Opinie o Hatrans-Investment -Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Hatrans-Investment -Sp. z o.o., lecz też Klientów firmy. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Hatrans-Investment -Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hatrans-Investment -Sp. z o.o. w Łódź

Pytanie Nowy wpis

Czy w Hatrans-Investment -Sp. z o.o. zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Karol Nowy wpis

Widzę że wpisy sprzed roku są dość niepochlebne. Czy coś się zmieniło w firmie na lepsze? Interesuje mnie poziom zarobków i warunki pracy. Ktoś podpowie?

Radek Nowy wpis
Klient
@Karol

Zarobki nie całe 3k razem z premią, pracy tyle że nie da się przerobić,3 zmiany ,wieczne braki kadrowe i sprzętowe ,chaos, żadnej kompetentnej osoby, zero komunikacji pomiędzy pracownikami a kadrą zarządzającą, wymagania z kosmosu, brak miejsc a dzień w dzień dostawy nie ma gdzie tego wstawiać ani ustawiać, (usunięte przez administratora)

Zdegustowany Nowy wpis

Zdecydowanie odradzam pracę w tym miejscu, współpraca leży i kwiczy na każdej płaszczyźnie. Zdecydowanie bez większego wysiłku można znaleźć w Łodzi lepszego pracodawcę za lepsze pieniądze i z pewnym grafikiem.

kutra1965

dokładnie :) syf z gilem, nie polecam nikomu!!!

Rozmowa kwalifikacyjna
Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Hatrans-Investment -Sp. z o.o. na stanowisko Agent Celny? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

wesoly jasio

hahaha chyba te opinie pisal sam pan[usunięte przez moderatora] :) ogolenie praca w tej firmie jest do [usunięte przez moderatora] oszczedzaja na wszystkim nawet sprzetu porzadnego nie maja :) szefem calej tej firmy jest starszy pan na ktorego wolaja karakan podejscie do ludzi ma jak do psa burak jakich malo.No ale coz tak to jest jak sloma z butow wystaje a pana sie udaje.

Zostaw merytoryczną opinię o Hatrans-Investment -Sp. z o.o. - Łódź

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Hatrans-Investment -Sp. z o.o.
1/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Traktorowa 196
    91-218 Łódź
  • NIP: 9471901658 KRS: 0000181558
Hatrans-Investment -Sp. z o.o.