Opinie o valeo.pl - Valeo Service Eastern Europe Sp. z o.o. w Chrzanów

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Valeo. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Valeo o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Valeo w Chrzanów

Chętny

Jakie są zarobki na magazynie ??

stary

A Jak tam Utrzymanie w Valeo, jak pamietam stara ekipa była ok, a teraz ? duzo ludzi się pozwalniało ?

Bbb

Jednak jedne związki potrafiły wywalczyć że wychowawcze jest od 1 stycznia wliczane w lata pracy Bravo.......Przez Tyle lat dzięki panu S mamy były pokrzywdzone

Nowa
@Bbb

Zgadzam się z tym.Tyle lat Sebastian jest przewodniczącym związków a tak naprawdę nie wiele robi.Byłam świadkiem jego ataku złości i byłam w szoku jak facet niby na poziomie potrafi zachowywać się jakby brakowało mu piątej klepki.Krzyki i obrażanie zaczynają być u niego normą.Zapewniam , że biedaczek nie miałby tyle stresów,gdyby normalnie zaczął dogadywać się z drugimi związkami.Bo tak naprawdę nikt nie chce pozbawić go stanowiska tylko operatorzy chcą żeby bardziej stał po stronie ludzi a nie dyrekcji co widoczne jest od wielu lat.Wiele rzeczy mógł załatwić jak np jedzenie prawie za darmo tak jak w Skawinie,ale po co lepiej było iść na układy z górą.Sebastian chyba zapomina że jest dla ludzi a nie po to żeby robić dobrze szefostwu.Naprawdę dziwię się, że nadal się go trzymają.I nie piszę tego żeby go obrażać tylko po to żeby przemyślał swoją postawę i ogarnął się.

@Nowa

Zryjcie za darmo hahah nik mi nie wydał do tej pory hahaha

@Nowa

Dokładnie masz w 100 proc rację a jeszcze teraz kobiety które mają odliczone wychowawcze są w tym momencie pokrzywdzone za sprawą Pana S.... Wychowawcze musi być odpracowane więc niektóre dziewczyny są stratne 3 lata , gdzie w każdym normalnym zakładzie wychowawczy jest normalnie wliczany do lat pracy...A tu pan S zadecydował parę lat temu że Valeo będzie inaczej traktowało te osoby...Poprostu dramat.... Niech się pan w końcu ogarnie i zacznie współpracować z drugimi związkami a nie jak wyżej napisano z szefostwem......Teraz głupio pan wygląda na tle tych związków...My kobiety które musimy odrabiać to wychowawcze dziękujemy za brak szacunku do nas...... Boli to że teraz na bieżąco będą wypłacane jubileusze a tyle kobiet dzięki panu S jest pokrzywdzona bo 3 lata to naprawdę jest dużo....

@Ania

Może Pan się ogarnie i stanie na wysokości zadania i zmieni też tą sytuację na lepszą dla innych kobiet...Nie jest panu głupio że związki które działają krócej przynoszą bardziej korzyść...Niech Pan też stanie na wysokości zadania i pokaże że drugie związki też działają na korzyść w tym przypadku...kobiet.....Czy to jest sprawiedliwe w stosunku do tych którym odliczono wychowawcze dzięki Panu decyzji.........

@Ania

Ktoś miałby sobie dzieci co rok robic i miałoby mu sie to liczyc do staży pracy? :D Bardzo dobrze,ze to nie jest wliczane do lat pracy bo byłoby to niesprawiedliwe w stosunku do innych.

bombelek poszkodowany

cieszcie sie ze wam płacą kase za siedzenie w domu kiedy inni muszą tyrać,roszczeniowe jestescie skoro jeszcze narzekacie ,ze nie liczy sie wam ten okres do lat pracy, może jeszcze frytki do tego?

Asia
@bombelek poszkodowany

Widocznie jesteś facetem albo nie jesteś matką czego współczuję...Nie każdy ma możliwość zostawiania dziecka z kimś albo oddania do złobka... Jesteś zamknięty w tym Valeo z klapkami na oczach,zorientuj się jak jest w innych zakładach a potem się wypowiadaj....

@Asia

Brawo Asia.....Gdyby ta osoba była na miejscu naszym też by się inaczej wypowiadała....W tym przypadku chodzi o to że teraz będzie niesprawiedliwie bo zyskają Ci co teraz siedzą na wychowawczym bo one będą siedzieć a i tak będą mieć wliczone i bardzo dobrze bo zajmowanie się dzieckiem to też praca a kobiety wstecz muszą odrobić.Widocznie "bombek"nie czyta że zrozumieniem

@Beata

W takim razie kazda mogła by sobie rodzić co rok i mieć za to płacone w nieskończoność, widzicie co wy bredzicie?Ja po prostu stwierdzam obiektywnie,ze słusznie nie jest to wliczane do lat pracy bo byłoby niesprawiedliwie dla reszty.

