Opinie o Korprint Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Korprint Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Korprint Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby tekstylne - Wykańczanie wyrobów włókienniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Korprint Sp. z o.o. w Łódź

Administrator Nowy wpis

Co powiecie o pracy w firmie Korprint Sp. z o.o.? Niedawno szukali kogoś na projektant.

Wanda

Opinie mieliście bardzo złe no ale ostatnio jest cisza, więc może już warunki się poprawiły skoro przestaliście narzekać.. Dalej temperatury podczas pracy są takie wysokie czy już zadbali o komfort i zdrowie pracowników? Co z wysokością wynagrodzenia - jakie są wypłaty jeśli nie robi się nadgodzin?

Alan Nowy wpis
@Wanda

Ta Cisza przed burzą tam nigdy nie będzie normalnie

Jakie dobre cechy wymienicie pracodawcy? Czy pracownicy Korprint Sp. z o.o. na forum mogą odpowiedzieć na to pytanie?

Tragedia! Nowy wpis

Nie polecam pracy w tym miejscu! Wyzysk człowieka ( nowoczesne niewolnictwo ). Praca w chemi, kurzu, hałasie za najniższą krajową bez dodatków, bez płatnych nadgodzin, bez płatnego szkodliwego! Solcjal? Socjalu nie ma w tym zakładzie, nie ma rękawiczek, nie ma kaloszy albo trzeba czekać pół roku na cokolwiek, pracownicy przynoszą swoje ubrania do pracy. Zakładu nie stać na socjal czy dodatki do pensji ale za to stać na kamery aby obserwować pracownika 24h na dobę. Pracownicy oszukiwani na pensjach ( oczywiście tych wypłacanych pod stołem ). Stare powiedzenie tutaj znajduje potwierdzenie! POD LATARNIĄ NAJCIEMNIEJ!

Halina Nowy wpis
@Tragedia!

Te warunki co opisujesz to nie na wyrost przypadkiem? Bo jeszcze lata temu socjal tu uznany był za dobry przecież, co mogło nagle się popsuć? Faktycznie są takie warunki pracy i do bez płatnego szkodliwego i nikt tego nie zgłaszał jeszcze?

Halina

Co niektórzy na forum nazwali firmę wprost (usunięte przez administratora). Nie brzmi to najlepiej, jedyne co głównie zostało tutaj pochwalone to standard socjalu jeśli chodzi o łazienki i toalety oraz wifi na każdym piętrze. Tylko pytanie czy dostęp do internetu jest aż tak niezbędny pracownikom do wykonywania ich obowiązków tutaj? O co według was powinno się w pierwszej kolejności zadbać, żeby zwiększyć wasze zadowolenie z pracy tutaj?

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Korprint Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Pracownicy

Dziękujemy panie Jacku za obiecane 3 lata temu wyciągi, bardzo nam miło pracować w temperaturze 40-50 stopni

To

Prezydent

Witam. Polecam ten zakład, wysoki social (przedewszystkim łazienki i toalety) ponadto świeżo pomalowane ściany. Hala klimatyzowana w lato 35-50 stopni temperatury. Pracownicy są w tym zakładzie szanowni i doceniani oraz otrzymują bony do mopsu. Krótkie zmiany po 12 h oraz wysokie zarobki sięgające najniższej krajowej przy 240 godzinach miesięcznie. Wykwalifikowana kadra kierownicza, praca perfekcyjnie rozplanowana. Nowe skomputeryzowane maszyny na podzespołach Atari i Commodore. UWAGA! Darmowe WiFi na każdym piętrze Szczerze polecam ten zakład można tu spełnić swoje marzenia zawodowe. Z poważaniem pracownik.

Bubell

Dla tych kto lubi wyzwania oraz warunki ekstremalne za friko - ta firma spełni twoje oczekiwania.

Ta firma to obóz pracy . Ogromne wymagania za minimalne wynagrodzenie .

Dan

Praca po 12h za 8zl/h. W tej firmie pracują alkoholicy, emeryci i Ukraińcy. Praca na starych rozsypujacych się maszynach. Zdecydowanie ODRADZAM ten zakład pracy

Obywatel X

NIE myślcie o pracy u tych wyzyskiwaczy!!!!! Stracony czas. Dziesiątki ludzi oszukali .Was tez oszukają!!! Na początku mili aż do bólu a potem wyzysk do granic wytzrymałości i pozbywają się pracownika NIE płacąc!!!!!! Nie bądz następnym naiwnym!!!!! ODRADZAM "firmę" która dorabia się na krzywdzie innych..... Kooperantom także proponuję się zastanowić,czy warto współpracować z firmą,która promuje BEZWZGLĘDNY wyzysk...? Z firmą,do której wkrótce zapukają odpowiednie władze... Ocenę mogę zaproponować tylko "niedostateczny" bo niestety dla nich nie przewidziano ujemnych ....

oszukany

UWAGA!!!!! Ta firma żeruje na Ukraińcach i ludziach w potrzebie!!!!! Pracowałem z żona ponad miesiąc i do tej pory NIE wypłacili mi pieniedzy!!!!! Prosiłem wielokrotnie ,ale to NIC nie pomaga.Starają sie robić fikcyjne meldunki,pobyty itp. a tak naprawdę wykorzystuja ludzi i potem w sekundzie odprawiają "z kwitkiem".Poznałem kilkanaście ludzi oszukanych i wykorzystanych przez tych...ludzi. Zgłosiłem właśnie tą ich oszukańczą działalność....ale póki co to proszę - NIE DAJCIE SIĘ IM OSZUKAĆ!!!!! Oszukany przez Dmochowskich...(dla nich świnia,pies ważniejszy niż inny człowiek...)

admin

Chcesz pomóc osobom szukającym opinii o pracodawcach? Napisz kilka słów o tym co Ci się podoba i nie podoba w firmie Korprint Sp. z o.o..

Zostaw merytoryczną opinię o Korprint Sp. z o.o. - Łódź

Korprint Sp. z o.o.