Hollindia Polska Sp. z o.o.
1 1 5 5 1

Opinie o Hollindia Polska Sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

Helmut
 Opinia

Gdyby było tak źle jak niektórzy piszą to na pewno na wątku byłyby wpisy na bieżąco.

Pomocna?
TakNie

Ta opinia jest:

neutralnanegatywnapozytywna
Aleksander
 Opinia
@Helmut 14.02.2019 18:28

Chcesz się przekonać jak jest w rzeczywistości to zapytaj o pracę w firmie !!!Nie byłeś "w środku" więc.....

Pomocna?
TakNie
Teresa
 Opinia

Poziom rekrutacji na stanowisko administracyjne jest żałosny. Przywita ciebie blondynka, jakże kulturalna i mila nawet wodę tobie zaproponuje. Porozmawia 30 minut i z uśmiechem odprowadzi do drzwi - oczywiście potem brak jest jakiegokolwiek odpowiedzi a jak zadzwonisz by się tego dowiedzieć wówczas poznasz PRAWDZIWA naturę owej kulturalnej menadżerki. (czyli teraz mam cie gdzieś bo już kogoś mam, by po 3 miesiącach zadzwonić jak by nigdy nic sie nie stało czy nadal szukam pracy.) Chcesz wiedzieć jaka jest to naprawdę mila osoba pojedz sam sie przekonaj. Ale czemu firma co rok szuka na to samo stanowisko- jesteś mądry/ra wnioski wyciągnij sam/a.

Pomocna?
Tak5Nie

Ta opinia jest:

neutralnanegatywnapozytywna
Puszkin
 Opinia

Ja mam negatywne wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jakos nie lubie pozoranctwa, niby WIELKA firma ale jak zarządzasz konkretna stawke powyzej montera w Indesicie. To tobie grzecznie podziekuja. Wrazenie jest takie ze masz pracowac za grosze, spelniac wysokie zachodnie standardy (ale juz nie zarobkowe). Chemia strasznie niszczy pluca wiec warto nosic maski nawet biuro, kiedys to sie odezwie.

Pomocna?
Tak7Nie

Ta opinia jest:

neutralnanegatywnapozytywna
admin
 Opinia

Jesteś zadowolony z pracy w firmie czy chętnie zmieniłbyś pracę? Jakie są zalety i wady firmy Hollindia Polska Sp. z o.o.? Czekamy na Wasze opinie.

Pomocna?
TakNie

Ta opinia jest:

neutralnanegatywnapozytywna

Zostaw opinię o Hollindia Polska Sp. z o.o. - Łódź

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej