Eltek Poland Sp. z o.o.

Opinie o Eltek Poland Sp. z o.o.

Ona

To nieodpowiedzialne ze zakład nie robi nic w kierunku takim żeby zadbać o pracowników w związku z obecną sytuacja, fiat tychy zaprzestał produkcję, inne zakłady wprowadzają jedna zm , są częste dezynfekcje narzędzi pracy, a w Elteku co robią??? Dali płyn do dezynfekcji rak i nic poza tym, obudźcie się bo za chwilę będzie za późno!

Xxx

Cześć, napiszcie jamie stawki na początek.

Mee

Jaki system pracy jest w elteku?

Onomatopeja
@Mee

Jaki system pracy? Zależy na jakim dziale. Biurowcy w dużej części pracują od kawy przy automacie,do następnej kawy w automacie.Tak przynajmniej było do końca zeszłego roku....Produkcja pracuje na 3 zmiany,utrzymanie ruchu,na 3 zmiany.

Mee
@Onomatopeja

Rozumiem ale jest to system pracy od poniedziałku do piątku czy może 4 brygadowka?

PracującaWelteku
@Mee

System 3 zmianowy od pon do piątku, soboty i niedz też są pracujące ale liderzy chodzą i pytają kto może przyjść zazwyczaj jest to ograniczona liczba osob

Zibi

Dlaczego nadal szukają kierownika UR? Co z poprzednim?

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Eltek Poland Sp. z o.o. na stanowisko Key Account Manager? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
Pati

Witam. Widzialam ogloszenie do Elteka. Niby montaz drobnych elementow plastikowych i zatrudnienie przez sam zaklad. Bardzo interesuja mnie zarobki, czy atmosfera w pracy tez jest znosna. Zdaje sobie sprawe z tego, ze wszedzie znajdzie sie ktos "nie taki" ale chodzi o ogol. Obecnie pracuje przez agencje i nie wiem czy od marca nie bede bez pracy, temu pytam jak jest w Elteku. patrycja.grzel@gmail.com Prosze o odpowiedz na emailu.

nowa
@Pati

nie da sie wytrzymac uciekam z tego zakladu,zamiast pracować to plotkują o innych

Pati
@nowa

Napisz mi na email jesli mozesz

Pracująca..
@Pati

Witaj, praca w Elteku jest znośna, atmosfera również tylko,, nie tacy,, sami sobie stwarzają zła atmosferę, sami sobie wkręcają śrubę a przez to takie opinie, nie jest ciężko w porównaniu z innymi zakładami produkcyjnymi, normy są do zrobienia na większości stanowiskach(nie wszystkich) tylko trzeba chęcii umiejętności starania dążenia do tego, zarobki mogły by być wyższe ale nie są najgorsze.

julia
@Pracująca..

Zarobki powinny być według pracy,jedne panie się opiepszają, inne się starają a ta sama wypłata.Żadnej motywacji do pracy.Nie warto się starać.Normę mogę zrobić w 6 godzin ale po co.

@julia

Tak, najlepiej robić 100%normy w 5h i podnieść normę innym...to, że ty potrafisz i masz siłę (usunięte przez administratora) w 30 stopniowym upale to nie znaczy że każdy ma! Znalazła się jedna nawiedzona,która chce udowodnić swoje ,,ambicje,, i reszta musi się męczyć...

WW

Witam chciałam zapytać czy na produkcji jest ciężka praca czy da się wyrobić normy itd ?

@pracownica

Uważam, że pani kierownik to odpowiedni człowiek na właściwym miejscu. A ty, zamiast hejtować wszystko i wszystkich wokół siebie spójrz w lustro i zobacz czy jesteś taki idealny

USTAWIACZ
@@pracownica

Jak się prawdę pisze to się teraz nazywa hejt ,kto rządzi tym zakłądem pani kierownik bez odpowiedniego wykształcenia i braku doświadczenia z pracą z ludzmi czy prezes którego nie ma

Xxx

(usunięte przez administratora)to ten co naprawiał wtryskarki i robił na jedną zmianę? Taki umięśniony?

Robol

No to może najwyższy czas aby sie dowiedział

Stoje z boku

Brak kierownictwa i kontroli w Wapienicy powoduje przestoje w pracy .Pracownice na produkcji i pracownicy montujący maszyny są pod wpływem alkoholu.29 stycznia po godzinie 14 liderka wraz z panią z kontroli wyprowadziły pijaną pracownice awanturowała się przeklinała na palarni ,pogloski chodzą żę to jest nie zgłoszone,wszyscy widzą i nic nie mówią.Ruda weż się za to duzo nie wiesz ,lub dajcie kogoś żeby trzymał to w garści. były kobiety ,które potrafiły pół litra wlać do litrowej coli i piła w pracy.TRAGEDIA

