Eltek Poland Sp. z o.o.

Opinie o Eltek Poland Sp. z o.o.

Niezadowolony

Byłam pracownikiem firmy przez pół roku. Zostałam zwolniona przez sytuację jaka nastała. Niestety minął rok i nie chcą znowu zatrudnić. Nawet firma boi się rozmawiać gdy dzwonię i pytam o powód tego dlaczego nie chcą zatrudnić. Atmosfera znośna. Jak zawsze i wszędzie lepsze lub gorsze dni. Zarobki przyzwoite. Jestem po prostu sfrustrowana tym że człowiek chce jest chętny bo już ma jakieś pojęcie o tej pracy a oni po prostu mają go głęboko w nosie

Junior

Witam Jakie wtryskarki posiada firma?? Jakie zarobki jako ustawiacz??

Zainteresowany pracą

Witam, pojawiło się niedawno ogłoszenie na lidera linii produkcyjnej. Mógłby ktoś napisać na jakie zarobki można liczyć na początek i po okresie próbnym? Jaki jest social, dodatki.. Z góry dziękuję za odpowiedźi

Na jakie zarobki można liczyć jako kontroler jakości ?

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Eltek Poland Sp. z o.o. na stanowisko Key Account Manager? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?

Dzień dobry Czy przyjęcia do firmy są bezpośrednio pod firmę czy firma zewnętrzna ? Jeśli firma zewnętrzna to na jaki czas umowa ? Miesieczna?

zainteresowany

Jak wygląda praca na Utrzymaniu Ruchu? Jakie są widełki? Chodzi o automatyka lub elektronika.

XXX
@zainteresowany

Praca w Eltek doradzam każdemu zarobki naj niższa średnia krajowa a praca na wszystkich maszynach zero szacunku do pracownika (usunięte przez administratora) atmosfera bardzo zła !!!

loll
@XXX

Macie robić a nie gadać .Jak nie to się zwolnić. Szacunku szukają na szacunek to trzeba sobie zapracować.

S
@zainteresowany

Tez chciałbym wiedziec jakie płace sa na UR jako np.Elektromechanik???Ktoś coś wie ???

@zainteresowany

Pracowałem tam lepiej sobie odpuścić tam prace chora atmosfera na warsztacie jeden na drugiego nadaje,zarobki kiepskie.Przyjdź to zobaczysz jaka jest rotacja ludzi i stwierdzisz czy warto

Kool
@loll

Co to znaczy że na szacunek trzeba sobie zapracować? Nie rozumiem. Każdy pracownik wykonuje sumiennie swoją pracę. I każdemu z nich należy się szacunek.

Zuza

Dlaczego operatorzy linii produkcyjnych muszą ciągle upominać się o wentylatory.Pracownikow i stanowisk pracy jest coraz więcej a wentylatorów nie przybyło.Czy to nie jest ważne dla osób za to odpowiedzialnych by przy tak wysokich temperaturach zapewnić pracownikom dogodne warunki.Kazdy dzień jest walka o wentylatory lub przynosimy swoje z domu.Apeluje do osób odpowiedzialnych za tą sytuację aby sprawę potraktowały poważnie,a nie czekały na to ,aż skończy się lato i temperatury spadną.

Ona

Witam jak wygląda praca na lini ile mozna zarobić i jaka atmosfera?

Ann

Chcialam zapytać jak zarobki w firmie, chodzi o biuro? Napiszcie jaka atmosfera?

@Ann

Beznadziejna. Każdy z kazdym

Ew

pracowałam w wielu firmach, atmosfera jest dobra. zarobki takie jak w regionie, ja nie narzekam.

Paweł B

Witam bardzo serdecznie.Chciałem bardzo przeprosić Panią Edytkę M za błędny wpis ,post .Przepraszam bardzo wpis został napisany pod wpływem niepozytywnych emocji .Przepraszam Bardzo.

Nina
@Paweł B

Widzę że Paweł B ma ja... Przeprosił na forum oficjalnie Panią Edytkę M .Człowiek w nerwach różne głupoty robi ale ważne jest przeprosić i przyznać się do winy .Myślę ,że to sprawa do dogadania i zrozumienia.Powodzenia .pozdrawiam Edytkę i Pawła.

