Opinie o Apena-Remont Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Apena-Remont Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Apena-Remont Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Naprawa i konserwacja maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Apena-Remont Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

W apenie zarabia się bardzo słabo, nie polecam tej firmy nikomu kto ma jakiekolwiek ambicje.

J

Prawda jest taka ze niedlugo już nie będzie od kogo sie tutaj fachu uczyć, bo pracowników coraz mniej, ale za to w biurach skład sie nie zmienia, niedlugo bedzie więcej pracowników umysłowych niż fizycznych.

Od połowy roku dalej jest ciężko powiedzieć jak współpracuje się z przełożonymi? Nie widzę odpowiedzi na poprzednie zapytanie w tym zakresie a mnie również by ciekawiło jakby nie patrzeć. Mam na myśli prace z perspektywy konstruktora, pewnie na każdym stanowisku może to się układać jakoś inaczej? Jest tu ktoś kto robił i się odniesie? Atmosfera jaka występuje? I jakich kierunkowych szkoleń można się spodziewać?

@Hhjk

Nie wiem czy ten ktoś jeszcze podejmie się tego tematu, ale jest faktycznie byłby to ktokolwiek z dozoru to do czego tej osobie takie informacje? jak maja być prowadzone nabory to wszystkie działy przypadkiem o tym nie wiedza? Zwłaszcza jeśli to nich szukają?

Kinia Nowy wpis

Zaciekawiło mnie to stwierdzenie, że w biurze będzie więcej osób jeśli jednak nawet na stronie jest tylko oferta dla konstruktora vs ta dla mechanika, elektryka czy też operatora. mniej chętnie się zgłaszają po prostu? teraz trudno jest się dostać na konstruktora?

Izabela

Pytanie tylko co oznacza, że "słabo"? to Twoja indywidualna ocena? chyba, że masz na myśli adekwatność zadań do płacy? jakie masz obowiązki tak właściwie na swoim stanowisku?

To na pewno nie jest opinia pracodawcy. Kto chce może zarobić więcej niż wynika z angażu. Może pracować w nadgodzinach, podnosić kwalifikacje, zdobywać uprawnienia i doświadczenie. Warunki pracy też nie są złe. Goli

@Pracodawca

Jakie możliwości podnoszenia kwalifikacji i kursy oferuje firma? Czy zawsze jest możliwość pracy w nadgodzinach dla każdego ?

@Kandydat

Sama tych nadgodzin jestem ciekawa. Tutaj stale jest dostępna praca i nie ma o co się tak naprawdę martwić? jakie występują ewentualne ograniczenia, które dobrze byłoby wziąć pod uwagę?

Mirek

Pensja słaba a wymagania co do pracownika ogromne i jeszcze trzeba brac na siebie dużą odpowiedzialność wielki brat patrzy na kamery a później jest sie wyliczany z każdej sekundy. Podwyżki? Hmm...czy to można nazwac podwyżką w dzisiejszych czasach max 1.5zl widac ze zakupów nie robia w sklepie tylko oddają wypłatę żonie bo nie znaja cen w sklepach

@Mirek

Oddają wypłatę mówisz? jak widać o podział obowiązków trzeba dbać. tu podczas samej pracy tez tak jest? każdy konkretnie wie za co jest odpowiedzialny i co ma robić? jaki kierownictwo ma wypływ na cały zespół? jak się organizują?

@Izabela

Nikt nic nie wie! Zadnej organizacji nie ma w tej firmie!! Kierownictwo ma negatywny wpływ na zaloge a w szczególności szef produkcji który sie wykształcił żeby siedziec i patrzeć w kamery a nie wie co sie dzieje na hali.

@Ewa

to jak wy te kamery macie poustawiane, że nie wiadomo ostatecznie? tak po za tym to nie wystarczy samemu zagadać niż czekać aż ktoś inny się domyśli? kiedy macie opcje na jakieś konsultacje, bo w trakcie pracy to chyba ciężko?

Kkkkkkk
@Ewa

Prawda jest taka, że niema co narzekać na przełożonych, ani warunki jakie są w firmie, bo drugiej takiej firmy nie znajdziecie. Jeśli ktoś pracuje uczciwie i niema sobie nic do zarzucenia to ma gdzieś kamery, a złośliwe komentarze zapewne są od ludzi którzy podpadli.

