Instytut Badań i Rozwoju Motoryzacji BOSMAL Sp. z o.o.

Opinie o Instytut Badań i Rozwoju Motoryzacji BOSMAL Sp. z o.o.

Aktualność
Rekrutujemy, zachęcamy do aplikacji na  https://www.bosmal.com.pl/4-kariera
Nowy wpis

Aktualność
Rekrutujemy, zachęcamy do aplikacji na  https://www.bosmal.com.pl/4-kariera
Kandydat Nowy wpis

Na jakie zarobki może liczyć inżynier ? Czy jest szansa zarobić 4-5 tys na rękę. Zastanawiam się nad aplikowaniem do tego zakładu

Nowy wpis

@Kandydat

Witam, zarobki na tym stanowisku są uzależnione od posiadanego doświadczenia zawodowego, umiejętności oraz wykształcenia. Wszelkie kwestie związane z wynagrodzeniami, w tym również te związane ze składnikami o charakterze uznaniowym są opisane i udostępnione dla zatrudnionych w Zakładowym Układzie Zbiorowym Pracy. Zachęcam do aplikowania, tym bardziej że trwa rekrutacja ;-) Pozdrawiam

Nick Nowy wpis

Ogólnie spoko ale Nepotyzm, nepotyzm i jeszcze raz nepotyzm...

Gerard

Byłem tam swego czasu zaproszony w odpowiedzi na moje zgłoszenie na ich ogłoszenie o pracę jako kierowca samochodów badawczych, no i hmm. ogólnie zaprosili tam wszystkich którzy tylko się zgłosili dosłownie wszystkich nawet ,ze tak powiem "spod budki z piwem " ale nie mnie to oceniać , wszyscy byli zaproszeni na jedną godzinę była to godzina 9 lub 10 rano dokładnie już nie pamiętam , ale to nie istotne po prostu najwyraźniej sekretarka brała i dzwoniła zapraszając na rozmowę kwalifikacyjną wszystkich co się zgłosili... na miejscu starszy Pan w jednej takiej hali do której wszystkich zaprosili stał i opowiadał i opowiadał , generalnie zniechęcając do pracy niż przekonując do niej i nie ma się co temu dziwić bo: 1) Jako kierowca samochodów badawczych bierze się pełno odpowiedzialnosc finansowa pełna więc niech no się coś wydarzy to do końca życia ten cały kierowca się nie wypłaci z długów , reszty ręczy oczywiście ze względów tajemnicy nie będę przytaczał ani też konkretnych szczegółów ale 70% po usłyszeniu tegoż wszystkiego odeszła , zostało około 30% z zaproszonych jako potencjalni chętni do pracy jako kierowca samochodów badawczych , z tym, że to raczej nie ma czego im zazdrościć. Ale dobrze starszy Pan przynajmniej nie owijał w bawełnę mówił tak jak jest.

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Instytut Badań i Rozwoju Motoryzacji BOSMAL Sp. z o.o. kandydat na stanowisko PRACOWNIK BADAWCZY HAMOWNI SILNIKOWEJ ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
Bronisław

Widzę, że pracodawca trochę unika jasnej odpowiedzi w kwestii wysokości zarobków. Zapytam więc ponownie

@Bronisław

Szanowny Bronisławie, każdemu potencjalnemu kandydatowi do pracy staramy się udzielać wyczerpujących odpowiedzi na pytania w trakcie spotkań rekrutacyjnych. Wszelkie kwestie związane z wynagrodzeniami, w tym również te związane ze składnikami o charakterze uznaniowym są opisane i udostępnione dla zatrudnionych w Zakładowym Układzie Zbiorowym Pracy.

Jak wygląda ścieżka kariery w Instytut Badań i Rozwoju Motoryzacji BOSMAL Sp. z o.o.? Czy trudno jest zdobyć awans?

W każdej komórce organizacyjnej Instytutu przewidziano ścieżkę awansu dla swoich pracowników. Początkowo nowo przyjęty pracownik, w zależności od posiadanego dotychczasowego doświadczenia i wykształcenia, zostaje zakwalifikowany do odpowiedniej kategorii zaszeregowania i stanowiska. Awans na kolejne stanowiska uzyskiwany jest wraz z poszerzaniem praktycznej wiedzy merytorycznej i doświadczenia, jak również z zaangażowaniem pracownika w wykonywaną pracę.