Bulbozaur
@Stoje z boku

Ludzie zajmijcie sie tym co trzeba a nie tematem innych osób, pamiętajcie nie jesteście anonimowi w internecie, to jest forum pracy a nie portalem plotkarskim... Masz problem idz do lidera lub Kierowniczki a nie wylewaj żale tutaj. Pamiętaj karma wraca

on
@Bulbozaur

ja myslalem ze tylko faceci pja w pracy a tu sie okazuje ze kobiety tez

,,,,
@Bulbozaur

Ludzie nie maja jaj żeby mówić o tym otwarcie lub jak piszesz powiedzieć o tym kierowniczce lub liderce, dlatego piszą tutaj..

zainteresowana praca

Hmm, zastanawiające jest to ze tyle ludzi zajmuje się życiem innych niż swoim... jeżeli kogoś coś kuje w oczy to wypadało by powiedzieć prosto w twarz a nie robić wypociny w internetach.. Pewnie są to osoby który notorycznie narzekają jak to jest im złe a pracują pewnie już lata...(usunięte przez administratora)

Hmm
@zainteresowana praca

No nie wiem czy jako facet moge zazdroscic rzęs ????

,,,
@Hmm

to gratulacje będąc mężczyzna pisze Pan takie rzeczy :) To musi być Pan bardzo odważny Panie anonimowy w internecie:) co Pana skłoniło do obrażania innej osoby w internecie? chyba ze uważa Pan ze lepiej by wykonywał te obowiązki niż ona? a możne jedyne co to potrafi Pan włączyć komputer i pisać takie rzeczy?

He
@,,,

Nie chodzi mi o obrazanie a po prostu o zatrudnianie osob na odpowiednie miejsca a nie kazdy sie nadaje na dane stanowisko. Niektóre kobiety nic poza soba po prostu nie widza a w takiej pracy jednak trzeba sie troche poświęcać niz widziec czubek własnego nosa.

@He

To Ciebie powinni zwolnić w pierwszej kolejności kolego. Dziewczyna jest na odpowiednim stanowisku a Tobie żal tyłek ściska, zazdrościsz że ktoś zaszedł dalej niż Ty? Dlaczego wylewasz swoje frustrację właśnie tutaj i na dodatek na koleżance z pracy. Masz jakiś problem podejdź i powiedz jej to w twarz ale sądzę że brakuje Ci odwagi tak jak i rozumu, bo (usunięte przez administratora) Ci nie brakuje z tego co widzę. Więc zamknij się proszę ja Ciebie i daj dziewczynie spokój już bo to co piszesz jest żałosne bardzo i już nie chodzi o to że w internecie nikt nie pozostaje anonimowy bo to akurat mało istotne. Pomyśl jak koleżanka się teraz czuję przychodząc do pracy, może powiesz kim jesteś a my się tutaj pośmiejemy z Ciebie dzieciaku, bo na dojrzałego to nie wyglądasz.. No chyba że na kretyna to co innego.

Pracująca

Pracuje w firmę kilka lat, wynagrodzenie hmm chyba adekwatne do wykonywanej pracy, jest wiele zakładów w Bielsku gdzie pensje są wyższe ale wiąże się z cięższa praca, atmosfera? Uważam ze jest ok wszędzie są osoby którym coś będzie nie pasowało są tez osoby zadowolone, Uważam ze komentarze ze trzeba zmienić kadry są zupełnie nie uzasadnione panie miłe nie raz pomogły jak czegoś nie rozumiałam czy w kwitku czy w urlopie czy w innych rzeczach jak się do kogoś podchodzi z życzliwością taka sama życzliwość zawsze się otrzymuje, kadra kierownicza? Uważam ze wynagradzają za chęci do pracy w postaci no bez problemowych urlopów czy nadgodzin warto pamiętać ze stanowisko do czegoś zobowiązuje jak cos zawaliłam oczywiscie swojego się nasłuchałam ale pracowałam w gorszych warunkach z gorszymi ludźmi, panie plotkujące są wszędzie jednak uważam ze nie należy takimi osobami się przejmować gdyż to one na tym zawsze najgorzej wychodzą ogólnie atmosfera przyjemna, dużym minusem są warunki jakie panują w szatniach czy w toaletach ciagle zatkane toalety no ale nowy zakład to problem chyba zniknie

Tu trzeba wymienic kadry te panienki to jakas tragedia. Jedna studiuje i mysli ze wszystko potrafi a o najprostrze rzeczy ciągle pyta. (usunięte przez administratora)

ona

Organizacja pracy w firmie woła pomstę do nieba,brak profesjonalizmu kadry kierowniczej,Firme częściowo przeniesiono do Wapienicy gdzie ludzi nie mają co robić,brak części powoduje wielogodzinne postoje.Sprawcie eski pań pracujących z Bielsku a ze Skoczowa.Płaca wedłóg iloci zrobionej normy.Są panie,które normę robią w 5 godzin na danym stanowisku a zarabiają to samo Brak kontroli nad pracownikami z Ukrainy robią co chcą i ile chcą . Firma dobra dla leserów i obiboków brak motywacji do pracy. Olek lata po hali tak szybko, żeby go nikt nie zaczepił i prawdy mu nie powiedział, weż się do roboty i tak cię wywalą ,mam nadzieje że kiedyś dojdzie to do włochów nie ty jeden i nie ostatni , zadbaj o pracowników.Pracownicy ze Skoczowa mają darmowy transport a inni muszą dojeżdzać na własny koszt.

