?Pytam bo planuje złożyć aplikacje ,a nie chciałabym znizac się do takich gierek aby awansować a mam aspiracje na zostanie kimś więcej niż operatorem produkcji.

Gesslerka

Volvo?

Micko
@Gesslerka

Jak to była TL z Volvo to wiadomo,teraz już vajzorzy gdzieś na innym APU.Ale to już stara akcja z tymi obiadkami,bo dawno to słyszałem.

znam temat
@Kandydatka

ekropkael ,kto rozszyfruje ten pozna inicjały.

Wgwu
@znam temat

Fałszywa jest.

Pani z przodów
@Wgwu

SV dostała tylko przez to,ze wybiła sie na plecach innego menagera czy tam kierownika ,z którym zresztą prywatnie jest w bliskich ,,stosunkach'',wiec to ,ze jest fałszywa to nikogo akurat nie powinno dziwić,słyszałam,że już nie jedna osoba miała z nią problemy.

True

True

mała ale harda
@Pani z przodów

Ona sie w ogóle nie nadaje na kierownika ale nie wiedzialam o tym co piszesz,teraz juz wszystko jasne dlaczego wciaż jest SV i dlaczego nim w ogóle została.

Nowa 88
@mała ale harda

A o kim mowa, można jakąś podpowiedz

Świadoma
@Pani z przodów

Zanim została SV to była liderką wiec tez musiała ładnie posmarować i usmiechać sie do kogo trzeba,bo rozumiem ze mowa o v316,ale skoro poczestunki były i obiadki jak ktoś napisał wcześniej to nie dziwie sie,tutaj bez lizania tyłka mało który dostanie awans.

Brunatna węglarka
@Świadoma

Najlepsze jest to,ze ona jest chyba nieswiadoma tego ze marny z niej kierownik i że jej nikt nie lubi jak widać,takie głosy dochodzą do mnie od ludzi,którzy pod nią pracowali w czasach jej liderowania i od tych ,którzy pracują z nią aktualnie kiedy jest kierownikiem.Do tej pory myslałam,ze tylko ja mam takie zdanie o niej ale widze,ze wiecej osób podziela takie zdanie.Na szczęście nie miałam z nia styczności zbyt długo i całe szczęście.Jeszcze troche i składam wypowiedzenie i pozegnam również to całe Valeo,dość marnowania sie w tej pracy.

Wyuzdany buchaj
@Świadoma

Tracicie tylko czas na wypisywanie. tego tutaj...omawiana osoba o której piszecie wykazuje cechy osoby z psychopatią czyli zakłamanie,nie umiejetność odczuwania uczuć drugiej osoby,manipulowanie czy brak poczucia winy,takie osoby bez mugnięcia okiem potrafia kogoś skrzywdzic i bez wyrzutów sumienia dalej isć przez zycie,tutaj takich lubia,czesto biorą takich wlasnie na liderów badź kierowników choć znam dużo osób,które sa tego zaprzeczeniem ale nie da sie ukryć ze jest to zdecydowana mniejszosc na tym zakładzie.Podsumowując, wydaje sie ze waszym celem jest to aby ta osoba to przeczytała i zmieniła swój charakterek lyb chociaz zastanowiła sie nad swoim zachowaniem...nic z tego,takie osoby jeszcze sie usmiechna jak to przeczytaja i nawet przec chwile nie pomyśla o tym aby sie zmienić.

Jorgi
@Kandydatka

No jest taka Ewelina ma na imię fałszywa i (usunięte przez administratora) a to z tymi obiadkami to prawda każdemu do (usunięte przez administratora) wchodziła była liderka na volvo

Ada@
@Kandydatka

Od operatora wtryskowego,przez skoczka od nic nierobienia do SV szybki awans!! Pamiętam jak przyszła do pracy. Wiadomo wszystkim dlaczego ten AWANS!

@Ada@

Ciekawe dlaczego ,przecież to jest"( (usunięte przez administratora) )" tzw.zakładowa i każdy wie jak jest na tym zakladzie było jest i będzie i nikt tego nie zmieni kropka .

