Contact Pharm

Opinie o Contact Pharm

Filtruj opinie po kryteriach:

Jasiek
 Opinia

Więcej samodzielności w pracy to możliwość rozwijania się!!

TakNie1
Pika buu..
Nazwa działu: Marketing
 Opinia

Hmmm... Na rozmowie cudownie... WsYtsko pięknie ładnie... Później wychodzi.. Brak szkoleń(dla nowych pracowników), jeśli sobie sam nie znajdziesz pomocnych narzędzi nie licz na wiele, premia? ???? Tylko cudowne towarzystwo.. Nie polecam;)

Opinia

Złożyć CV możesz, w tym momencie nie mam pojęcia czy potrzebujemy pracowników, ale przynieść możesz nie zaszkodzi :) Na pierwszy rzut idzie umowa zlecenie później po3 albo więcej miesiącach dostajesz umowę o pracę

She
 Opinia

To firma w ktorej rzadzi kobieta ! I to jaka! Konkretna , wsluchana w pracownikow . Da sie zarobic , ale najpierw czlowieku wykaz sie . Badz lojalny i oddany .

Buttefly
@She 21.05.2018 20:11

Za mocno się leki wkręciły???

zbyszt
@Buttefly 31.08.2018 06:32

te pochlebne opinie pisze wszędzie mąż właścicielki,biega po necie i pisze tym swoim poetyckim językiem jak nawiedzony

Agata
 Opinia

@Janusz, mógłbyś w sposób bardziej szczegółowy opisać warunki pracy w firmie Contact Pharm? Jakie zajmujesz stanowisko w firmie? Co mógłbyś napisać dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy u tego pracodawcy? Twoja opinia będzie pomocna dla osób, które szukają informacji na temat pracy w firmie Contact Pharm. @She, dziękuję za wyrażenie opinii w wątku o firmie Contact Pharm, w swojej wypowiedzi wspomniałeś, iż w firmie "rządzi" konkretna osoba, mógłbyś coś więcej napisać o atmosferze pracy panującej w tej firmie? Proszę rozwiń swoją wypowiedź.

Adam
 Opinia

Słyszałam, że firma ma opinie dobrego pracodawcy, warto aplikować?

Opinia

Co powiecie na temat zarobków w Contact Pharm? Czy ich wysokość od dodania ostatniej opinii zmieniła się?

Janusz
 Opinia

Jak komuś nie jest po drodze z pracą to zawsze będzie marudził. Contact Pharm ma opinię dobrego pracodawcy!!!

Ktoś
 Opinia

Każda firma ma plusy i minusy , tutaj się to raczej równoważy. Dyrektorem tej firmy jest Kobieta która włożyła cała siebie w jej istnienie . Włożyła cała swoją energię w to miejsce i jest to człowiek z którym można zawsze porozmawiać i zawsze wszystko załatwić . Sa rzeczy które mogą sie nie podobać jak wszedzie ale sa rownież takie które powodują ze czuje sie tam dobrze i czuje ze moge isc powiedziec ze cos mnie boli i napewno zostanę wysłuchana i zostanie zrobione tak żebym była zadowolona . Zawsze było mówione odkąd pamietam aby mowić co nas boli z czym jest problem i one bedą rozawiazywane. Tak sie zastanawiam czy kiedykolwiek ktoś postawił sie na miejscu Pani Dyrektor która codziennie musi stawiać czoła wymaganiom nie tylkopracownikow ale rownież producentów . Musi wywiązywać sie z kontraktów na które przystawala Ona i firmy które sa reprezentowane . To ona budowała to małe imperium latami . Tylko ONA I PRETENSJE CZY TAKIE OPINIE SA WYNIERZANE W NIA BEZPOŚREDNIO A NA FIRMĘ NIE SKŁADA SIE TYLKO DYREKTOR , pamietajmy o tym!

