Opinie o Antares w Bielsko-Biała

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Antares. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Antares o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Antares w Bielsko-Biała

Szczerze nie polecam pracy w tej firmie, pani liderka z działu Aptiv za (usunięte przez administratora)powinna zostać wydalona z firmy a jest ciche przyzwolenie żeby ciągle piastowała to stanowisko, nikt z tym nic nie robi, praca na magazynie = (usunięte przez administratora) palety przeważone, (BHP) ważące po 600kg, ciągle priorytety, średnio przyjeżdża 40palet a miejsce odstawcze mieści 20, nikogo to nie interesuje bo musi być zrobione, pracy jest na co najmniej 3 magazynierów a jest tylko dwóch, bardzo duża powierzchnia do obrobienia, średnio 25000tys kroków za osiem godzin z wózkiem paletowym w ręce, trzeba być sportowcem żeby wytrzymać wysiłek i niezapłacony trud w tej firmie, przestroga dla przyszłych magazynierów, pokaz że coś potrafisz to Cię wycisną jak cytrynkę...

Peronowy
@Obserwator

Nie przesadzaj z tą kontrolą ciągłą szefa bo rzadko bywa na zakładzie A powinien częściej bo faktycznie co niektóre osoby są CHYBA uzależnione od telefonu i wcale nie widać żeby nie miały czasu jak to piszesz PODNIEŚĆ GŁOWY bo tak ciężko pracują w tym zakładzie zaczynają się tworzyć KLANY RODZINNE przez co CHODZĄ DO PRACY JAK IM PASUJE NORMOWANY CZAS PRACY ICH NIE DOTYCZY w innej firmie takich luzow napewno by nie mieli więc nie pisz bzdur że normy są wysrubowane bo CHYBA NIE MASZ POJĘCIA CO ZNACZY SŁOWO PRACA chyba że załatwianie spraw rodzinnych w godzinach twojej pracy JEST twoją NORMĄ zajmij się prawdziwą robotą A NIE PISANIEM CIĄGLE ESEMESOW

Cześć. Interesuje mnie praca na stanowisku do obsługi maszyn. Aktualnie jest widzę zapotrzebowanie na takiego pracownika. Kilka pytań mam. Chodzi o to, że nie podano na stronie nawet, czy umowę o pracę oferują? Zapytam też o wynagrodzenie. Te 3500 na rękę idzie zarobić? Zmartwiło mnie, co dawniej pisaliście że według firmy to pracownik ma siedzieć cicho i grzecznie wykonywać obowiązki - o co chodzi?

Sam
@Ana

Ta czarna z długimi włosami o której piszesz że się obejść bez telefonu nie może w godzinach pracy to jest Ukraińska lala i tam na tyłach hali przy magazynie taktycznie powinny być Kamery nawet na KAŻDYM stanowisku pracy bo te baby zamiast robić to zrobiły SOBIE kącik TELEFONICZNYCH PORAD ta CZORNO Ukrainka to już ma totalną zlewke na robotę !

Agnieszka

2 magazynierów na jednej zmianie? To po ile godzin pracujecie, żeby się ze wszystkim wyrobić? Dobrze zakładam, że pewnie jakieś nadgodziny wpadają? Jakie widełki proponuje firma za tak ciężką pracę?

Prawda

O co chodzi z tym lekceważeniem zasad i zakazem używania słuchawek telefonicznych podobno pomimo radia na hali są tacy co twierdzą iż ich to nie dotyczy no i to wieczne kotespondowanie przez telefon na stanowisku pracy przecież za pisanie esemesow im chyba nie płacą coś się niektórym osobom faktycznie pomyliły miejsca pracy jak mają taką potrzebę ciągłego kontaktu telefonicznego to powinny zmienić pracę na TElEMARKETE tam się można rozwijać pisaniem i też płacą na godziny

@Prawda

Przłożony nie zwraca uwagi ze ludzie zamiast pracować siedzą na telefonach? Przecież jak jest monitoring to pewnie to widać. Nikomu do tej poty nie polecieli po premii za takie zachowania?

Jakiś żart

Monitoring w tej firmie to ATRAPA są naprawdę NAIWNI żeby mieć nadzieję iż Ci co na pierwszym miejscu stawiają zaliczenie dnia jak najdłuższego bo i tak kasa leci tylko jak to się ma na wydajność przepracowanych godzin. Ważne przecież że można posiedzieć w niby robocie bo tylko tam prowadzą życie towarzyskie.

