Eltek Poland Sp. z o.o.

Opinie o Eltek Poland Sp. z o.o.

Konkretna

Eltek to wielka jedna obłuda. Wykorzystują ludzi za marne pieniądze. Maszyny które powinny być już dawno na złomie. Cały czas psujace się i więcej robi się tam braków niż dobrych sztuk. Kierownicy to ludzie bez serca jeden to chodzi jak sztywny patyk od miotly. A druga jak panienka na wybiegu koni arabskich. Podnoszą tylko normy i patrzą więcej na ręce ludzi niż na wydajność i lepsza pracę. Szkoda słów i pracy czasami.

Anonimowa
@Konkretna

Zgadza się,jedynym prezesem tego zakładu był Grzesiek pełna kulturka i szacunek względem pracowników, a nie to co obecny prezes, który nawet nie wie co znaczy słowo ,, dzień dobry'',a jedynym kierownikiem tego zakładu był i będzie zawszł Maciek on liczył się z pracownikami zawsze pomagał w trudnych sytuacjach i też się go pozbyli bo był za dobry , był za nami,a teraz została straszna pani kierownik ,która Maćkowi nawet do pięt nie dorasta ,kierownikiem to ona jest, ale to tylko na papierze.Dodatkowo poniewierka po wszystkich liniach , pracownicy traktowani jak śmieci.

pomoc

Dla wszystkich co szukają pracy, PRACUJ.PL ja tam znalazłam prace oferty pracy w Bielsku czy w Czechowicach.Nie tylko Eltek istnieje

renia

zmiana w umowie o prace zmiana miejsca pracy nie musicie sie zgodzic na nowe warunki to z winy pracodawcy, w takim wypadku jezeli odmowicie podpisania aneksu do umowy dostaniecie wypowiedzenie i nalezy wam sie odprawa. Czytajcie ponizej wpisy

@renia

Odnośnie odprawy..... Pozwolę sobie zacytować Twój własny wpis... "Może się tak stać np. w sytuacji przeniesienia siedziby zakładu pracy do innego miasta" . Przypominam, że zakład Eltek Poland nadal będzie znajdował się w Bielsku. Nikt z zakładu w B-B na odprawę raczej liczyć nie może.

@Ruda

nie musi to byc inne miasto to przyklad zmienia się miejsce pracy moze to byc inna ulica gdzie nie ma dojazdu sprawa w sadzie pracy wygrana

@Ruda

w mojej umowie miejscem pracy jest siedziba pracodawcy

@Ruda

kierownikiem czy prezesem sie bywa a pracownikiem sie jest ,wielu sie przewinelo przez zakład wiec i ciebie któregoś dnia na pysk wywalą

...
@renia

Co się dzieje w Eltek teraz ktoś więcej powie ?

renia

Zmiana miejsca wykonywania pracy Zmiana lokalizacji miejsca pracy W związku z tym, że miejsce wykonywania pracy jest istotnym elementem umowy, którą zawierają pracownik i pracodawca, każda stała zmiana lokalizacji świadczenia pracy przez pracownika wymaga jego zgody. Pracodawca może podpisać z pracownikiem aneks do umowy, w którym wskazane zostanie nowe miejsce zatrudnienia lub wręczyć pracownikowi wypowiedzenie zmieniające warunki pracy. Wynika to z faktu, że określenie miejsca wykonywania pracy stanowi jeden z podstawowych elementów zawieranej pomiędzy pracownikiem, a pracodawcą umowy o pracę. Może ono przyjąć postać ogólną (np. „obszar powiatu poznańskiego”) lub szczegółową (np. „siedziba pracodawcy”). Strony w zakresie uzgodnienia miejsca pracy dysponują dużą swobodą, o ile tak określone miejsce jest zgodne z rzeczywistym miejscem wykonywania pracy. Możliwe jest bowiem zarówno wskazanie jako miejsce świadczenia pracy po prostu siedziby pracodawcy, a także wskazanie konkretnego zakładu produkcyjnego czy miejsca znajdującego się poza siedzibą pracodawcy. Warto pamiętać, że szczególnie w tym ostatnim wariancie zalecane jest precyzyjne określenie miejsca wykonywania pracy. W przypadku braku dokonania takiego uzgodnienia w umowie o pracę, umowa ta pozostaje oczywiście ważna, jednakże może zaistnieć spór co do umówionego miejsca pracy. Zmiana miejsca pracy jako zmiana warunków pracy Co do zasady zmiana warunków pracy, w tym miejsca wykonywania pracy, nastąpić może albo w drodze zgodnego porozumienia stron stosunku pracy albo poprzez dokonanie wypowiedzenia zmieniającego warunki pracy. W pierwszym przypadku, za zgodne porozumienie stron uważane będzie w szczególności zawarcie aneksu do umowy o pracę uwzględniającego nowe miejsce pracy. Zmiana warunków umowy o pracę na mocy porozumienia stron może nastąpić z inicjatywy każdej ze stron stosunku pracy. Sądu Najwyższego w wyroku z dnia 16 grudnia 2008 roku wydanym w sprawie o sygnaturze akt: I PK 96/08, stwierdził, że „nieważna jest klauzula umowna zawierająca bezwarunkową zgodę pracownika na czasową zmianę miejsca pracy w przypadkach uzasadnionych potrzebami pracodawcy, to jest bez określenia miejscowości, w której praca miałaby być świadczona, jak również okresu, którego te zmiany dotyczą”. Tym samym, do zmiany miejsca wykonywania pracy w przypadku porozumienia stron potrzebne jest oświadczenie stron zmierzających do dokonania zmian w określony sposób i w określonym terminie. Do uzgodnionej zmiany miejsca wykonywania pracy może dojść także na podstawie czynności dorozumianych, jednakże niezachowanie formy pisemnej takiego uzgodnienia może przyczynić się do sporu co do tego, czy zmiana taka w istocie była uzgodniona między stronami.

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Eltek Poland Sp. z o.o. na stanowisko Key Account Manager? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
renia

Wypowiedzenie zmieniające warunki pracy Wypowiedzenie zmieniające warunki pracy (w tym miejsce jej wykonywania) jest z kolei czynnością jednostronną, dokonywaną wyłącznie przez pracodawcę. Co istotne, pracownik nie musi zgodzić się na nowo zaproponowane mu warunki umowy, w tym na zmianę miejsca wykonywania pracy. Przez pewien okres od przedłożenia mu wypowiedzenia zmieniającego dysponuje on bowiem możliwością złożenia oświadczenia o odmowie przyjęcia zaproponowanych przez pracodawcę warunków. Co do zasady ma on taką możliwość aż do upływu połowy okresu wypowiedzenia. Pracodawca w piśmie wypowiadającym warunki pracy powinien o powyższym pouczyć pracownika. Jeśli tego nie zrobi, czas na złożenie przez pracownika oświadczenia ulega przedłużeniu aż do końca okresu wypowiedzenia, jaki jest odpowiedni dla danego pracownika. Jeśli w tym czasie nie złoży on oświadczenia o odmowie przyjęcia zaproponowanych warunków, przyjmuje się, że pracownik wyraził na nie zgodę. Oświadczenie o odmowie przyjęcia proponowanych warunków Złożenie przez pracownika oświadczenia o odmowie przyjęcia proponowanych warunków pracy skutkuje przekształceniem się wypowiedzenia zmieniającego w wypowiedzenie ostateczne i prowadzi do rozwiązania stosunku pracy. Warto nadmienić, iż w może zdarzyć się sytuacja, w której złożenie przez pracodawcę wypowiedzenia zmieniającego, a następnie odmowa pracownika przyjęcia zaproponowanych przez pracodawcę nowych warunków pracy, uprawni pracownika do otrzymania odprawy. Może się tak stać np. w sytuacji przeniesienia siedziby zakładu pracy do innego miasta. Jednakże ocena, czy pracownikowi w danej sytuacji faktycznie przysługuje odprawa jest zjawiskiem indywidualnym i musi przebiegać zarówno w oparciu o przepisy ustawy o szczególnych zasadach rozwiązywania z pracownikami stosunków pracy z przyczyn niedotyczących pracowników, jak i zapisy zawartej pomiędzy stronami umowy.

,,,,,

Witam.Co się dzieje na UR widzę,że ogłoszenie jest na stanowisko kierownika UR poprzedniego wyrzucono ? Zwolnił się?

Gość 45 78

Czy są przyjęcia w Komorowicach?

A do wapienicy juz szukają ludzi?

Czy są przyjęcia?

@Ania

Tak są

@Ruda

A gdzie można złożyć cv? Przyjmują osoby bez doświadczenia? Czy praca jest ciężka?

@Ania

CV można składać bezpośrednio w firmie lub mailowo, adres mogę podać jutro jak podpytam. Praca nie jest ciężka, na zakładzie jest czysto, a i atmosfera całkiem dobra.

Tedy

Czy w ogóle jest jakiś problem , że nikt od dawna nie zajrzał na forum?

Lidia

@Pracownica, czy firma Eltek Poland ma jakieś szczególne wymagania względem potencjalnych pracowników z zewnątrz? Wiesz może, jakie umiejętności należy mieć, aby móc z powodzeniem aplikować do pracy w tej firmie? Jeżeli możesz, to napisz, co wiesz na ten temat.

Lidia

@Pracownica, jak dobrze rozumiem to na wyższe stanowiska prowadzona jest normalna rekrutacja, w której mogą wziąć udział obecni pracownicy, którzy pracują w firmie Eltek Poland? Nie ma takiej zasady, że pracownik z automatu może otrzymać wyższe stanowisko tylko musi brać udział w procesie rekrutacyjnym tak samo, jak osoby z zewnątrz? Sprecyzuj, jak to wygląda.

@Lidia

Owszem . Tak samo. Najpierw prowadzą rekrutację wewnętrZną, a jeżeli nikt sie nie znajdzie, szukają poza firmą

Lidia

@Mala., dziękuję za sprecyzowanie swoich pytań, które zawarłaś w komentarzu o pracy w firmie Eltek Poland. Mam nadzieję, że któryś z forumowiczów ma informacje, które są dla Ciebie niezbędne przed podjęciem pracy w tej firmie. Odpowiedzi na Twoje pytania pomogą również innym osobom, które w przyszłości również będą chętne podjąć pracę w tej firmie.

Lidia

@Mala., interesujesz się pracą w firmie Eltek Poland? Dlaczego chciałabyś pracować tylko na jedną zmianę? Przedstaw informacje, które masz na temat tego miejsca pracy, ponieważ na pewno jest jakiś powód, dlaczego zainteresowała Cie praca akurat w tej firmie.

Mala.
@Lidia

@Lidia, szukam pracy na jedną zmianę bo mam małe dziecko i tylko pierwsza zmiana wchodzi w grę, a czemu w tej firmie, ponieważ jest dobra lokalizacja i nie jest to ciężka praca.

Mala.

Witam, chciałam się dowiedzieć czy w firmie Eltek w Bielsku jest możliwa praca tylko na jedną zmianę?

Lidia

@Pracownica, dziękuję za odpowiedź. Czy można napisać, że praca w firmie Eltek Poland jest stabilna? Pracodawca daje możliwości rozwoju zawodowego swoim pracownikom i oferuje im szansę awansu w strukturach firmy? Czy raczej trudno jest awansować w tym miejscu pracy? Proszę, abyś przedstawiła co wiesz.

@Lidia

Jest szansa awansu. Za każdym razem gdy poszukują kogoś wyżej, jest wywieszona informacja. Mozna aplikować . Owszem praca jest stabilna jak najbardziej.

@Lidia

Małe sprostowanie. Nie wyglupiaj się po zatrudnieniu i nie chciej aplikować na wyższe stanowisko po tygodniu czy miesiącu przepracowanym bo cie zwyczajnie wyśmieją. Moze mniej wiecej po pól roku bedziesz poważnie traktowana , jak kierownictwo zobaczy ze ten zakład to nie jest dla ciebie tylko przystanek miedzy innymi firmami.

Lidia

@Bercia, wymieniłaś aspekty pracy, które oceniasz negatywnie w firmie Eltek Poland, lecz w żaden sposób nie uzasadniłaś swojego komentarza. Napisałaś, że spora liczba osób przychodzi do pracy w firmie Eltek Poland i za chwile z niej odchodzi. Dlaczego? Są jakieś konkretne powody tego, że pracownicy tak szybko odchodzą z tego miejsca pracy? W firmie nie ma osób doświadczonych, które mają dłuższy staż pracy w tym miejscu? Napisz, jak to wygląda. @AGA, a czas pracy w firmie Eltek Poland ile wynosi? Jest system pracy 8, czy 10 godzinny? @Dorota, jesteś w stanie przedstawić, na jakie zarobki mogą liczyć osoby, które zostają nowo przyjęte do pracy w firmie Eltek Poland?

@Lidia

Odchodzą bo przeważnie sie nie nadają albo szukają pracy gdzie nie trzeba nic robić . Wynagrodzenie nowych pracowników jest takie dane jak maja Panie które przepracowaly 10 lat czyli 2150 brutto + premia za obecnosc . Bez nadgodzin to ok 1900 jeżeli pracujesz na 3 zmiany i premia jest co pół roku, paczki na święta, wczasy pod gruszą . W firmie pracuje sie dobrze . Zależy na jaka zmianę trafisz , bo dużo zalezy od atmosfery. Jest to jedna z firm w której pracuje sie mi najlepiej (pracowałam wcześniej w kilku) . Pozdrawiam

Lidia

@Pracownica, żeby aplikować do pracy w firmie Eltek Poland trzeba posiadać jakieś specjalne kwalifikacje? Czy wystarczy sumienność, zaangażowanie oraz chęć nauki, aby móc rozpocząć pracę w tej firmie? @Xxx, rozważasz zatrudnienie w firmie Eltek Poland? Jakie stanowisko Cię interesuje?

Dorota
@Lidia

Trzeba być energicznym szybkim oanapewno cierpliwym!!!!praca dla.mocnych osób wytrzymałych!!!!małe.zarobki za.mało przerw.A.człowiek ciepły posiłek musi zjeść !!!

Xxx

Pytam jakie sa warunki pracy a nie czy ktoś pisze maile ludzie... zajmijcie się swoim życiem a nie tym co ktoś robi... wiec powie ktoś wkoncu jak wyglada praca dokładniej jak z przerwami i nadgodzinami sprawa wyglada

AGA
@Xxx

Przerwy są dwie jedna 15 min a druga 10 min za mało nie da się zjeść a do tego lekka praca nie jest

Bercia

Nie polecam brak szacunku do pracowników brak kultury!!!!Jestem szczera i po co oszukiwać osoby chcące się dostać do ELTEKU !dużo osób przychodzi i zaraz odchodzi !!!!praca dla wytrwałych tylko!!!!nawet zjeść posiłku ciepłego się nie da bo mało przerwy!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Eltek Poland Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Eltek Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Eltek Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eltek Poland Sp. z o.o.?

Eltek Poland Sp. z o.o.