Antares

Bielsko-Biała

Opinie o Antares

Mądrzejsza

Dziewczyny czy wy jesteście świadome że za postój w pracy spowodowany brakiem prądu pracodawca wam nie może wcisnąć urlopu bo go wam zabiera wbrew przepisom powiatowej inspekcji pracy ja co prawda też mam wolne ale z innej Przyczyny a wy się dajecie robić nie chce pisać w co

Weronika

@dajcie spokojnie pracować myślę, że źle mnie zrozumiałeś. Twoja pretensja powinna być skierowana nie do mnie, bo nie ja opisuję atmosferę w firmie jako dyscyplinę. Moim zdaniem to stresująca atmosfera, kiedy ktoś się "czepia". Proszę zapoznaj się jeszcze raz z wypowiedziami powyżej.

Weronika

@Co to ma być chcesz powiedzieć, że atmosfera jest ciężka w firmie Antares? Może warto osobiście porozmawiać z szefostwem o tym, że atmosfera jest stresująca i nie sprzyja w pracy. Gdybyście poszli grupką to byłoby raźniej i bezpieczniej. Spróbujecie?

dajcie spokojnie pracować
@Kasia 19.09.2017 22:42
Droga Weroniko, w tej firmie niestety nie ma czegoś takiego jak rozmowa z szefostwem lub chociaż z liderem/kierownikiem zmiany....

zgadzam się z tobą Kasiu w 100 procentach a ta Weronika to chyba nie rozróżnia stwierdzenia dyscyplina którą tam stosują można by się pokusić o słowo jak w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] a ty WERONICZKO MYLISZ POJĘCIA bo stres a dyscyplina jednak się różnią i to ZNACZNIE

ja
@Kasia 19.09.2017 22:42

w którym miejscu ta firma się znajduję?

Co to ma być

Podzielcie się opinią na temat DYSCYPLINY w owej firmie [rozmawiania i zbyt lużnego zachowania ] w czasie wykonywania pracy BO JA DO CHO...Y nie pojmuję o co im chodzi .W końcu ludzie wykonują swoją pracę myślę że nie najgorzej a usłyszeć jakieś słowo MIŁE ze strony kierownictwa to TO JAK SZUKAĆ WIATRU W POLU .Dajcie sobie trochę na LUZ bo zostaniecie bez ludzi do pracy ,i stanie się faktem że pracownicy was wystawią do WIATRU .

Weronika

@iga co to ma znaczyć? Dlaczego tak myślisz o firmie Antares? Powiedz o swoich doświadczeniach innym użytkownikom zainteresowanym firmą. Wyjaśnij swoja opinię.

iga

ale dno.. n i g d y w ż y c i u..

Asia

Witam chciałam sie zapytac jakie są zarobki na początek? podstawa premia i itp

GACek

Witam jak wygląda praca na stanowisku Operator Maszyn ?

NIEDOTYKALSKIE

DROGI "PANIE OD BHP" PROSIMY WYKONUJ SWOJE OBOWIĄZKI NIE WSPIERAJĄC SIĘ NA NASZYCH PLECACH I RAMIONACH. PRZEKRACZASZ PEWNE GRANICE, A TO JEST NIEDOPUSZCZALNE.

nowa
@NIEDOTYKALSKIE 29.05.2017 08:57

Witam może pani powiedzieć więcej co sie stało ?

Weronika

@Kasia na jakim stanowisku jesteś zatrudniona? Może przybliżysz przyszłym kandydatom przebieg Twojej rozmowy kwalifikacyjnej? Może miałabyś jakieś rady dla innych. Czekamy również na Twoją relację z pierwszych tygodni pracy.

Narcyz

Ma ubaw po pachy ! Najzabawniejsze forum jakie w życiu widziałem .Plotki .plotki plotki,zero konkretów. Od razu widać ,że same baby piszą :)

Lelelelekelelele

Szkoda Was tam dziewczyny. Większość jest naprawdę w porządku. Jest jeden wyjątek, ale na głupotę nie ma rady.

nick

wszyscy jestescie pierdieci najlepiej wyrzucic was na smietnik ta firma tak skonczy nigdy sie juz nie rozwinie , z tak smieciami po studiach

ONA
@nick 11.04.2017 23:08

Odezwała się śmietanka zakładowa

Weronika

@Kasia, byłaś już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak wrażenia?

