Opinie o Taxi Plus 800500500 Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Taxi Plus 800500500 Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Taxi Plus 800500500 Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Sieci TAXI
Sieci TAXI Łódź

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Taxi Plus 800500500 Sp. z o.o. w Łódź

Firma non stop szuka dziewczyn do pracy na dyspozytorni. Nie polecam!!! Zarobki to najniższa krajowa, nie dają umowy a jeśli już to na 1/4 etatu mimo że pracuje się cały. Wypłata nigdy nie jest w terminie w dodatku płacona w kilku ratach jak jakaś jałmużna.

Alicja
@Ewa

Czy możesz napisać coś więcej na temat pracy w Taxi Plus 800500500? Opisz proszę, jak panujące w firmie warunki wpływają na atmosferę pomiędzy pracownikami. Jeżeli możesz, to podziel się również swoimi doświadczeniami, z których będą mogli skorzystać inni kandydaci do tej pracy, poprzez wyciągnięcie własnych wniosków na jej temat. A jeśli dodałabyś jeszcze kilka słów na temat tego, jak w takim razie rozliczane są te umowy na 1/4 wymiaru pracy, gdzie w praktyce zostaje się po 8h dziennie, byłoby naprawdę super.

@Alicja

Aktualnie nie pracuję już w tej firmie i bardzo się z tego cieszę, przeszłam do konkurencji w ktorej dostałam na start umowę o pracę na cały etat, 30% wiecej wynagrodzenia a przede wszystkim swoje zarobione pieniądze otrzymuję na czas. W taxi plus wyplata to zawsze niewiadoma. Panowie prezesi potrafia zajrzec w kasetke i z rozbrajajaca mina stwierdzic ze kasy nie ma i trzeba czekac. Umowe mialam na 1/4 etatu a pracowalam caly. To w tej firmie standard. Rotacja jest bardzo duza i tylko sklad trzech dziwczyn jest staly. Jedna to narzeczona prezesa, druga to brygadzistka bez szans na takie stanowisko gdzie indziej a trzecia tworzy zgrany duet z chlopakiem ktory realizuje co lepsze zlecenia jakie uda jej sie przyjac. Przyjmujac sie do tej pracy nalezy brac pod uwage, ze poza standardowymi obowiazkami pracy dyspozytorki trzeba bedzie jeszcze chodzic do pobliskiego Lidla na zakupy, parzyć kawę Panom prezesom i ich gosciom a takze robic śniadania dla jednego z właścicieli firmy.

Rozczarowana
@Ewa

Rowniez nie polecam ze względu na czas oczekiwania na pieniądze swoje własne zarobione. Pracowałam spory czas i nigdy nie były w terminie , zawsze było "cos". Od półtora miesiąca nie pracuje u Państwa i nie mogę odzyskać swoich pieniędzy. Mój błąd bo poszłam na rękę i pracowałam na czarno więc pewnie ich nie odzyskam chyba że firmie będzie zależało aby nie wyciągać brudow na światło dzienne.

Odradzam nie płacą pensji

Bubu Nowy wpis
@ABB

Nie płacą nie płacą i co najlepsze uważają się za korporację . Dziewczyny i panie trzymać się z dala od tej firmy i panowie nie jeździć dla tej firmy tu nic nie zarobicie

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Taxi Plus 800500500 Sp. z o.o. odbywa się w siedzibie firmy?

Bubu Nowy wpis

Daj spokój z tą firmą to (usunięte przez administratora) zero zarobku zarabiasz tylko dla nich a dla ciebie może 1000

Paweł Nowy wpis

Kogo obecnie przyjmują do pracy w dyspozytorni i jak im wychodzi płacenie? Ile da się tu zarobić i czy kasa na czas a umowa o pracę na cały etat? Po ogłoszeniach w sieci ani widu ani słychy, firmowa strona w budowie a na forum wypowiedzi pracowników z 2019 i 2021 r.

Sympatyczna

Nie polecam taksówki. Taksówką była zamawiana 30 minut wcześniej po czym Pani powiedziała że nie było zgłoszenia. Po czym było dzwonione z drugiego numeru i tak sama sytuacja . Pani nie miła i nie odpowiednia na dane stanowisko !!! Zawiodłam się, zawsze zamawialam taksowke z tego korporacji i nigdy nie miałam takiej sytulacji .

@Sympatyczna

Trzeba było zadzwonić z trzeciego,może by się udało.A co do tego czy Pani jest odpowiednia na to stanowisko?Nie Pani to oceniać.