Jak wyglada praca na utrzymaniu ruchu ?

...

Praca na UR jest kiepska w ciągu dnia nawet nie usiądziesz na kawę w ogóle kierownik ciagle zagląda na warsztat.Ogolnie praca polega na odblokowywaniu maszyn i ciągłych przezbrojeniach mało ma to wspólnego z Utrzymaniem Ruchu a głównie z praca ustawiacza.Non stop kocioł na zakładzie atmosfera tez kiepska ludzie na warsztacie chodzą i gadają kierownikowi jak widza ze sobie usiądziesz czy pójdziesz na papierosa.Malo idzie się tam nauczyć zarobki niskie w porównaniu do innych zakładów a prace ogarniesz w 2 tyg w skrócie będziesz na panelu jednej z maszyn robić reset stop start i tak w kółko.Ogolnie nie polecam dlatego jest bardzo duża rotacja w dziale utrzymania ruchu i stad ciagle ogłoszenia na internecie,że szukają elektromechanika.Calosciowo nie Polecam chyba ze jedynie jakimś świeżakom co nie maja doświadczenia i trzeba coś do CV wpisać

...

Jak już ktoś chciałby iść to na tzw górę zakladu tylko jak szukają ludzi to na dół a żeby pracować na gorze nie ma szans bo tam jest mniej roboty robią na dwie zmiany a na dole 3 zmiany przez prawie 7 dni w tygodniu.Na gorze tak kierownik nie zagląda, idzie sobie usiąść pogadać i zapalić.A góra to tzw piętro zakładu a dół to parter

@pracownica
@...

Pracuję na górze i nie zauważyłam żeby był czas na papierosa i pogaduchy????

@...

a może zastanów się dlaczego musisz robić reset i start, może coś nie działa jak powinno a ty tego nie widzisz albo nie chcesz widzieć

Ktos

Ludzie zajmijcie sie tym co trzeba a nie tematem innych osób, pamiętajcie nie jesteście anonimowi w internecie, jeżeli kogoś urazicie możne zgłosić sprawę na policje, to jest forum pracy a nie portalem plotkarskim

Karol

Lider mam dobrą kasę plus weekendy to ma fajną wypłat.. Robotę też ma spoko

Opr
@Karol

Plus weekendy? :P gdyby miał dobrą wypłatę to w weekend wydawałby pieniądze zarobione w tygodniu :)

Mloda

Na początku 2500 jako operatorka to lider pewnie ponad 3 ma praca od pn do pt

Zainteresowana
@Mloda

2500 brutto?

Op

Jadę na rozmowę to wszystkiego się dowiem. uważam Firmę Eltek za ciekawą Firmę a mam doświadczenie jako lider więc czemu nie spróbować.

Op

Jakie warunki może otrzymać lider.

Stara wyga
@Op

Nawet o tym nie myśl

@Stara wyga

Stara wyga możesz konkretniej napisać czemu nie myśleć???

Julia9712

Pracuje w elteku nie cały miesiąc , powiem tak, przez pierwsze 2 tygodnie płakałam dzień i noc, maszyny co chwile sie psuja i musisz je sobie sam jeszcze naprawic bo "niewielką" awarie jestes w stanie sam ogarnąć. niektóra część liderów w miare okej ale jedna lafirynda chodzi i mysli ze jest panią i władcą tego zakładu, jak potrzebujesz pomocy to przewraca oczami i jeszcze wydyma te napompowane usta glonojada, nie ma w ogóle szacunku dla pracowników i jest bardzo wyśmiewna. Dlatego juz do niej nie chodze bo mam w (usunięte przez administratora) takie traktowanie pracownika, natomiast w większosci załogi lepszą cześc stanowią panowie, są tacy tez co myslą ze są pępkami świata ale to trzeba wiedziec po czasie po prostu do ktorego isc. Jeśli chodzi o maszyny to nie ma ani dnia aby praca odbyła się choćby bez ani jednej awarii, ciągle sie psują i marnuje sie czas przy tym naprawianiu tylko. Ogólnie jest głośno na zakładzie i można sie łatwo pobrudzić, nie wiem jak długo tam jeszcze popracuje ale mysle ze nie wiecej niz 2 lata

Witam. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma..... pracowałem w kilku firmach produkcyjnych, i w żadnej z nich nie spotkalem sie z tak dobrą atmosferą jak w Elteku. Nie zgadzam się z tymi opiniami, które widzę poniżej.

Zostaw merytoryczną opinię o Eltek Poland Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Eltek Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Eltek Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eltek Poland Sp. z o.o.?

Eltek Poland Sp. z o.o.