Kasia
@Weronika 06.04.2017 11:37
@Kasia, byłaś już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak wrażenia?

Byłam, już zaczęłam pracę.

Nowa

Pracuje kilka dni i jest dobrze testy były stresujące ale dałam rade dyrekcja bardzo miła ,,troszkę cieżko normy wyrobic ale ponoć z czasem jest łatwiej

Nowa
@Karen 30.03.2017 14:54
Napiszcie jak wyglada tam praca nie plotki i klotnie tylko czy jest bardzo ciezko np tak jak w Valeo czy sie stoi siedzi dzwiga...

Trzeba mieć jak to mówią (umiejętności manualne) troszkę wprawy i da się zrobić normy . Na 90 % Stanowisk jest na siedząco na początku mogą ręce boleć ale potem już jest ok nie ma tak że musisz nosić jakieś ciężkie rzeczy robi się tutaj rzeczy elektroniczne male elementy a nie jakieś tarcze hamulcowe czy coś ciężkiego Pozdrawiam

hjklb
@Nowa 31.03.2017 08:26

TUTAJ NIE SZANUJĄ LUDZI NAPRAWDĘ UZDOLNIONYCH MANUALNIE , WCISKAJĄ OSOBIE ŻE NP. ZROBILA TYLE A TYLE BŁDÓW , MUSIALAM ZA INNYCH PRACOWNIKOW PORAWIAĆ BŁĘDY ,TYLKO DLATEGO ŻE NIE JESTEM Z ŚLĄSKA I JESTEM PIEKNA A INNI SĄ BRZYDSZI. ALBO PRZYSZLA TAKA KOBIETA CO ZE MNĄ SIEDZIALA I OKAZALO SIĘ ŻE ONA NIE MIALA BLEDOW A JA MIALAM CHOCIAŻ , DLUZEJ WTEDY OD NIEJ PRACOWALAM. ZAKLADAM ZE MUSIALAM PO TEJ NIEDORAJDZIE POPRAWIAC, A ONI CHCĄC JEJ NIE ROBIĆ ,,PRZYKROŚCI '' WMAWIALI ŻE TO JA ZROBILAM BŁEDY. WIEM ŻE NIE POWINNAM TEGO PISAĆ BO TO ŚLĄSK I NIKOGO TO NIE BĘDZIE OBCHODZIĆ - ALE TO JET ZANIZANIE UMIEJĘTNOŚCI I TALENTU MANUALNEGO PRZEZ TA OSOBĘ , OSÓB.

jula

donos i podlizuj sie dalej k..o pewnie dlatego ci tak dobrze,pewnie wyplate tez masz wieksza i tak wiem ze tak.

K.L

Pracuje od 4 miesięcy i nie narzekam praca jak praca jeśli chcesz pracować to pracujesz jeśli szukasz łatwego zarobku to niestety nie ten zakład

my
@K.L 17.03.2017 14:04

ty donosicielko masz prze.bane u nas , my wiemy jaka jestes liz dalej

k.l
@my 21.03.2017 15:11
ty donosicielko masz prze.bane u nas , my wiemy jaka jestes liz dalej

Pani wie z kim pani pisze ? lub do kogo bo chyba nie

oplkjuh

praca jest nieoplacalna , zrobisz norme to podniosą ci normę, przerobisz pare miesiecy nie dostaniesz umowy na stale , jeszcze cie okradną z marnej wyplaty. A ludzie sa tutaj po studiach , są nieudolni ,nie umieją znalesc pracy to zabieraja prace osobą po ogolniaku . tutaj pracują wieśniaki ktorzy są do niczego i zawsze będą do niczego.

zainteresowana

nic na temat pracy nie piszecie a o tym tamat ... jak praca dla kobiet na tych wiązkach ujdzie czy rece bola piszcie cos wiecej plis

HI HI HI

Wyglądają jak dwa gołąbki w zielonej klatce , Ciekawe czy ciasna???

jula
@HI HI HI 07.02.2017 15:49
Wyglądają jak dwa gołąbki w zielonej klatce , Ciekawe czy ciasna???

o kim mowa

wśród obcych

Nacjonalizm WYRASTA z tradycyjnych korzeninaszej cywilizacji, korzeni , kultury-,, religi ,narod, wolnosc ,, moralność. Dla nacjonalisty Naród jest,,GRUPĄ'' Jednostek psychofizycznych polączonych świadomością wsólnego pochodzenia i wynikającego z niego węzłami moralnymi.

