Instytut Badań i Rozwoju Motoryzacji BOSMAL Sp. z o.o.

Bielsko-Biała

Opinie o Instytut Badań i Rozwoju Motoryzacji BOSMAL Sp. z o.o.

Patrycja

Czy ktoś pracował na którymś z tych stanowisk: -Pracownik badawczy laboratorium elektrotechniki i elektroniki samochodowej -Laborant Pracowni Chemicznej -Frezer NC -Operator elektrodążarki drutowej -Specjalista ds. Projektów Unijnych w firmie Instytut Badań i Rozwoju Motoryzacji BOSMAL ? Własnie jest prowadzona rekrutacja na te stanowiska (http://www.bosmal.com.pl/Praca/4/60/PRACA.html), więc dobrze byłoby, gdyby ktoś z tych stanowisk opowiedział o swojej pracy, warunkach zatrudnienia.

,mkk

@blumstain to jaka ta stawka jest w koncu? jedni pisza ze dobra inni ze zła - może podajcie konkretne kwoty?

Gość

Opinie porażka Gdybanie; wizje mlekiem i miodem płynące Jak ktoś nie wie niech nie ocenia

blumsztain

Wysokie wynagrodzenie - Raks ogarnij się tj. kafel ojro - to tyle ma sprzątaczka 100 km za Odrą, lub jakiś ciapaty zasiłku nie ubliżając ciapatym:-)

denso

Nepotyzm w czystej postaci.

denso

Dziwnym trafem wiele pracowników ma nazwiska zbieżne z wykładowcami ATH :)

Zostaw opinię o Instytut Badań i Rozwoju Motoryzacji BOSMAL Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Instytut Badań i Rozwoju Motoryzacji BOSMAL Sp. z o.o.