Valeo
counter
3 257 2632 5 1

Popularne opinie

Grzegorz

Ten zaklad to wyzysk... za marne grosze. Nie pracuje juz tam bo od syfu trzeba uciekac.

Tak35Nie3
lol

Żądamy REALNYCH podwyżek(nie 50 zł).Praca za 2100 zł w ciężkich warunkach (4 brygady ,30 stopni na hali, w powietrzu unosi się smród topionego plastiku,brak klimatyzacji) jest poniżająca,pracownik do takiej pracy idzie jak za kare!Nie stara się i nie przywiązuje się bo to tylko tymczasowa praca do puki nie trafi się coś lepiej płatnego. L-4 jest tu normą, premii i tak nie ma albo jest na jakimś żenującym poziomie(od 0 zł do 280 zł brutto i nie masz na nią wpływu, możesz pracować za dwóch i tak ci to nic nie da).Premia też w dziwny sposób topnieje w okresach świątecznych gdzie jest dodawany dodatek socjalny (350 zł brutto 3x do roku, albo jedno albo drugie).Dodatek ten jest też jakoś opodatkowany mimo iż w naszym kraju nie płaci się podatku jeżeli nie przekracza on rocznie 1000 zł,opodatkowaniu podlega wszystko powyżej tej kwoty(3x350=1050zł czyli powinno być opodatkowane tylko te 50 zł a nie całość). Pracownik na produkcji jest obwiniany za wszystko np. za scrap(moja wina że idzie dziadostwo i wyrzucam a przecież musi być target), zatrudnijcie seterów a będzie go mniej, za rozsypany granulat( ma go posprzątać pracownik piovanu nie operator maszyny)za wycieki oleju (podłożysz szmatę źle, nie podłożysz będzie wyciek też nie dobrze a nie da się co chwilę tego wycierać) uszczelnijcie maszyny.Mamy sprawdzać komponenty, a nie latać na miotle wokół maszyny.Podsumowując jak na tak duży koncern, szczycący się wysokimi standardami(na papierze) to bardzo marnie wypadają, zarówno jeśli chodzi o zarobki,jak i o traktowanie ludzi.

Tak116Nie
Rataaa

Wy jestescie wszyscy porypani tutaj!!!! Kogo to obchodzi co ludzie robia,sami sobie psujemy opinie o valeo!!! Pintolicie ze sie nie da czytac, a to wszystko pewnie z zazdrosci...ze inni moga a wy nie. Przeciez nikt wam nie broni jak to piszecie "dawac po kątach". Ogarnijcie sie w koncu.

Tak5Nie2

Bolo

Ponoć czarna i blond LIDERKI z brygady D dostały niezłą opinie od pracowników.....ha ha ha Pracuję na tyłach i nie raz widziałem ich zachowanie. 0 szacunku do osób które mają pod sobą...

Tak18Nie

Wszystkie opinie

Tak18Nie
Sts

Liderki z przodów?

Tak7Nie

@Bolo

Dostały dobrą bo są dobre!!!!!

Tak2Nie5
Scooby
@Bolo

Szacunku zero to fakt! Ale w kiblu wyprawiaja cuda!

Tak14Nie

Jakie Apu

@Sts

Tak z przodów

Tak7Nie

@..

Black
@Bolo

Liderki....raczej kapo u wyzyskiwacza.

Tak8Nie
Sw
@..

Trzebinianin33 Nowy wpis
@Bolo

Valeo taka blondi robi jako operator ma chyba na imię Patrycja Zagórzu czy Babicach mieszka chyba A taka paskudna z charakteru że brak słów Wgl ludzi nie szanuje i ludziom (usunięte przez administratora) obrabia typowa cwaniara i tapeciara ,,,, szok

lol

Tak116Nie
Patryk
@lol

Zarobki 2100zl????? TYLKO TYLE BOŻE DROGI PRZECIEŻ U (usunięte przez administratora)WIĘCEJ ZARABIAJĄ!!!

a co?

Franek

NIe martwcie się ;) skomentuje

Patryk
@ktowie

Morawica wyroby garmazeryjne produkcja Tam więcej zarabiają niż we Valeo za niedzielę płacą ok. 200zl a idziesz na 8 h praca

Franek
@Patryk

Ty a ten spaślak co robotami się zajmuje na 2 co to za (usunięte przez administratora) ?!??