Lysy
@klient

Może gościu sam tam pracujesz i próbujesz lizać (usunięte przez administratora) tej pracownicy bo gdybyś sam dzwonił i czekał 30min na taksówkę A później dowiedział byś się że niby nie dzwoniłeś i kolejne 30min czekam na kolejną taksówkę to chyba nie był byś zadowolony więc nie wymadrzaj się

Klient
@Lysy

Jest tyle innych korporacji.Dzwoń do innej i sam się nie wymądrzaj.Ja będę korzystał z tej korpo.Pozdrawiam

...
@klient

No i jeszcze może z czwartego. Człowieku jeżeli nie wysłała taksówki, to już wina leży po jej stronie, wystarczyło przeprosić I przyznać się to winy. Każdemu może się zdarzyć. No Panu raczej też nic do tego , to nie wiem po co Pan się udziela, komentarz zbędny

Tomasz
@Sympatyczna

Nie polecam!!! Taksówka miała być za 20 minut, kierowca po 5 minutach zadzwonił nie zdążyliśmy odebrać telefonu i już odjechał po oddzwonieniu powiedział że podjął już kolejny kurs. Nie Polecam!!!

Katarzyna Nowy wpis
@Sympatyczna

Dzisiaj czekałam 40 minut na taksówkę i mam nadzieję że to więcej się nie powtórzy jest dość długo z tą firmą i nie było takiego zaniedbania tak więc proszę o poprawę swoich stawianych zadań ,dzisiejsza jazda i długie czekanie było porażką

Firma Taxi Plus 800500500 Sp. z o.o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Transportu Żywca Wieprzowego
Mirek

Nie polecam, kierowca narwany jakby był na haju, zrobił mnie na kase wioząc mnie do okoła nie wiedział gdzie jechać, gdzie skręcić. Więcej nie skorzystam.

Olga
@Mirek

Co Ty gadasz. A powiedziałeś mu coś na ten temat? Bo jak mniemam znałeś dobrze trasę?

niusiagosia

Ale mnie wystawili w Wigilię ! Gdy po godzinie czekania zadzwoniłam ponownie, pani powiedziała, że nie było zgłoszenia. Było ! Wiem, że dzwoniłam ! Byłam trzeźwa i mi się nie śniło ! Inna korporacja okazała się niezawodna. Nigdy więcej !

ABB

Nic nie oferuje i daj sobie spokój z tą (usunięte przez administratora)

Lysy

Ta korporacja to jedna wielka porazka pracownicy nie odpowiedzialni nie zapisuja zgloszen i w dodatku wmawiaja bezczelnie ze się nie dzwonilo.

@Lysy

Z tego co czytam to uważasz że zgłoszenią są spisywane na kartce papieru?Skoro nie było połączenia to nie ma tego w systemie.Zadzwoń do greena i tam zamawiaj.Pozdrawiam

@klient

Słuchaj no madralo z taxi (usunięte przez administratora) w dniu dzisiejszym palant jadący z papierosem w papie z dużą prędkością na osiedlu rozjechał by mi syna. I powiem tak auta wzięte ze złomowiska kierowcy z rynsztoka. I to nie są osoby zawodowi kierowcy. Baranie i zostało zgłoszone tam gdzie trzeba

Zawiedziona

Dzisiaj pani przez telefon mało co gardła mi nie przegryzła wściekła na to, że w ogóle zadzwoniłam chcąc zamówić taksówkę. Nie zdążyłam dokończyć kiedy burknęła po chamsku, że nie mam co liczyć, że do mnie przyjedzie ktokolwiek. A chciałam zamówić na konkretną godzinę. Niestety odechciało mi się mieć do czynienia z tą firmą. Korzystałam od lat i widzę, że z miesiąca na miesiąc jest coraz gorzej. Zarówno pod względem usług jak i kultury kierowców. Więcej nie będę korzystać i odmawiam tego innym.

@Zawiedziona

Po pierwsze ta strona nie jest od takich wypocin.Jeśli ma Pani jakiekolwiek reklamacje na stronie firmy jest adres mailowy i tam można się wyżalić.Proponuje także w tych godzinach dodzwonić się do innej kopro.

Czy pracodawca Taxi Plus 800500500 Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

kajota

tak - organizują jak dać się robić w ciula przez szefa.........

kajota

pracowałem niestety jako kierowca po prostu banda cwaniaków. nie płacą zusu, zatrudniają na 1/4 etatu na dwa tyg. i przerwa na dwa mies. nie wystawiają żadnych pokwitowań za wpłacone pieniądze czy to za zlecenia czy za wynajem auta, wszystko na lewo.......jak zachorujesz to żona albo matka ci zapłaci .odradzam

Abelard

Bardzo dobra korporacja. Pomimo galopujących cen ich stawki najlepsze w mieście. Kto nie wierzy niech porówna z jakąkolwiek korporacja w Łodzi łącznie z Uberem. A że czasem trzeba czekać, no cóż - coś za coś.

Ewcia
@Abelard

Ehem..ciekawe ile teraz bede brac za km po sprzedaniu sie nova taxi

Daria

Tak cicho zrobiło się na forum, jest jakaś przyczyna takiej sytuacji?

Wiesława

Super firma Miałam cięzko chorego psa labladora.Nie mogłam sama go udżwignąć i zanieść do weterynarza.Pomyślałam o taksówce.I co się okazało? Taxi Plus jako jedyna firma zgodziła się na taką usługę.Kierowca w kocu sam zniósł psa po schodach.Przemiły Pan i telefonistka ,która nadzorowała całą sytuację.Za usługę zapłaciłam aż 5 zł !!! Dowiedziałam się tez ,że dla starszych osób zawsze oferują pomoc w zniesieniu np bagażu.To nieocenione w dzisiejszych czasach.Polecam i jeszcze raz dziękuję !

ws...

Wspaniali Hejterzy, Dłużnicy oraz ostatnio widzę, że nawet (usunięte przez administratora) zabierają tutaj głos, Panie Damianie nie ma nic za darmo wynajmowanie kosztuje a okradanie ludzi nie popłaca jak zapewne się Pan o tym przekona, klienci wniosą oskarżenie a ja im służę pomocą. Brak mi słów na określenie takiej głupoty jakiej się Pan wraz Panią dopuścili -- tragedia

obserwator
@ws...

Witam.Kolejnym krokiem jaki powinien być podjęty przez firmę to rozesłanie informacji do innych korporacji z danymi tych osób,żeby nie przyjmowali państwa lepkie ręce.

Staly klient

Najgorsza korporacja w łodzi (usunięte przez administratora) A w szczególności pan prezes Sebastian A przepraszam jaki pan to jest (usunięte przez administratora) dorabia się na krzywdzie ludzkiej nie ma skrupułów jest egoistyczna świnka (usunięte przez administratora) i kanalia.

Zenek

Pewni jesteście, że nic pozytywnego nie dzieje się w firmie? Interesowała mnie praca stąd pytanie.

Shrek

Kojarzę typa z daci daster rzeczywiscie należy uważać i wyjątkowo nie miły typ nie polecam nikomu

Klijent

Taxi PLUS jest najlepsza korpo w łodzi mają najniższe stawki a dotego Rabaty w postaci naklejek i 12 kursu taniej i jeżdzą tam naprawde fajni kierowcy nie takie buce ja w tele taxi.

Driver
@Klijent

Nie jest to bujda, auta w prawdzie nie zachwycają tak bardzo jak np.w green ale za to cennik oraz polityka tej firmy jest dużo bardziej pozytywna niżchoćby u transportu marraf'u czyli oczywiście green'a. W taxi plus, przede wszystkim trafimy na pozytywnych kierowców a nie na,, smutnych panów "jak to u konkurencji,niestety green stworzył nową sieć taxi corpo z cyklu,, biznes - klasa dla ubogich" gdzie cieszą się każdym groszem i nie ważne czyim kosztem, najważniejsze żeby bulić 150 za auto xD

Klient
@Klijent

Chyba KLIENT analfabeto z Taxi Plus...Na pierwszy rzut oka śmierdzi autoreklamą...

Rudolf
@Klient

UWAGA NA DACIA DASTER CZARNY facet starszy chamski ordynarny typ komunistycznego cwaniaczka cinkciarza któremu w głowie się (usunięte przez administratora). i stale myśli że to jeszcze PRL gdzie klientów się miało za nic bo tyle było roboty.

Feliks

Jesteście pewni, że pozytywnie o firmie nie można napisać? Nie ma idealnych firm!

Zostaw merytoryczną opinię o Taxi Plus 800500500 Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Taxi Plus 800500500 Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Taxi Plus 800500500 Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Taxi Plus 800500500 Sp. z o.o.?

Taxi Plus 800500500 Sp. z o.o.
  • Al. Piłsudskiego 135
    92-318 Łódź

Taxi Plus 800500500 Sp. z o.o.