Opinie o Pphu Mrofi Aleksandra Mrówczyńska w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Pphu Mrofi Aleksandra Mrówczyńska. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Pphu Mrofi Aleksandra Mrówczyńska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pphu Mrofi Aleksandra Mrówczyńska w Łódź

Użytkownicy czekają na odpowiedź 55 dni.

Jak długo czekaliście na odzew z Pphu Mrofi Aleksandra Mrówczyńska? Oddzwaniają zawsze?

Nowy wpis

Witam, zajmujemy się szyciem ubrań pod własnym brandem, czyli nie wykonujemy przeszyć dla naszych klientów. Nasz dział handlowy zajmuje się sprzedażą gotowych wyrobów a nie przyjmowaniem zleceń. Myślę, że jest to nie porozumienie bądź chodzi Panu o inną firmę. Pozdrawiam Aleksandra Mrówczyńska

MiszaMasza698

W firmie panuje ogólny choas. Mało kto wie za co odpowiada. Wszystko wykonana po najmniejszej linii oporu. Firma słynie z tego że jej usługi są przeciętnej jakości a uczciwość właściciela hmmmm jakby to powiedzieć nikogo nie obrażając. Może tak nie powierzyłbym nic. Po prostu człowiek bez zasad. Liczy się tylko kasa i to aby pracownik turał jak wół. Takie sytuacje nie powinny mieć miejsca. Uważajcie na te miejsce pracy. To nie jest dobra droga.

Nowy wpis

@MiszaMasza698

Bardzo dziękujemy za tę opinię , jak w każdej dużej firmie zawsze znajdzie się coś co komuś nie będzie odpowiadało. Dla nas jako firmy każda uwaga jest istotna , ponieważ wiemy co musimy dopracować. Każdy ma prawo wyrazić własne zdanie. Szkoda tylko, że ktoś kto pisze takie słowa nie potrafi się pod nimi podpisać imiennie. Nadmienię również, iż właścicielką firmy jest kobieta co świadczy o tym, że osoba, która dodała ten komentarz niewiele wie o strukturze firmy.

Czy w Pphu Mrofi Aleksandra Mrówczyńska panuje luźna atmosfera?

Magda .B

Praca sama w sobie nie jest zbyt trudna ,atmosfera przyjemna ale są też momenty dużego ciśnienia gdy są duże wysyłki a produkcja się nie wyrabia. Nie pracuje tam ponieważ moja córeczka zbyt często choruje i myślę że zawczesnie zdecydowałam się na podjęcie pracy .Jeśli będzie możliwość ponownego zatrudnienia to spróbuję za rok .

Łucja
@Magda .B

Cześć Magda :) Chciałabym dopytać o jedną kwestię - jeśli w Mrofi właśnie są takie momenty, gdy pracy jest więcej.. To czy wtedy zdarzają się nadgodziny? Jak często w ogóle takie sytuacje się zdarzają? Czy wtedy pracownicy są jakoś wynagradzani?

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Pphu Mrofi Aleksandra Mrówczyńska się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Józek

Jeśli komuś jest tak bardzo źle w firmie to nie rozumiem dlaczego jeszcze tu pracuje?Jest tyle osób zadowolonych z pracy.

Teresa

największe minusy: - brak socjalu - w lato 40 stopni na poddaszu, przy oknach i nawet wody żałują kupić pracownikom! - (usunięte przez administratora) którzy chowają się za regałami, szpiegują i podsłuchują na każdym kroku - niesprawiedliwe traktowanie pracowników - są "ważni" i "ważniejsi" - urlop ustalony obligatoryjnie - zamykają na 2 tyg zakład i wszyscy muszą wówczas wypisać urlop - zatrudniają na czarno lub na 1/16,1/8, 1/4....etatu - mało płacą - żeby zarobić godne pieniądze to trzeba robić po 12h!

MG

Firma MROFI to jedno wielkie nieporozumienie... Nikomu nie polecę pracy tutaj. Szefowa jest strasznie nieuprzejma i obojętna w stosunku do pracowników, zresztą podobnie jak pracownicy a szczególnie Jej pupilek Madzia. Na rozmowie traktuje ludzi jakby na starcie chciała żeby człowiek zrezygnował ale w rezultacie zaprasza na dzień próbny na którym twoja kariera w tej firmie się kończy. Po kilku godzinach dostajesz odpowiedź że nie zostajesz zatrudniony a pytając z jakiego powodu otrzymujesz odpowiedź "no bo nie". Tam jest taki przemiał osób nowozatrudnionych że oni sami się już w tym gubia. Na samym dniu próbnym(usunięte przez administratora)pokazuje ci przez minutę jak skladac poprawnie ubranka po czym w ciągu całego dnia pracy nikt nawet nie podejdzie do ciebie żeby sprawdzic czy robisz dobrze czy źle a jak źle to co robisz źle co musisz poprawić. sama szefowa w ciągu dnia przewinie się że dwa razy przez hale nawet na ciebie nie spogladajac. Więc ja się pytam na jakiej podstawie oni oceniają czy ktoś się nadaje do pracy czy nie? (usunięte przez administratora)

Mw
@MG

A czy zna ktoś szefową która jest od 5 rano do 17 w firmie ,czy zna ktoś osobę która sama pilnuje 80 osobowej załogi. W tej firmie pracuję 8 lat i z tego co zdążyłem zaobserwować to szefową nie zatrudnia obiboków i ludzi którym się nie chce pracować. Jeśli zaś chodzi o Panią Marzenkę to nie jest ona ulubienicą szefowej a kierowniczką magazynu i pakowni .

@Mw

oho...Szefowa sama sobie słodzi na go Worku, czy ktoś z RODZINY?

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Pphu Mrofi Aleksandra Mrówczyńska? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Bd

Pracowałam na stanowisku szwaczka ,urlopy w Mrofi to zawsze lipiec dwa tygodnie i grudzień dwa tygodnie ,każdy długi weekend wolny .Bardzo mile wspominam tę pracę, podeszłam tylko gdyż wyprowadzilam się z łodzi.

Sylwia

Brardzo sympatyczna szefowa możliwość rozwoju i przyłuczenia.Atmosfera przyjemna i warunki pracy na poziomie.

Minko

Super praca

Zostaw merytoryczną opinię o Pphu Mrofi Aleksandra Mrówczyńska - Łódź

• Jak się pracuje w Pphu Mrofi Aleksandra Mrówczyńska?

Zobacz opinie na temat firmy Pphu Mrofi Aleksandra Mrówczyńska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Pphu Mrofi Aleksandra Mrówczyńska

Pphu Mrofi Aleksandra Mrówczyńska