Kolezanka

Wszystkim dziewczynom z elektropartsu spokojnej i przyjemniej pracy w Nowym 2017

jkl

Co się stało z opinią o zniemczałych m.....h, kto ją usunoł,przecież tam była napisana czysta prawda. Zabolało , niemożliwe przecież niem.... nic nie rusza.

KJUIO
@jkl 04.12.2016 16:04

NIESTETY ZAWSZE BEDA PASZTETAMI WLASCIWIE DO KONCA ZYCIA MUSZA SIE POGODZIC ZE MAJA BRZYDKA MORDE .

hi hi :)

Przyzna m rację niektórzy maja okropnie brzydka mordę i dlatego ich nie przyjmą,do leprzej, zazdroszcza ładnym osobą ze, sa piekne to jeszcze lepzse we wszystkim od nich i dlatego narzucają im coś czego nie zrobily.

LJH

I TAK TAKICH LUDZI NIKT NIE PRZYJMIE DO LEPSZEJ PRACY NIKT WIESNIAKOW NIE CHCE, NIE LUDZKICH BEZ UCZUC TYLKO WYSMIAC BO DORZE WIESZ ZE JESTES ZWYKLA SZMATĄ KTURA PODLOGE WYTRZEC MOZNA , NAWET LUDZIE Z AFRYKI SA WIECEJ WARCI OD WAS .

dość złego

dziewczyny nie dajcie się tak szantażować i zastraszać w Cuper w Bielsku robi rekrutację mają NAPRAWDĘ BARDZO DOBRE ŚWIADCZENIA pracuje tam moja bratowa ja już bez namysłu składam papiery ATMOSFERA JEST TAM NORMALNA I NIKT CIĘ NIE GNĘBI WRĘCZ JAK PRZEŁOŻONY WIDZI ŻE CI ZALEŻY NA PRACY TA U KIEROWNIKA STOI ZA TOBĄ MUREM jak chodzisz cały miesiąc do pracy to spokojnie wyjdziesz 2300 nie stresując się w robocie

oro

Doatki cyzli premie, ma sie rozumiec? Wiem, ze w pracy jako przedstawicielhandlowy to premie są, zależy oczywiscie od tego jak pracujesz, czy jestes skuteczny i czy sobie radzisz, wiem,ze konkurencja jest pewnie duża bo jest wiele firm trudniacych sie w sprzedaży sprzetu rehablilitacyjnego

oky

Życzę Powodzenia w dalszym rozwoju firmy i mała prośba do Prezesa o jakieś wyższe dodatki do wynagrodzenia i będzie naprawdę Oky

op

Szczerze wątpię, żeby antres o którym tutaj mowa szukał obecnie kogoś na stanowisko "przedstawiciela handlowego".

op

To nie ten antares.

nick

to w takim razie po co osoby, które tutaj się wypowiadają jeszcze tam pracują skoro tak im źle!!!! jest wiele innych zakładów pracy. jak dla mnie te wszystkie wypowiedzi zawarte w tym forum sa jedna wielka porażką!!!wiec to jest wszystko co mam do powiedzenia w tym temacie. powodzenia....

PO BIUROWYCH WIDAĆ TAKI SAM POZIOM INTELIGENCJI, ZOBACZCIE JAKIE ONI MAJĄ BŁĘDY W SWOJEJ WYPOWIEDZI.A TAK POZATYM BŁĘDY W WYPŁACIE TEŻ MIAŁAM WIĘC WCALE LEPSI OD NAS NIE SĄ...