Witam, Mam pytanie odnośnie stanowiska jako Specjalista ds. badań w Instytucie Tworzyw Sztucznych, Gumy, Pokryć : - jakie są godziny pracy - jakich zarobków można się spodziewać Z góry dziękuję za udzieloną odpowiedź.

@Anonim

Witam, zarobki na tym stanowisku są uzależnione od posiadanego doświadczenia zawodowego oraz wykształcenia. W przypadku tego stanowiska praca odbywa sie na pierwszej zmianie i rozpoczyna się między godziną 6.00 a 9.00, kończy natomiast między 14.00 a 17.00. Pozdrawiam

Ciekawa
@Instytut Badań i Rozwoju Motoryzacji BOSMAL Sp. z o.o.

Dzień dobry, "...zarobki na tym stanowisku są uzależnione od posiadanego doświadczenia zawodowego oraz wykształcenia" - to chyba nic odkrywczego. Czy można liczyć na konkrety czy jest to może kolejna firma ukrywająca widełki płacowe i szukająca kogoś, kto na rozmowie poda najmniejszą kwotę?

@Ciekawa

Szanowna Ciekawa, nasza firma zawsze poszukuje najlepszych specjalistów, zgodnie z wymaganiami w ogłoszeniu. Nigdy nie kierowaliśmy się w wyborze kandydatów tylko czynnikiem płacowym. Co więcej czynnik ten ma znaczenie dopiero po analizie doświadczenia zawodowego, wyksztalcenia i ogólnych predyspozycji do pracy na danym stanowisku. Zazwyczaj pytamy kandydatów o ich oczekiwania finansowe i wówczas na bazie tego co powyżej analizujemy czy jesteśmy w stanie je zaspokoić. Pozdrawiam serdecznie

Czy można liczyć w Instytut Badań i Rozwoju Motoryzacji BOSMAL Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

Witam, owszem w Instytucie BOSMAL dofinansowujemy prywatną opiekę medyczną. Pozdrawiam

Co wchodzi w socjal Instytut Badań i Rozwoju Motoryzacji BOSMAL Sp. z o.o.?

W ramach pakietu socjalnego w firmie mamy następujące benefity: - dofinansowanie kursów językowych oraz studiów - karty Multisport - preferencyjne pożyczki - dofinansowanie zajęć sportowych - dofinansowanie opieki medycznej - dofinansowanie wypoczynku dla pracowników oraz członków ich rodzin - pikniki rodzinne itd.

Czy firma obecnie poszukuje pracowników na magazyn i obsługę przy linii produkcyjnej no rozładunek, załadunku towaru,dostarczenie komponentów na linie

@Nowy

Witam, aktualnie poszukujemy pracowników ds. badań oraz specjalisty ds. technicznych. Nasza firma nie prowadzi działalności na linii produkcyjnej. Pozdrawiam serdecznie.

Katarzyna
@Instytut Badań i Rozwoju Motoryzacji BOSMAL Sp. z o.o.

Dzień dobry, ja od razu zapytam - jak na takie stanowiska przebiega rekrutacja? Ile czasu trwa cały proces i po jakim czasie kandydat dostaje odpowiedź odnośnie przyjęcia? Ilu osobom udaje się przejść pozytywnie rekrutację w Bosmalu? :)

@Katarzyna

Witam, Aktualnie prowadzimy rekrutacje na stanowiska: Pracownik ds. Homologacji, Specjalista/Pracownik ds. Badań do Pracowni Metaloznawstwa oraz Pracowni Tworzyw Sztucznych, Gumy i Pokryć. Zachęcam do śledzenia ogłoszeń. Proces rekrutacyjny uzależniony jest od aktualnej potrzeby danego zakładu/pracowni. Zazwyczaj trwa około 1,5 miesiąca i wówczas informujemy o jego zakończeniu wszystkich kandydatów, którzy zostali zaproszeni na rozmowę rekrutacyjną. Zazwyczaj jedna osoba jest poszukiwana na dane stanowisko, dlatego to właśnie jednej osobie udaję się przejść pozytywnie proces rekrutacyjny. Sporadycznie szukamy kilku osób na dane stanowisko.