Paweł B.

W tej firmie znam osoby to jest Edyta,M, Podrywa mnie na Facebook ,umawia się po paru sms i wyrywam ja na wekend robiąc z nią co chce..Jest tępa i naiwna trzeba wykorzystać hahaha .Mamy ubaw na mieszkaniu w Niemczech co robi opowiadam znajomym.Pobawie sie troche i kopnę w (usunięte przez administratora).Zabawa za darmo poco płacić .Myślałem że nie ma (usunięte przez administratora) lasek o sory babek bo już prawie 50 ale są .pozdro.

@Paweł B.

A co to ma wspólnego z firmą Eltek?? To chyba indywidualna sprawa co kto robi.(usunięte przez administratora)

Alla

Nie musisz współczuć jak nie znasz sprawy jak poznasz proszę o napisania własnego zdania .Pracowałam w tej firmie i znam te osoby.

Jak wygląda praca w kontroli jakości? Na jakie zarobki na początku można liczyć ? Jakie otrzymujecie benefit?

ja tylko pytam

Cześć. Znalazłem właśnie ogłoszenie że szukacie ustawiacza maszyn. Doświadczenie mam kilkuletnie, maszyny borchei haitian na sterownikach keby. Przezbrajam, ustawiam, programuje, uruchamiam produkcje etc. Jaki jest zarobek na stanowisku w tej firmie ? co muszę wiedzieć aplikując ? plusy, minusy. ktoś coś ? dzięki za odpowiedź :)

maszynista lolek
@ja tylko pytam

nie warto Ci sie pchac w ta firme ,kokosów nie zarobisz 2300 -2500 pln ,robiłem i odkąd zabrali wszystkie dodatki ,zwolniłem się ...teeraz jest nowy hala w Wapiennicy ,totalny dramat

Maka
@ja tylko pytam

Za mały jak na wymagania ????

ja tylko pytam
@maszynista lolek

Dzięki za info. W obecnej firmie zarabiam 3200 na rękę, tak że nie opłaca mi się w takim razie, w dodatku z dojazdem. Szukam dalej.

Bleee

Powiem tak zakład w wapienicy fajny, wszystko ok tylko czemu jest duchota i tak strasznie ciepło. Gdzie są jakiekolwiek wiatraki przy stanowiskach, czemu nie zadbacie o pracownika tylko o swoje cztery litery. My też jesteśmy ludźmi nie zapominajcie o tym. Stracicie dobrych ludzi za zwalnianie ich jak są za długo na l4? Gdzie logika? Szanujcie sobie pracowników bo dobry pracownik to jest skarb.

Maka
@Bleee

Oni nie patrzą na to, że jest dobry pracownik... Pracownik ma być przygłupi, szybko pracować, robić normę i jeszcze się cieszyć, że łaskę zrobili i zatrudnili... Traktuje się zwykłych ludzi jak bydło, nie ten to następny, a tych co mają więcej oleju w głowie zwalniają, bo nowymi ludźmi się łatwiej rządzi i narzuca zasady bez ładu i składu... ????

Bleee

Ludzie wam odejdą i kto na was będzie pracować? Stańcie raz na maszynie na 4 godziny kierownicy wielcy i pokażcie na co was stać jak potraficie podnosić normy na każdym stanowisku, wykażcie się umiejętnością zrobienia normy jak mówicie ze to jest do zrobienia. Chcę was raz zobaczyć jacy jesteście zdolni w tym co mówicie bo w tym co mówicie to dużo się zmieści a przy was mało się robi.

Potem

Ale o co chodzi ? Wypowiedź z (usunięte przez administratora) wzięta. Nie trzyma się niczego. Żadnego tematu. Coś z główką ? Czy może szkół zabrakło aby się wypowiedzieć. A może brokaty mało, aby zabłysnąć ?

