Opinie o MIDAR P.W. w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy MIDAR P.W.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w MIDAR P.W. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby tekstylne - Wykańczanie wyrobów włókienniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MIDAR P.W. w Łódź

misiek

Firmę polecam w 100%

Wersto

Może ktoś powiedzieć ilu zmianowa praca jeżeli chodzi o maszyny tekstylne?

zbyszek

Super firma. Wszystko dobrze zorganizowane. Polecam wszystkim.

Champion

Zaje firma, pomogli mi bardzo, miałem trochę wpadek al... reke podali. Jestem już ok. To moim friend!!!!!!!!

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w MIDAR P.W. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
jaro

Super firma. Teraz w kryzysie to widać. Dookoła zwolnienia a oni do przodu, kasa na czas, praca bez przerw, no ale u nich tyle działów że jak nie haft czy druk to zawsze coś będzie... drugiej takiej firmy nie widziałem, pracuję już ponad rok ale w hafcie ponad 10 lat!!!

kazio

hiksek, z ich strony www wysłałem cv, zaprosili na rozmowę i tak zostałem :) życzę powodzenia

kazio

Wszystko OK. Jestem nowy tam ale zadowolony :)

gastarbeiter

Wyjechalem za chlebem. Teraz wspominam ich dobrze... Nigdzie nia ma latwo, a ze nie można się opierdalac u nich, no tu teraz tez nie

henryka

użytkowniku makrela makarena (zmień dealera...) stanoiwczo się z toą nie zgadzam. ludzie nie narzekają w internecie tylko po prostu zyskuję świadomość zawodową i umieją wymagać od siebie i pracodawcy, mają szacunek do swoich umiejętności. nie narzekają więc a wymagają od innych skoro ktoś wymaga od nich. i bardzo dobrze że się tak dzieje

radek

Opinia jest ciekawa i pożyteczna dla poszukających pracy, o ile zawiera jakieś rozsądne informacje... po przeczytaniu wielu powyższych moim zdaniem są durnowate. To raczej zbiór inwektyw jakiś d...li, a to że za mało placą, a to że kierownictwo wymaga :) Jeśli ktoś ma namiar na firmę w Europie, gdzie można się opieprzać i dobrze płacą to piszcie, chętnie skorzystam!! A może ktoś ma przepis na milion w Lotto??

spadochroniaż

Jestem w branzy już długo... pracowałem również u nich. Cóz mogę powiedzieć. Wszędzie jest podobnie z tą różnicą, że w Midarze nie siedzi się tygodniami w domu wyczekując wezwania do pracy. Według mnie jak się ma rodzinę i rachunki do opłacenia to zaleta. WIELKA ZALETA. Aktualnie szukam pracy więc odbyłem kilka rozmów. Jakie są propozycje na rynku? sami wiecie! Szkoda gadać! Trochę mi szkoda, że od nich odszedłem.

ZYCIOWA

WITAM mam wrażenie ze się konkurencja nasadzila na midarek chyba kogos żółc zalewa ,zgadzam się ze chętnie ktoś by tu i klientów i ludzi podkupił i tak to w łodzi właśnie jest - smutne Znam Midar od lat i nie jest tak żle jak to tu ktoś powypisywał jest jak wszędzie w łódzkich hfciarenkach raz lepiej a raz gorzej

Sir fejk to zpolszczone fake i to znaczy podrobka, klamstwo.Na jakim ty świecie zyjesz:D Nie masz FB?

Była pracownica

Powiem tak,kasę można zarobić którą płacą na czas ale przy ogromnej ilości godzin,czyli wychodzi półtora lub dwa etaty.Jak są żniwa to jest bardzo dużo roboty i trzeba przychodzić w weekendy a na życie prywatne nie możesz liczyć czy na normalny odpoczynek w sensie wyspać się.Wyzysk ogromny a i oczywiście patrzą aby jeszcze za coś zabrać z pensji,jakaś kara za błędy w hafcie itp.Dobra robota dla osoby totalnie samotnej bo ta która ma rodzinę to się za często nie będzie widywać.Kierownicy wymagają a tłumaczeń nie ma,albo tyrasz albo do widzenia.