@Kandydatka

Lodzik z glucikiem i trzeba wiedzieć jeszcze komu , ewentualnie koperta

logo firmy Praca DOSTAWCA / KURIER GLOVO
Chrzanów
Udriver Poland sp. z o.o. sp.k.
(57 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Zatrudnimy na stanowisko kierowca kat.B
Chrzanów
PERFECT MEAT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
(16 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert

Czy w firmie Valeo są regularne szkolenia pracownicze?

@Pytanie

Nie

Izabela
@Turbo

To jak wy się tam uczycie czegokolwiek? I co z ludźmi bez doświadczenia? Są chociaż przyuczani przed bardziej doświadczonych pracowników?

@Izabela

Tak są przyuczani na szybko przez starszych pracowników. Często urzywajac krzyku i wulgaryzmów.

Marzena
@Turbo

I czy takie coś daje miarodajny efekt? Ogarniają z czasem co i jak?

@Marzena

Tak nie którzy wolniej nie którzy szybciej

Bim

Właśnie w tym tkwi problem,że jak zwalniają to zawsze pracowników fizycznych,którzy najwięcej robią dla tego zakładu,a biurowcu mnożą się jak króliki i niewiadomo co połowa z nich w ogóle robi

Ah jooo

O co chodzi z tymi zwolnieniami grupowymi o których ostatnio huczy?

Wat
@Ah jooo

Wylatuje polowa niepotrzebnych ludzi z biur.

Ah joo
@Wat

Na pewno z biur jak zwykle nikogo nie rusza,poleca znów zwykli operatorzy

Pja
@Ah joo

(usunięte przez administratora) Czlowoeki nie po to chodzili na studia aby w 5s załatwili po problemie :) może w innych firmach spktyrkniecirm palców tak umieją ;) ale nie w profesjonalnym kulki inżynierów !

Wat
@Ah joo

Niestety, sam Marek tak powiedzial, narazie nieoficjalnie.

Ah joo

Tzn co powiedział?

MarcinLitwa
@Wat

... a czemu tylko połowa, a nie wszyscy niepotrzebni?

Rafał

Czy wkońcu zakład poda termin urlopów wakacyjnych czy dowiemy się dzień przed jak to że wszystkim bywa...

Ewa

Pracowałam w Valeo. Najgorsza praca w moim życiu. (usunięte przez administratora). Jak oni ludzi traktują. Tragedia. Nie polecam.

Oburzona

Przody brygada D lider to jest jakieś nieporozumienie.Jestem na 3 zmianach i tylu jest liderów ale ten to chyba nie ma pojęcia o swojej funkcji.Sv jak najbardziej jest w porządku ale żeby lider nie reagował i nie zgłaszał kierownikowi co się dzieje pomimo że on sam ma to zgłoszone, chyba po to tu jest żeby pomagać SV a nie zlewać totalnie wszystko..Praca z tym człowiekiem to koszmar. Jedynym uchem wpada drugim wypada i totalna zlewka.....

Blondi
@Oburzona

Skąd ja to znam.Jestem bo muszę ale nic nie robię.Dramat

Trrrrr
@Oburzona

Wczorajsza dniówka .Sv biegał po hali a lider jak zwykle przy biurku.

Sts

Liderki z przodów?

ValeoFan
@Bolo

Dostały dobrą bo są dobre!!!!!

Scooby
@Bolo

Szacunku zero to fakt! Ale w kiblu wyprawiaja cuda!

Jakie Apu

@Sts

Tak z przodów

ValeoFan
@..

Black
@Bolo

Liderki....raczej kapo u wyzyskiwacza.

Sw
@..

Trzebinianin33
@Bolo

Valeo taka blondi robi jako operator ma chyba na imię Patrycja Zagórzu czy Babicach mieszka chyba A taka paskudna z charakteru że brak słów Wgl ludzi (usunięte przez administratora)

Krzeszowiczanin
@Trzebinianin33

A fajna chociaż z mordy? Bo jak tak, to dam se radę z charrrakteRRkiem :d.

