Korprint Sp. z o.o.

Łódź

Opinie o Korprint Sp. z o.o.

Prezydent

Witam. Polecam ten zakład, wysoki social (przedewszystkim łazienki i toalety) ponadto świeżo pomalowane ściany. Hala klimatyzowana w lato 35-50 stopni temperatury. Pracownicy są w tym zakładzie szanowni i doceniani oraz otrzymują bony do mopsu. Krótkie zmiany po 12 h oraz wysokie zarobki sięgające najniższej krajowej przy 240 godzinach miesięcznie. Wykwalifikowana kadra kierownicza, praca perfekcyjnie rozplanowana. Nowe skomputeryzowane maszyny na podzespołach Atari i Commodore. UWAGA! Darmowe WiFi na każdym piętrze Szczerze polecam ten zakład można tu spełnić swoje marzenia zawodowe. Z poważaniem pracownik.

Bubell

Dla tych kto lubi wyzwania oraz warunki ekstremalne za friko - ta firma spełni twoje oczekiwania.

Piotr

Ta firma to obóz pracy . Ogromne wymagania za minimalne wynagrodzenie .

Dan

Praca po 12h za 8zl/h. W tej firmie pracują alkoholicy, emeryci i Ukraińcy. Praca na starych rozsypujacych się maszynach. Zdecydowanie ODRADZAM ten zakład pracy

Obywatel X

NIE myślcie o pracy u tych wyzyskiwaczy!!!!! Stracony czas. Dziesiątki ludzi oszukali .Was tez oszukają!!! Na początku mili aż do bólu a potem wyzysk do granic wytzrymałości i pozbywają się pracownika NIE płacąc!!!!!! Nie bądz następnym naiwnym!!!!! ODRADZAM "firmę" która dorabia się na krzywdzie innych..... Kooperantom także proponuję się zastanowić,czy warto współpracować z firmą,która promuje BEZWZGLĘDNY wyzysk...? Z firmą,do której wkrótce zapukają odpowiednie władze... Ocenę mogę zaproponować tylko "niedostateczny" bo niestety dla nich nie przewidziano ujemnych ....

oszukany

UWAGA!!!!! Ta firma żeruje na Ukraińcach i ludziach w potrzebie!!!!! Pracowałem z żona ponad miesiąc i do tej pory NIE wypłacili mi pieniedzy!!!!! Prosiłem wielokrotnie ,ale to NIC nie pomaga.Starają sie robić fikcyjne meldunki,pobyty itp. a tak naprawdę wykorzystuja ludzi i potem w sekundzie odprawiają "z kwitkiem".Poznałem kilkanaście ludzi oszukanych i wykorzystanych przez tych...ludzi. Zgłosiłem właśnie tą ich oszukańczą działalność....ale póki co to proszę - NIE DAJCIE SIĘ IM OSZUKAĆ!!!!! Oszukany przez Dmochowskich...(dla nich świnia,pies ważniejszy niż inny człowiek...)

Chcesz pomóc osobom szukającym opinii o pracodawcach? Napisz kilka słów o tym co Ci się podoba i nie podoba w firmie Korprint Sp. z o.o..

Zostaw opinię o Korprint Sp. z o.o. - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Korprint Sp. z o.o.