Jo je
@Kkkkkkk

Dziwi mnie ta wypowiedź. Pani pracuje na linii,czy w biurze??? Pytam,bo mam znajomego który tam pracuje. Jeśli prawdą są zarobki,to wstyd,nie liczymy sobót i nadgodzin. Kamery chyba nie są do podglądania pracowników,tak myślę. A w biurach są kamery??? Na monitory??? I tu jest dylemat. Proszę To przemyśleć. Szczególnie zdanie jeśli ktoś pracuje... Bardzo niemiłe i nie na miejscu.

Xxxyyy
@Kkkkkkk

Zgadza sie takiej firmy juz sie nie znajdzie jak apena???? a kto w tej firmie nie podpadł?? Każdy podpadł! I kto uczciwie pracuje? Nikt zaczynając od biura!????

@Xxxyyy

a jakieś szersze odniesienie do biura może się znajdzie? jaka liczba osób się zatrudnia, co z rotacją? ile średni staż pracy wyniesie i tam jak praca konkretnie się układa teraz?

Bb Nowy wpis

W tej firmie nie zarobisz. Ale fachu jak chcesz to sie nauczysz

@Bb

A opiszecie w końcu jak tego fachu można się nauczyć? Po przescrollowaniu niektórych zapytań ludzie odnosili się właśnie do szkoleń ale jakoś szczegółowo nie zostały chyba omówione? Albo coś pominąłem? Po jakim czasie świeżak wszystko będzie umial?

J Nowy wpis

Użytkownik anonimowy

Wszystko u nas gra jak w szwajcarskim zegarku, zawdzięczamy to wybitnym konstruktorom, którzy są bezbłędni i przełożonym, z którymi świetnie się współpracuje. W firmie teraz mamy kurs angielskiego, jeśli sobie sam zapłacisz. Gorąco polecam

Hhjk
@Użytkownik anonimowy

Proszę Cię....co zrobia konsktorzy to wszystko źle gdzie tu szwajcarski zegarek? Haha do tego to jeszcze brakuje chyba ze sie zmieni konstruktorów i cała kadrę biurową. Chyba nie masz pojęcia o pracy w tej firmie i co sie w niej dzieje

@Hhjk

To kogo można na Twoje oko zostawić w firmie skoro piszesz o wymienianiu innych? ja także pojęcia nie mam jak na razie się przyglądam, bo ludzie chyba się interesują nagle. Są sygnały o naborach na kolejny już rok?

Hhjk

Wydaje mi sie że pracujesz w apenie i jesteś z dozoru a tutaj chcesz jak najwięcej wyciągnąć informacji od ludzi.

Uczen

Kariera od 16 brutto

Xxx
@Uczen

Obecnie w innej firmie 38 brutto a jak w Apenie na obróbce ? 30 brutto już macie :) Dziękuje za wykształcenie i kursy

@Xxx

Tak to możliwe, żeby stawki różniły się o 8 zł? co z innymi warunkami? Czy to w jakichś innych obszarach wobec tego jakoś się wyrównuje? Odległość i tym podobne sprawy? Co jeszcze składa się na wasze warunki tutaj?

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Praca w firmie Apena-Remont Sp. z o.o.? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
Leszno
Halina

Witam, jak pracuje sie w Apenie? Czy macie dużo pracy i pracownicy są zadowoleni z zarobków? Jak współpracuje się z przełożonymi ?

Izabela

Na forum ktoś pisał że firma jest okej, a jeśli takie coś stwierdza były pracownik... to moze faktycznie tak jest? jeśli tak to poda mi ktoś stawki dla konstruktora technologa? jest info na stronie że szukają i właśnie próbuje rozeznać się w obecnych warunkach. oferują nawet sporo benefitów ale również szkolenia wspierające. powiedziałby mi o nich ktoś coś więcej?

Filipek

Firma Ok

Teraz prowadzona jest rekrutacja. Czy był ktoś na którymś ze stanowisk i chciałby się na ich temat wypowiedzieć?

K

Gdzie ta rekrutacja ?

@K

I co, faktycznie była czy o co chodziło?

Wanda

Słuchajcie, przeglądałam ostatnio stronę firmy Apena i natknęłam się na ofertę pracy. Chcą tam zatrudnić elektryka - elektromontera. W ogłoszeniu jest napisane, iż oferują pracę na pełny etat w oparciu o umowę o pracę. A jest to umowa na czas określony czy na nieokreślony? Możecie dookreślić?