Ania
@Bolo

Nieustanie szukamy sposobów na to, aby ulepszyć doświadczenia zarówno naszych klientów, jak i pracowników, przy jednoczesnym zachowaniu ich prywatności i oddania im szacunku. Jesteśmy w pełni zaangażowani w promowanie uczciwych praktyk, równości, inkluzywności, różnorodności, braku dyskryminacji, zrównoważonego rozwoju, etyki i przejrzystości. Zrobimy wszystko, aby utrzymać te wartości zarówno z uwagi na naszych pracowników, jak i kluczowych udziałowców.

Miecio
@Ania

Chyba jeden pan prezes odpowiadal cos takiego tvpis, chodzilo o jakies scieki.

Renia
@Bolo

To uważajcie na prostaczke Boguśke Sowe to jest dopiero (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Wiem bo robie tam i widuje ją czasem. Zero szacunku do ludzi,a za plecami obrabiq (usunięte przez administratora) Żenada!

Dddd
@Renia

Chyba pomyliłaś nazwiska bo to na pewno nie to

Była

Kierowniku wasz ogonek heheh https://youtu.be/UiSsYtWoVp4 polecam pajace :P

@Była

Pisze się….

Rozczarowany

Znów pan S związkowiec stanął na wysokości zadania i wydłużył okres rozliczeniowy a także odrabianie dni. Bravoooo!!!!!!!Zawsze przeciwko operatorom

Asia
@Rozczarowany

Dalej tkwijcie w tym burdelu u Pana S.Masakra. Praca 6 dni w tygodniu bo będzie trzeba odrabiać.... Może wogóle zamieszkamy tutaj a pan przewodniczący będzie się huśtał poza zakładem...... Gdzie ten strajk Jak zwykle zamyślenie ludziom oczu a i tak swoje zrobił bo ma z tego korzyść.....

Axy
@Asia

Samie ludzie sobie winni po co tkwia w ZZ u pana S wszyscy wiemy ze on zawsze działa na niekorzyść operatorów.

hahahahaha
@Asia

Tkwisz to Ty ale w Valeo :D Narzekać każdy potrafi ale sie zwolnić chetnych nie ma :D

Adek

Witam. Jakie są teraz aktualnie zarobki w Valeo po podwyżkach ? Oczywiście na rękę. Pozdrawiam :)

Marek

Brawo P. przewodniczący.Jest Pan dumny z siebie?

Joanna
@Marek

Ostatnio pan przewodniczący powiedział osobie , która się od niego wypisała, że dołącza do grona pasożytów na zakładzie.Wydawalo mi się że powinno pomagać się wszystkim pracownikom na zakładzie.A skoro ludzie się wypisują to raczej nie bez powodu.Panie przewodniczący trochę pokory i kultury osobistej życzę bo zdecydowanie jej panu brakuje.

Jjjjj
@Joanna

Pan przewodniczący to boi się, że w końcu przyjdzie mu wrócić na hale bo coraz więcej ludzi ma dosyć tego, że nic nie robi ( jedynie organizuje wycieczki w góry - bo z nich korzysta)

Ada@
@Joanna

Pan przewodniczący sam jest pasożytem bo nie robi nic dla nikogo. Nie będzie przecież srał we własne wygodne gniazdo!

Piotr

Kolego każda firma inwestuje w swoje piece :) takie bzdury nie interesują inżynierów jakości ! Chodź nikim nie są oprócz stażystek na etacie !

Marek

Jaki kierownik w Valeo najgorszy? Gdzie trafić najgorzej?

Piovan

Sweter

To już są jaja

Haha
@Piovan

4500????Valeo podniesie wszystkim max 200 brutto tyle co najnizsza krajowa wzrosla????

Zmieniacz tworzyw
@Piovan

Widzę, że komuś żal, że byśmy zarabiali tyle samo co seterzy, ale jak byliście u nas na wypożyczeniu te wielu z was nawet podstawowych rzeczy nie potrafiło zrobić ;)

Setter
@Zmieniacz tworzyw

Za to Wy potrafilibyscie formy zmieniac hahaha.Skonczylo by sie na udanym otwarciu drzwi do wtryskarki po kilku godzinach prób.