Grzegorz

Chciałbym się dowiedzieć czy Firma BOSMAL poszukuje obecnie kandydatów na stanowisko Kierowca Samochodów Badawczych? Jestem zainteresowany podjęciem takiej pracy.

@Grzegorz

Witam, aktualnie nie nawiązujemy współpracy z kierowcami w ramach badań drogowych. Badania te są podejmowane w zależności od bieżących zleceń. Proponuję kontaktować się co jakiś czas bezpośrednio z sekretariatem Zakładu Badań Drogowych. Pozdrawiam

Gall Anonim

Generalnie pracując w tej firmie możemy spotkać się z ciekawymi projektami, a ludzie są tam bardzo przyjaźni i pełni pasji. Niestety to jedyne pozytywne aspekty tej pracy. W trakcie pracy możemy spotkać się z nierównym podziałem obowiązków, brakiem organizacji na każdym szczeblu, brakiem konsekwencji, oraz niskim poziomem zdolności interpersonalnych, oraz niekompetencją kadry kierowniczej co prowadzi do wielu sytuacji stresowych. Pomimo wielu procedur i dokumentów panuje chaos. Każdy dział kieruje się swoimi zasadami działania. Dodatkowo dochodzi aspekt finansowy gdzie pracownik jest wynagradzany uznaniowo przez kierownika, a nie z racji na jego umiejętności i efekty pracy. Kumoterstwo i realizacja prywaty przez kadrę kierowniczą. Nie polecam, szkoda czasu i zdrowia.

Sylwia
@Gall Anonim

A możesz podać jakiś przykład nierównego podziału obowiązków? Rozliczanie premii według uznania kierownika faktycznie może być niesprawiedliwe, przykro mi, że znalazłeś się w tej sytuacji. Jakie warunki premiowania zostały ci przedstawione na rozmowie kwalifikacyjnej?

Radek

Powiedzcie jak nastroje w firmie bo czas dość stresujący. Warto aplikować są szanse na pracę?

MaTTeush

Zostałem przyjęty na staż (2019), który mile wspominam. Ludzie bardzo sympatyczni i chętni do pomocy, zawsze wyznaczą jakieś zadanie, aby człowiekowi się nie nudziło.

Zainteredowana

Witam,mam pytanie czy zakład przyjmuje do pracy kobiety na stanowiska produkcyjne ?

Radek

Fajne miejsce do pracy. Praca dla ambitnych osób więc polecam!!

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego teamu w Instytut Badań i Rozwoju Motoryzacji BOSMAL Sp. z o.o.?

Mam wrażenie, że dobre znajomości :(

PLZL

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Pracodawca nie liczy się z pracownikami,wykorzystuje sytuację na rynku pracy,harmonogram pracy dla kierowców samochodów badawczych jest podawany z dnia na dzień,czasem pracownik jest informowany ,że na darmo przyszedł ,bo pracy nie ma.Wynagrodzenie zależne od przepracowanych godzin ,w sytuacji,gdy gdy nie ma pracy zarobki wynoszą 900-1200 zł.

SORS HUCZ S.J. Rzeszów

Polecam serdecznie wszystkim współpracę z Instytutem Badań i Rozwoju Motoryzacji BOSMAL Sp. z o.o. Najbardziej kompetentni specjaliści chyba w całej Polsce. Ogromna wiedza, doświadczenie i życzliwość.

Łysy z brodą

Super ekipa, dobra atmosfera, szczególnie na późniejszych zmianach.. :) Pieniążki fajne, jak czegoś nie wiesz to pytasz i dostajesz odpowiedź, wiesz co masz robić, nie tak jak w niektórych firmach, że liczysz na dobrą improwizację i przeczucie :) Polecam!

Kierowca
@Łysy z brodą

20 zł brutto to fajne pieniążki????

Zostaw merytoryczną opinię o Instytut Badań i Rozwoju Motoryzacji BOSMAL Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Instytut Badań i Rozwoju Motoryzacji BOSMAL Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Instytut Badań i Rozwoju Motoryzacji BOSMAL Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

Instytut Badań i Rozwoju Motoryzacji BOSMAL Sp. z o.o.