Eltek Poland Sp. z o.o.

2.6 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Eltek Poland Sp. z o.o.

Pracująca

Pracuje w firmę kilka lat, wynagrodzenie hmm chyba adekwatne do wykonywanej pracy, jest wiele zakładów w Bielsku gdzie pensje są wyższe ale wiąże się z cięższa praca, atmosfera? Uważam ze jest ok wszędzie są osoby którym coś będzie nie pasowało są tez osoby zadowolone, Uważam ze komentarze ze trzeba zmienić kadry są zupełnie nie uzasadnione panie miłe nie raz pomogły jak czegoś nie rozumiałam czy w kwitku czy w urlopie czy w innych rzeczach jak się do kogoś podchodzi z życzliwością taka sama życzliwość zawsze się otrzymuje, kadra kierownicza? Uważam ze wynagradzają za chęci do pracy w postaci no bez problemowych urlopów czy nadgodzin warto pamiętać ze stanowisko do czegoś zobowiązuje jak cos zawaliłam oczywiscie swojego się nasłuchałam ale pracowałam w gorszych warunkach z gorszymi ludźmi, panie plotkujące są wszędzie jednak uważam ze nie należy takimi osobami się przejmować gdyż to one na tym zawsze najgorzej wychodzą ogólnie atmosfera przyjemna, dużym minusem są warunki jakie panują w szatniach czy w toaletach ciagle zatkane toalety no ale nowy zakład to problem chyba zniknie

Zuza Nowy wpis

Jak to jest możliwe,że większość pracowników dojeżdżajac do pracy ponosi koszty z własnej kieszeni,a garstka osób która dojeżdża ze Skoczowa otrzymała busa pracowniczego tym samym mając dojazd darmowy.Bardzo proszę o wytłumaczenie tej sytuacji.

Michał

Czy to agencja pracy?

Ank Nowy wpis
@Michał

Pierwsze agencja około 6miesiecy później pod firmą.

Pytanie Nowy wpis

Czy Eltek Poland Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Ank Nowy wpis
@Pytanie

Tak.

Niezadowolony

Byłam pracownikiem firmy przez pół roku. Zostałam zwolniona przez sytuację jaka nastała. Niestety minął rok i nie chcą znowu zatrudnić. Nawet firma boi się rozmawiać gdy dzwonię i pytam o powód tego dlaczego nie chcą zatrudnić. Atmosfera znośna. Jak zawsze i wszędzie lepsze lub gorsze dni. Zarobki przyzwoite. Jestem po prostu sfrustrowana tym że człowiek chce jest chętny bo już ma jakieś pojęcie o tej pracy a oni po prostu mają go głęboko w nosie

Rozmowa kwalifikacyjna
Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Eltek Poland Sp. z o.o. na stanowisko KONTROLER JAKOŚCI? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?

Jak wygląda ścieżka awansu w Eltek Poland Sp. z o.o.?

Junior
Kandydat

Witam Jakie wtryskarki posiada firma?? Jakie zarobki jako ustawiacz??

Zainteresowany pracą
Kandydat

Witam, pojawiło się niedawno ogłoszenie na lidera linii produkcyjnej. Mógłby ktoś napisać na jakie zarobki można liczyć na początek i po okresie próbnym? Jaki jest social, dodatki.. Z góry dziękuję za odpowiedźi

Anonim
Kandydat

Na jakie zarobki można liczyć jako kontroler jakości ?

Nowy
Klient

Dzień dobry Czy przyjęcia do firmy są bezpośrednio pod firmę czy firma zewnętrzna ? Jeśli firma zewnętrzna to na jaki czas umowa ? Miesieczna?

zainteresowany
Kandydat

Jak wygląda praca na Utrzymaniu Ruchu? Jakie są widełki? Chodzi o automatyka lub elektronika.

XXX
@zainteresowany

Praca w Eltek doradzam każdemu zarobki naj niższa średnia krajowa a praca na wszystkich maszynach zero szacunku do pracownika (usunięte przez administratora) atmosfera bardzo zła !!!

loll
@XXX

Macie robić a nie gadać .Jak nie to się zwolnić. Szacunku szukają na szacunek to trzeba sobie zapracować.

S
@zainteresowany

Tez chciałbym wiedziec jakie płace sa na UR jako np.Elektromechanik???Ktoś coś wie ???

Anonim
@zainteresowany

Pracowałem tam lepiej sobie odpuścić tam prace chora atmosfera na warsztacie jeden na drugiego nadaje,zarobki kiepskie.Przyjdź to zobaczysz jaka jest rotacja ludzi i stwierdzisz czy warto

Kool
@loll

Co to znaczy że na szacunek trzeba sobie zapracować? Nie rozumiem. Każdy pracownik wykonuje sumiennie swoją pracę. I każdemu z nich należy się szacunek.

Zuza

Dlaczego operatorzy linii produkcyjnych muszą ciągle upominać się o wentylatory.Pracownikow i stanowisk pracy jest coraz więcej a wentylatorów nie przybyło.Czy to nie jest ważne dla osób za to odpowiedzialnych by przy tak wysokich temperaturach zapewnić pracownikom dogodne warunki.Kazdy dzień jest walka o wentylatory lub przynosimy swoje z domu.Apeluje do osób odpowiedzialnych za tą sytuację aby sprawę potraktowały poważnie,a nie czekały na to ,aż skończy się lato i temperatury spadną.