@Wanda

W firmie raczej wszyscy pracujemy na umowie o pracę, na początku jest na czas określony 3-12 miesięcy (zależy od stanowiska), później na nieokreślony.

Kamil

Dzięki za info. Dla mnie najważniejsze że nie zlecenie. A jak tu płacą. Można wyciągnąć dobre pieniądze? Powiesz jakie są stawki?

Goli
@Wanda

W firmie zawsze pierwsza umowa jest na czas określony. Zwykle na 6-9 miesięcy. Druga umowa jest na rok i dopiero 3 umowa jest na czas nieokreślony.

@Goli

6 mies to długo, nie raz dają próbna na miesiąc lub trzy, spotkałam się z czymś takim. Ale z ta na czas nieokreślony to prawda, znasz kogoś kto ja dostał realnie?

Goli
@Zofia

Tak, wiele osób, które są aktualnie zatrudnione w firmie.

Interesuje mnie kariera na stanowisku Pracownik Obsługi. Czy ktoś mógłby opowiedzieć o pracy w tej branży i podzielić się doświadczeniami z zatrudnienia w firmie Apena-Remont Sp. z o.o.?

Pracownik obsługi? To pewnie chodzi o pracę jako obsługa toru kartingowego ZygZak lub mechanik u nich - to też jest część Apeny. W Apenie szukają teraz pracowników na Stanowisku operatora maszyn CNC.

Łukasz

Natknąłem się na ofertę pracy dla konstruktora. Na jaką stawkę może liczyć doświadczony konstruktor?

Żywiec
@Łukasz

Bielsko

Chyba na dwa miesiące!

Gg
@Łukasz

Nasza firma niestety nie zatrudnia żadnego konstruktora.

@Gg

A kogo?

@Żywiec

To podstawa? I mówisz o kwocie netto czy brutto? Ciekawi mnie kwestia zarobków w Apena-Remont, więc liczę że w odpowiedzi podasz nieco więcej szczegółów. Są premie jakieś?

Żywiec

Firma w porządku, utrzymali zatrudnienie mimo ciężkiej sytuacji podczas korony. Zostałbym dłużej ale mam za daleko. Z tego co słyszałem akurat jak odchodziłem to płace wzrosły....

Xxx
@Żywiec

Ha ha kolega mowił ze dostał 30 groszy...

Tomasz

Firma OK. Nie ukierunkowana na zarabianie pieniędzy.

To na co ?

@Anonim

Na co ukierunkowana jak nie na zarabianie pieniędzy ? :D

Ośrodek Pomocy Społecznej

@Tomasz

Co masz na myśli pisząc, że nie jest ukierunkowana na zarabianie pieniędzy? Czy jesteś pracownikiem Apena-Remont? Jeśli tak to mógłbyś napisać coś więcej o pracy u nich? Byłabym wdzięczna.

stefan

10/10

Zofia

Hej, natknęłam się na ofertę pracy firmy na stanowisko Operatora maszyny CNC i jest tam napisane, że oferowane są zniżki pracownicze oraz dofinansowania. Na co są to konkretnie zniżki i na co można uzyskać dofinansowanie będąc pracownikiem Apeny? :)

xavier

@Pracownik a teraz też bez postoju ?

Kinga

@tomasz czyli nie macie postoju?

@Kinga

Nie, nie było. Pracy było mniej, mieliśmy skrócony tydzień pracy przez 3 miesiące, ale postoju nie było.

Tomasz

Firma wporządku, zawsze byłoby fajniej więcej zarabiać, ale teraz przy koronawirusie dobrze że wszyscy zachowali pracę bo roboty dużo mniej ostatnio

Wynagrodzenie zawsze punktualnie, atmosfera dobra jest socjal, jednak od mojego domu za daleko.

Jaro

@Pracownik a na jaki adres można te dokumenty przynosić?

@Jaro

Przy ul. Partyzantów 61a, na pierwsze piętro do sekretariatu.

Czy Apena-Remont Sp. z o.o. organizuje staże dla studentów?

Tak, organizujemy. Dokumenty najlepiej przynieść osobiście.

Zostaw merytoryczną opinię o Apena-Remont Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Apena-Remont Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Apena-Remont Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Apena-Remont Sp. z o.o.?

Apena-Remont Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 11 ocen.

Apena-Remont Sp. z o.o.