@bombelek poszkodowany

Dla tych z ambicjami ;) https://youtu.be/7S6Zc604_9Q Daliście popis skumulowanej wiedzy hahah

Satanek

Kiedy można spodziewać się wypłaty

@Satanek

?

Urszula
@Satanek

I jak tam? Udało Ci się ją otrzymać? O jakiej kwocie mowa? Dasz znać? W ogóle były jakieś opóźniania że pytałeś? Takie rzeczy się często zdarzają?

Operator Cnc

Dostałem wiadomość z działu HR z propozycją pracy. W odpowiedzi dokładnie opisałem swoje doświadczenie oraz umiejętności i spytałem o kwestie finansowe. Oczywiście nie można udzielić takiej informacji, niektóre firmy bardzo wstydzą się tego ile płacą, to już standard na rynku pracy. Poproszono mnie o podzielenie się swoimi oczekiwaniami. Zaproponowałem stawkę, raczej średnią na podobnym stanowisku, a biorąc pod uwagę, że formy wtryskowe to nienajlatwieszy temat to niewygórowaną. Brak odpowiedzi co dobitnie pokazuje brak szacunku rektutera do kandydata. Zupełny brak profesjonalizmu na starcie u mnie przekreśla współpracę taką firmą

Brak

Dużo osób zwolnili pod adecco w grudniu?

Tom
@Kasia

Agusia

Słynny seter . już wszytkie dziewczyny wokol miał... naiwne.. coraz gorzej w tej firmie się dzieje..

Lol
@Agusia

Nie wiem o kim mowa ale to wina pustych dziewczyn ze lecą na takich typków a nie jego,jak dają to trzeba brać i korzystać.

Lol
@Agusia

Gonicie za takimi (usunięte przez administratora)a później płaczecie,ze samotnymi matkami jesteście.

@Lol

Jak to nie wiesz... wszyscy o tym przecież mówią..

@Iza

Właśnie

Krzys

Czyżby mowa o MI? Teraz obraca .......na APu4

bum
@Agusia

słynny setter piszesz a nikt nie wie o kogo chodzi , jak juz piszesz to napisz coś wiecej bo słynnych setterów jest dużo w tej firmie.

mol
@bum

dopytaj jak nie doszło do ciebie.. bo całe valeo wie o kogo chodzi.

sfafds
@bum

macie odwage pisać takie rzeczy ale już nie macie napisać inicjałów ani nic innego ,wsadzcie sobie w (usunięte przez administratora) te wasze ,,trudne sprawy'' to ze opitalałyscie gałke jakiemus setterowi to nie znak,ze kazdy bedzie wiedział o kogo chodzi.

@bum

a co zainteresowana jestes???

Ewelina

Do mnie Pani M. … Kierownicy jeszcze na siłach .D

Iza

szkoda że ty nie potrafisz DOBRZE ciągnąć zapewne byś go nie zadowolila..

Agata
@Agusia

Ja bym się nie przejmował Panią :) (usunięte przez administratora)

Abc
@Agusia

Który to ten słynny lider

Abc

Seter*

@Abc

Jak możesz nie znać M.I, Apu4 tam teraz szarżuje, wszyscy widzą i mówią

hahahaha
@@Agusia

To niezły macie gust dziewczyny ,ze lecicie na takiego kurdupla z tak paskudnym charakterem jaki on posiada, no ale rozumiem,ze od charakteru wazniejsze są pln-y które posiada za prace settera.Brawo Wy.

Jaa
@Krzys

Kogo teraz , bom ciekawa..

@Krzys
@Jaa

Nie wiesz? Liderkę czarna posłuchaj ludu:p, wszedzie ich widać razem

Ala

może lubią figury ????on,żona,ona:) może cuckold:p, ale tak to widać, żal.... chyba tak do ramienia

Rafcio
@Ala

Czy wszystkie ładniejsze dziewczyny w Valeo muszę mieć obrobiona (usunięte przez administratora) Serio?! Niech sobie robią co chcą! Wasza sprawa? Kto z kim i gdzie? Poprostu zazdrościcie.

Smile
@Rafcio

Tutaj to standard.. Duży zakład, plotkary znudzone własnym życiem. Zapewne w domu mąż alkoholik, długi, kapryśne bachory , więc szuka jedna z drugą atrakcji. Tam zobaczy, tam usłyszy, swoje doda i tak karmią się takimi plotkami. A choćby się spotykali , to co z tego. Ich życie, ich sprawy. A te babsztyle zżera zazdrość, bo zapewne gęby muszą botoksem ogarniać żeby w miarę wyglądać, a i tak na nie w domu chłop nie popatrzy. Wstrętny ryj, wstrętny charakter.. Na szczęście większość plotkar już się zwolniła, została garstka pasożytów

Wojtek
@Smile

Kogo problem korporacji czy podrzędnych firemek !!! Ze nie wiedza jak rozmawiać z prezesem a później prezes z prezesowa!!!! I w dooopie wszyscy jesteśmy ale jeden Wojtek lepiej stoi jemu nóżki będą całować hahah

