Opinie o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Marek Macner S.A. w Bielsko-Biała

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Marek Macner S.A.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Marek Macner S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Marek Macner S.A. w Bielsko-Biała

Zenek Nowy wpis

Niepokojące są te wpisy, tylko, że nie mając dowodów oskarżanie na forum może mieć przykre konsekwencje.

Kaśka Z. Nowy wpis
@Zenek

Dowody są na bezczelność tego osobnika. Jak daleko sięgać wstecz (https://pl.rec.nurkowanie.narkive.com/c15Fzsc1/marek-macner-co-jest), to nadal robi z ludzi baranów. Teraz zasłania się chorobą, co jest wyjątkowe perfidne z jego strony (nie on jedyny zmaga się z przeciwnościami losu).

Czarek Nowy wpis

Niepokojące są wasze opinie. Miałem zamiar składać cv ale zastanawiam się.

Meg Nowy wpis
@Czarek

Nie no facet dalej kręci i zwodzi. Ja nie odpuszczę typowi za to cwaniakowanie.

kruwka

marek macner, kiedy oddasz nasze pieniadze za mTransmiter?? ciagle nas zwodzisz albo milczysz! to jest nieuczciwe i niefajne!

Kar

Facet kompletnie niewiarygodny.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Marek Macner S.A.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Zlecę prace rozbiórkowe
Bielawa
Zib Kan-Gaz Sp. z o.o.
mTransmiter

O to, jakim naciągaczem jest Marek Macner. Poniżej dyskusja z fejsbuka, gdzie zarządza grupą mTransmiter. Marek ja wysłałam stary TM do naprawy w styczniu wielokrotnie już o tym pisałam i do dnia dzisiejszego NIC, nawet nie dostałam nawet informacji od Ciebie. Wpłatę na T-mini zrobiłam również na początku w fazie pomysłu... nadal czekam. Pomimo szczerego kibicowania Tobie i twoim pomysłom jestem totalnie rozczarowana twoja postawą... Brak słów... 2xkasa poszła = Brak sprzętu, brak odpowiedzi --- Ja również czekam na transmiter z naprawy i się chyba nie doczekam.Bo Pan Marek ma totalnie zero szacunku dla ludzi. --- Czyli czekam...do 15 września gdyż przelew zrobiłam w sierpniu.... --- Jedyny zwrot jaki mozna sie spodziewac to komorniczy;) --- ja w poniedzialek w kielcach zglaszam sprawę na policję jeśli ktos chetny do pójścia ze mną zapraszam na priv umówimy się na konkretn godzinę --- wejdź na grupę tam będzie przygotowany pozew zbiorowy... --- byłam dziś na komendzie policji i ...najlepiej jeśli kilka osób z jedej miejscowosci zrobi zbiorowy pozew-i uwaga nie potrzebny jest prawnik...Jednak dowiedzialam sie też ze samemu też można działać..Pan Marek ma firmę nie jest tylko osobą poznaną przez internet...znamy jego dane itd...Egzekwowanie pieniedzy troche trwa ale mozna je odzyskac... --- Dokładnie tak.Polecam UOKIK pomagają szybko i sprawnie ogarnąć sprawę --- 28 września, pieniążków na koncie brak.... --- Marek Macner - i jak wygląda sytuacja ze zwrotami? --- Pan Marek nie ma czasu wpłacić bo wlasnie awionetką za nasze pieniadze lata... --- Czekam również na zwrot.... --- Marek Macner kolejny termin minął... --- Dziś mija rok jak wpłaciłam pieniądze... --- Marek Macner ponawiam pytanie - jak wygląda sytuacja? Termin minął, a tu zarówno brak pieniędzy jak i brak informacji..... --- Marek Macner Możemy liczyć na informację? --- Chyba mamy się cieszyć....będzie kolejna data....nakarmimy nią dzieci.... --- Co z przelewami Marek Macner ? --- Dołączam się do pytaniem co z przelewami?? --- Do tej pory przyglądałem się pokornie rozwojowi wydarzeń mając nadzieję na pozytywne zakończenie całej sprawy. Dzisiaj powiedzieć Panie Macner, że Pańska postawa to niegrzeczność to mało, bo to najzwyklejsza arogancja, buta i brak poszanowania osób, które domagają się swojego - tak, swojego! Abstrahując od założeń projektu, jego przebiegu i być może dobrych intencji, nie są to Pańskie pieniądze - dla jednych mało odczuwalne, dla innych zaś decydujące o następnym dniu. Dodatkowo ignorowanie osób i brak odpowiedzi pomimo Pańskiej aktywności, również wiele mówi o Pańskim ego. W imieniu własnym jak i zapewne wielu z nas tutaj na grupie, mam do Pana gorącą prośbę o zdecydowaną, jasną i ostateczną - powtarzam, zdecydowaną, jasną i ostateczną deklarację odnośnie terminu zwrotu pieniędzy osobom, które się tego domagają. Śledzenie i czytanie Pańskich wywodów jest już po prostu męczące. --- Marek Macner ??????????? --- nie ma czasu...opija sukcesy swoich oszustw fonandowych --- To już naprawdę przestało być zabawne, a brak informacji doprowadza mnie na skraj cierpliwości i wyrozumiałości... Marek Macner - co się dzieje??? --- Pan i Władca odpisze jak będzie miał ochotę. Teraz najwyraźniej jej nie ma. A my mieszczanie czekamy na kolejne terminy wyssane z palca... --- Marek Macner czy robil pan październikowe przelewy? bo ja jeszcze nie dostałam a przelew robilam 09.08.2017 czyli juz we wrzesniu powinnam otrzymac zwrot za nie wyslany trsnsmiter. I ani transmitera ani zwrotu nie mam do tej pory. --- Ja zapłaciłam tego samego dnia, też brak przelewu. --- Marek Macner czy możemy otrzymać informację? Z dotychczasowych obietnic znów nic nie wyszło.... --- Marek Macner: Jutro późnym wieczorem. Teraz jestem w trasie po klientach. --- Marek Macner informuję Pana, że nie mam zamiaru czekać na kolejne terminy zwrotu pieniędzy. Jeżeli jutro do godz 18 na moim koncie nie będzie pieniędzy za nie otrzymany towar TRANSMITER MINI za ktory zapłaciłam w ubieglym roku, będę zmuszona do podjęcia odpowiednich kroków --- Marek Macner kiedy otrzymam zwrot pieniędzy no narazie to były tylko obietnice a na koncie cisza --- Nie mama również zwrotu, przelew dokonałam około połowy SIERPNIA 2017 ROKU. --- Ooo... kolejne niespełnione obietnice odnośnie chociaż jakiejkolwiek informacji...dobrze, że nie czekałam na cud i zgłosilismy sprawę na policję. Mam dość takiego braku szacunku do drugiego człowieka.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Marek Macner S.A. - Bielsko-Biała

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Marek Macner S.A.
  • Browarna 2
    43-300 Bielsko-Biała

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Marek Macner S.A.