Tak10Nie

anonymous
 Opinia

Zbijanie majątku żerując na biednych ludziach tyrających w callcenter za najniższą krajową wypłacaną z opóźnieniem i jeszcze bez premii " bo się nie zrealizowało" Pogarda do pracujących.To są "janusze byznesu" a nie poważni ludzie

Tak6Nie

Rumcajs
 Opinia

no cóż... to bardzo zakłamane miejsce. Na rozmowie czarna Pani obiecuje nam złote góry... dobrą stawkę, godzi sie na nasze sugestie zarobkowe. mowi o premiach ktore w rzeczywistości rozpływaja się jak mydło w wodzie....zostawiajac tylko nieprzyjemny osad i poczucie ze zostalismy oszukani. Kiedy pytamy co z nasza premia odpowiedz jest jedna: WIELE SIE NIEPOREALIZOWAŁO -wiec nie wyrobiłeś premii. o wszystko musisz sie prosic jak swi*... jak zwierze... zero herbaty od firmy ,cukru kawy no kompletne zero. nie dbaja.nie płacą.. pięknie umieja nawijać makaron na uszy .OcH wielka kariera...

Tak14Nie

powiedzwięcej
 Opinia

Praca na połączeniach wychodzących (ściślej mówiąc - związana ze sprzedażą określonej bazy produktów), którą mógłby wykonywać dobrze przeszkolony orangutan. Oczywiście pensja to najniższa krajowa, przy odrobinie szczęścia można się przebić do 2tys/mc. Monotonnie, bez perspektyw, dla ludzi z przeciętnymi celami w życiu.

Tak4Nie

Ivo
 Opinia

bylem jeden dzień,praca bardzo monotonna przez 8 godzin gadasz to samo a apteki nic nie kupują

Jola
 Opinia

A tak konkretnie- na czym polega praca czy to minomalna krajowa w jakich godzinach praca....polaczneia wychodzące jak roUmien....

Wark
 Opinia

Sam nie wiem co mam Wam powiedziec, dobra firma jest

...
 Opinia

Ciekawe hehe kto tak bardzo zachęcająco opisał pracę w tej firmie bo na pewno nie zaden pracownik...

Tak4Nie

Tede
 Opinia

Krótko: POLECAM ! Przepracowałem w tej firmie prawie dwa lata. Już nie pracuje i to tylko i wyłącznie dlatego że znalazłem pracę w firmie farmaceutycznej co było możliwe dzięki doświadczeniu jakie nabyłem w Contact Pharm. Polecam tą firmę szczególnie osobom młodym, szukającym doświadczenia oraz tym co uważają się za przebojowych . Tam bez cienia wątpliwości możesz się sprawdzić czy jesteś prawdziwym handlowcem i masz do tego przysłowiową żyłkę. Jak każde typowe call center płacą za wynik, a nie pierdzenie w stołek. Dlatego do wszystkich powyższych malkontentów: stała niska + premia od wyniku sprzedażowego to nic nowego w takiej firmie. Jak będziesz dobrze sprzedawać to i premię otrzymasz. Najpierw udowodnij jak dobrze sprzedajesz, zacznij się wyróżniać na tle innych i wtedy negocjuj warunki wynagrodzenia. Za narzekanie i wypisywanie bzdetów na tym forum premii nie otrzymacie. A mega argumentem do pracy w tej firmie dla młodych i przebojowych jest to że są wolne popołudnia i weekendy.

Tak3Nie

ktoś
 Opinia

Krótko: NIE POLECAM. Argumentując tę opinię: bardzo niskie zarobki - bardzo duże wymagania; obietnice premiowe kompletnie bez pokrycia i bez szans ich realizacji; niejasne zasady wynagrodzeń- praktycznie z góry skazujące pracownika na pracę bez premii(uzależnienie wypłaty od braków/stanów w hurtowniach-wtf?!); brak umowy o pracę - tylko zleceniówki; brak szkoleń JAKICHKOLWIEK a przede wszystkim brak merytorycznego zapoznania pracownika z produktem, który ma sprzedać (zasada:siadaj i sprzedawaj); dramatyczny socjal w postaci braku kawy czy herbaty; nieszczere kierownictwo; brak szacunku do pracownika; kiepska atmosfera - brak poczucia jakiejkolwiek sympatii w grupie-stworzenia jakiegoś teamu, brak wsparcia ze strony innych pracowników - wolą obgadywać. na plus: wynagrodzenie (żałosne) wypłacane w terminie; praca w dobrych godzinach i wolne weekendy; dobra lokalizacja

Tak6Nie

rg
 Opinia

Miałem przyjemność pracować w CP i przyznam się, że z perspektywy nie jest to zła firma. Szczególnie jeżeli wykorzystasz doświadczenie z CP do dalszego rozwoju kariery w branży farmaceutycznej.