nick

CHCĘ TYLKO POGRATULOWAĆ PANIĄ, KTÓRE WYPOWIADAJĄ SIĘ NA TYM FORUM ZNAJOMOŚCI ORTOGRAFII. WIDAĆ TU WYSOKI POZIOM INTELIGENCJI!! DROGIE PANIE ZAŁATWIAJCIE TAKIE SPRAWY MIĘDZY SOBĄ, BO PRZYNAJMNIEJ W MOWIE NIE WIDAĆ BŁĘDÓW ORTOGRAFICZNYCH. MOŻECIE BYĆ PEWNE ŻE OSOBY Z BIURA TO WSZYSTKO CZYTAJĄ I POWIEM SZCZERZE Z PEWNOŚCIĄ UMIERAJĄ ZE ŚMIECHU JAKICH TO MAJĄ PRACOWNIKÓW NA POZIOMIE... Z POWAŻANIEM

ooo
@nick 19.11.2015 10:41

I kto tu pisze o błędach ??? Powinno być PANIOM a nie PANIĄ !! ;D

s
@nick 19.11.2015 10:41

A ja aż musiałam dodać, że nie PANIĄ a PANIOM. Pozdrawiam:)

ja pierdziu ..... co tam sie dzieje ? co Wy tak wrzucacie na siebie ? Widze klimat macie niezły i 0 zmian ... Zamiast narzekac szukajcie gdzies indziej zatrudnienia po co siedzicie w syfie ? Kobiety Ogarnijcie sie !

ZBULWERSOWANA

cały czas mnie to zastanawia dlaczego biurowi nie chcą podarować umowy na stałe dobremu,wydajnemu,oraz sprawdzonemu pracownikowi.Przecież sami wymagają od pracownika wysokorozwiniętych zdolności manualnych a od siebie nic nie chcą dać.Skoro mają wysokie wymagania wobec pracownika, to pracownik też ma prawo na lepsze życie,nie tylko wy biurowi zasługujecie na normalną kilkuletnią umowę o pracę.Trochę wyrozumiałości i szacunku tutaj brakuję dla zwykłych przeciętnych ludzi którzy czasami potrafią być lepszymi ludzmi w noralnym życiu ,niż ludzie z wiekszych szczebli.Kiedyś tutaj się inaczej pracowało ,a teraz obniżyli premię za obecność,podnoszą normę wciskając osobie pracującej że przyczyną jest rozmawianie i oczywiście cała grupa cierpi przez te 3 osoby.Przydało by się tutaj trochę sprawiedliwości ,bo sam kierownik powiedział kiedyś na zebraniu że każda osoba jest oceniania inwidualnie a jednak to się kupy nie trzyma.Skoro tak twierdził, to dlaczego w takim razie normę podnieśli przez te 3 lutujące pracownice? Biurowi powinni każdego z osobno karać a nie cały zakład,np.karą finansową.

oczywista

zgadzam sie rowniesz z 333 i black macie calkowita racje co do tych uwag mysle ze jezeli ktos z biura tu zaglada to moze zrozumieja ze cala ta admoswera nie bierze sie od kazdej z was to wypisywanie i te nieporozumienia miedzy wami to dyrekcja jest temu winna bo macie te same pieniadze ale co z umowami przebieranie wybieranie na antares niech wezma wszystkie na umowy o prace przez zaklad a nie agencje kazda to wkurza i potem jest jak jest wypisujecie na siebie niepotrzebnie admosfere wprowadzono tylko teraz przez dyrekcje i te karteczki przez procenta ludzie biurowi zwolnijcie bo przyjdzie wam samym siasc do stolu i robic na produkcji bo ludzie nie daja juz rady i tak sie dzieje teraz wasza wina kochane szefostwo wy wymagacie ale my tez troszke zrozumienia z waszej strony i waszej zyczliwosci a zobaczycie ze bedzie dobrze tylko wy kochana dyrekcjo mozecie zapobiec temu co tu sie dzieje traktujcie ludzi z szacunkiem to bedzie zaklad istnial jeszcze sto lat tego wam zycze z calego serca obudzcie sie bo przespicie dobrych ludzi ktozy odchodza z tej firmy i ida do innej pokaszcie ze wam na ludziach zalezy . POZDRAWIAM Z CALYM SZACUNKIEM DYREKCJE

z umowami to racja jestesmy za stare na takie umowy czym biuro sie sugeruje biuro jest bezlitosne ciagle wymaganie od nas a wy co daliscie od siebie bona na swieta i mysla ze cud nastapil w antaresie zero pochwal zero slowa dziekuje jak by w szkole tego ich nie uczyli ale my wciaz malo zle itp pracuje tu bo nie musze sie przesiadac na dwa autobusy tylko jeden bo dawno bym poszla i zmiany mi pasuja ale po nowym roku kto wie moze przeprowacka cos da wiec sznowne panstwo biurowe pomyslcie o nas w plusach nie minusach bo potem na forum jest jak jest