@lol

Jakie 2100 zł? Nie chodzicie na wybitki i potem sie dziwicie ,ze mało zarabiacie ,2300-2500 spokojnie do wyciagnięcia.

Nikola
@Praaacownik

Czyli można zarobić 2300 - 2500?

to
@Praaacownik

Wybitki to są nadgodziny ! Mamy normalnie 2500 zł zarabiać.

ha
@Praaacownik

Jak będziesz chodził /a cały miesiąc to zarobisz jeszcze więcej ale nie oto chodzi.Masz mieć zapłacone 2500 za 170 godzin!

Smiech na sali
@ha

2500 złotych :D Śmiech na sali :D Jak wy potraficie za to przeżyć?

@Nikola

Tak można , pod warunkiem ,ze bedziesz chodzić na wybitki.

@ha

Niektóre zakłady nie dają możliwości chodzenia na wybitki ,wolą dać wolne i nie zapłacić a tu chociaż można dorobić na wybitkach , lepsze to niż pójście do Urzędu Pracy po oferte za 1500 netto.

@Praaacownik

Za stawianie spacji przed przencikiem powinny być dyby.

@Gramatyczka

I się, kurna, z nerwów pomyliłam, bo mi się aż łapki trzęsą. PRZECINKIEM!

Zołza
@lol

Dokładnie, kto tam pracował /pracuje to wie w jakich warunkach pracujemy i jak nas traktują

Rafi

Rafi

Co?

Bez nicku
@lol

Ale o co chodzi ?nie rozumiecie pracodawcy ?przecież oni mają jeszcze takie rozumienie że TY masz się cieszyć że masz pracę ???????????????? . Ale spokojnie mysle ze za nie dlugo sie obudzi bo z tego co widac coraz więcej osób w net ucieka stamtąd i to na prawdę ucieka . Jak nie będzie odpowiednich stawek to ludzi nie będzie i bez sensu rozbudowywać się

Daniel
@Patryk

2100 zł ?? To chyba kilka lat temu i to na jedną zmianę... Nie słuchajcie takich bredni bo nie spotkałem osobiście obecnie mniej niż 2500 zł

Tak4Nie1

@Daniel

Proszę nie kłamać. Ludzie na 4 brygadach z jedną wybitką biorą około 2200zł. O 3 zmianach nawet nie warto wspominać.

Tak17Nie

Ela
@anonymous

Jezu to ile zarabiają na 3 zmianach to nie warto iść tam do pracy!

Tak4Nie

@Ela

2 tygodnie nocek i 1 dzień nadgodzin i 2000zł na padku. Myślę że pomogłem

Pasku*

no name
@Daniel

Bez nadgodzin nie masz szans wyciągnąć 2500 zł,chyba że pracujesz już tam 12 lat! Na umowie masz 2400 zł+280 zł dodatek za 4 br+premia powiedzmy 140 zł(jest to bardzo optymistyczna wersja)+dodatek za niedziele/święta 100 zł+dodatek za godziny nocne 130 zł(mniej więcej).To wszystko są kwoty brutto,od tego proszę sobie odliczyć 30%(podatek+ZUS)

Ela
@anonymous

Jezu tyle!!! a z Ukrainy jeszcze tam pracuja. Zresztą kto za tyle będzie pracował do nocek jest dodatek i nadgodziny i tylko 2tys.

Krzysiek
@no name

To jest tragedia!!!! To w Jedrusiu pierogi ładują zarabiają 2500zl normalnie pracując Niech się pierd w głowę kto im będzie robił za takie pieniądze

Hihot
@Gramatyczka

Chciałaś zabłysnąć, żaś w życiu nie wyszło, idź na 1 zmianę :) Pzdr Dwie lewe ręce :)

@Hihot

Sam se idź, ja nigdzie nie muszę chodzić, ja się już dość w życiu napracowałam. Wracaj na drugą :P

Hheheehhe
@Hihot

I nie na 1 (jedną) zmianę, tylko 1. (pierwszą) zmianę Panie CHiCHOtliwy :P. ZAORAAAANE JAK PARKING PRZED VALEO :D

Marek Kliczko
@Daniel

(usunięte przez administratora) albo z policji.. 2500 masz jak wybitka wypada w nocy .

Zdrapka
@Nikola

Tak można ją na jedną zmianę tyle wyciagne

Gogus
@Daniel

Niee??? To ja nie wiem gdzie ty tam pracujesz?? Normalni pracownicy zarazbiaja 2100!! I to jak dobrze bedzie !!! My przynajmniej powinnismy zarabiac okolo3200 zl miesiecznie w tym zakladzie. A nie marne grosze...

Pusia
@Ela

Na 3 zmianach około 1900 zł nie polecam z racji tego, że (usunięte przez administratora) na nockach . ( Montaż)

Janusz Nowy wpis
@lol

Najlepiej sie zwolnic i miec (usunięte przez administratora) za soba.

Marek Nowy wpis

W jaki sposób dzielą obowiązki ?

Klient

M Nowy wpis

Jak coś Ci się nie podoba, to następnym razem za 4 h nie wyjedziesz

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

ValeoFan

VALEO to WSPANIAŁY ZAKŁAD.Kocham tu pracować.????❤????

żenada

Porażka jest podział obowiązków w tej firmie , jedni mają lajt , odbierają komponenty z taśmy po czym mają minute przerwy zanim zjedzie kolejne a inni na metalizacji zapierdzielają w ciągłym ruchu za tą samą stawkę, a stanowisko operatora to samo, no istny cyrk.

Axy
@żenada

Tylko ci co odbierają komponenty z tasmy musza skontrolować komponenty i spakawac. A na metalizacji tylko metalizuja a za jakosc komponentów juz nie odpowiadają

@Axy

Oddzywasz się a kompletnie pojęcia nie masz o czym mówisz , za wszystko odpowiada operator metalizacji, nawet za to ,czego nie obetnie operator wtrysku , operator metalizacji daje na to swoje nazwisko więc w razie czego za wszystko oberwie on , i to jest normalne?

@żenada

Aby operator wtrysku dostał ochrzan za złe puszczone części to musi to zostać wykryte przez operatora metalizacji podczas zakładania na metalizator (weź sobie kontroluj każdą sztuke w takim tempie pracy) i od razu z tym faktem lecieć do kierownika aby podpierdzielić.Jak nie zauważysz podczas zakładania i wyślesz to na montaż , za wszystko odpowiadasz już TY(operator metalizacji) Chore zasady.

TakNie1
Wiedźma
Kandydat

Hej, Hej. Niebawem zaczynam pracę v Valeo. Czego się spodziewać oprócz zapierniczu i braku szacunku????? No i bez wylewania żali proszę, gdybym chciała słuchać stęków, włączyłabym sobie film dla dorosłych ????. Konkrety poproszę.

buhaaaa
@Wiedźma

Powiem tylko tyle , jak trafisz na kierownika ,który przyjazni sie z liderem albo na lidera który przyjazni się ze ,,skoczkiem'' to masz przerąbane.

buhaaa

Chodzi tu bardziej o to ,ze lider zaprzyjaźniony z kierownikiem wszystko mu zakabluje , to samo jeżeli chodzi o przyjaźn lidera i ,,skoczka''.

@Wiedźma

Może umówimy się na wspólne oglądanie? :D

Wiedźma
@Wiedźmin

Może jednak nie. Natomiast jeśli czujesz potrzebę doedukowania się w tych sprawach to śmiało, oglądaj. Razem ze swoją ręką;-)

Tak2Nie2
@Wiedźma

Kurczę, no szkoda :/ Wyedukowany w sumie jestem, ale widzisz: mnóstwo teorii, a praktyki mało... Może na początek chociaż dasz się na spacer zaprosić? :).

Wiedźmin

A dziękuję bardzo za miłe słowa :]. Nie no, jednak jakieś uczucia przez Ciebie przemawiają, skoro tak ładnie mnie podsumowałaś :] Może jednak nie wszystko stracone? ;). Drzew wyrywać zamiaru nie mam, bo o przyrodę trzeba dbać. A widzisz... Może kiedyś nawet udałoby się wpólnie jakieś drzewko zasadzić, kto wie? :P.

Nowy

Mam wykształcenie pomaturalne i staż w kontroli jakości 3lata w branży motoryzacyjnej i mam pytanie czy można się dostać do valeo na ten dział gdzie składać papiery za odpowiedź z góry dziękuję.

Siergiej
@Nowy

A o przecinkach i kropkach to Ty slyszal?

qwerty
@Nowy

@Nowy Zawsze można spróbować złożyć CV, najwyżej przyjmą Cię na staż

Ogier

Szukam tu dziewczyny do ostrego sexu spotkanie do uzgodnienia.