PV
@Setter

Wy to jesteście taaaacy mądrzy, nic innego nie potraficie robić, tyłków siedzieć na stołówce, całe czarne są te stołówki

Setter
@PV

Setter nie ma czasu chodzic na stolowke bo pracuje przy wtryskarkach,a jak widzisz czarnych to znaczy,ze to piovan.

Pv
@Piovan

Dobrze ze piovan nie musi składać rezygnacji z ulgi

Vp
@Setter

Rekrutacja na Piovan była cały czas otwarta, dlaczego nikt nie chciał przyjść na ten dział? A teraz jak w końcu chcą docenić ich prace to każdy ma z tym problem... Patrzmy na siebie a nie na innych.

wiem co i jak
@Vp

Piovan i magazyn to najwieksze nieroby na tym zakładzie.

hahaha
@Vp

Nie kazdy chce lizać (usunięte przez administratora) kierownikowi aby go puścił na inne stanowisko a bez jego zgody zapomnij ,ze sie przeniesiesz, a po za tym o jakiej otwartej rekrutacji piszesz?Ja nigdzie takiej informacji nie widziałem,wewnątrz zakładowo biorą.

Byly
@wiem co i jak

Największymi nie tonami w tym zakładzie to logistycy pracujący na liniach montażowy palą fajki co chwilę (usunięte przez administratora) robią i zarywają do wszystkich kto im wpadnie w oko ociaz są już w związku!!! Taki niby logistyk powinien mieć 2lub 3 linie jednocześnie żeby mu się nie nudziło i nie myślał i bzdurach!! A tak po za tym to oni się najwięcej udzielają o podwyżki to dajmy im podwyżkę w postaci pracy!!

wiem co i jak
@Byly

Masz racje,zapomniałem o nich.Oni tez sa nierobami.

Blondi5313
@wiem co i jak

Widzę że komuś zal że logistycy mają powodzenie na tym zakładzie!! A to że jesteśmy zawsze zadbani i pochnacy to tylko pomaga!! A nie wspane już że mamy czas żeby przejść pogadać i nawet podotykac to tylko przyjemność!!! A jak wam żal to też poproście lidera żeby zrobił was logistykiem

Ziemniak

Tez ich widzialem

Magda
@Ziemniak

Żyjcie swoim życiem.! To że ktoś z kimś idzie to od razu musiał być na lodach?!.... Ludzie wy widzicie tylko jedno!

Kudłaty
@Magda

No przecież widziałem jak jedli! O cóż ci chodzi kotku?

Ziemniak
@Magda

Oni jedli te lody, nie robili... ale podoba mi sie Twój tok rozumowania ;)

Magda
@Kudłaty

Nawet jakby jeśli kawior i popijali szampanem to czy jest to miejsce żeby tak pisać?!

Kudłaty
@Magda

Masz racje Magda, nie nasza sprawa kto z kim na lody chodzi...! Ale tak czysto po ludzku, jako kobieta, nie chciałabyś wiedzieć, że Twoj facet idąc tu do pracy oprócz wynagrodzenia, karty Miltisport i prywatej opieki zdrowotnej, w ramach socjalu dostanie dodatkowo kręcąca się w okół niego, wyposzczoną gwiazdeczkę...? Tak wiesz... w ramach odstresowania się od trudów pracy i dnia codziennego... Chciałabyś wiedzieć, czy nie?

Lizus
@Kudłaty

Najlepsze gałeczki robią Panie jak Ewelina, Kaśka, Justyna , Iza itp i zapewne wiele innych :D w chrupiącym ciasteczku hahaha

Nikt
@wiem co i jak

Cieszcie się ze za te pieniądze cokolwiek zrobią

@Blondi5313

Nie żal tylko prawda każdy liniowy logistyk się (usunięte przez administratora) a to co odpierdala już D.K w tym tygodniu to już masakra zarywa nic nie robi linia stoi na brak komponentów a jego niema lub za potrzony jest i taki fra..r bierze taka samo kasę jak my co (usunięte przez administratora) na produkcji pomagamy innym na fajkę nie chodzimy!!!!! I kierownik lub menadżer przyjdzie i (usunięte przez administratora) nic winemu lidera!! A wszyscy dobrze wiecie że to wina takich huji co im się dupcyc chce a nie mają skim bo sami sobie (usunięte przez administratora) i nikt ich niechce!!! Podsumujmy każdy logistyk(D.K)to fra..r i podrywacz precz z takim z tego zakładu bd dużo lepiej!!!!!!!

@anonim

Tu się zgodzę Kobierski to największy podrywacz na Valeo ma większe ego od swojego małego a uważa się za lowelasa żenada brak słów i Współczuje wszystkim laska co się dają zrobić na jego prostackie głupie puste słowa gęsty itp.

Werka
@Piovan

Biurowe kawki pija smieja sie chodzo po sobie plotki opowiadac a czlowiek w pocie czola pracuje!!!!! noz sie w kieszeni otwiera!!! mam roczne niemowle i musze robic jak szalona!!!!

Czarna 77
@Opserwator

Żenada daruj sobie już, to stało się nudne,! Znam go i to jest normalny facet

@Opserwator

Co ty masz do gościa znam go od lat i złego słowa nie powiem jak cię to tak bardzo boli że jest otwarty i lubi rozmawiać z ludźmi to idź się lecz albo Podejdz na montaż i mu to powiedz. W pisaniu jest każdy cwany skoro już nie jeden komentarz na jego temat wyszedł to czemu się nie przedstawisz? Boisz się ze w Dziubek dostaniesz czy co? Pokaż że nie jesteś (usunięte przez administratora) i pod następnym komentarzem podpisz się

@Abebebebe

W Dziubek to on może dostać nic dziwnego że go bronisz lubi rozmawiać? Jest otwarty? Chyba żeby odbić komuś laske albo żonę i rzerowac na niej weź (usunięte przez administratora) nie broń frajera jak go nie znasz!!!

@Opserwator

Jak taki mądry jesteś to podaj przykład komu tak laske odbił będę go bronić bo bardzo dobrze go znam. Takim jak ty to można brawa bic skoro jesteś na tyle nieudolny żeby pisać tu na kogoś zamiast powiedzieć mu to prosto w twarz. Zachowanie typowe na poziomie 16 latka nic dodać nic ująć

@Abebebebe

Jak go tak dobrze znasz to się go zapytaj ale wątpię żeby powiedział gościu nie ma psychy jak już tak bardzo chcesz wiedzieć podaj email to wyślę coś co rozwieje twoje wątpliwości naiwna (usunięte przez administratora)

@Opserwator

To napisz tu przecież już tyle wypisałeś na niego to co Ci zależy? O emailu możesz zapomnieć skoro odważyłeś się tu na niego pisać to napisz więcej w nie proś o email skoro tak go bardzo nie lubisz nie powinno Ci zależeć czy inni to widzą czy nie poskarż się z chęcią poczytamy

Niunia95
@Opserwator

Kim kolwiek jesteś tu masz rację znam TYPA! i lepiej się trzymać z dala od niego!!! Ma laske a zachowuje się jak singiel szkoda słów ten typ tak ma.

Opserwatorka
@Opserwator

Ani i on ani ona nie przyznają się do tego a jej mąż zwolnił się

@Opserwatorka

No właśnie a dlaczego się zwolnił? Wszyscy wiedzą nikt nie mówi i nie pyta!

Tom
@Opserwator

To już jest nudne! Brudy możecie sobie prac prosto w oczy. A ten portal jest jednak do innych rzeczy.

Ja

Przestańcie pier ić bo firma w to uwierzy ze dzieciak prowadzi

Kredka

Witam. Wie ktoś kiedy będzie wypłata ??? ????

Zostaw merytoryczną opinię o Valeo - Chrzanów

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Valeo?

Zobacz opinie na temat firmy Valeo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 245.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Valeo?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 219, z czego 26 to opinie pozytywne, 88 to opinie negatywne, a 105 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Valeo?

Liczba opinii klientów firmy Valeo, to 6, z czego 1 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a, 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Valeo?

Kandydaci do pracy w Valeo napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.