MIDAR P.W.
3 30 62 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 113 dni.

Jak długo czekaliście na odzew z MIDAR P.W.? Oddzwaniają zawsze?

Alicja Nowy wpis

MIDAR=MATRIX

Tak19Nie2

Alicja Nowy wpis

@Kochanek Alicji to nie jest miejsce do załatwiania spraw prywatnych, dlatego nie życzę sobie takich komentarzy. Wszystkie informacje jakie posiadasz o firmie MIDAR P.W. powinieneś podać na forum. Wtedy mógłbyś pomoc osobom myślącym nad pracą tam. A aktualnie szukają nowych osób (http://www.midar.pl/praca/).

TakNie2

FAN/WIELBICIEL/ZAKOCHANY Nowy wpis
@Alicja

Czesc Ala, nie odpowiedzialas, czy tam pracowalas??? Nie! To nie pisz bajek, "Ala, to nie wypada"! Wielbiciel nie Kochanek :( jescze :)) Pozdrawiam serdecznie!

Tak12Nie1

Kochanek Alicji

Firma OK. Polecam. Ale pytanie do eksperta z gowork: Alicja pracowalas w MIDARZE?? Nie pamietam. Daj swoj numer może sie umówimy na kawę. :) albo maila. Zabawimy sie w opowiadanie bajek albo... może w coś innego. Chętnie Ci opowiem jak tam jest, ale z bliska na ucho:) Ala daj nr telefonu!! Zakochany wielbiciel ALICJI!

Tak9Nie1

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Alicja

Aktualne oferty pracy MIDAR P.W. możecie znaleźć na ich stronie internetowej: http://www.midar.pl/praca/ Macie już jakieś doświadczenia z którymś z tych stanowisk? Czekamy na Twoją opinię.

TakNie1

pracownik1

pozdrawiamy konkukurencje ,bo widac że tu często się wpisują tak ich boli ........... prawdziwi pracownicy Midaru

jaja

oni maja komplet pracownikow ,musisz patrzec na ogloszenia [czasem dają] lub przeslij cv emailem może ci się uda ,z tego co wiem to z Midaru rzadko się ktos zwalnia ,albo wylatuje za wóde he he he teraz dokupili parę maszyn nowych po pożarze jest szansa na miejsce

Tak2Nie

nick

bardzo nie miła obsługa klienta na Kwiecistej 2 i nie kompetentna ! nie polecam !

Tak30Nie
Alicja

@zainteresowany, jakie stanowisko Cię interesuje?

zainteresowany

czy są u nich przyjęcia ?? próbowałem pare razy ale dostawałem kosza.

R.T

Czytam te opinie, i widzę tu dużo jadu, a szkoda bo piszą to albo pracownicy, albo byli pracownicy.... Każdy ma z nas jakieś doświadczenia i porównania i oczekiwania co do pracodawcy, zarobków i warunków pracy.Osoby szukające pracy w Midarze mogą mieć mylny obraz czytając te wpisy, zwłaszcza ostatnie które schodzą na temat osób tam pracujących. Współpracowałem z Midarem 10 lat przed pracą w nim i pracowałem w Midarze przez ładnych kilkanaście lat...12.Więc mam ogląd w sytuację. Midar jest największą firmą w Łodzi w temacie haftu... Midar to Hafciarnia, Tkalnia żakardowa, Sito, Wykańczalnia, Hurtownia, Studio haftu, Dzety, Lasery, Biuro. To 4 duże budynki.Bardzo nowoczesny park maszynowy, szefostwo które żyje tą firmą, firma która jako nieliczna w kryzysie się rozwijała, zatrudniała nowych ludzi, inwestowała i inwestuje w nowoczesny park maszynowy. Zarobki zadowalające, na czas.Nigdy nie czeka się za wypłatą.Nadgodziny są płacone.Więc dla pracusia w sam raz.Nie ma co oceniać ludzi, jedni się polubią a inni nie. nie jest do szukania przyjaciół tylko do pracowania. Polecam dla szukających pracy jak i dla firm zewnętrznych. Oceniam na 4 z 5 minus mało miejsca do parkowania ;)

Tak9Nie
Kotek Zbyszek

Jak czytam taka opinia od Kotka to od razu widac ze brakuje jej prawdziwego Kotka :) Jak by Kotkę prz...ciał by było super :) A moze Zbyszek sie za Kotkę wezmie i bedzie Super. Wiadomo o kogo chodzi jak kto pracowal. Dla mnie bylo Ok. polecam tam robote. No z jedno uwaga baby plotkuja i niektre zawistne cioty tez...

Tak4Nie

relax
@Kotek Zbyszek

jak ja czytam to nie bardzo rozumiem co sie tobie podobalo w tej firmie, praca non - stop, zarobki na konto minimum reszta do reki, a może Fiona kierowniczka. Nie wiem co z tych polecasz

Tak14Nie
cekinek

mieli, pracuje na wykańczalni...pracy fulllllllll, zarobki za pracę fatalne, rejestracja a co to jest?;)szefowa b.miła. za to kierowniczka wykańczalni wykańcza ludzi, a ta E.Ś z obsługi klienta o którym tu pisze ktoś to pracownicy mówią na nią FIONA, to pomyłka jakaś....nie ma dnia bez awantur atmosfera w midarze sssssttttttrrrrrrrrrraaaszzzzznaaaaaaaaa. z opowieści wiem ze kiedyś było super....jak firma była mniejsza i stara ekipa. za to teraz każdy by uciekał w tym ja .praca dla ludzi naprawdę w potrzebie

Tak21Nie

Zbyszek

co mogę powiedzieć wszędzie s [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] w hafciarni pracowałem nie jednej, najwięcej pracy było w midarze, wielu klientów przez tą babę stracili i wielu hafciarzy miało dość atmosfery jaką robi, kłamliwe leniwe ku.....szcze E.Ś. .... wiadomo o kogo chodzi.Zarobki bez rewelacji, minus rejestracja ,albo jej nie mam, albo taka na minimum.Jak nie pijesz , nie masz rodziny, lubisz być upokarzany, pracować w niemiłej atmosferze to polecam.

Tak23Nie

??

czy to prawda, że mieli pożar?

Marian

Mi się wydaje, że socjol jest, nie wiem skąd takie podłe słowa, zwłaszcza, że minimalna to było chyba ponad 4 lata temu, teraz jest zdecydowanie powyżej średniej krajowej, więc całkiem dobrze jednak..

Tak7Nie

Kotka

nie ma socjalu, praca jak już masz szczęście być zarejestrowanym na minimalnej krajowej, reszta pod stołem, co jakiś czas zwolnienia i pracujesz na czarno, albo na 1|2 etatu, atmosfera straszna, nie piszcie mi, że firma jest zorganizowana...dawnej ekipy kierowników już nie ma, siedzi nie miłe babsko na dole od obsługi klienta i donosi na ludzi, wszędzie kamery, czytniki lini papilarnych, oko szefa, TO JUZ NIE TEN MIDAR CO KIEDYS,nie polecam, szkoda zdrowia psychicznego

Tak15Nie

?????
@Kotka

to nie mile babsko które siedzi na dole to kierownik hafciarni, a że donosi to fakt i nieźle jeszcze za to jej płacą - no cóż zawsze znajdzie się ktoś kto za pieniądze zrobi wszystko - na dodatek jest wolna zostawiła rodzinę i dziecko kariera jest ważniejsza.

Tak17Nie

szok
@?????

Nie rozumiem jak można zostawić dziecko dla kariery i pieniędzy. Słyszałam o tym że E.Ś tak zrobiła myślałam że to plotki a TO PRAWDA żenująca kobieta szok !!!!

Tak15Nie

adi

Przepraszam, ale jaki jest u nich socjal? Skoro taki super to napisz coś więcej.

misiek

Firmę polecam w 100%

Tak6Nie1

Wersto

Może ktoś powiedzieć ilu zmianowa praca jeżeli chodzi o maszyny tekstylne?

zbyszek

Super firma. Wszystko dobrze zorganizowane. Polecam wszystkim.

Tak4Nie1

Champion

Zaje firma, pomogli mi bardzo, miałem trochę wpadek al... reke podali. Jestem już ok. To moim friend!!!!!!!!

Tak4Nie1

jaro

Super firma. Teraz w kryzysie to widać. Dookoła zwolnienia a oni do przodu, kasa na czas, praca bez przerw, no ale u nich tyle działów że jak nie haft czy druk to zawsze coś będzie... drugiej takiej firmy nie widziałem, pracuję już ponad rok ale w hafcie ponad 10 lat!!!

kazio

hiksek, z ich strony www wysłałem cv, zaprosili na rozmowę i tak zostałem :) życzę powodzenia

kazio

Wszystko OK. Jestem nowy tam ale zadowolony :)

Tak3Nie

gastarbeiter

Wyjechalem za chlebem. Teraz wspominam ich dobrze... Nigdzie nia ma latwo, a ze nie można się opierdalac u nich, no tu teraz tez nie

Tak7Nie

henryka

użytkowniku makrela makarena (zmień dealera...) stanoiwczo się z toą nie zgadzam. ludzie nie narzekają w internecie tylko po prostu zyskuję świadomość zawodową i umieją wymagać od siebie i pracodawcy, mają szacunek do swoich umiejętności. nie narzekają więc a wymagają od innych skoro ktoś wymaga od nich. i bardzo dobrze że się tak dzieje

Tak2Nie

radek

Opinia jest ciekawa i pożyteczna dla poszukających pracy, o ile zawiera jakieś rozsądne informacje... po przeczytaniu wielu powyższych moim zdaniem są durnowate. To raczej zbiór inwektyw jakiś d...li, a to że za mało placą, a to że kierownictwo wymaga :) Jeśli ktoś ma namiar na firmę w Europie, gdzie można się opieprzać i dobrze płacą to piszcie, chętnie skorzystam!! A może ktoś ma przepis na milion w Lotto??

Tak4Nie

spadochroniaż

Jestem w branzy już długo... pracowałem również u nich. Cóz mogę powiedzieć. Wszędzie jest podobnie z tą różnicą, że w Midarze nie siedzi się tygodniami w domu wyczekując wezwania do pracy. Według mnie jak się ma rodzinę i rachunki do opłacenia to zaleta. WIELKA ZALETA. Aktualnie szukam pracy więc odbyłem kilka rozmów. Jakie są propozycje na rynku? sami wiecie! Szkoda gadać! Trochę mi szkoda, że od nich odszedłem.

Tak5Nie

ZYCIOWA

WITAM mam wrażenie ze się konkurencja nasadzila na midarek chyba kogos żółc zalewa ,zgadzam się ze chętnie ktoś by tu i klientów i ludzi podkupił i tak to w łodzi właśnie jest - smutne Znam Midar od lat i nie jest tak żle jak to tu ktoś powypisywał jest jak wszędzie w łódzkich hfciarenkach raz lepiej a raz gorzej

Tak8Nie

Zostaw opinię o MIDAR P.W. - Łódź

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie