MIDAR P.W.

Łódź

Opinie o MIDAR P.W.

Alicja

@FAN/WIELBICIEL/ZAKOCHANY nie pracuje. Pracuje w serwisie gowork.pl i jestem moderatorem forum. Prowadzę na forum tak dyskusję, by można było z niej wyciągnąć jak najwięcej informacji o MIDAR P.W.

MIDAR=MATRIX

Alicja

@Kochanek Alicji to nie jest miejsce do załatwiania spraw prywatnych, dlatego nie życzę sobie takich komentarzy. Wszystkie informacje jakie posiadasz o firmie MIDAR P.W. powinieneś podać na forum. Wtedy mógłbyś pomoc osobom myślącym nad pracą tam. A aktualnie szukają nowych osób (http://www.midar.pl/praca/).

FAN/WIELBICIEL/ZAKOCHANY
@Alicja 31.08.2017 12:20

Czesc Ala, nie odpowiedzialas, czy tam pracowalas??? Nie! To nie pisz bajek, "Ala, to nie wypada"! Wielbiciel nie Kochanek :( jescze :)) Pozdrawiam serdecznie!

Kochanek Alicji

Firma OK. Polecam. Ale pytanie do eksperta z gowork: Alicja pracowalas w MIDARZE?? Nie pamietam. Daj swoj numer może sie umówimy na kawę. :) albo maila. Zabawimy sie w opowiadanie bajek albo... może w coś innego. Chętnie Ci opowiem jak tam jest, ale z bliska na ucho:) Ala daj nr telefonu!! Zakochany wielbiciel ALICJI!

Alicja

Aktualne oferty pracy MIDAR P.W. możecie znaleźć na ich stronie internetowej: http://www.midar.pl/praca/ Macie już jakieś doświadczenia z którymś z tych stanowisk? Czekamy na Twoją opinię.

pracownik1

pozdrawiamy konkukurencje ,bo widac że tu często się wpisują tak ich boli ........... prawdziwi pracownicy Midaru

jaja

oni maja komplet pracownikow ,musisz patrzec na ogloszenia [czasem dają] lub przeslij cv emailem może ci się uda ,z tego co wiem to z Midaru rzadko się ktos zwalnia ,albo wylatuje za wóde he he he teraz dokupili parę maszyn nowych po pożarze jest szansa na miejsce

nick

bardzo nie miła obsługa klienta na Kwiecistej 2 i nie kompetentna ! nie polecam !

Alicja

@zainteresowany, jakie stanowisko Cię interesuje?

zainteresowany

czy są u nich przyjęcia ?? próbowałem pare razy ale dostawałem kosza.

R.T

Czytam te opinie, i widzę tu dużo jadu, a szkoda bo piszą to albo pracownicy, albo byli pracownicy.... Każdy ma z nas jakieś doświadczenia i porównania i oczekiwania co do pracodawcy, zarobków i warunków pracy.Osoby szukające pracy w Midarze mogą mieć mylny obraz czytając te wpisy, zwłaszcza ostatnie które schodzą na temat osób tam pracujących. Współpracowałem z Midarem 10 lat przed pracą w nim i pracowałem w Midarze przez ładnych kilkanaście lat...12.Więc mam ogląd w sytuację. Midar jest największą firmą w Łodzi w temacie haftu... Midar to Hafciarnia, Tkalnia żakardowa, Sito, Wykańczalnia, Hurtownia, Studio haftu, Dzety, Lasery, Biuro. To 4 duże budynki.Bardzo nowoczesny park maszynowy, szefostwo które żyje tą firmą, firma która jako nieliczna w kryzysie się rozwijała, zatrudniała nowych ludzi, inwestowała i inwestuje w nowoczesny park maszynowy. Zarobki zadowalające, na czas.Nigdy nie czeka się za wypłatą.Nadgodziny są płacone.Więc dla pracusia w sam raz.Nie ma co oceniać ludzi, jedni się polubią a inni nie. nie jest do szukania przyjaciół tylko do pracowania. Polecam dla szukających pracy jak i dla firm zewnętrznych. Oceniam na 4 z 5 minus mało miejsca do parkowania ;)

Kotek Zbyszek

Jak czytam taka opinia od Kotka to od razu widac ze brakuje jej prawdziwego Kotka :) Jak by Kotkę prz...ciał by było super :) A moze Zbyszek sie za Kotkę wezmie i bedzie Super. Wiadomo o kogo chodzi jak kto pracowal. Dla mnie bylo Ok. polecam tam robote. No z jedno uwaga baby plotkuja i niektre zawistne cioty tez...