Black
@333 14.11.2015 20:13

I z tą opinią się zgodzę, ale na pochwały i dziękuję nie liczcie bo ani biuro , ani boss nas nie traktuje jak ludzi tylko coś co tak naprawdę na nich zarabia, w sumie jak by przyszło o ścisłość to jesteśmy postrzegane jako całe zło tego zakładu.A tak na marginesie umowy? jakie umowy,są zbyt chytrzy jak by mogli to robiły byśmy za miskę ryżu.No ale cóż nowy rok już tuż tuż, a zakład na zadupiu z wątpliwym dojazdem. Już teraz jest rotacja, a co dopiero tam. Ale co oni będą się przejmować, przecież my nie ludzie.

ela 589

do osoby ;szczera ty dziewczyno masz ze soba jakis problem wypisujac takie rzeczy daj sobie na wstrzymanie jak piszesz imiona to pisz pelne imie bo nie jestesmy glupie jak ty to piszesz kazda ma zalozona rodzine i dzieci a z tego co wiem to glupki nie zakladaja rodzin bo nie wiedza co to znaczy to jest forum o pracy a nie o ludziach kto jaki jest szczera to ty nie jestes czemu nie powiesz kim to ty jestes a od eli gabryski i sabiny to ty sie odwal dobrze widze ze masz ze soba nie zly problem czujesz sie niedowartosciowana wspolczuje a skoro o mnie piszesz i o innych dziewczynach to sie ciesze bardzo.Pomodle sie za ciebie aby bog dodal ci rozumu bo na dzien dzisiejszy go nie masz jak widac serdecznie cie szczera pozdrawiam

Ja:(

zgadzam się z wypowiedzią szczerej tutaj naprawdę nie ma czego szukąć. Biurowi nie traktują ludzi poważnie, a nawet jeśli mają powód żeby nie traktować ludzi poważnie, to ja wiem jaki,ale już nie będę wspominać ,ponieważ już wyżej wymieniałam o tym.uważam że biurowi powinni a nawet muszą dać normalną umowę normalnym pracownikom i ddzielać głupich od normalnych szanujących i uczciwych pracowników.Nie powinnyście siedzięc w tym zakładzie i słuchać popieprzonych rad koleżanek z pracy.Więc nie patrzcie się na nie i nie bierzcie z nich przykładów tylko szukajcie normalnej pracy bo jesteście tego warte, i tak szczerze już za stare na takie głupie umowy.Takie umowy to mogą se mieć małolaty albo osoby kture szukają pracy na krótki okres czasu.

moka:(

a co to znaczy ze jak komus nie odpowiada to nikt go do podłogi nie przybił?

@moka:( 13.11.2015 23:33
a co to znaczy ze jak komus nie odpowiada to nikt go do podłogi nie przybił?

Jeżeli komuś nie odpowiadają współpracownicy, " bo ta za chuda , a tamta za gruba czy też praca nie taka jaką by chciała" to nikt na siłę nie trzyma w zakładzie.

Kobiety czy aby na pewno dorosłyście do swojego wieku?,obrzucacie się błotem, a tak na prawdę wszystkie jedziemy na tym samym wózku. Jeżeli komuś nie odpowiada to nikt go do podłogi nie przybił. Jak rozumiem żadna z was nie ma sobie nic do zarzucenia, no cóż ... ( bez komentarza) ŻENADA !!!!!!!!!

nie sądzę, aby karać w ten sposób w pierwszej kolejności pracownik powinien być zatrudniony przez firmę, ponadto to jest łamanie prawa.

uważam że,jedynym sposobem na rozwiązanie problemów głośnych rozmów i notorycznych śmiechów będzie kara pieniężna albo odebranie premii.Sama kiedys w takim zakładzie pracowałam,gdzie szefostwo nie dawalo sobie z tym rady i takie coś wprowadzili żeby mieć święty spokój z ludzmi niedostosowanych do zasad panujących w firmie.Więc myśle że Pan Jacek powinien takie zmiany wprowadzić,dla dobra pracowników.Pozdrawiam :)

tak

z biura obiecano nam ze beda uczyc wloskiego zaczna zbierac zapisy kto by chcial i co cisza jak by makiem zasial a przydaloby sie tutaj rozwoju nie ma zadnego

szok

Miodowemu blondowi troche usmiechu na ''twarzy ''rzycze i zachowania jakiejkolwiek klasy w stosunku do innych pracownic, to ze masz umowe to nie znaczy ze jestes nie wiadomo kim... a czarna,,,na fitness... pozdrawiam ,chwała ,że juz nie musze na nie patrzeć !

