Hurtownia Alkoholi "ANTARES"

Zakręt

Opinie o Hurtownia Alkoholi "ANTARES"

kasan

Wielu pracowników ta firma nie posiada z tego co mi wiadomo, no ale jednak nie słyszałem, żeby bardzo narzekali na warunki pracy czy też zatrudnienia. Zarobki pozwalają na godne życie.

magazynierzy uwżajcie(usunięte przez moderatora) szuka nowych "frajerów" do pracy(info gazeta praca).każdy z magazynierów niech nie myśli że długo tam popracuje po jakimś czasie i tak będzie do zwolnienia.ten śmieszny kierownik i jego dwóch(usunięte przez moderatora)tylko wykorzysują ludzi a sami się(usunięte przez moderatora) a nie wykonaj jakiś poleceń to zaraz cię kierowniczek [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] do(usunięte przez moderatora)

Zostaw opinię o Hurtownia Alkoholi "ANTARES" - Zakręt

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hurtownia Alkoholi "ANTARES"