Eltek Poland Sp. z o.o.

Bielsko-biała

Opinie o Eltek Poland Sp. z o.o.

Monika

Praca w Elteku to beznadzieja. Co prawda praca nie jest ciężka dla osoby energicznej i dobrze organizującej swój czas jak to na produkcji. Mnie się nie podobało ze względu na liderki oraz problemy dotyczące agencji Ale to już Elteka nie dotyczy. Pieniądze też bardzo marne . Teraz też pracuje na produkcji dużo lepiej platna, lepsza atmosfera. Po raz drugi bym się tam nie zatrudniła.

pati
@Monika 29.09.2016 14:52

napisz gg 50970739

Paula 1234

Sa przyjęcia do eltek?

pustelnik

Nie polecam liderka wytapetowana pusta jak trampek kierownictwo takze beznadziejne atmosfera taka sobie szczerze szukajcie gdzie indziej.

xxxx

Możecie mi powiedzieć cos o pracy w Eltek czy jest ona cieżka? trudno się na tych maszynach nauczyć???

Ania

jakie zarobki na stanowiskach umysłowych?

Sławek B

Pracowalem kiedyś w tej Firmie i bardzo mi się podobało miła atmosfera ludzie bardzo mili i tak samo jak Kierownictwo. Zarobki też dobre godziny pracy odpowiednie chociaż czasami szkoda że nie było nadgodzin ale i tak szło dobrze zarobić. Z miłą chęcią bym tam jeszcze raz wrócił i pracował.

Zostaw opinię o Eltek Poland Sp. z o.o. - Bielsko-biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eltek Poland Sp. z o.o.