relax
@Kotek Zbyszek 01.02.2017 21:37

jak ja czytam to nie bardzo rozumiem co sie tobie podobalo w tej firmie, praca non - stop, zarobki na konto minimum reszta do reki, a może Fiona kierowniczka. Nie wiem co z tych polecasz

cekinek

mieli, pracuje na wykańczalni...pracy fulllllllll, zarobki za pracę fatalne, rejestracja a co to jest?;)szefowa b.miła. za to kierowniczka wykańczalni wykańcza ludzi, a ta E.Ś z obsługi klienta o którym tu pisze ktoś to pracownicy mówią na nią FIONA, to pomyłka jakaś....nie ma dnia bez awantur atmosfera w midarze sssssttttttrrrrrrrrrraaaszzzzznaaaaaaaaa. z opowieści wiem ze kiedyś było super....jak firma była mniejsza i stara ekipa. za to teraz każdy by uciekał w tym ja .praca dla ludzi naprawdę w potrzebie

Zbyszek

co mogę powiedzieć wszędzie s [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] w hafciarni pracowałem nie jednej, najwięcej pracy było w midarze, wielu klientów przez tą babę stracili i wielu hafciarzy miało dość atmosfery jaką robi, kłamliwe leniwe ku.....szcze E.Ś. .... wiadomo o kogo chodzi.Zarobki bez rewelacji, minus rejestracja ,albo jej nie mam, albo taka na minimum.Jak nie pijesz , nie masz rodziny, lubisz być upokarzany, pracować w niemiłej atmosferze to polecam.

??

czy to prawda, że mieli pożar?

Marian

Mi się wydaje, że socjol jest, nie wiem skąd takie podłe słowa, zwłaszcza, że minimalna to było chyba ponad 4 lata temu, teraz jest zdecydowanie powyżej średniej krajowej, więc całkiem dobrze jednak..

Kotka

nie ma socjalu, praca jak już masz szczęście być zarejestrowanym na minimalnej krajowej, reszta pod stołem, co jakiś czas zwolnienia i pracujesz na czarno, albo na 1|2 etatu, atmosfera straszna, nie piszcie mi, że firma jest zorganizowana...dawnej ekipy kierowników już nie ma, siedzi nie miłe babsko na dole od obsługi klienta i donosi na ludzi, wszędzie kamery, czytniki lini papilarnych, oko szefa, TO JUZ NIE TEN MIDAR CO KIEDYS,nie polecam, szkoda zdrowia psychicznego

?????
@Kotka 29.05.2016 17:32

to nie mile babsko które siedzi na dole to kierownik hafciarni, a że donosi to fakt i nieźle jeszcze za to jej płacą - no cóż zawsze znajdzie się ktoś kto za pieniądze zrobi wszystko - na dodatek jest wolna zostawiła rodzinę i dziecko kariera jest ważniejsza.

szok
@????? 21.01.2017 12:16

Nie rozumiem jak można zostawić dziecko dla kariery i pieniędzy. Słyszałam o tym że E.Ś tak zrobiła myślałam że to plotki a TO PRAWDA żenująca kobieta szok !!!!

adi

Przepraszam, ale jaki jest u nich socjal? Skoro taki super to napisz coś więcej.

misiek

Firmę polecam w 100%

Wersto

Może ktoś powiedzieć ilu zmianowa praca jeżeli chodzi o maszyny tekstylne?

zbyszek

Super firma. Wszystko dobrze zorganizowane. Polecam wszystkim.

Champion

Zaje firma, pomogli mi bardzo, miałem trochę wpadek al... reke podali. Jestem już ok. To moim friend!!!!!!!!

jaro

Super firma. Teraz w kryzysie to widać. Dookoła zwolnienia a oni do przodu, kasa na czas, praca bez przerw, no ale u nich tyle działów że jak nie haft czy druk to zawsze coś będzie... drugiej takiej firmy nie widziałem, pracuję już ponad rok ale w hafcie ponad 10 lat!!!

