Delook Marketing plus

Łódź

Opinie o Delook Marketing plus

oszi

cześć Wam. Jeden z moich znajomych tutaj kiedyś pracował i z tego co opowiadał to z kasą nie było raczej większego problemu u niego. Także trochę to dziwi...

Dmplus

Opini negatywnych malutko, Szczególnie ze dawno temu, tacy tez sie zdarzają ale nikt nie jest doskonały i my tez nie czepiamy sie wszystkiego za co mozna byc sie doczepić. Za jakość pracy ludzi na promocjach . Szkoda ze nptylko pod nickem ktoś pisze . Jakby sie podpisał uczciwie wyszło by ze miał wpadkę na promocji i został wyrzucony :-)))) podrawiamy dmplus

kundek

No moze i mili ale nie wypłacalini ;D na ogół osoby nie wypłacalne są przemiłe!! ja czekam zawsze koło 2 miesięcy na pieniąze

Monika

płaca bardzo marna, a najgorsze jest, że nie można się od gościa doprosić pieniędzy( czekałam około 3 -4 miesięcy), wiem, że bardzo duża ilość dziewczyn nie mogła odzyskać kasy za przeprowadzone akcje,,,, nie polecam,,,, Monika

Tutaj macie przykład pisania opinii na temat firmy, pisany przez samych "miłych mężczyzn prowadzących". nie spotkałam się z faktem aby zamieniali sklepy w ostatniej chwili czy obniżali stawki" :) a zdanie następne " Mam nadzieję, że z wypłatą pieniędzy na czas też nie będzie problemów" ... ale masz nadzieję ...Żenada i dno.

Jak najbardziej nie zgadzam się z opinią którą znalazłam na tej stronie nt agencji delook. Mężczyźni prowadzący są mili, nie spotkałam się z faktem aby zamieniali sklepy w ostatniej chwili czy obniżali stawki. Mam nadzieję, że z wypłatą pieniędzy na czas też nie będzie problemów.

Hostessa

Najgorsza firma w Łodzi, strasznie ciężki we współpracy[usunięte przez moderatora]., początkowo się uśmiecha i robi tylko słodkie minki, bylebyście pracowały... Dziewczyny nie bądźcie naiwne i nie dajcie się zwieść.Nie polecam, obniżają stawki pod byle pretekstem, zmieniają sklepy nagle i każą jechać na koniec miasta. Żenada!

Zostaw opinię o Delook Marketing plus - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Delook Marketing plus