Ala
@Rafcio

Zazdrościmy? Głupoty? A to jest jakaś segregacja?same się o to proszą robiąc takie sensacje, a ty byś chciał by tak twoja żona z kolegą działała w pracy i poza nią?,wątpię

Piom
@Smile

Dają pożywkę do tego to się plotkuje tym bardziej że to pokazują,zmyślone to nie zostało raczej więc gdzies prawda jest,zbyt dużo osób o tym mowi, nie godzi się takie postępowanie, twoja kobieta zona tez tak się spotyka z kolegą w pracy i pozania? Nie ma nic w tym złego?wszyscy plotkują nawet ty, ale czytając wpis to obrońca z ciebie:p

Piom

A czy obchodzi? Wyraziłem zdanie jak większość beż sugestii, ja sensancje robie? Nie bądź smieszny/na nie ja w stół uderzyłem A że wiem o kogo chodzi , no cóż, po twoim wpisie można dużo wnioskować

bolek

ile magazynier zarabia, jak zloze cv to dostane sie do magazynu

Ninka

Wszystko to (usunięte przez administratora) ale brygada A, przody, lidereczka która uja robiła a robi dzień z nocą, teraz kozaczy!!! Strzęp!!!! Co tu się (usunięte przez administratora)

zuzi
@Ninka

Uważaj sobie Agnieszko, bo do jakościoweczki ci daleko..

zuzi
@Ninka

Uważaj sobie Agnieszko, bo do jakościoweczki to ci daleko..

ula
@zuzi

z ktorego apu ta cala agnieszka?

Ewelina
@ula

Z szefostwa :) a reszta się buja !!!

Henryk

Pitbul

Hej na jaka kasę można liczyć na początek na rękę ponad 3 tys czy mniej? Są u was 13 wczasy pod grusza paczki na święta ? Albo oceny co roku i z tych ocen podwyżki ?

chwd Valeo
@Pitbul

Rozumiem ,ze pytasz o 3000 brutto a nie netto, tyle dostaniesz i jeszcze bedziesz sie musiał cieszyć ,ze robota jest.

Marzena
@chwd Valeo

czemu miałoby jej nagle nie być? jakieś spadki są ostatnio? czyli ludzi w razie czego wtedy nie zwalniają, trzymają do końca?

Fajny

(usunięte przez administratora) Dla nie licznych :D

Aaaalicjaaa

Matko na nowej hali brygada D liderka N to jest jakaś porażka .Próbuje być liderką ale jej nie wychodzi... Problem z byle czego ale najlepiej włos rozpuścić i parada co chwilę na kawę, dramat.

Tom
@Aaaalicjaaa

O tak potwierdzam totalny nie ogar. Ale przyjemniej włosy miała dziś spięte.

Biedron

Myślałem że tylko ja do widzę

Kaska
@Aaaalicjaaa

Potwierdzam. Paraduje jakby gwiazda była.. na dodatek zero kultury

Pele

Czy na święta się dostaje się jakąś kasę lub paczki?

Life
@Pele

Kasę i paczkę, ale bez szału

Polo

Wiadomo coś o postoju? Będzie czy nie?

Przykre

(usunięte przez administratora) Ktoś coś ;P kierownicy

Rafał

Cześć. Ile dostajecie na święta?

@Rafał

Miejmy nadzieje co krasnokutka których nima hahahah (usunięte przez administratora)

Dddd

Pani P logistyka przody .Nic się nie zmieniło ciągle stoi przy głównej alejce i wyczekuje zamiast zaopatrywać linie montazową w komponenty

Ol
@Dddd

Na co wyczekuje?

Ol

To może by spróbował szczęścia jak taka łatwa:D

liderka
@Ol

myślę że byś o własnych siłach po tym do busa nie doszedł chłopczyku

Srok

A żałosny kolezka będzie bił jak bym chciał próbować?:D

liderka
@Srok

Źle zrozumiałeś,tak by go wygrzmociła że miałby problem z wstaniem ale nic już nie powiem bo usuwają komentarze

Viva
@liderka

I napisała sama o sobie :)))

Mateuszzzz

Będzie postój między swietami?.

Halina
@Mateuszzzz

Takie postoje to są normalnie płatne? To jest jako urlop czy dodatkowe wolne?

Lay

Czy będzie przestój?

@Lay

Nikt tego jeszcze nie wie

Witam ile bym zarobił na początek w Valeo

Turbo
@Nowy

Jak na produkcje to marne grosze.

Zostaw merytoryczną opinię o Valeo - Chrzanów

• Jak się pracuje w Valeo?

Zobacz opinie na temat firmy Valeo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 306.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Valeo?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 267, z czego 33 to opinie pozytywne, 101 to opinie negatywne, a 133 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Valeo?

Kandydaci do pracy w Valeo napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Valeo