Obserwator Nowy wpis

Skoro pytasz o to czy polecieli czy nie po premii to powiem otwarcie .... Normy w kosmos wywalone .... Kierownictwo jak obozowy chodzi po hali .... Nie ma szans na pisanie SMS - ów a co dopiero zaglądanie w tel. Nie wolno głowy podnieść i popatrzeć jak szef wchodzi bo można mieć problem. BHP a co to jest ? tam wszystko przechodzi za odpowiednią....???????? Więc po co ktoś pieprzy o premiach skoro i coś takiego praktycznie nie istnieje. Nie wspomnę o decybelach od huku maszyn które jest tak przekroczone że nawet stopery nie pomagają.

Peronowy Nowy wpis

Tik tak

Chyba żartujesz z tym 3500 na reke tyle może zarobisz od nowego roku i to z sobotami jak ci pozwolą robić przynajmniej jedną i zależy na który dział trafisz bo jak na elektro i w dodatku do liderki tej starszej to już jesteś na dzień dobry na straconej pozycji chyba że jesteś innej narodowosci niż Polka

Znak?

I mamy radio super ????więc dlaczego są osoby które mają za nic zakaz używania prywatnie słuchawek czyli rozumieć należy że co niektórzy mają w głębokim poważaniu przestrzegania zasad ????ogólnie pisząc niektórzy przychodzą do tej pracy jak za karę i chyba przydało by się przyjrzeć ile czasu spędzają na korespondowaniu przez telefon w godzinach swojej pracy na stanowiskach bo praca w tej firmie to nie praca TElEMARKETERA ????A godzinki są zapłacone

@Znak?

Jak to jest z tymi słuchawkami, bhp tego zebrania, czy to jakaś zasada, która ustaliła firma? Nie wiem, jak to się ma do innych, ale gdy ja pracuje z ludźmi, to lubię czasem założyć słuchawki, żeby naładować baterie społeczne po prostu i się wyciszyć :) To nikt nie kontroluje, czy robota sprawnie idzie? Wyżej ktoś pisał, że są team leaderzy, to chyba powinni kontrolować to używanie telefonów. Chciałbym cie jeszcze dopytac o te zarobki, 3500 za caly miesiac pracując równie z w soboty to prawdziwe wynagrodzenie? Tyle się tu zarabia?

@Znak?

A to nie każdy ma taki zakaz używania słuchawek? Czyli teoretycznie praca nie jest ciężka, skoro jest czas na rozmowę przez telefon? Interesuje mnie akurat stanowisko montera wiązek elektrycznych więc jestem ciekaw jak to by wyglądało na tym stanowisku

Ana

Praca fizycznie ciężka w tym zakładzie nie jest to fakt a drugi fakt to prawdą jest iż korzystanie z telefonu CIĄGLE z małymi przerwami (pomijając liderki)szczególnie notoryczne PISANIE esemesow to chyba nie mała PRZESADA szczególnie ta CZORNO DŁUGIMI WŁOSAMI CO ROBI NA MASZYNIE W TYLE HALI co przechodzę to albo się gapi w telefon albo godo z tą(usunięte przez administratora) tam powinna być kamera co pół metra bo to je brak szacunku dla pracodawcy bo do ROBOTY się PRZYCHODZI PRACOWAĆ

Sam Nowy wpis
@Ana

Użytkownicy czekają na odpowiedź 51 dni.

Czy w Antares zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Czy Antares ma ściśle ustalone godziny pracy?

Operator Maszyn

W agencji pracy tymczasowej przedstawiono ogólne warunki, dostałam informację gdzie i o której mam się stawić w firmie. Gdy przyjechałam na spotkanie, w drodze na halę zadano mi tylko pytanie o to, czy pracowałam już na produkcji. Od razu skierowano mnie na stanowisko, gdzie miałam na próbę złożyć kilka elementów.

Czy pracowałam już na produkcji?

Kandydatka

Rozmowa rekrutacyjna to żenada biorą od razu na produkcję po czym przejdziesz na trzech stanowiskach a na samym końcu pani cie zaprosi do wyjścia powie dowidzenia będziemy dzwonić. Szanujmy się nawzajem i jeśli się ktoś nie nadaje to proszę od razu to powiedzieć a nie bezczelnie wypraszać. Przypominam że nikt ideałem się nie urodził.

Nadia
@Kandydatka

Czyli od razu karzą pracować? I ile to trwało? Zapłacili ci, chociaż? Bo to wygląda, jakby zamiast rozmowy był od razu dzień próbny na produkcji..

Kandydatka

Witam chcialam zapytac jak sie pracuje w firmie Antares w Bielsku Bialej? Co nalezy do obowiazkow kobiet? Prosze mniej wiecej opisac mi wszystkie dzialy na produkcji jak jest na montazu i innych stanowiskach?