Zgadzam się

baba

kolejny specjalista internetowy sie odezwał . miej odwage i powiedz to przelozonym , no chyba ze sie boisz ze cie wykopia bo ty nic nie robisz.... rady anonimowe internetowe bedzie robil na forum :-) ubaw po pachy chyba ktos tu zaczal porzadki robic w koncu , ciekawe czy juz zeczeli wylapywac osoby

Nik

Ja się pytam jak to jest ? Kasa mniejsza. Premie zabrane, a normy poszły w górę. Pracownicy klepią biedę, a szefostwo wraz z biurokratami codziennie zamawiają sobie żarcie z dowozem. Wraz z prezesem na czele

PIP
@Nik

Poważnie i sugerujesz ze maja więcej pieniążków bo zamawiają sobie jedzenie do pracy?? w obecnej sytuacji proponuje się cieszyć ze można przyjść i patrzeć jak zamawiają jedzenie, bo jakby były zwolnienia/postoje to siedzenie w domu i brak możliwości dzielenia się TAK PONIŻAJĄCYMI OPINIAMI Z INNYMI.... ludzie zajmujcie sie soba a nie jak ktos sobie (usunięte przez administratora) jedzenie do pracy zamawia... może osoba wyżej ma za mało obowiązków ze ma czas na takie obserwacje.... Jak jest jakiś problem z tym to proszę się udać do Prezesa lub Kierownika i nie ANONIMOWO mu o tym powiedzieć ze zamawiają sobie jedzenie,a on zabrał premie... bo tutaj każdy ma najwięcej do powiedzenia... Pozdrawiam

baba
@Nik

Ja powiem wiecej... ja widzialam nawet jak kupują z maszyn jedzenie!!! rozpusta!!! a jedna z biura to nawet miała kotleta i ziemniaki!! na pewno kupione w super restauracji! widzialam! jak mogą! pracownicy klepią biede bo premie zabrali? dostaje tyle na ile mam umowe i sie ciesze ze mam prace. moja rodzina na postojowym z obciętą pensją, znajomi bez pracy bo ich pozwalniali a tu jakis osobnik czepia sie ze jakis inny osobnik w firmie jedzenie zamawia... no trzymajcie mnie

Wściekła
@PIP

Dobre,, proponuję się cieszyć że można przyjść do pracy,, ja proponuję otworzyć oczy że ofet pracy jest coraz więcej i na Elteku życie się nie kończy!zaraz będziecie chcieć żeby ludzie za darmo do pracy przychodzili bo przecież ważne że jest praca, śmiechu warte, pamiętajcie bez pracowników nic nie zrobicie, tak jak szanujecie tych którzy na was zarabiają tak oni będą szanować was, szkoda tylko tych starszych osób zasługujących na szacunek za lata przepracowane które teraz są traktowane jak roboty i tania siła robocza, jest to porostu przykre, takie firmy nie powinny istnieć a w zasadzie ludzie zarządzający taka firmą.

...

Dlaczego marionetka?

Strata
@Nik

A nie wstyd prezesowi że mimo obcięcia pensji wraz z biurowym stać go na żarcie z knajpy ? To Wy na nich robicie. Wy na przerwie kanapkę ???? i do kieratu .trochę. patrzy jak Panie z produkcji biegną na przerwę,. Biegną, bo im czas leci... A biurowcu siedzą, jedzą, .... smacznego.....

Potem
@Strata

Ale są takie, które to aprobują.(usunięte przez administratora) Ciesz się z tego co masz. Inne firmy za postój dają 2 tys. A wy za tyle normy musicie robić ????

@Strata

przeciez pensja nie jest obcięta

Miś Jogi
@Ona

Pensja nie ale premię zabrali niby nie ma sprzedaży A my robimy na 3 zmiany jak to jest może Mi to ktoś wytłumaczyć???

Klient

Eltec. Zakupiłem u nich sprzęt. Który o mało nie doprowadził do porażenia prądem. Firma nie poważna. Nawet największemu wrogowi bym ich nie polecił. Sprzedali mi chłam. Kiepskiej jakości nie poczuwają się do ochrony klienta. Ich kabel zasilający dosłownie rozlas się w rękach. I naraził mnie na straty. Ich kabel wtyczka pin urwał się i został w kontakcie. Nigdy więcej nie zrobię u nich zakupów.