Zbyszek

Pozwólcie ludziom mówic prawde zamiast usuwać wpisy.Wtedy ta strona będze miała sens i wiarygodność a chyba o to chodzi prawda? Wiadomo ze sama siebie firma reklamuje i stawia w jak najlepszym świetle to normalne i nie trzeba być Herlockiem Holmesem zeby to stwierdzić.Skoro takie wpisy są to niech tez bedą te pisane przez zwykłych ludzi,prawdziwe a nie fejki jakieś.Moze przez to coś sie zmieni na lepsze i pracodawcy bedą lepiej traktowac pracowników bo to tajemnica poliszynela ze tak jest.To prośba do moderatora strony gowork

Nikita

o ja cie kręce a ja tam pracy szukałam! A rozmowa kwalifikacyjna wygląda tak: Cytuje ponizej -Chce pani pracować? -tak -Dobrze, ale niech pani nie liczy na rejestracje

Gosia

I czemu ktos skasował mój wpis?? hmm? mówiłam ze fejki tu a strona gowork nie jest wiarygodna .Mozna nawet na wykopie o tym pzreczytac i nie jest to tylko moja opinia. fejk czyli podróba.Sprawdz sobie w wikipedii ciołku:D Niech wypowiadają sie zwykli pracownicy a nie jakis przydupa*sy szefostwa. (usunięte przez administratora)

Pracowałem w tej firmie!!!! LUDZIE ZASTANÓWCIE SIE! Praca rzeczywiscie jest i kasa na czas ale to OBÓZ PRACY I NIEWOLNICTWO.LUDZIE PRACUJĄ NAWET W NIEDZIELE ale nie dlatego ze chca ale dlatego ze im kazą.TERROR NIE Z TEJ ZIEMI.Nigdzie tego nie widziałem zeby az tak było jak tam.PRACUJESZ a do domu daja ci OBOWIĄKOWO tone pracy którą MUSISZ wykonac.CZYLI nie spisz ale za****asz do póznych godzin nocnych.JAk ktos moze spac po 4 godziny na dobe to polecam tą firme własnie.O weekendzie zapomnijcie i ogólnie o jakimkolwiek czasie dla siebie.Nie wiem kto te opinie tu pisze i czy sa prawdziwe ale moja jest napewno.Ciekawe jak długo tu będzie i czy ją pracodawcy-krwiopijcy nie zbojkotują fałszywymi kłamliwymi wpisami.Jak mozna byc az tak chciwym zeby nawet obnizać stawke zamiast ją podwyższyć za dobrą prace.Zrobisz za duzo i zarobisz jakąś bądz co bądz i tak śmieszną kwote dla włascicieli a oni juz ci żałuja nawet tych marnych pieniedzy i obcinają stawke za sztuke.Sami dobrze sie mają finansowo ale to nie ludzie tylko s******** zero szacunku jakiegokolwiek dla pracownika.Odszedłem stamtąd bo nie mogłem juz patrzec na ten wyzysk chociaz sam miałem troche lepiej niż inni. Nie wierzycie sprawdzcie sami Ps:Dobrze ze mam auto bo jak sie tam dojeżdza autobusem to mozna złapać wszy(w poblizu schronisko dla bezdomnych ktorzy czesto poruszaja sie tą trasą)

jaro
@Anonim

TY prezes ciekawostki piszesz, co to znaczy zawiść i zazdrość, wiemy że awansowali innego i stąd te Twoje żale i kalumny... idź w lepsze miejsce jak jest hah ha

Pracowałem w tej firmie!!!! LUDZIE ZASTANÓWCIE SIE! Praca rzeczywiscie jest i kasa na czas (usunięte przez administratora)

Mazur

Niestety link musicie sobie skopiować i wkleić w google bo nie działają tutaj kody BB. Pozdrawiam :)

Zostaw merytoryczną opinię o MIDAR P.W. - Łódź

• Jak się pracuje w MIDAR P.W.?

Zobacz opinie na temat firmy MIDAR P.W. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MIDAR P.W.?

MIDAR P.W.
3.1/5 Na podstawie 32 ocen.
  • ul. Kwiecista 2
    93-345 Łódź