Byly pracownik

Antares to najgorsza firma jaka moze byc w bielsku nie sznujom ludzi traktujom jak (usunięte przez administratora) wysmiewajom sie z ludzi omijajcie ta firme szerokim lukiem

Renata
@Byly pracownik

Niby w jaki sposób się wyśmiewają? Ale to w całej firmie tak jest, czy może tworzą się grupki ludzi, którzy przejawiają takie zachowania? I dlaczego najgorsza firma, mógłbyś rozwinąć swoją myśl, podać jakiś przykład?

Czy rozmowa rekrutacyjna w Antares odbywa się również w języku angielskim?

Obserwator

Pytasz chyba nie o ta firmę bo szukaja ludzi na zerowym poziomie inteligencji napiszę KROTKO Pracownik ma siedzieć cicho i dobrze by było gdyby jeszcze robił bez przerwy która się każdemu należy (kodeks pracy) A DLACZEGO ? Mają tak wysrubowane normy że osoba dobrze myśląca nie jest wstanie tego pojąć słowo BHP jest dla co niektórych żyjących stworzeń na świecie słowem totalnie OBCYM warunki pracy i płacy brak słów staż w tej pracy mam może za krótki ale wystarczający żeby zaobserwować jak się tam TRAKTUJE PRACOWNIKA podsumowując to wszystko napiszę tak PAMIĘTAJCIE ŻE KARTY LUBIĄ SIĘ ODWRÓCIĆ.

Maja

Da sie cos zarobic?

Yyy
@Maja

Zarobić?? Hahahaha. Tyle w temacie.

...
@Yyy

Czyli ile się zarabia?

NaSzczescieJuzNiePracuje
@...

Najniższa krajowa, jeszcze trzeba się upominać o swoje

Jan
@NaSzczescieJuzNiePracuje

Kwota, o której piszesz to podstawa i można ją podwyższyć poprzez premie lub inne dodatki? Także inne benefity z tytułu pakietu socjalnego takie jak bony świąteczne czy dofinansowanie wakacji są fajnym dodatkiem, więc chętnie się dowiem, czy pracodawca je oferuje.

Xyz
@Jan

Nie ma żadnego socjalu dofinansowań do wczasów tez nie ma. Bony świąteczne nie ma. Raz w roku na święta Bożego Narodzenia sa premie ale tez nie wiesz czy dostaniesz a jak dostaniesz to śmieszne pieniądze

Kierownik
@Maja

Nie

Jaka atmosfera jest między działami w Antares?

Obserwator

Do wiadomości kadry zarządzającej.Naliczanie wydajności przez pracownika powinno być przeliczanie od godzin kiedy osoba zaczyna pracę bo okazuje się że są osoby które nawet 35 minut wcześniej zaczynają czyli pracują pełne 8godz A PISZA7/5 więc jak tak naprawdę jest ta wydajność przeliczania jak firma chce oszczędzać kasę to niech się dobrze temu przyjrzy na co niektórych stanowiskach jest to na porządku dziennym

Edyta
@Obserwator

No na pewno powinno się zrobić tak, żeby było fair ale dlaczego oni tak wcześnie zaczynają?

A co cię to obchodzi

Tik tak
@Edyta

Pytasz dlaczego to proste bo nie mają życia prywatnego i potrzebę wdychania czystego powietrza ktore się unosi po hali mało tego dostaną za to przysłowiowe ziarnko ryżu czy warto swoje zdrowie tak narażać to się kiedyś okaże ale każdy jest kowalem swojego losu.

Edyta
@Tik tak

Zależy co w tym całym powietrzu jest, jeśli mowa o zdrowiu. Faktycznie pod tym względem jest tam dość niebezpiecznie?

@Obserwator

Niech się kierownictwo przyjrzy właśnie takim jak ty skoro masz czas na obserwację widocznie albo normę masz za mała albo jej nie wykonujesz albo nikt od ciebie jej nie wymaga niech się kierownictwo przyjrzy że niektóre normy są dla ???? oraz niech się przyjrzy norma robiona na 4 ręce

@Obserwator

Jak można być tak pustym człowiekiem żeby takie bzdety donosić

Filip

Ile mozna wyciagnac na start na ręke?

Pracuje

Wszedzi3 słychać plotki o przeprowadzce,kolejnej już zresztą. Wszystkie siejä po kätach gdzie co usłyszą. A kierownictwo milczy. I to jest far????? Może by wypadało wkoncy powiedzieć co i jak bo to już mózg się lansuje od tego wszyskiego.

Jest oky

Brak zadowolenia z pracy osob tam pracujacych swiadczy tylko o niezlej flustracji tych osob i wiecznym braku zadowolenia że swojego życia to co jest powodem że tam pracują chyba ich bezradność życiowa i tak mają albo mieli szczęście że owa praca im się trafiła ja życzę zarządzającym wielu sukcesów i dalszego rozwoju spokojnych świąt Wielkanocnych

Ile jest zmian w Antares?