szokk
@szok 10.11.2015 10:55

*Życzę :)

ONA

Odpowiedz na ktokolwiek jesteście śmieszne,parszywe i tak naprawdę gówno macie do mówienia bo w ogóle was w tym antaresie nie powinno być, cieszcie się że dyrektorka się zlitowała i dała wam tam zatrudnienie.A ty druga(po znajomości)w szczególności ,studiujesz wiem co, a zachowujesz się jak rozwydrzona małolata.Masz książki to naucz się jak się zachowywać wśród ludzi bo sama za niedługo będziesz musiała dawać przykład. A Tak na dodatek to ja w antaresie stale się na siebie patrzyłam ,to wy stale patrzylyście się na mnie i na na moje normy z tego co pamiętam , latałyście za mną jak nawiedzone.

antares

A Panie z tego co wiem maja opisywać jak sie pracuje,a nie wasze prywatne porachunki,mysle ze w najbliższym czasie wiele rzeczy się wyjaśnij bo z rozmowy ktora tutaj sie odbywa wygląda ze Panie dalej pracują w firmie i można wiele ciekawych rzeczy sie dowiedziec ze zamiar pracować to sie obserwuje innych a wtedy pracować się efektywnie nie da,śmiechy i głośne rozmowy tez zostaną w firmie zapewne rozwiązane.Z poważaniem.

trochę kultury

takie osoby jak wyżej wymienialam mają tak nasrane w glowach że co kolwiek bym napisała ,żeby doszło do nich jakie tak naprawdę są, nic nie da.Nawet jak skończą studia podyplomowe to nigdy się nie zmienią i będą zawsze takie głupie jak pień. myślą że przeklinaniem się obronią ,jak ktoś im zwróci uwagę, jakie są parszywe i puste.Więc nie dziwcie się pózniej ze mając tak wyparzoną mordę dostaniecie lepszą place bo takich osób nigdzie nie chcą.

jeszcze do poetki pozalowania daruj sobie tekst ze zaobserwowalas ty przyszlas obserwowac czy pracowac pusta to ty jestes my pracujemy a widocznie jestesmy cos warte skoro nami sie zainteresowalas a nie panny na montarzu jak ci zal to popros o przeniesienie albo zmien prace debilko tu jak zadnej nie powiesz wulgarnie to sie nie odpierdziela to jest forum o pracy a nie o tobie jaka jestes ty pusta tepa strzalo i tak wiem kim jestes popatrz w lustro i zaopserwuj sie i swoj wyglad kazdy jest taki jaki jest i charakter ma kazdy swoj nie musi ci sie podobac tobie tez zycze niedlugo terminowej pracy w antaresie

ela 589

do osoby smiechu warte zwarzaj co piszesz ja moze jestem przy sobie ale ty to jestes daremna ze akurat na to forum i piszesz.Taki szmatlawiec wogule nie powinien pracowac w antaresie a jak ja chce sie skupic na pracy to patrze na to co robie to ty sie skup a nie rozgladaj sie po hali i odpier.....l sie od stolu przy lutowaniu a zwlaszcza od tej przy sobie jak ci sie nie podoba to wyp...la...j z tad ok daremna dupo nie wiadomo z kad wzieta zal mi ciebie urzad pracy jest dla wszystkich a zwlaszcza dla ciebie tam napewno sie skupisz w kolejce.Prrzyjmuja do pracy taka zbieranine teraz ze masakra pozdrawiam niemogaca sie skupic na pracy wiesniaro zal mi ciebie wogule was wszystkich.pozdrawiam ta pania zycze milej i niedlugoletniej pracy a nawet niedlugo miesiecznej pracy oby ci sie noga powinela dziewczyno z kosmosu...:)

ala h
@ela 589 09.11.2015 13:26

Polecam duzo silowni I diete. Mozgu juz nie odzyskasz.

Zostaw opinię o Antares - Bielsko-Biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Antares