Apena-Remont Sp. z o.o.

Bielsko-Biała

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 3 ocen.

Opinie o Apena-Remont Sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Apena-Remont Sp. z o.o.

Emil

Atmosfera w firmie coraz gorsza coraz więcej ludzi sie zwalnia i myślą o innej pracy a to wszystko przez jednego człowieka z kosmosu zwanego SZEFEM PRODUKCJI który wziął by się do pracy a nie siedział przed monitorem i patrzył w kamery nie mówiąc już ze czai sie za maszynami i podsłuchuje co mówią inni. Place tez kiepskie dadzą 40gr podwyżki i oczekują od pracowników nie wiadomo co najlepiej wychodzą nowo przyjęci maja tyle samo na godzinę niż pracownicy którzy posiadają kilkunastoletnie doświadczenie ale podobno w starych pracowników sie już nie inwestuje.

Adam

Firma zatrudnia słabej klasy specjalistów. Znalazło by się pare wyjątków, ale jak nie będziesz odporny to nadzór zaraz Cie naprostuje głupią gatką. Buble na czele z Bublewiczem lecą równo zarówno z biura, obróbki i na mechanicznym.

J-23,5

no tak może to on. podobno potrafi ogarnąć komputera

józek

A może twardy dysk?

J-23

To nie Adam, to Mariusz, ten z dołu ;)

jw23

bylem dzisiaj tu!i patrze a biurowi wrescie zajarzyli ze jest taka stronka i glupoty zaczeli wypisywac -patrz (adam)

Adam

Firma bardzo dobra, płacą bardzo uczciwie i zawsze na czas, liczne premie i nagrody dla najlepszych pracowników. Co prawda nagrody mogłyby być "nieco" wyższe by zmotywować, a nie zdołować pracowników. Atmosfera bardzo dobra.

jw23

za często usuwają opinię o tym ;królu ;ze obróbki ,ziomek mówił że to prawda -szkoda chłopaków co tam robi

Piotr

Moim zdaniem firma to zbieranina słabej klasy ludzi nie mających pojęcia o pracy. Prezes udaje greka i nic nie widzi. Kierownicy kręcą swoje sprawy na boku i udają idiotów. Maszyny remontowane przez Apene to ładnie wyglądające ale słabe gatunkowo. Pracuję tam kilka lat i kasa praktycznie taka sama, ale da się na boku dorobić.

eks-pracownik nr 2

Zgadzam się, firma ok. Płacą średnio, ale na czas itd. Można dorobić w nadgodzinach albo w soboty. Atmosfera niezła. Oczywiście zdarzają się różne sytuacje. Na obróbce majster jest królem, kierownikiem, tak się sam tytułuje. Nie mając pojęcia o robocie, siedzi w kanciapie i kombinuje. Jeśli nie jesteś odporny, to wejdzie na głowę. Szkodliwy na nerwy, cerę i wywołuje zgagę. Nie do przeskoczenia. Ludzie uciekają powoli. Dział mechaniczny jest rzeczywiście lepszy. Inne zarządzanie, bardziej fachowe i traktują pracowników odpowiednio. Praca raz cięższa, raz lżejsza, ale ogólnie nie jest bardzo uciążliwa. Obsada stała, w porządku. Z kierownikiem i majstrami da się dogadać. Biura, jak to biura. Wiadomo, tam się zdarzają osoby, które swoją pracę traktują jak przechowalnię.

Ex pracownik

Ogolnie firma uczciwa jezeli chodzi o place i rzeczy z tym zwiazane. Co do szefostwa wszystko zalezy na jakim oddziale. Najgorzej jest na obrobce wiorowej z powodu mistrza oddzialowego. Jest to gosc ktory nie ma pojecia o czymkolwiek, ale jego mocna strona jest gadka ktora kazdego kto sie na nim nie poznal umie przekabacic. Kolejna kwestia sa oszczednosci ktore sa tylko najnizej czyli u szarego pracownika podczas gdy w biorach siedza osoby ktore doslownie nic nie robia tylko siedza... I to jest smutne..

pracownik

Płacą na czas, raczej nie dużo, ale nie oszukują i nie kantują, są premie, premie świąteczne, ubezpieczenia, pod pewnymi warunkami wakacje pod gruszą, nawet dla pracowników ze stażem premia w formie opłacania 3 filaru. Co do szefostwa to zależy jaki dział, Prezes jest ok ale co do kierowników i mistrzów to chyba najlepiej jest w dziale mechanicznym (pracować trzeba ale traktują cię jak człowieka). Atmosfera jak najbardziej poprawna, ludzie raczej mili, ale jak wszędzie są wyjątki.

ww

witam, jak u was z płacami. czy macie jakieś socjalne, premie itp. ? Jaka atmosfera, szefostwo?

Zostaw opinię o Apena-Remont Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Apena-Remont Sp. z o.o.