Lotto
 Opinia

Praca w Contact Pharmie jak każda inna praca ma swoje plusy i minusy, nie cierpię opinii jednoznacznie określających danego pracodawce, dlatego w miarę obiektywnie postaram przedstawić największe walory tej pracy jak i jej minusy: + wynagrodzenie zawsze wypłacane jest w terminie + podstawa to minumum najmniejsza krajowa- daje plusa ponieważ w wielu firmach o zbliżonych charakterze działalności podstawa jest żenująca, o ile wogule taka jest + atmosfera w pracy jest ok, Karolina- kierownik wymaga realizowania celów sprzedażowych ( na tym przeceż polega jej praca) ale w porównaniu z innymi firmami jest to dzień do nocy; ponadto większość załogi to bardzo fajni ludzie + jeżeli ktoś solidnie pracuje to paru miesiącach przechodzi na umowę o pracę +lokalizacja w centrum Łodzi Co do wad: - na początku umowa zlecenie - zdecydowana większość nowo przyjętych ma najniższą krajową; tutaj chciałem dodać, że w czasie rozmowy kwalfikacyjnej ustaliłem wyższą stawkę wynagrodzenia, a i tak dostałem minimalna pensje - nieosiągalne premie- Jasne są pracownicy którzy miesiąc w miesiąc zgarniają dodatkowe 500 zł ( mają chodliwe produkty i sprawdzoną bazę aptek ), ale większość nie ma co liczyć na ten dodatek- nawet jak przez większość miesiąca realizują limity sprzedaży, to nagle gdy im dobrze idzie i mają sporą szansę na premię dostają beznadziejną bazę aptek i cał miesiąc pozamiatany - fatalna organizacja pomieszczenia, hałas na sali w godzinach pracy jest nie samowity, naprawdę trzeba było się nagimnastykować aby farmaceuta dobrze nas zrozumiał - noi oczywiście grupa ludzi którzy chodzą obrabiaj [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] donoszą i zawiszczą ;) Podsumowując: Co prawda pracowałem tam krótko, ale to co zauważyłem postarałem się jak najbardziej obiektywnie napisać, a co do samej pracy w CP to dobre miejsce, żeby się "zaczepić", przesiedzieć kilka miesięcy i w tym czasie szukać lepszej roboty.

Tak2Nie

mura
 Opinia

coż, jaki produkt taka sprzedaż :)

Turkusowa
 Opinia

Firma która ma swój ogromny plusy wśród Call Center. 1.Nie ma naganiactwa na sprzedaż! I to tyle z pozytywów, oczywiscie jesteś rozliczany ze swojej pracy ale nie tak zeby ci ktoś nad głową stał. Nie będe obgadywała ludzi z którymi b.długi czas mialam okazje pracować bo każdy z osobna jest naprawdę wartościowym człowiekiem ale jako zespół to jest to poprostu dramat. Atmosfera w pracy jest mocno sztywna i naciągana, jedni ze sobą gadają drudzy nie, jedni sie krzywo patrza na drugich..szkoda gadać ale nie warto tutaj smarować pewnych osób powiedziałam odchodząc co o nich myśle, Amen.

różowa
@Turkusowa 08.01.2013 19:09

Taaaaa jasne nie ma naganiactwa na sprzedaż, hehe chyba w takim razie już od dawna tam nie pracujesz. teraz pracuje tam mnóstwo osob które maja duże doświadczenie w sprzedaży (eniro,acp,coltel i inne (usunięte przez administratora)) i dzięki nim zauważono ze można robic sprzedaż, wiec teraz każdy musi mieć "cyferke". Totalna rewolucja tam nastala. NIEPOLECAM !!!

Zostaw opinię o Contact Pharm - Łódź