Byłam tam....

2 ale terwz jakaś magia się tam obydwa i ponoć jest 1.

Śmiechu warte

To co się tam dzieje, można nazac kpiną!!!! Dziewczyny,trochę godności i szacunku do samych siebie. Słyszałam o "obfitych" premiaxh, naprawdę, hanba!!!!!! Nikt za wami nie stoi, tylko wymagania A zero szacunku

Jeszcze pracownica
@Śmiechu warte

Niestety ale to prawda. Zmiany zmianami ale traktowanie gorzej niż śmiecia! Wstyd szefostwo WSTYD

Gregor

@LepiejOmijać Nie zawsze wszystko idzie świetnie tak jak tego chcemy. Są gorsze momenty i też trzeba to przetrzymać, to normalne.

LepiejOmijać

Firma upada. Jest to efekt polityki zarządzających osób bez kompetencji. Sam papierek nie wystarczy. Chociaż w przypadku niektórych osób ciekawe czy mają chociaż ten "papierek".

Jan
@LepiejOmijać

Skąd masz takie informacje? Na stronie firmy nie ma takich wiadomości i wydaje się, że firma dobrze prosperuje. Jeśli masz jakieś pomysły, które pomogłyby poprawić bałagan organizacyjny, wyjdź z inicjatywą i spróbuj je wdrożyć. Ciekawe co o tym sądzisz.

Sylwia

Podpowiedzcie czy firma rekrutuje może teraz? Jakieś informacje jak to przebiega?

Pedziwiatr
@Sylwia

Jak chcesz starcic zdrowie to śmiało przyjmuj sie.

SzkodaGadać
@Sylwia

Polaków nie przyjmują, wolą trzymać ukraińców po trzy miesiące, żeby im samych bubli narobili, traktowani są tysiąc razy lepiej niż Polacy a przychodzą do roboty tylko odpoczywać. TO JEST (usunięte przez administratora) z zerowym poszanowaniem swoich pracowników.

wImieniuPracującychJakJelenie

Problemem w tej firmie jest skąpstwo dyrekcji na zakup wystarczającej ilości materiału (wiecznie czegoś brakuje nawet przez kilka dni przez co produkcja stoi), ludzie chcą pracować ale nie mają czym. Panie "zarządzające" jakością, które potrafią się tylko śmiać i chodzić po hali codziennie na obcasach lub szpilkach (pracujecie na hali, nie w biurze w korporacji, wymóg noszenia pełnego obuwia dotyczy również was) - wiedza z zakresu gotowego produktu jak i procesu jego produkcji na poziome poniżej żenującego (nie potrafią same wykryć błędu, było takich sytuacji mnóstwo, trzeba dopiero pokazać w czym jest problem). Odezwiesz się - jest zbyt rozluźniona atmosfera na hali (według kierownictwa) Wstaniesz bo od siedzenia kręgosłup wchodzi ci do d..y - nie pracujesz (wg kierownictwa) Nie daj boże zaczniesz sprzątać minutę za wcześnie - podnoszenie normy i zebranie na którym dostaje się (usunięte przez administratora) Wieczne obserwowanie, chowanie się za regałami żeby patrzeć czy ludzie pracują, tak jakby wszyscy robili sobie imprezę jak tylko nikogo nie ma... A gotowe komponenty to krasnoludki przychodzą robić czy jak...? Liderki również pożal się boże.... Trzeba nauczyć się doceniać i szanować pracownika. Lojalność to podstawa. "Jeśli zadbasz o pracowników - oni zatroszczą się o klientów" W tej firmie nie rozumie się tego powiedzenia. Radzę wprowadzić zmiany w osobach tutaj wymienionych bo jak pracownicy odejdą to zostaniecie w czarnej (usunięte przez administratora) i bardzo szybko ta produkcja padnie.

Kiedyś pracowałam
@wImieniuPracującychJakJelenie

Tak było w tej robocie, jest i będzie. Póki bedą myśleć, że mają niewolników zamiast pracowników.

Weronika

@klucha, chciałabym przypomnieć Tobie o regulaminie forum GoWork.pl https://www.gowork.pl/regulamin Forum GoWork.pl nie jest miejscem na opisywanie prywatnych spraw pracowników firmy Antares. Proszę Cię, trzymaj się głównego wątku dyskusji. Jeżeli kolejny raz umieścisz wpis zaśmiecający forum, zostanie on zgłoszony do administratora.

Zostaw merytoryczną opinię o Antares - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Antares?

Zobacz opinie na temat firmy Antares tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Antares?

Kandydaci do pracy w Antares napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Antares