counter
1 2 15 5 1
ja Nowy wpis

@Juri a co ci się nie podobało na rozmowie? Jak ona przebiega?

Juri Nowy wpis
Nazwa działu: Handlowy

Jak tam jest taka praca i wypłacalność jak rozmowa kwalifikacyjna to lepiej szukać pracy dalej.

Tak1Nie
Wiktoria Nowy wpis
@Juri

Dużo bym dała, żeby posiadać właśnie takie informacje. Cały czas liczę na to, że jakiś pracownik Hollindia się obudzi i zechce przekazać tu jakieś konkretne informacje. Akurat teraz chyba nie prowadzą tam rekrutacji, ale to może się przecież szybko zmienić. W jakim charakterze chciałbyś tam pracować?

pracownik :) Nowy wpis
@Wiktoria

Witam , pytaj a odpowiem.....nie chcę wychodzić przed szereg , coś tam wiem o firmie i nie tylko ! Pozdrawiam

Filip

Jeśli można zarobić dobrze to wcale nie muszą być takie dodatki!

Mariusz

a czy firma oferuje jakiekolwiek benefity dla swoich pracowników ? Czy ktoś posiada takie informacje ?

Ja
@Mariusz

Tak, grupowe ubezpieczenie ;)

Marek
@Mariusz

Człowieku , żadnych benefitów.....tylko "wybranicy " mogą na "coś" liczyć ! Ewentualnie możesz się opierdzielać w czasie pracy tak jak to robi pan pseudo kierowca ! Zresztą ....atmosfera jest raczej do dupy....zespół się rozleciał a całkiem fajni byli ....miło ich wspominam ......

Tak1Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Piotr

Jakie proponują stawki? I jaką umowę?

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 271 dni.

Na jakie benefity można liczyć w Hollindia Polska Sp. z o.o.?

Helmut

Gdyby było tak źle jak niektórzy piszą to na pewno na wątku byłyby wpisy na bieżąco.

Aleksander
@Helmut

Chcesz się przekonać jak jest w rzeczywistości to zapytaj o pracę w firmie !!!Nie byłeś "w środku" więc.....

Teresa

Poziom rekrutacji na stanowisko administracyjne jest żałosny. Przywita ciebie blondynka, jakże kulturalna i mila nawet wodę tobie zaproponuje. Porozmawia 30 minut i z uśmiechem odprowadzi do drzwi - oczywiście potem brak jest jakiegokolwiek odpowiedzi a jak zadzwonisz by się tego dowiedzieć wówczas poznasz PRAWDZIWA naturę owej kulturalnej menadżerki. (czyli teraz mam cie gdzieś bo już kogoś mam, by po 3 miesiącach zadzwonić jak by nigdy nic sie nie stało czy nadal szukam pracy.) Chcesz wiedzieć jaka jest to naprawdę mila osoba pojedz sam sie przekonaj. Ale czemu firma co rok szuka na to samo stanowisko- jesteś mądry/ra wnioski wyciągnij sam/a.

Tak8Nie

Puszkin

Ja mam negatywne wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jakos nie lubie pozoranctwa, niby WIELKA firma ale jak zarządzasz konkretna stawke powyzej montera w Indesicie. To tobie grzecznie podziekuja. Wrazenie jest takie ze masz pracowac za grosze, spelniac wysokie zachodnie standardy (ale juz nie zarobkowe). Chemia strasznie niszczy pluca wiec warto nosic maski nawet biuro, kiedys to sie odezwie.

Tak12Nie

Jesteś zadowolony z pracy w firmie czy chętnie zmieniłbyś pracę? Jakie są zalety i wady firmy Hollindia Polska Sp. z o.o.? Czekamy na Wasze opinie.

Zostaw merytoryczną opinię o Hollindia Polska Sp. z o.o. - Łódź

Chcę opublikować:

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

1/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Zobacz wywiad