kazio

hiksek, z ich strony www wysłałem cv, zaprosili na rozmowę i tak zostałem :) życzę powodzenia

kazio

Wszystko OK. Jestem nowy tam ale zadowolony :)

gastarbeiter

Wyjechalem za chlebem. Teraz wspominam ich dobrze... Nigdzie nia ma latwo, a ze nie można się opierdalac u nich, no tu teraz tez nie

henryka

użytkowniku makrela makarena (zmień dealera...) stanoiwczo się z toą nie zgadzam. ludzie nie narzekają w internecie tylko po prostu zyskuję świadomość zawodową i umieją wymagać od siebie i pracodawcy, mają szacunek do swoich umiejętności. nie narzekają więc a wymagają od innych skoro ktoś wymaga od nich. i bardzo dobrze że się tak dzieje

radek

Opinia jest ciekawa i pożyteczna dla poszukających pracy, o ile zawiera jakieś rozsądne informacje... po przeczytaniu wielu powyższych moim zdaniem są durnowate. To raczej zbiór inwektyw jakiś d...li, a to że za mało placą, a to że kierownictwo wymaga :) Jeśli ktoś ma namiar na firmę w Europie, gdzie można się opieprzać i dobrze płacą to piszcie, chętnie skorzystam!! A może ktoś ma przepis na milion w Lotto??

spadochroniaż

Jestem w branzy już długo... pracowałem również u nich. Cóz mogę powiedzieć. Wszędzie jest podobnie z tą różnicą, że w Midarze nie siedzi się tygodniami w domu wyczekując wezwania do pracy. Według mnie jak się ma rodzinę i rachunki do opłacenia to zaleta. WIELKA ZALETA. Aktualnie szukam pracy więc odbyłem kilka rozmów. Jakie są propozycje na rynku? sami wiecie! Szkoda gadać! Trochę mi szkoda, że od nich odszedłem.

ZYCIOWA

WITAM mam wrażenie ze się konkurencja nasadzila na midarek chyba kogos żółc zalewa ,zgadzam się ze chętnie ktoś by tu i klientów i ludzi podkupił i tak to w łodzi właśnie jest - smutne Znam Midar od lat i nie jest tak żle jak to tu ktoś powypisywał jest jak wszędzie w łódzkich hfciarenkach raz lepiej a raz gorzej

Anonim

Sir fejk to zpolszczone fake i to znaczy podrobka, klamstwo.Na jakim ty świecie zyjesz:D Nie masz FB?

Była pracownica

Powiem tak,kasę można zarobić którą płacą na czas ale przy ogromnej ilości godzin,czyli wychodzi półtora lub dwa etaty.Jak są żniwa to jest bardzo dużo roboty i trzeba przychodzić w weekendy a na życie prywatne nie możesz liczyć czy na normalny odpoczynek w sensie wyspać się.Wyzysk ogromny a i oczywiście patrzą aby jeszcze za coś zabrać z pensji,jakaś kara za błędy w hafcie itp.Dobra robota dla osoby totalnie samotnej bo ta która ma rodzinę to się za często nie będzie widywać.Kierownicy wymagają a tłumaczeń nie ma,albo tyrasz albo do widzenia.

Zbyszek

Pozwólcie ludziom mówic prawde zamiast usuwać wpisy.Wtedy ta strona będze miała sens i wiarygodność a chyba o to chodzi prawda? Wiadomo ze sama siebie firma reklamuje i stawia w jak najlepszym świetle to normalne i nie trzeba być Herlockiem Holmesem zeby to stwierdzić.Skoro takie wpisy są to niech tez bedą te pisane przez zwykłych ludzi,prawdziwe a nie fejki jakieś.Moze przez to coś sie zmieni na lepsze i pracodawcy bedą lepiej traktowac pracowników bo to tajemnica poliszynela ze tak jest.To prośba do moderatora strony gowork

Nikita

o ja cie kręce a ja tam pracy szukałam! A rozmowa kwalifikacyjna wygląda tak: Cytuje ponizej -Chce pani pracować? -tak -Dobrze, ale niech pani nie liczy na rejestracje

Gosia

I czemu ktos skasował mój wpis?? hmm? mówiłam ze fejki tu a strona gowork nie jest wiarygodna .Mozna nawet na wykopie o tym pzreczytac i nie jest to tylko moja opinia. fejk czyli podróba.Sprawdz sobie w wikipedii ciołku:D Niech wypowiadają sie zwykli pracownicy a nie jakis przydupa*sy szefostwa. (usunięte przez administratora)

Anonim

Pracowałem w tej firmie!!!! LUDZIE ZASTANÓWCIE SIE! Praca rzeczywiscie jest i kasa na czas ale to OBÓZ PRACY I NIEWOLNICTWO.LUDZIE PRACUJĄ NAWET W NIEDZIELE ale nie dlatego ze chca ale dlatego ze im kazą.TERROR NIE Z TEJ ZIEMI.Nigdzie tego nie widziałem zeby az tak było jak tam.PRACUJESZ a do domu daja ci OBOWIĄKOWO tone pracy którą MUSISZ wykonac.CZYLI nie spisz ale za****asz do póznych godzin nocnych.JAk ktos moze spac po 4 godziny na dobe to polecam tą firme własnie.O weekendzie zapomnijcie i ogólnie o jakimkolwiek czasie dla siebie.Nie wiem kto te opinie tu pisze i czy sa prawdziwe ale moja jest napewno.Ciekawe jak długo tu będzie i czy ją pracodawcy-krwiopijcy nie zbojkotują fałszywymi kłamliwymi wpisami.Jak mozna byc az tak chciwym zeby nawet obnizać stawke zamiast ją podwyższyć za dobrą prace.Zrobisz za duzo i zarobisz jakąś bądz co bądz i tak śmieszną kwote dla włascicieli a oni juz ci żałuja nawet tych marnych pieniedzy i obcinają stawke za sztuke.Sami dobrze sie mają finansowo ale to nie ludzie tylko s******** zero szacunku jakiegokolwiek dla pracownika.Odszedłem stamtąd bo nie mogłem juz patrzec na ten wyzysk chociaz sam miałem troche lepiej niż inni. Nie wierzycie sprawdzcie sami Ps:Dobrze ze mam auto bo jak sie tam dojeżdza autobusem to mozna złapać wszy(w poblizu schronisko dla bezdomnych ktorzy czesto poruszaja sie tą trasą)

jaro
@Anonim 10.06.2014 16:25

TY prezes ciekawostki piszesz, co to znaczy zawiść i zazdrość, wiemy że awansowali innego i stąd te Twoje żale i kalumny... idź w lepsze miejsce jak jest hah ha

Anonim

Pracowałem w tej firmie!!!! LUDZIE ZASTANÓWCIE SIE! Praca rzeczywiscie jest i kasa na czas (usunięte przez administratora)

Mazur

Niestety link musicie sobie skopiować i wkleić w google bo nie działają tutaj kody BB. Pozdrawiam :)

nk

....a ja tam pracy szukam!!!!

Tusk

Bo teraz liczy sie tylko zysk a ludzi mają w d.pie.A juz ten Midar to dziwie sie kto tam pracuje (usunięte przez administratora) a potem płaczecie a sami uczycie pracodawców tego.16 godz pracy łącznie na dobe! jpd za grosze.Niech wam jeszcze łańcuch zapną u nogi bo mało brakuje.Będziecie sie cieszyć tez ze jest praca i miska ryżu?

Mikołaj

Stawka w tej firmie sukcesywnie obnizana.Boże jak tu zyć jak wszystko drozeje w zatrwazajacym tempie a zarobki maleją:(

Anonim

(usunięte przez administratora)W efekcie pracuje sie cały czas z przerwą na spanie ze 4 godziny A za tą prace non-stop dosłowie grosze .Smiech

Anonim

W tej firmie parcuje sie non -stop .Tzreba wykonać prace w domu a jest jej az tyle ze śpi sie po góra 4 godziny.W niedziele kazą przychodzić do pracy pod grożbą zwolnienia.(usunięte przez administratora)Własciciele jak widzą ze ktoś duzo zrobił to obnizają stawke za sztuke z marnej na jeszcze bardzej marną.Np z 5 groszy na 4 itd ani nie miec niedzeli wolnej czy woóle wolnego to niech tam sobie idze pracować.(usunięte przez administratora)

Nina

Ktoś wreszcie prawde napisał.

zawodowiec

Praca jest. Zgadzam się z poprzednikiem. Kasa też jest na czas. Polecam!!!

bromba

Pracuje w midarze od 4 lat i jestem na tak na 90% są małe niedociągniecia ale gdzie ich nie ma pracowałem wczesniej w kilku hafciarniach i tu jest najlepiej z nich wszystkich zawsze się martwiłem czy jutro zawołają mnie do pracy albo czy pensja będzie na czas tu nie ma tych problemów pracy jest za dużo a kasa jest na czas i ok

wszywka :)

Normalni są, poważna firma... Polecam.

BCSH

Bardzo nowoczesna firma na warunki polskie. Kasa w porządku, nie wylecisz jak nie popijasz lub nie (usunięte przez administratora)pracy, Polecam

Zostaw opinię o MIDAR P.W. - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MIDAR P.W.