VALEO CZECHOWICE- DZIEDZICE

Czechowice-Dziedzice

VALEO CZECHOWICE- DZIEDZICE

Opinie o VALEO CZECHOWICE- DZIEDZICE

Janek

Minusy to słabe zarobki i mobbing. Plusy to kasa na czas i panie robią dobrze loda w pracy. Co tydzień inna. Pozdro

CUKKUS

najlepsza praca na Valeo w UTR szczególnie na OEM 1 po jednej osobie na dział są dwa działy pracowało się po dwóch lub trzech,ale stwierdzili że za dużo i zdegradowali chłopców do liderów technicznych.Najgorsza fucha w tym zakładzie nikt się tu nie pcha pomimo dobrych zarobków bo z każdej strony cię je... a szybko a kiedy jak by byli na spidzie! a pojęcia o naprawie i lokalizacji usterki kretyny nie mają praca jest stresująca.Są dni że na przerwę się nie chodzi bo niby nie wolno.Nie wspominając no super liderach na jednym z działów którzy maja robić drobne awarie ,ale nie maja do tego mózgu tylko siano i gadanie idę do wc lub na kawę matoły totalne.Kadra kierownicza Utr ogólnie jest ok tyle że wyższe szychy ich molestują tak jak chcą.

Zostaw opinię o VALEO CZECHOWICE- DZIEDZICE - Czechowice-Dziedzice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie VALEO CZECHOWICE- DZIEDZICE