Ona
Klient

Witam jak wygląda praca na lini ile mozna zarobić i jaka atmosfera?

Ann
Kandydat

Chcialam zapytać jak zarobki w firmie, chodzi o biuro? Napiszcie jaka atmosfera?

Ja
@Ann

Beznadziejna. Każdy z kazdym

Ew
@Ja

pracowałam w wielu firmach, atmosfera jest dobra. zarobki takie jak w regionie, ja nie narzekam.

Paweł B

Witam bardzo serdecznie.Chciałem bardzo przeprosić Panią Edytkę M za błędny wpis ,post .Przepraszam bardzo wpis został napisany pod wpływem niepozytywnych emocji .Przepraszam Bardzo.

Nina
@Paweł B

Widzę że Paweł B ma ja... Przeprosił na forum oficjalnie Panią Edytkę M .Człowiek w nerwach różne głupoty robi ale ważne jest przeprosić i przyznać się do winy .Myślę ,że to sprawa do dogadania i zrozumienia.Powodzenia .pozdrawiam Edytkę i Pawła.

Paweł B.

W tej firmie znam osoby to jest Edyta,M, Podrywa mnie na Facebook ,umawia się po paru sms i wyrywam ja na wekend robiąc z nią co chce..Jest tępa i naiwna trzeba wykorzystać hahaha .Mamy ubaw na mieszkaniu w Niemczech co robi opowiadam znajomym.Pobawie sie troche i kopnę w (usunięte przez administratora).Zabawa za darmo poco płacić .Myślałem że nie ma (usunięte przez administratora) lasek o sory babek bo już prawie 50 ale są .pozdro.

Ona
@Paweł B.

A co to ma wspólnego z firmą Eltek?? To chyba indywidualna sprawa co kto robi.(usunięte przez administratora)

Alla

Nie musisz współczuć jak nie znasz sprawy jak poznasz proszę o napisania własnego zdania .Pracowałam w tej firmie i znam te osoby.

Nick
Kandydat

Jak wygląda praca w kontroli jakości? Na jakie zarobki na początku można liczyć ? Jakie otrzymujecie benefit?

ja tylko pytam

Cześć. Znalazłem właśnie ogłoszenie że szukacie ustawiacza maszyn. Doświadczenie mam kilkuletnie, maszyny borchei haitian na sterownikach keby. Przezbrajam, ustawiam, programuje, uruchamiam produkcje etc. Jaki jest zarobek na stanowisku w tej firmie ? co muszę wiedzieć aplikując ? plusy, minusy. ktoś coś ? dzięki za odpowiedź :)

maszynista lolek
@ja tylko pytam

nie warto Ci sie pchac w ta firme ,kokosów nie zarobisz 2300 -2500 pln ,robiłem i odkąd zabrali wszystkie dodatki ,zwolniłem się ...teeraz jest nowy hala w Wapiennicy ,totalny dramat

Maka
@ja tylko pytam

Za mały jak na wymagania ????

ja tylko pytam
@maszynista lolek

Dzięki za info. W obecnej firmie zarabiam 3200 na rękę, tak że nie opłaca mi się w takim razie, w dodatku z dojazdem. Szukam dalej.

Bleee

Powiem tak zakład w wapienicy fajny, wszystko ok tylko czemu jest duchota i tak strasznie ciepło. Gdzie są jakiekolwiek wiatraki przy stanowiskach, czemu nie zadbacie o pracownika tylko o swoje cztery litery. My też jesteśmy ludźmi nie zapominajcie o tym. Stracicie dobrych ludzi za zwalnianie ich jak są za długo na l4? Gdzie logika? Szanujcie sobie pracowników bo dobry pracownik to jest skarb.

Maka
@Bleee

Oni nie patrzą na to, że jest dobry pracownik... Pracownik ma być przygłupi, szybko pracować, robić normę i jeszcze się cieszyć, że łaskę zrobili i zatrudnili... Traktuje się zwykłych ludzi jak bydło, nie ten to następny, a tych co mają więcej oleju w głowie zwalniają, bo nowymi ludźmi się łatwiej rządzi i narzuca zasady bez ładu i składu... ????

Bleee

Ludzie wam odejdą i kto na was będzie pracować? Stańcie raz na maszynie na 4 godziny kierownicy wielcy i pokażcie na co was stać jak potraficie podnosić normy na każdym stanowisku, wykażcie się umiejętnością zrobienia normy jak mówicie ze to jest do zrobienia. Chcę was raz zobaczyć jacy jesteście zdolni w tym co mówicie bo w tym co mówicie to dużo się zmieści a przy was mało się robi.

Potem

Ale o co chodzi ? Wypowiedź z (usunięte przez administratora) wzięta. Nie trzyma się niczego. Żadnego tematu. Coś z główką ? Czy może szkół zabrakło aby się wypowiedzieć. A może brokaty mało, aby zabłysnąć ?

Zostaw merytoryczną opinię o Eltek Poland Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

Eltek Poland Sp. z o.o.