Klient
@Klient

Poprawka nazwy firmy eltec warszawa sprzedają sprzęty do komputerow

yy

Proponuje stańcie jak inne zakłady każdy otrzyma 80% wynagrodzenia i tyle, ale nie bo później będzie narzekanie ze 80% wypłaty tylko dostaje ze chce do pracy wrócić.... tak tak skomentujecie ze (usunięte przez administratora) pisze ale wszędzie ludzie narzekają ze chcą do pracy wrócić żeby w domu nie siedzieć i chociaż miedz wypłatę z podstawy... a wy narzekacie ze wam wzięli w obecnej sytuacji dodatek? gdzie ludzie płaczą bo prace stracili mając rodziny na utrzymaniu... a teraz gdzie prace można znaleźć... tyle osób jest tak pewnych siebie to proszę złożyć wypowiedzenie i pójść tam gdzie jest lepiej... ALE PRZEPRASZAM TYLKO DUŻO SZCZEKACIE A NIC NIE ROBICIE BO PROSTE NIE PASUJE MI TO IDE GDZIE INDZIEJ!!!

Hahaha
@yy

A ja proponuję porozmawiać z pracownikami :) a nie wyciągać swoje własne teorie, ludzie liczyli na ten postój, ale jak on może być skoro zakład idzie pełną parą, normy podwyższone, ciągle upomnienia że za mało zrobione, ja się pytam gdzie ten kryzys i koronawirus? Proponuję również przejrzeć rynek pracy a nie wmawiać ludziom że nigdzie pracy nie ma, rozumie gdyby zakład oferował porządne wynagrodzenie i wymagał ale tak z pewnością każdy będzie płakał za tą podstawą, czyli najniższa krajowa, a swoją drogą nie wprowadziliście postoju, nie daliście 80% wynagrodzenia ale jesteście pewni że ludzie płakać będą, śmiech na... Hali... :)

aqaaa
@Hahaha

ja jestem pracownikiem i pracuje na linii. kto liczyl??? (usunięte przez administratora)ja nie liczylam! jezeli ktos nei wizi kryzysu to jest slepy. ja chce pracowac a nie zebyu mi pensje obcinali przez postoje moze wyjdz na ulice i zacznij gadac z ludzmi to ci sie oczy otworzą i zobaczysz ze ludzie zostali bez pracy. za dlugo tutaj pracuje zeby narzekac tak jak niektorzy tutaj. przez takich (usunięte przez administratora) i takie komentarze tylko pogarszacie . robcie sobie dalej anonimowe apele przez internet, a nikt jaj nie ma zeby te kretynizmy przelozonym wprost powiedziec bo kazdy myslacy was wysmieje.

sdf
@Hahaha

czy było użyte stwierdzenie ze niema nigdzie pracy?? proszę czytać ze zrozumieniem stwierdzenie padło gdzie teraz można ja znaleźć bo teraz to graniczy z cudem chyba ze mówimy o pracy "Biedronka/Lidl...etc" to oczywiście jest ale proszę nie wmawiać ze w branży produkcyjnej automotive są miejsca pracy... Ale przypuszczam ze osoby negatywnie wypowiadające się na tym FORUM to jest max (5 osób) które ciągle piszą i komentują inne wypowiedzi... bo nikt z obecnych na tym forum niema odwagi zgłosić tego jak im jest niby źle... zostało stworzone to forum aby pracownicy użalali się nad tym jak jest źle i pisali o tym w internecie a nie współpracowali razem dla lepszego dobra... Bo ludźmi rządzi FAŁSZ!! Bo ile trzeba mieć inteligencji żeby komentować kogo na jakie jedzenie stać japie.. totalne (usunięte przez administratora) i świadczy to o wszystkich osobach które narzekają tutaj ANONIMOWO

Zostaw merytoryczną opinię o Eltek Poland Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Eltek Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Eltek Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eltek Poland Sp. z o.o.?

Eltek Poland Sp. z o.o.